|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2013 11:40:53   
EKATERINA II
lavsaturn ,jednostavno da sam mogla naci drugo vrijeme da pisem ,nisam jer svaki mjesec je neko u ciklusu,doktorica to ko na traci stanca i nekog je moralo zakaciti,izvini sto si ti,ali sada nisi ni svesna koliko ova istina vrijedi i koliko ce vrijediti kada i ti pocnes uvidjati neke stvari,ne samo da ce ti ustediti para vec i zdravlje...a druga stvar,naravno da treba biti pozitivan,ja i nisam inace negativac ali realista jesam,tako da pisem na forumu sta mislim jer je forum tako i zamisljen,ako se vratis na pocetak i vidis kako ga je,mislim Ella postavila,da li neko ima iskustva sa doticnima i kakva,a forum i nije zamisljen u smislu hvalospjevi doktorici sanji i njezinoj ekipi,koji su vidoviti i ne trebaju im nikakvi suvisni nalazi,oni znaju kada pokucas koliki je inhibin b,koliko imas antralaca,vec su znali prije nego sto ces doci,amh vjerujem da i ne znaju sta je ali 'ajd ,pa niko ne mora da vidi tako daleko u buducnost,a skoro svaka zena je u perimenopauzi koju ce oni rijesiti...trece ,koliko kontam ti si bila trudna i imas jedno dijete,a to da neke osobe ne trebaju ni znati kakav je osjecaj govori samo u prilog kakva si ti osoba,mozda i igrac medica,jer sto bi tako grcevito branila njihove neuspjehe...kao sto rekose cure koje ne osudjuju ni jednu stranu,koliko je bilo trudnoca,uspjesnih ivf,smrzlica....neka pitanja sam i ja postavila...niko se ne javlja i niko ne zeli da se pobuni,a sve je to manje vise lazna nada...ko hoce neka se i dalje lozi na suplju pricu doticnih iz medica koji su vidim i na forumu kada god nakon ciklusa dodje do izrazaja neuspjeh pa eto odjednom se pojavi forumasica koja samo njima vjeruje ili bilia je svuda i tek kada se vratila sanji uspjelo joj je iz xxx puta ...cure znate li vi uopste kako izgleda pravi pregled pred ivf i sta se sve treba imati,sta je sa hivom,sifilisom,torch-m,sidom,pa ko spomenu,kada je to trazila!!!ali to su sve krupne ,neophodne stvari koje u medicu ne trebaju,jer jos kada bi od porodicnog trazili uputnicu za to,pa ne platite,pa oni u fondu vide koliko jos ode para pored 5 500 hiljada koje daju sanji za neuspjehe,onda bi oni njoj rekli e ne moze bas tako,pa smanjili njoj na 4 ooo hiljade a ostalo za hiv,sidu i sifilis...,manje paja ,pa sto ce im onda ti nalazi kada svejedno jel bitno da li neko ima kakvu bolest,dace doktorica svima aspirincic,2 kutije utrogestana,taman dovoljno dok se ne pokaze negativna beta i malo folne ,eto nek se nadje...
neko je nekada ovdje povlacio pitanje da se organizuje udruzenje u bl,ne mogu se toliko vracati unazad da trazim,pa ako se organizovalo javite,ja bi rado u njega da dizem svoj glas protiv medica i trazim svoja prava da idem dalje,a nije iskljuceno ni da idem jos dalje i poniste oba moja postupka,kojima nisam zadovoljna i koji su prevara...

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3276
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2013 19:27:10   
lavsaturn
Ekaterina II
Prvo procitaj moje postove, ako treba i 10 puta, pa ces onda shvatiti da ja nemam djece, a kad sam rekla da je bolje neostati trudna, nego ostati, osjetiti i izgubitit trudnocu, to sam mislila, jer sam ja u 20 nedelji izgubila trudnocu, bebu osjetila da se u meni krece, da me u stomak gura, ali sam je izgubila, na zivo porodjena, kao svaki normalan porod, a da nepricam sta je poslije toga slijedilo.A lakse mi je bilo kad izgubim malu trudnocu, dok bebu neosjetim, nego ovu sto izgubi.Lezim u bolnici i s doktorima se borim da mi pomognu da plod ostane, previse je bolno da bi o tome na ovakvom mjestu pisala.Svaka trudnoca bila prirodnim putem, svaka, a ovo je prvi put da idem na vantjelesnu jer od posljedica vanmatericne, tj. unutrasnjeg krvarenja ( trudnoca dva mjeseca bila stara ) ucaurio mi se jajnik lijevi, pa je nefunkcionalan za prirodan pokusaj nove trudnoce.A na misljenje i preglede zadnji na spisku su bili Medico s, prije toga moj ginekolog,kao i u Doboju dok. prof. Vasiljevic, koji u Doboj dolazi 1 mjesecno iz Beograda, a sto se tice nalaza reci samo koji ti trebaju, od torcha, trombofilija, geneticara, raznoraznih briseva, a i otpusnicu imam sto sam lezala na Paprikovcu na pretragama 7 dana, jer nalazi pokazuju da sam pozitivna na lupus.
Ovo mi je prvi put kod dok. Brankice da sam, niciji zeton ni tajni agent nisam.
A paznju sam ti skrenula da previse rezis na njih, a mi zivimo u takvoj sredini i okolini da se moramo silom prilika povinovati ono me sto nam se ponudi, nezivimo u luksuzu, niti u bogatoj zemlji.
A sama kazes da si nasjela, ako smatras da si nasjela prvi put, zasto si isla i drugi put???

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3277
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2013 21:28:30   
Jelena86
Tončice, popila sam taj "otrov" prije desetak dana...sutra idem da ponovim nalaz, nadam se da će biti dobar.
A što se tiče dešavanja, žao mi je što svaka rasprava ode u pogrešnoj smjeru i stvori tabore. po meni, obe strane su upravu. Mislim da Ekaterina ne želi nam zlo i mislim da je krajnje dobronamjerna kada nam govori ovakve stvari, a isto tako shvatam i nas koje smo u postupku, pa nam je sigurno ljepše i pozitivnije slušati lijepe komentare o medicos-u. Ona je prošla u mediocu ono što mi prolazimo, pa možda i mi na kraju svega budemo razočarani klinikom. Meni je drago da imamo kliniku gdje možemo odraditi bespaltne postupke, ali isto tako bi bilo dobro da ih ima više, pa da možemo birati gdje raditi, jer što je veća konkurencija, bolja je i kvaliteteta i dr. se više trude. Već smo komentarisale sa glaxy i ostalim djevojkama njihove protokole, koji nisu uvijek dobri i kako kaže glaxy, oni su još dosta mlada klinika koja ima jednog MPO ginekologa, što je malo za veliki usjeh. Ali isto tako sam uvjerena da će vremenom i njhovi rezultati biti bolji.
I molim vas, znam da smo osjetljive u ovom periodu, da je borba duga i teška, ali nemojmo se svađati i prepirati zbog nečijeg drugačijeg pogleda i stava. Niko od nas ne zna šta ko ustvari i kako prolazi cijeli ovaj postupak, neko je pozitivniji, nego negativniji, ali opet mislim da smo sve mi jedne drugima velike prijateljice i da navijamo jedne za druge i nema razloga da demotrativno napuštamo forume, naročito kada smo se sve lijepo sprijateljile i družile.
vi znate da vas ja puno user posted image

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3278
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2013 22:58:33   
EKATERINA II
Jelena86,hvala na razumjevanju
lavsaturn,od srca ti ,zaista,zelim uspjeh i da se sve zavrsi kako treba...da docekas uskoro da svoje dijete drzis u narucju...takodje,ponavljam svim zenama tako zelim koje su se uhvatile u kostac sa ovim problemom...
htjela bi samo odgovoriti na pitanje koje je postavila lavsaturn,jer smatram da je ne fer presutiti misleci da se razumijemo
prvi put sam radila jer sam iskreno mislila u pozitivan ishod i nije bio,dozivjela sam jedno od najgorih razocarenja u zivotu,poslije toga odlasci u drugu kliniku,veliki troskovi koji su urodili plodom ali ,nazalost,desio se spontani,tako da sam ja kao ovca jedva docekala drugi besplatan postupak u koji sam isto koliko toliko bila sigurna,ali taj put nisam dozivjela da se neko zaista trudi,bili smo kao na traci,jedno kaze djukicka,drugo sibincicka,ja i dalje kao ovca stojim u redu i nadam se cudu,a cudim se da mi tako napamet odredjuju terapiju koja meni nikako ne odgovara i onog trenutka kada im predas rjesenje fonda ,za njih si samo jos marza.ima tamo i divnih osoba koje rade svoj posao jer im treba plata ali neke su ih i napustile kao sto je kljucna osoba Bojana,biolog bivsi u klinici.mozda ona zna sta se tacno radi u medicu pa je cura otisla glavom bez obzira,a ko poznaje Bojanu zna kakva je ona osoba.I zato sve govorim ,jeste grubo ali mozda je jedini nacin da se otvore oci i da cure ne procerdaju i ne budu naivne kao ja,svoj drugi postupak,jer svasta se moze izdesavati.
nadam se da me razumijete

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3279
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2013 23:05:04   
toncica
Jelena86 kao da si provirivala. Taman sa posla da vidim gdje mi je drugarica , mozda se nesto ljuti.Jesi li se pocela user posted image
Zelim ti sutra da ti nalaz bude ok Javni se kad dodjes. Naravno da se necemo svadjati ovde smo da podrzavamo jedna drugu a ne da se svadjamo . Svako ima pravo na svoje misljenje. Sxi mi znamo svasta , ali nemamo drugi izbor za besplatnu VTOZelim da porucim svim curama da budu strpljive i da se podrzavamo, stresovi nam netrebaju a posebno sad pred postupak. Znam da je svima teska ova borba i meni je vise svega preko glave drage moje 12 god i ne prija mi bas pred postupak da slusam sve negativno. Zelim nam svimauser posted image user posted image
user posted image
user posted image
Da nas nase bebice sto prije zovuuser posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3280
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2013 23:47:49   
Jelena86
hahah, kako su ludo slatke ove bebice, ccc, ti si toncice zakon :) tu sam ja, virnem često, nego puno radim, puno obaveza, pa se ne zadržavam duže...
ljubim vas puno, kolektivno...
p.s.nisam počela sa pikanjem, čekam user posted image ...javim razvoj situacije.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3281
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 6:47:24   
lavsaturn
Dobro jutro svima!!!!
Za vikend, mislim u Ned. uvece je bila emisija o seksualnom vaspitanju, i izmedju ostalog bila je rijec o vantjelesnoj.Emisija je italijanska, i bice repriza ponovo za vikend u Sub., na programu Fox ili Fox life, nisam sigurna.Izmedju ostalog dok. je izjavio da je kod njih uspjesnost vantjelesne oplodnje izmedju 42-45 %, dok je prije par godina uspjesnost bila i manja, a sta onda ocekivati od nase klinike.
I ja nisam protiv misljenja Ekaterininog II, vec sam protiv takvog isticanja misljenja.Ako nije necim bila zadovoljna, OK, nije zadovoljna, i nek nam istakne u cemu je bio njen problem, ali mislim da se nemoze tako demonstrativno postaviti i odma u startu toliko osudjivati i pozivati na bojkot.Na kraju krajeva nije ni bitno.Samo sam htjela istaknuti da mi sve prolazimo i mimo ovoga kroz pakao, zene su cudo jedno sta sve mogu izdrzati, sta nase tijelo sve moze podnijeti i do kojih granica bol mozemo trpiti i da smo u stanju u vatru uci za potomstvo.
Iskreno, da sam mogla prirodnim putem trudnocu ganjati isla bi tim putem, medjutim nemogu, prihvatila ono sto mi se nudi, s tim da stalno u glavi imam da je to vjestacko, ali se nadam da ce nekoj od nas uspjeti.
Evo jutros malo i stidljivog sunca
Od sutra pocinjem i sa menopurom, u stomaku samo osjecam nadutost, jutros mi je krenula po malo user posted image , a noge me bole.

Maja Doboj
da li si isla doktoru, kakvo je stanje s noge?
Nadam se da si poslusala Toncicu.

Da li ijedna od vas ima problema sa spavanjem, slabo sam okrenula nocu spavati, pa neznam da li je od injekcija, ili od napetosti, a sad ce sve ovo proletiti.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3282
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 9:35:54   
toncica
lavsaturn mila moja no sikiriki ako ti ne odgovara neciji post nemoj citati da se ne bi nervirala. Ovde smo svi u pravu svako zna nesto i ja ovde podrzavam sve moje saborke koje se bore isto kao i ja na nacin kako znaju i umiju. Draga moja nema tu nista vjestacko to se desava samo izvan tijela mislim na oplodnju.To sam slusala kad je doktor picao
Upravu si kad si rekla za iznosenje misljenja bas u tolikom crnilu nije potrebno. Ja moja draga nespavam vec mjesecima jedva cekam da se ovo zavrsi pa sta mi bog dragi da user posted image i samo opusteno

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3283
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 10:20:10   
lavsaturn
A, pa da, na to sam i mislila, radnja se desava van naseg tijela.
Joj, nespavanje, a kad ustanem da gledam TV, dragi odma ko oficir dezurni tjera me da idem leci, vidi i on da na mene ovo utice, a na koga i nebi.
Pricam ja i sa prijateljicama koje su sve vec prosle, neke rodile, neke nisu uspjele, neke vec ulaze u drugi postupak.Mogu ti reci da je lijepo s njima se ispricati uz kaficu i cuti njihova zapazanja i situacije kroz koje su prosle ili prolaze.
Podvukle su da je bitno nesekirati se, nepaniciti, jer se zna desiti da i pored krvarenja zena bude trudna, a da plod ode od nerviranja, histerisanja, tako da od sada nema sekiranja, nema nerviranja.U pravu si 100 %.
Sad preostaje trka user posted image user posted image user posted image do user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3284
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 13:13:28   
glaxy
lavsaturn draga probaj sa onim biljnim kapima za smiranje, mene baš opuste s tim što ih treba piti nekoliko dana u kontinuitetu što zbnači da ih treba uzimati i prije nego što se iznervramo baš zato da se nebi nervirali i bili napeti, a kad se to desi onda i nema toliko efekta.
Na biljnoj su bazi i što je najbitnije ne izazivaju ovisnost, mislim da ih mogu koristiti čak i djeca. Probaj, pomoći će ti da se rasteretiš malo. To su biljne kapi za umirenje, a proizvodi ih Moja apoteka.
Mada ja ponekad potegnem i pola Leksilijuma, a čitala sam na jednom drugom forumu da neke od cura piju normabel tokom čitavog postupka, uključujući i dane od transfera do bete.

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3285
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 13:22:55   
malena27 RR
izbjegavajte leksilium u postupcima, bolje uzmite apaurin koji se daje i trudnicama...
normalno je stanje napetosti, jer tijelo zene je pod uticajem hormona, osluskujemo sve u sebi, nadamo se, iscekujemo...
pokusajte biti zauzete necim, citanjem, tv-om, muzikom, izadjite proset_ati s muzekom, kupite si nesto...
nadam se da cete na temi uskoro prijaviti puno visokih beta! sretno cure!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 10.4.2013 13:40:07 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3286
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 13:24:47   
Darija d
lavsaturn poslala sam ti pp

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3287
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 15:10:42   
lavsaturn
Darija d

Nisam primila pp

(odgovor članu Darija d)
Neposredna veza do poruke: 3288
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 15:48:08   
toncica
lavsaturn ja sam ti mila skoro svaku noc dezurna kao na strazi . Svasta sam probavala da citam knjigu da gledam tv pijem kapi od valerijane tri puta dnevno i nista . Ja sam vam izgleda slucaj za posmatranje nista ne djeluje. Sreca pa imam ekstra muzica on mi dodje kao psiholog pa se malo primirim. Ja svaki dan o ovome pricam sa prijateljicama nekako mi lakse. Bitno je da se ne zatvaras u sebe, ma bice to sve ok.
Curice moje ja sutra pocinjem sauser posted image . U ponedeljak na UZ
malena27 RR mila moja hvala ti na podrsciuser posted image user posted image

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3289
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 16:18:22   
lavsaturn
toncice i malena27 RR


Znala sam apaurin piti i da ne pomaze, tako da ovaj put sredstva takve prirode preskacem
I ja pletem, heklam, citam, gledam TV, internet i naravno s prijateljicama kafice i tako to, ali kad dodje vece i da mi nema dragog i milog cove, siznula bi do jutarnjih casova.Dan proleti, ali avaj, noc je najgora.
Cudo je organizam, i tacno je da imamo u glavi hiljadu i jedan vijak, i dok ih sve smjestim gdje koji treba biti, noc proleti.
A ovo vrijeme dok se ustabili e onda me niko u kucu nece utjerati, onda cu da vrsajim vani po cvijecu i na tarasi da visim.I ova zima duga, hladna, pa kuca jos vise truje.
Bice sve to OK, luckaste smo mi, vec cemo to preproditi.
SRETNO s bockanjem i da UZ OK!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3290
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 18:00:05   
toncica
lavsaturn hvala mila, kad ti ides na UZ. Naravno da cemo mi zene to sve izdrzati. Znas li ti za onu IZDRZO JE MUJO I GORE.
sVIM CURICAMA SALJEM user posted image

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3291
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 18:46:37   
ajla 81
Cure kako ste mi?da pozelim ovim curama sto krecu na bocanje srecu.a i ostalima naravno sretno,veliki pozdrav za sve vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3292
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 19:23:31   
toncica
ajla 81 hvala ti mila moja . Kako si mi ti . Jesi li predala za novi postupak.user posted image

(odgovor članu ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 3293
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2013 19:59:08   
lavsaturn
Darija d

Poslala sam ti pp

Toncice

Imam zakazan UZ za 18.4., sad ce to, samo sto nije stiglo, stoji iza ugla i ruga mi se.user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3294
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2013 0:53:25   
pahuljica1
EKATARINA
vidim da su tvoja pisanja usmjerena na mene i moje neuspjele IVF u LJubljani pa ponovo se vracam u medico-s.prvo...nama niko ne moze garantovati uspjeh, drugo...ja kad sam radila IVF kod nas nisu ni bili besplatni pokusaji, sad zelim da ih iskoristim jer svi znamo da postupak nije jeftin, mada zelja za djetetom nema cijenu, sad zelim da pokusam preko fonda a ako ne uspije odreci cu se svega i ako bude trebalo i kredit podignuti ali MOJA CE SE ZELJA ISPUNITI.niti hvalim niti kudim bilo koga, al smatram zene kad ulaze u postupak naravno da ce biti na ovom forumu,kad budem trudna onda cu preci na forum trudnoca, kad rodim virkacu i pisati na forumu koji je shodan tome , trece....zamolicu te samo da meni i ostalim zenicama odgovoris:kakav bi ti komentar bio za medico-s da si iz prvog pokusaja ostala trudna i rodila jednu ili dve bebice?nadam se da nije tesko pitanje .

(odgovor članu EKATERINA II)
Neposredna veza do poruke: 3295
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2013 0:58:02   
pahuljica1
drage moje da vas ne prozivam pojedinacno budite hrabre i ustrajne jer samo tako cete uspjeti.ja trenutno cekam crvenu tetu pa pocinjem sa microgoninom a 08.05 sam narucena kod doktorice.user posted image

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3296
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2013 10:00:29   
toncica
pahuljica1 drag moja samo hrabro. Zelim ti sve najbolje, pocetak konzumiranja user posted image i da sto prije ostvaris svoju zelju kao i mi svi ovde da dobijes
user posted image

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3297
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2013 10:09:00   
toncica
Jelena86 drugarice moja gdje si ti da prijavis kakav ti je nalaz , jel bestija nestala . Jesi li se pocela bocati . Ja pocinjem danas svecanouser posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3298
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2013 10:26:47   
toncica
Maja Doboj gdje si se zagubila zenska sto se ne javljas. Kako si , kako ti je noga user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3299
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2013 12:16:18   
EKATERINA II
pahuljica1,odgovoricu ti na pitanje.da se tako nesto desilo,naravno da bi rekla da je rijesila moj problem,bila bi kraljica i sl...medjutim,to je samo pusta masta,ne postoji osoba koja se moze tim pohvaliti tako da mi pricamo o bajkama sta bi bilo kada bi bilo.ja iznosim realne cinjenice,a to su da je ona povrsna,ne zainteresovana u potrebnoj mjeri za nas problem,manipulatorka koja i te kako prati ovaj forum iblazuje situaciju sa tim pricama ,jao meni je uspjelo kod sanje i kod nikog drugog nije ili meni je iz prve uspjelo...moze se desiti ali kod jedne dvadesetogodisnjakinje kojom vjerovatno nije ni trebala iv ,ali posto ona svakog upucuje na ivf,st zbog prosjeka rezultata,tako i zbog para,normalno je da ce nekoj mladoj curi ici sve glatko,koja bi vjerovatno u neka tri mjeseca i onako ostala prirodno trudna...naravno,ne morate da citate sto pisem,ako vas to nervira i ako mislite da ce vam moja prica poremetiti uspjeh!!!medjutim,nece,neuspjeh je iskljucivo zbog nedovoljne strucnosti,pa bar da doticne dame urade sve kako treba ,onda ne bi bilo potrebe da se krivica prebacuje na njih,jer ako si bila u ljubljani znas vec kako oni rade,a ovdje ces tek da vidis...tetosice te sigurno i bices prezadovoljna dok ne ispucas oba rjesenja ,a onda adio.naravo,ja ti zelim odmah uspjeh,ali to je scenario 99,99% zena.
evo jos jednom cu da ti potvrdim svoj odgovor,da mi je uspjelo iz prve,hvalila bi je,ali molim one osobe kojima nije nikako uspjelo,a ne iz prve da je ne hvale uzalud,jer je to sve laz.jednom sam pitala da se jave osobe kojima je radila dr u medicu amh,inhibin b,brojala antralce od 2 do 5 dana i niko se nije javio,jeste jedna osoba ali koliko sam shvatila to nije radila u medicu...pa o cemu onda ja pricam,i nije mi jasno da li je lakse zivjeti u lazi i dozivljavati teska razocarenja ili se kvalitetno boriti pa doci kako treba do svog cilja...evo jos nesto,neka mi se javi neko ko je imao pozitivnu betu bar...ja znam da su samo dvije cure ostale trudne,a znate li koliko njih prodje ciklus i znate li kada dr kaze da je uspjeh medica u regionu najbolji,mozda da je jevremov bolji i da je medicov 45 posto cini mi se,znate li da tu ubraja trudnoce iz prirodnog pokusaja koje se tamo vode ,da ubraja ako je beta bila za 1 veca od granicne vrijednosti,a zna se da od toga nema nista....cure ,nadam se da grijesim ovaj puta,ali cucemo se za 2 mjeseca ponovo,pa ...

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  130 131 [132] 133 134   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *