|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Torte
16.6.2012 23:03:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

mislim da bi ti onda falilo malo jos kreme,mozda da umjesto puter kreme napravis neku dobru kremu,pa preko fondant,ali bi ti onda torta bila ko brdouser posted image


e ništa onda...ide ko tvoja varijanata...hvala dragauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1301
   RE: Torte
17.6.2012 11:39:53   
Miimy
Gdje ste majstorice mozda sam ovo vec pitala al mozak ne radi pa ne zamjerite.... jeste li ikad pravile neku tortu pa je zaledile da imate onako za iznenada , i ako ima neka preporuka, kontala sam barem jednu dvije napraviti da mise nadje.... pa ako ima predlog savjet bujrum...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1302
   RE: Torte
17.6.2012 13:40:38   
niki83
Naravno user posted image
Recimo havana torta je bas takva.
Ili evo pogledaj ovu http://www.coolinarika.com/recept/788562/ COKO-Ljesnjak torta
Ja je pravila roditeljima za godisnjicu braka, nosila kumi kad se porodila, oni je stavili u zamrzivac pa poslije potrosili, kazu da su je svi pohvaliliuser posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1303
   RE: Torte
17.6.2012 13:43:49   
bebacha
ja sam silom prilika zaledila jaffa tortu
i nisam se pokajala.ista je bila i kad se odledila a ako se jede odma bude sladoled tortauser posted image
ja isjecem komade na tanjir i ostavim 10-minuta na sobnoj temp i bilo je odlicno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1304
   RE: Torte
17.6.2012 13:48:57   
niki83
eto super ideja..user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1305
   RE: Torte
22.6.2012 11:53:09   
Nedi
Treba mi pomoc oko glazure...ima li ko voljan da pomogne?

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1306
   RE: Torte
22.6.2012 18:39:14   
ElmaB
Kazi Nedi, sta ti treba?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1307
   RE: Torte
23.6.2012 23:59:30   
Nedi

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Kazi Nedi, sta ti treba?


Vec napravila a i pojeli smo jeuser posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1308
   RE: Torte
6.8.2012 2:30:43   
Beny
Zdravo cure .Ja sam ovdje nova i mogu vam reci da ima jako zanimljivih i dobrih recepata .Ali ja u kuci imam jedan jako veliki problem .Muz je alergican na orahe i ne voli ljesnjake .Ima tako lijepih torti ali skoro svaka sastoji nesto od ovoga Pa bi vas zamolila ako ima neka lijepa torta da mi date recept i da je ukusna .Uskoro mu je rodjendan kao i nama godisnjica braka (isti datum) pa bi da ga iznenadim .Hvala puno na svim receptima .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1309
   RE: Torte
6.8.2012 11:08:17   
milenium
beny,pa imaš voćnih torta,ionako je sad ljeto ,pravo vrijeme za jednu takvu laganu.a možeš i tops tortu tj.jaffa tortu.kore su 2 čokoladne i jedna ona žuta.a recepta imaš na temi koliko hoćeš.a imaš i na coolinarki.

(odgovor članu Beny)
Neposredna veza do poruke: 1310
   RE: Torte
6.8.2012 11:16:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Beny

Zdravo cure .Ja sam ovdje nova i mogu vam reci da ima jako zanimljivih i dobrih recepata .Ali ja u kuci imam jedan jako veliki problem .Muz je alergican na orahe i ne voli ljesnjake .Ima tako lijepih torti ali skoro svaka sastoji nesto od ovoga Pa bi vas zamolila ako ima neka lijepa torta da mi date recept i da je ukusna .Uskoro mu je rodjendan kao i nama godisnjica braka (isti datum) pa bi da ga iznenadim .Hvala puno na svim receptima .



meni je ljeti cheesecake od malina savrsen izbor ...ili sumskog voca (zamrznuto Ledo voce)
evo recept
http://tortekolaci.com/kolaci/cheesecake-sa-malinama

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.8.2012 11:17:56 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Beny)
Neposredna veza do poruke: 1311
   RE: Torte
6.8.2012 11:18:45   
milenium

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Beny

Zdravo cure .Ja sam ovdje nova i mogu vam reci da ima jako zanimljivih i dobrih recepata .Ali ja u kuci imam jedan jako veliki problem .Muz je alergican na orahe i ne voli ljesnjake .Ima tako lijepih torti ali skoro svaka sastoji nesto od ovoga Pa bi vas zamolila ako ima neka lijepa torta da mi date recept i da je ukusna .Uskoro mu je rodjendan kao i nama godisnjica braka (isti datum) pa bi da ga iznenadim .Hvala puno na svim receptima .



meni je ljwti cheesecake od malina savrsen izbor ...ili sumskog voca (zamrznuto Ledo voce)
evo recept
http://tortekolaci.com/kolaci/cheesecake-sa-malinama


mmmm što je ovo dobro.
p.s. moj 6000 postuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1312
   RE: Torte
13.8.2012 16:05:15   
H a n a
Zdravo cure,

Da li neka od vas zna gdje bih u Sarajevu mogla kupiti kore za puslica tortu?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1313
   RE: Torte
13.8.2012 16:06:59   
MAMA MA
Imas u mercatoru te beze kore za spanski,japanski,ledeni vjetar..Ako mislis na beze kore(ono bjelanci šećer)
user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu H a n a)
Neposredna veza do poruke: 1314
   RE: Torte
13.8.2012 16:24:27   
H a n a
Hvala ti puno draga MAMA MA. Da na te kore mislim. Pozdrav!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 1315
   RE: Torte
13.8.2012 17:20:32   
maja78 RR
E kad si spomenula puslica tortu onda napisi i recept user posted image

I da ima ih u merkatoru


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu H a n a)
Neposredna veza do poruke: 1316
   RE: Torte
17.8.2012 23:35:07   
Lalana
Zna li neko dobar recept za Americku tortu, ali da mi objasni fil: kako zagrijati vrhnje i cokoladu a da ne ostane tecno?

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1317
   RE: Torte
17.8.2012 23:37:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lalana

Zna li neko dobar recept za Americku tortu, ali da mi objasni fil: kako zagrijati vrhnje i cokoladu a da ne ostane tecno?

eto na 4 strani ove tme...recept koji ja koristim ...
pravila sma je mnogo puta i nikada nije fulio...pogledaj...što nije jasno pomgnem...
iiiiiiiiiiiiii
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1318
   RE: Torte
17.8.2012 23:45:48   
Lalana
Hvala Hanady, javim ako sta ne skontam

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1319
   RE: Torte
18.8.2012 0:12:31   
magbi
ima li iko prisutan

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1320
   RE: Torte
18.8.2012 0:20:27   
Honey3

IZVORNA PORUKA: magbi

ima li iko prisutan

user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 1321
   RE: Torte
18.8.2012 13:32:15   
milenium
http://www.coolinarika.com/recept/nesquik-san-torta/

sviđa mi se ova torta samo mi nije jasno nešto.piše da se pravi u velikom plehu tako da kore ne budu debele i teške.čak je jedna napisala da je pravila u plehu u onom što dođe u pećnici. i piše da je to pleh veličine 25x30 cmuser posted image
pa tko je tu lud? te dimenzije su veličine malog rokovnikauser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 1322
   RE: Torte
18.8.2012 16:00:45   
Galicia
Pravi po svom. Ja sve torte pravim po svojim tepsijama/kalupima. Nigdje neces naci 2 iste torte, da su i kore i filovi isti. Tako da i kad napravis po svom, bice onakva kakva ispadne, a niko drugi nece znati da je trebala biti ili deblja ili tanja. Uglavnom torte se uvijek pojedu. A ovdje na slikama vidim da su vecinom koristili sve iste kalupe, mislim iste velicine.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 1323
   RE: Torte
20.8.2012 16:17:55   
Beny
Cure ,dosla mi sestricina danas i pita gdje moze nabaviti kalupe za torte .Gdje ste vi kupovale? Ja sam svoje dobila od mame tako da ja ne znam .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1324
   RE: Torte
15.10.2012 0:05:25   
tajra26
moze li mi neko dati recept za nutella tortu?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Beny)
Neposredna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *