|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  221 222 [223] 224 225   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.3.2014 22:44:26   
toncica
Mozda Jednog Dana user posted image user posted image user posted image za rijesenje . Sad polako samo . Sve ce to brzo proci . Vidjeces cim pocnes raditi nalaze kako to brzo prodje . Samo sevopusti koliko mozes , jer je bolje za postupak .
ema38 pa gdje si ti mila , kako je maleni ? Kako si mila , hoces li ici ponovo u postupak ?
mionab sretno mila sa mikroginonom i sa postupkom . Ako bog da da bude uspijesan .
gami drago mi je da tako razmisljas . Draga moja nama je u prvom postupku islo sve ko po loju . Da smo birali nebih mogli bolje izabrati . Nisam ni ja prokrvarila do bete . Tek posle kad sam prestala sa terapijom . Oboje smo mislili da je uspijelo , ali nazalost nije . A u drugom postupku sve islo naopacke . Nema sta nije bilo . Sto posto smo mislili da nece uspjeti , ali hvala bogu uspjelo je .
Dona Yu mazi bebare od nas dvije .
An Nur , Candy , rijada , mrmot , majusa , glaxy g , ringer i ostale sve 177467.html]user posted image [/url]

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5551
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.4.2014 9:54:22   
An Nur
Hej, drage moje, dobro vam jutro želim user posted image
Obzirom da volim da vam opišem svaku situaciju koja se tiče moje 'neplodnosti' imam još jednu informacijicu za vas...
Možda će nekom promjeniti život na bolje ... user posted image user posted image user posted image

Jučer, bila sam na kontroli kod mog doktora za štitnu žlijezdu.
Nisam bila od oktobra... Tad mi je bilo sve OK sa tim nalazima.
Popričali smo malo o postupcima kroz koje sam u novembru '13 i prvim mjesecima ove godine prošla i kad sam mu rekla za biohemijsku i za poslije tri oplođene stanice u februaru,koje se nisu ugnjezdile, tražio je da moj muž, koji ima 'super uredan spermiogram', uradi analizu prolaktina u krvi jer, navodno, kod žene prolaktin smije biti i do 50% povišen i da ne smeta inplantaciji embrija ali ako kod muškarca nije potpuno uredan, do inplantacije ne može doći.
Mi smo odmah tu dali i muževu krv na analizu i sada čekamo nalaze.
I ako bi bili loši, dr kaže da to nije veliki problem i da za nekoliko dana terapije može da se riješi.

Eto, nadam se da će ovo nekom biti korisno...
Sve vas ljubim i pozdravljam i želim vam puno puno user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5552
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.4.2014 14:43:35   
toncica
Drage moje trudilice zelim vam puno bebica u ovom mjesecu aprilu i da nam prijavljujete sto vise user posted image user posted image . Zelim vam sto vise uspijesnih VTO postupaka . user posted image user posted image user posted image
Mojim dragim user posted image da im bebice dobro napreduju i rastu . user posted image user posted image user posted image
Sretno svima u aprilu od mene i moje princeze .
Mi vam sutra idemo na kontrolu . Jedva cekam da vidim svoju princezu .
An Nur mila moja mozda je glupo sto cu ti ovo reci , ali ako to bude to je super . Ja razmisljam tako , ako moram da biram izmedju dva zla onda je bolje da izaberem ono manje . Ja sam godinama molila boga da neki nalaz nebude uredu , makar da znam gdje je problem . Nemoj me pogresno shvatiti . Nadam se da ces razumjeti sta sa ti htjela reci . Jer to uopste nije veliki problem .
Sve vas user posted image user posted image user posted image i user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5553
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.4.2014 15:30:26   
An Nur
tonči i ja sam tog mišljenja i naravno da te neću pogrešno shvatiti.
Sve mi ovdje jedna drugoj želimo ono što i sebi želimo, najbolje samo.
Ne znam. Možda se otkrije da je kod nas to problem. ako jest, bar može da se lako riješi i to je najbitnije.
Zeznuto će biti ako nije to problem.
Ja sam opet ubjeđena da je svemu kriva moja psiha jer su mi isto tako uvjek svi nalazi ok ali sam ja stvarno previše osjetljiva, a ako je tako onda mi problem nije mali, veš teško rješiv.
Koverta sa rezultatima stići će slijedeće sedmice pa ćemo znati na čemu smo.
Ljubim tebe i tvoju mrvicu i želim vam puno šala za prvi april. uživajte user posted image
Sve trudnice, trudilice, čekalice lijepo pozdravljam.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5554
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.4.2014 15:07:22   
ringer
AN NUR draga to shvati samo kao novu šansu i nadajmo se najboljem.Zato i idemo dalje.
Gami gdje si?
Pozdrav svim ostalim damamauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5555
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.4.2014 16:16:58   
gami
Pozdrav drage moje! Tu sam, skoro dosla s posla, inace vas redovno i dalje pratim, ali se nisam javljala. Moram da vidim kako mi napredujete, posebno toncica i dona yu, slusaju li bebice? Ja sam dobro, vratila sam se u normalu i sad mi sve ovo sto sam prosla izgleda kao sanuser posted image ...Ljubim vas sve i zelim svima nama da ostvarimo svoj san! Sve vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5556
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.4.2014 19:14:43   
toncica
Drage moje mi smo danas isle na kontrolu . Sve je uredno hvala bogu . Princeza raste i napreduje . Teska je 225 gr. Po ZM sam danas 18+1 a po UZ sam 18+2. Pritisak mi je 120/60 a teska sam 61 kg . Ostali parametri bebice odgovaraju sedmicama trudnoce . DR je prezadoviljna . Boce mi je ostavila jos do 20- e nedelje , a utrogestan do kraja . Dala mi je uputnicu da ponovo uradim nalaze krvi i zeljezo . Bebica je prvo bila mirna , a kasnije je pocela da se vrti non stop . Nije mi smjela sa sigurnoscu potvrditi da je curica , jer je bebica sjedila na nogicama , pa se nije vidjelo . Rekla je da nema nista da visi . user posted image user posted image user posted image user posted image
Cijeli dan sam skitala po gradu sa prijateljicom . Isla sam i da se osisam . Kupila sebi trenerku i torbu . Isle na kafu i setale . Bas mi je prijalo . Maksimalno sam iskoristila ovaj divni suncani dan .
Sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image nas dvije .

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5557
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.4.2014 21:49:20   
Mozda Jednog Dana
Toncice, bilo je divno citati tvoj post...sva sam se raznjezila...nadam se da cemo sve mi, pa i ja, jednog dana prepisati isti sadrzaj :-) odmaraj i uzivaj sa svojom bebicom :-)

Ja nikad vise nisam cekala ciklus ... a oduzilo se pa nikad...dan kao godina ...jako se brinem zbog amh-a :(

Bice sta ce biti...ljubim vas i pozdravljam puno!!!

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5558
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.4.2014 22:42:36   
toncica
Mozda Jednog Dana hvala ti mila moja na lijepim rijecima . Ja i moja princeza se nadamo da cete sve koje se borite za svoje user posted image doci do svog cilja . Zelim vam svima da dozivite isto sto i ja . Draga moja tako ti je to kad treba da dolje nema je , a kad netreba stigne i ranije . Nemoj se mila sikirati unaprijed dok ne uradis AMH , pa ces znati na cemu si . Veliki ljubac od nas dvije user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5559
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.4.2014 8:56:07   
toncica
Dobro jutro i od mene i moje mrvice . Skuvale smo i 150943.html]user posted image [/url] a i 150948.html]user posted image [/url]
Uzivajte na divnom suncanom danu 145853.html]user posted image [/url]

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5560
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.4.2014 23:10:44   
An Nur
Hallo curke, kako ste?
Mene pritislo posla pa me nigdje nema.
Nema ni vas ovdje puno.
Nadam se da ste negdje u uživanciji na suncu.
Ja ko ja, patim, pijem čajeve, a svaka user posted image mi je kao da mi je neko umro u familiji, tuga golema.
Opet sam nešto iščeprkala pa da vam javim.
Navodno, u Švicarskoj postoji klinika za neplodnost.
Prije 10-11 godina, ženu su iz klimaksa izvukli nekakvom terapijom, uspješno je oplodili i rodio joj se dječak.
Muž joj je dobar prijatelj mog muža, a dječak rođen tim putem, već je veliki...
Uglavnom, ja i muž odlučili smo da poslije godišnjeg odmora pođemo tamo na pregled.
Ti ljudi platili su taj postupak 15.000 franaka ali muž je malo pogledao i na netu pa 'obični' vto bi nas koštao otprilike 8-10.000 franaka.
Jeste cifra ogromna ali da li je?
Za šta se živi, za šta se radi i postoji ako ne za svoje djete?
I dalje pijem čajeve ali volim što imam 'plan B'.
Kad saznam ima klinike i sve pojedinosti javim vam.
Ostajte mi mirne i zdrave i da vam bude što više user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5561
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.4.2014 21:47:04   
ringer
An Nur draga korisna nam je svaka informacija.Nisam znala za to.
Nešto su nam se damice uspavale.
Pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5562
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.4.2014 22:47:16   
An Nur
Nema ovdje nikog ovih dana
user posted image
Stigli moji nalazi od štitne.
TSH 0,3 prenizak. Terapija promjenjena malo...
Mužev prolaktin visok. 16... Trebalo bi da je ispod 13 barem ili bolje još niži.
Nije mi olakšanje... Do sad smo smatrali da je on super, ja da negdje imam problem... Sad tišina...
Pićemo svak svoje terapije, za mjesec i po muž treba na kontrolu.
A lijepo bi bilo da bude samo to...

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5563
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.4.2014 8:42:53   
toncica
Dobro jutr drage moje . Evo jutarnja za budjenje od nas dvije user posted image . Kako ste mi sve redom , zadnjih dana nigdje nikoga . Ja sam ulazila par puta , ali nigdje nikoga . I meni je neka trka i frka bila ovih zadnjih dana . . Jutros sam isla raditi nalaze krvi i urina . . Nas dvije smo dobro. Danas smo 18+6 rastemo polako .
Nema nam nasih user posted image , a ni trudilica . Nekakvo zatisje na temi .
An Nur
mila moja ako vec tako moram reci ja bih voljela da je samo to u pitanju . To nije nekakav problem . A zar nisi ti imala povisen TSH , ako se dobro sjecam ?
Zenice koje su pripremama za VTO dokle ste stigle ?
Sve vas smile.154373.html]user posted image [/url] i navijamo za sve vas .

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5564
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.4.2014 9:02:01   
An Nur
Hallo Tončiuser posted image user posted image
Drago mi je da rastete.user posted image user posted image
I mene je proljeće poklopilo. Stalno nešto radim. Kuća, baštica, druženja...
Dona Yu je imala malo povišen TSH, kod mene je uvjek bio ispod jedan, a sad 0,3...
I ja se nadam da je to to. Muž mi se izgleda malo šokirao pa iskreno, ne znam kako da se postavim. Valjda će se uskoro riješiti sve ovo... Iscrpljuje. Cijelo tjelo me boli od posla i pretjerivanja ali kad radim, ne mislim o tome pa je lakše. M avati pupu i lijepo mi rastite.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5565
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.4.2014 21:07:08   
Mozda Jednog Dana
An Nur, nadam se da ces uskoro rijesiti probleme i krenuti u nove pobjede !

Toncice, i ja sam cesto navracala, i vidim neko zatisje :-) Nisam imala sta da vam pisem, cekam ovu glupu vjesticu pa kao za inat, nikad. Imam osjecaj da cu da poludim dok ne uradim taj amh...oduzilo se.

Veliki pozdrav Toncice za tebe i tvoju mrvicu, samo se mazite i pazite :-)

Sve ostale puno pozdravljam!!!

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 5566
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.4.2014 11:52:06   
majuša
Ej curke moje evo i mene konačno . Mnogo sam u poslu , jako kasno liježem , pregledam postove svaki drugi dan jer liježem oko 1 ili 2 izjutra.Uglavnom frka , trka. Međutim , stalno mislima na vas , na nas. Zbog svakog vašeg neuspjeha odbolujem kao da je moj , vjerovale ili ne.Bila je jedna djevojka koja je tražila da joj se objasni kako ide zahtjev , nikako da stignem da joj odgovorim a ako ije saznala , rado ću koj napistai.Ja ću u postupak , izgleda u maju .Ima li još koja sa mnom od cura?Uglavnom da vas sve pozdravim i javite se


(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5567
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 10:45:15   
toncica
Evo nas dvije 19+1
user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5568
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 10:57:59   
ema38
draga moja tonci masalaaaaa napredujete mi lijepo vas dvije samo naprijed ljubim vas
nema dana kad nemislim na vas sta se desava na forumu al nekad stignem preggledat nekad ne a evo sad uleti da napisem par rijeci i evo odma moj dragi djecak protestuje sto nije on u centru paznje al brzo cu
mi smo dobro uzivamo vani kad god se da malo nas sad vrijeme zaza al ipak uzivamo maksimalno
tonci draga puno sam razmisljala prvo htjela pa onda definitivno NE odlucila sam da necu u postupak ponovo pokusala sam neide bar sam smirila savjest i sad zelim nakon 20 g da pocnem mirno da zivim a to je zahvaljujuci mom bebanu on me je ispunio i praznine nema nigdje sretna sam i nezelim vise razocarenja mozda me neko nece razumiti ali da je to prije 10 g doslo borila bi se ali sad nemogu
vama zelim svu srecu ko je u postupku i ko ce uskoro biti zelim velike bete
ljubim vas cujemo se

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5569
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 13:21:52   
ringer
TONČICE divni ste.Vrijeme leti.
Pozdrav ostalimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 5570
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 14:41:26   
toncica
ema38 drago mi je da uzivate . Mila moja ja sam na tvojoj strani sta god ti odlucila ja cu te podrzati . vako zna svoju situaciju i zna kako ce i sta ce . Ti mila znas kako je najbolje za tebe . Kad god se cujem sa mrmot ja pitam za tebe . Nekako si mi draga , a samo smo se jednom vidjele nakratko . Hvala ti mila na lijepim komentarima za slicicu . Ljubi nam to maleno slatko bice od nas dvije . user posted image user posted image user posted image
ringer draga hvala ti za komentar . Z
Da znas da mi je brzo vrijeme proslo .user posted image user posted image user posted image
majusa ljubimo te nas dvije i samo naprijed user posted image user posted image user posted image . Znas da imas nasu podrsku . user posted image user posted image user posted image
Mozda Jednog Dana nemoj se mila nervirati doci ce ta glupa user posted image . Mila moja kod DR Sanje ti je AMH 80km , ali je tebi to daleko znam . Ovu informaciju sam saznala juce . Ljubimo te user posted image user posted image user posted image
Mi vam sutra idemo na 4D , jedva cekam da vidim svoju princezu user posted image user posted image user posted image
Gdje su nam ostale zenice ? Pozdrav za sve user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5571
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 15:17:05   
ringer
EMA draga ti najbolje znaš šta ti je činiti i kako dalje.Uživaj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 5572
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 16:00:55   
Mozda Jednog Dana
Draga Toncice, izgledas divno :-) Mazi svoj stomacic i malu mrvicu, ne mogu ni zamusliti koliko silno iscekujes da vidis svoje zlato :-) ja u ponedeljak idem da vadim hormon stitne zlijezde, pa ce valjda uskoro i vjestica i to je to :-):-) Za sad :-)

Svim djevojkama veliki pozdrav. Velika je stvar u nasij situaciji donijeti odluku, najbitnije od svega je da nas te odluke cine ispunjenim i da znamo na cemu smo. Meni je 37 godina i umorila sam se od ove borbe i psihickog maltretiranja, ali sam donijela odluku, poslije ovog stavljam tacku :! I mnogo sam mirnija !

Grlim vas sve redom:-):-):-):-)

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5573
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 17:26:30   
Mozda Jednog Dana
Toncice, hvala draga na informaciji za AMH, ali kao sto ti i rece, daleko je . Hvala mils moja, sto mislis bna mene, na sve, zaista si divna :-)

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5574
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.4.2014 19:25:36   
toncica
Mozda Jednog Dana hvala ti draga moja na lijepim rijecima . Meni i mojoj mrvici puno znace sve vase lijepe rijeci . Ja sam draga moja isto tako odlucila kao ti . Meni je 39 god skoro 40 i rekla sam samoj sebi jos ovaj put cu pokusati i vise nemogu . Nebih imala vise snage . Sva moja snaga je otisla za 13 godina borbe . Ali eto uspijelo je hvaladragom bogu . Ti nemas pojma koliko se mi oboje radujemo nasoj malenoj srecici . Jedva cekamo da nas bude troje. To je nevjerovatan dozivljaj i zato svima vama nas troje zelimo da dozivite ovo isto kao i mi . Jedva cekamo sutra da je vidimo . Idemo na 4D . Sutra ce se bas lijepo vidjeti . Nadam se da cu vam i slicicu staviti.
Sretno mila u ponedeljak sa nalazom stitne . Drzimo ti fige da bude uredan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  221 222 [223] 224 225   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  221 222 [223] 224 225   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *