|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  219 220 [221] 222 223   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.3.2014 16:45:26   
toncica
mozda Jednog Dana nema na cemu mila . Volim da pomognem nekome ako mogu . Sigurno im je isteklo radno vrijeme . Nazovi ti ujutru .
Ljubac od nas dvije

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5501
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.3.2014 19:06:33   
Candy32
Veliki pozdrav za sve moje drage hrabre ženice.

Tončice živa sam, malo sam htjela da se distanciram, a i poslednja dva vikenda nisam bila kod kuće.

Možda Jednog Dana najbolja je laboratorija na Ilidži, Biohemijski Imunološki Hematološki medicinski laboratorij, oni rade svašta adresa Vinka Šamarlića 5, tel: 033/628-302, 061/160-638, Kad sam danas pročitala tvoj post odmah sam ih zvala i pitala cijena je oko 190 KM rezultat se čeka 7-10 dana i nešto su pomenuli šta je doktor rekao koji dan da se radi.
Ja sam kod njih radila hormone štitne i insulinemiju, oni će ti napisati račun a ovi neši neka ti napišu da to nisu mogućnosti da rade, i obavezno iskopiraj onaj papir na kome su ti iz Mediko S napisali da je potrebno da radiš taj nalaz i onda predaj u fond i oni će ti sigurno refundirati.
I meni je Zorica pisal apreporuku i isto sam predala krajem mjeseca pa nije stiglo na prvu komisiju nego tek sledeći mjesec, ali ne brini svi dobiju odobrenje.

Gami s obzirom da imaš blago krvarenje pitaj da li da počneš da piješ utrogestan.

Sve vas ljubim i nadam se da ću se češće javljati u narednom periodu.

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5502
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.3.2014 21:30:17   
Mozda Jednog Dana
Candy hvala ti puno, divna si..ti si jos i zvala..zaista ste divne zene ovdje, uz vas je sve nekako lakse pa te molim da malo cesce budes na ovim stranicama :-)
Nista, sutra ujutru cu zvati i hvala ti za refundaciju. Jedva cekam da uradim ovaj nalaz da znam na cemu sam. Puuuno te pozdravljam!!!!

(odgovor članu Candy32)
Neposredna veza do poruke: 5503
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.3.2014 21:42:36   
An Nur
Hallo, hrabre ženice...user posted image
Evo da vam se i ja malo javim.

Pratim vas često na telefonu i pisala sam ali mi propala poruka pa sam odustala od javljanja.user posted image

Dona Yu čestitam. Vidim sad si mirna, sretna i stabilna, a i sve bebice lijepo rastu. Puno radosti i dalje ti želim.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tonči ti si blagoslov ovim ženicama ovdje, svaka ti čast.
Šteta što nemaš već pet princezica da ih maziš.
Pomiluj pupu i čuvaj mrvicu. Ona sasvim sigurno dolazi u jedne predivne ruke.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Candy 32 i ja sam se nekako malo distancirala... Potresan je ono period bio ali evo hvala Bogu, preživjelo se.
Nada zadnja umire tako da ćemo i mi uskoro opet početi da se borimo i nadamo opet. Čuvaj se.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

gami teško bi bilo biti u tvojoj koži sad. Iz iskustva to znam. Ipak, velika je mogućnost ako je smeđi iscjedak da je inplantacijski zato nemoj da paničiš... ako ikako možeš.
Beta se poslije postupka ne plaća.
Meni nije plaćao fond, već mi sami i bila je inseminacija, a ne VTO pa mi opet u Medikosu nisu naplatili betu...
Za uzv, ne znam ali moguće je da je i on prvi puta besplatan.
Poslije vto nije mi trebala beta, vještica je obilno došla na dan kad je trebala.

Ja još uvjek pijem Tešićeve čajeve... dobro se osjećam od njih, a i pojela sam dva galona meda za 24 dana user posted image user posted image
user posted image je trebala doći danas ali niti imam simtoma nje niti imam simptoma trudnoće.
Čak ni meme mi više nisu nikakvi 'detektori'... Umorile se valjda od mene...user posted image user posted image user posted image
U biohemijskoj su mi bile veeeelike. Pred user posted image me obično boluckaju, a sad apsolutno ništa ne rade.
Ne znam šta je ovo, a ja volim svašta znati pa mi je sada malo neugodna situacija user posted image user posted image user posted image
Ipak, eto i ovaj mjesec se nadam da će mi čajevi i medovi pomoći da vještica ne dođe...

Sve vas lijepo pozdravljam... I one koje nisam spomenula ovdje.
Puno user posted image user posted image user posted image user posted image vam želim.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu Candy32)
Neposredna veza do poruke: 5504
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.3.2014 22:59:15   
toncica
Candi mila moja neka si se javila bas mi je drago . Neka si se i odmorila od svega i distancirala se . Tako i treba . Posle svega sto se prodje i prezivi treba mali predah . Drago mi je da si se oporavila . Javi nam se cesce kad budes spremna . Sve razumijem i znam . Ljubimo te ja i moja mrvica . user posted image user posted image user posted image
An Nur draga moja drago mi je da si se i ti oporavila i da si nam se javila . Tesko jeste , ali sve se prebrodi .cim pomislis zasto se boris odmah se trgnes i krenes u nove borbe i pobjede. Molicu sevza tebe da su cajevi urodili plodom i da ces uskoro ugledati user posted image . Drzim fige da user posted image i nedodje . Hvala ti draga na lijepim rijecima . I ti nam se javi opet kad budes spremna . Cekacemo da nam prijavis user posted image ljubac od mene i moje princeze . user posted image user posted image user posted image
gami dusice izdrzi jos malo . Ja i moja mrvica ti saljemo puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image podrske . Cekamo i od tebe trocifrenu betu .

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Candy32)
Neposredna veza do poruke: 5505
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 9:11:59   
Mozda Jednog Dana
Drage moje, zvala sam da pitam za AMH i ovako..na Grbavici je 150 km a na Ilidzi 190 km. Sad cekam ciklus i hvala vam jos jednom na informacijama. Zvalaa sam i za rjesenje, jos uvijek nije zasjedala komisija, tek u ponedeljak.. igra zivaca :-)

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5506
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 9:37:37   
gami
An Nur, toncice, hvala vam sto ste uz mene! Danas me manje boli stomak, i jos mi se pomalo pojavljuje braonkasto. Koliko to moze da traje?user posted image ljubim vas user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5507
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 12:18:16   
Dona YU
Za braonkasto ne znam, ali mene stomak i dan danas zaboli kao da ću da dobijem...
A oko bete i posle je baš bolelo!
DRŽIM FIGE!!!user posted image
Ostale zenice, navijamo za vas! Budite hrabre i jake! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Postoji milion gradova u koje možeš odlaziti, ali samo jedan u koji možeš da se vraćaš.''

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5508
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 12:43:50   
gami
Ma ti si prava, tebe mora boliti, treba svaka bebica da zauzme svoje mjesto i svoj prostoruser posted image ! Vec me pomalo hvata panika za betu, nekad pomislim bice to sve ok, a nekad me strah od rezultata user posted image pusa

(odgovor članu Dona YU)
Neposredna veza do poruke: 5509
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 16:50:33   
An Nur
tonči a bar tebi ne moram da objašnjavam tuge i razočarenja... Bude, prođe, idemo dalje... Ljubac za tvoju princezicu user posted image user posted image user posted image

gami samo miruj i ako ikako možeš nemoj da se stresiraš. Nekako sam ubjeđena da je meni moja psiha najveći neprijatelj kod začeća.
Stalno mislim, čeznem, nadam se... Ma uvjek oko datuma za user posted image sam negdje u svom grozno tmurnom svijetu.
Meni je kod neuspjelih pokušaja došla čista fina uredna user posted image ništa braonkasto, ništa nejasno... Jasno ko dan da nije uspjelo. Jest da kažu da je to od žene do žene ali ako ti se već danima samo braon pojavljuje i to po malo, onda imaš ćemu da se nadaš.
Ne daj se. Izdrži još malo i biće sve super, vidjet ćeš.
Od srca navijam za veeeeeliku betu. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam danas kupila test za trudnoću. Koristiću ga sutra ujutro.
user posted image je jučer trebala doći, a obzirom da mi ovaj mjesec ovulacija nije kasnila, neznam što ona kasni, tako da ću se testirati pa...
Bojim se. Baš se bojim tog ružnog razočarenja rano ujutro kad se druga crtica ne pojavi ali ni ove čajeve nebi trebala piti ako sam trudna pa moram da se testiram i ili nastavim ili prekinem terapiju.

U svakoj prilici, hodajući, spremajući kuću, radeći bilo šta, Boga molim da imeni i svima vama podari naše drage bebice i da ova agonija prestane.
Sve vas lijepo pozdravljam.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5510
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 17:23:12   
gami
Draga An Nur, razumijem te u potpunosti, i sama sam prolazila kroz te faze! A koja od nas ovdje nije!? Danas je cetvrti dan kako mi se to pojavljuje, posebno kad odlezim utrogeston. Prate me i povremeni bolovi kao men. u stomaku, pa se negdje u dubini sebe nadam. Ljubim te i zelim i tebiuser posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5511
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 17:41:44   
gami
Djevojke, koliko se ceka nalaz bete, nemam svoj prevoz pa da znam odprilike .

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5512
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 18:15:25   
toncica
Drage moje evo mene i moje mrvicev. Danas su nam per puta iskljucivali struju cijeli dan . Nesto su radili .
gami dusice moja to braonkasto moze da bude i posle pozitivne bete . To se meni desilo par puta . I mene i dan danas zaboli stomak kao kad trebam da dobijem . Zato se nista nebrini , bitno je da nije cista crvena krv . Meni je cak i to bilo u manjoj kolicini prije bete . Mozda da pijes utrogestan , jer kad dodje do krvarenja utrogestan se ne preporucuje vaginalno . Tako da draga moja ima nade . Nadam se da sam te malo oraspolozila i ohrabrila . Za betu neznam jer je nisam radila u medikosu . Drzim fige cvrsto da nas u subotu obradujes sa trocifrenom betom . user posted image user posted image user posted image user posted image
An Nur mila moja godinama sam svaki mjesec oplakala svaku user posted image . Puno suza , tuge , razocarenja i boli , ali ko ceka taj i doceka . Dosla nama nasa mrvica . user posted image user posted image user posted image user posted image koju smo godinama zeljno iscekivali . Zelim ti da ugledas plus ko kucu . Ja i mrvica cemo se moliti za tebe .
Nama nikad nije uspostavljena dijagnoza , nikad nisu pronasli problem . Svi doktori su mi govorili da je najvjerovatnije psiha u pitanju . Psiha je cudo .
Sve ostale moje kokare user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5513
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.3.2014 19:46:25   
Dona YU
Gami, beta se čeka oko sat vremena...
Možes čekati, a mogu te i pozvati kada bude rezultat...
držim fige

user posted image

_____________________________

''Postoji milion gradova u koje možeš odlaziti, ali samo jedan u koji možeš da se vraćaš.''

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5514
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 10:55:06   
toncica
gami samo da znas da mislim na tebe i drzim fige za visoku beturinu user posted image user posted image user posted image
Dona Yu mazi nam pupu da nam mrvice porastu . Kako se osjecas ? Ima li mucnina i povracanja ?
Sve ostale 173347.html]user posted image [/url]

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dona YU)
Neposredna veza do poruke: 5515
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 11:41:20   
gami
Hvala ti draga! Nadam se da cu vam se javiti sa pozitivnim rezultatima, ali cu ja vas jos gusiti do sutra. Pusa za sve

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5516
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 12:34:35   
An Nur
Eto, curke moje, testirala se ja. Nisam trudna ni ovaj put...Onoga momenta kad sam ugledala negativan test, zabolio me stomak.
user posted image i hoće i neće ali me baš boli.
Čudno mi nekako. Nikad mi ovako dolazila nije....
Biće beba, neki drugi put.
Gami user posted image user posted image user posted image navijam od srca...
Tonči i Dona ljubac vašim bebicama.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5517
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 14:21:04   
ringer
Gami sretno draga.
An Nur idemo dalje,nema riječi utjehe,otplače se i opet sve iznova.Biće nekad,daće Bog.
Svim ostalim damicama sve najbolje i pozdrav.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5518
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 14:44:57   
toncica
gami mila moja sretno sutra . Da nam se javis sa najljepsim mogucim vijestima . Sa trocifrenom betom user posted image user posted image user posted image u koliko sati ides da vadis betu da znam kad da ocekujem sretnu vijest ? Drzimo fige i navijamo ja i moja princeza .
An Nur draga moja user posted image user posted image user posted image sto je testic negativan , glavu gore i u nove borbe i pobjede . Trebace sad malo vremena posle VTO da se sve ustabili . Bice bebica nebrini . Saljemo ti veliki ljubac nas dvije .
ringer mila kako si mi ti ?user posted image user posted image user posted image







_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5519
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 15:28:29   
Dona YU
Tonci, slušaju bebice...user posted image
Nemam mučnine, ali imam glavobolje... Mora neštouser posted image
Uglavnom dobro sam, samo ne radim pa je dosadno kod kuće...user posted image

Držim fige Gami najjaceuser posted image
An Nur biće bebica ko kolačića! Budi jaka i hrabra draga! user posted image
Ostale zenice imate velikiii zagrljaj od mrvica i mene!

_____________________________

''Postoji milion gradova u koje možeš odlaziti, ali samo jedan u koji možeš da se vraćaš.''

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5520
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 15:42:39   
gami
Drage moje, danas mi se smanjio iscjedak, ali jos me stomak bolucka. Zvala sam Medico s, pa su mi rekli da mogu piti utrogestan, i da dodjem do pola devet, jer imaju dosta Et. Mogu li ja njega nastaviti piti i ako mi stane iscjedak? Pusica

(odgovor članu Dona YU)
Neposredna veza do poruke: 5521
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 15:48:25   
malena27 RR
Kada nove clanice traze neku informaciju o klinici i dr. na ovoj temi se nece snaci, ovdje bi trebale pisati samo o postupcima, lijekovima i kako doci do dr.

Mogu li vas zamoliti da predjete na temu: http://www.ringeraja.ba/forum/m_2110776/mpage_9/tm.htm

LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5522
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 16:08:40   
ringer
TONCICE pozdrav draga.Dobro sam.Pijemo one Tešićeve čajeve do početka jula.Onda će se raditi spermogram,nadam se da će biti više normalnih spermatozoida.Za tebe i lutkicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5523
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 16:10:38   
toncica
gami mila znaci da sretne vijesti ocekujemo oko pola desr , deset . Smijes ih piti nema veze bitno je da ih koristisb.

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5524
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.3.2014 16:52:11   
gami
Pa nadam se da ce biti pozitivne vijesti! Maloprije mi se pojavila malo svijetla sukrvica. Ne mogu docekati sutra, ova strepnja bas ubija!!! Ljubim vas

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  219 220 [221] 222 223   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  219 220 [221] 222 223   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *