|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  223 224 [225] 226 227   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 15:24:47   
wery
Tasa83 srecno sa micrioginonom i ja sam ga pila i super podnosila,daj Boze da ubrzo budes trudnice i povuces nas sa sobom :-)

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5601
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 16:15:56   
jovana11
Wery, pa super što se sada može histeroskopija raditi kod dr Sanje. Želim ti da što prije ugledaš pozitivan test trudnoće.user posted image
Tončice, ja sam imala transfer 13.10. a termin mi je 31.8. Izgleda smo se mimoilazile u Medicuuser posted image . Ti i tvoja cura velika ste podrška na ovom forumu.user posted image . Svaka vam čast, s vremena na vrijeme i nas troje ćemo vas podržati.user posted image

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5602
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 17:40:44   
wery
Jovana11e hvala ti na toj divnoj zelji,nadam se da ce i mojim mukama brzo doci kraj.Koje godine si ti radila histero.?ne znam od kad ima kod dr.Sanje tamo cu ipak njima puno vjerujem.Nisam jos odlucila kada cu.Dok se psihicki pripremim.Uzivaj u trudnoci,poljubac za male mrvice.

(odgovor članu jovana11)
Neposredna veza do poruke: 5603
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 19:30:37   
jovana11
Wery, ja sam radila histeroskopiju u januaru prosle godine, a za nju sam se psihicki pripremala skoro godinu dana. Kada sam je završila shvatila sam da sam se bez veze opterecavala njom jer stvarno me nista nije boljelo. U tom peroidu nije se mogglo raditi u Medicu ali su spominjali da ce i oni poceti ubrzo. Tako da se ne brineeš, brzo to otkači, pa u nove pobjede.user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5604
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 22:57:34   
wery
Jovana11super,hvala ti puno mi znaci to što si mi napisala,videcu da zskazem prije ljeta da odradim.Izvini sto te smaram,da li treba proci neki period od histeriskopije do vto?

(odgovor članu jovana11)
Neposredna veza do poruke: 5605
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2014 11:03:58   
jovana11
Wery, ne smaras me sta ti pada na pamet i ja sam imala milion i jedno pitanje. Sto se tice pauze poslije histera meni su rekli da vec poslije mjesec dva mogu poceti sa postupkom, a ti opet vidi sa dr Sanjom to ti je najsigurnije. Uglavom nema vecih pauza, ne brini.user posted image Pozdrav za sve od mene i mojihuser posted image !

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5606
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.4.2014 11:51:06   
Mozda Jednog Dana
Tasa83, srecan pocetak ti zelim od srca :)

Neko je napisao kako je Toncica velika podrska ovom forumu :) slazem se u potpunosti, meni je kao dobra vila koja je uvijek tu da odgovori i pruzi podrsku :)

Meni vjestica stigla, prekosutra radim nalaze pa cemo vidjeti sta i kako dalje :) Brinu me i hirmoni i stitna i amh, uh...

Puuuno pozdravljam sve redom :)

(odgovor članu jovana11)
Neposredna veza do poruke: 5607
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.4.2014 10:58:21   
ringer
Sretno svima sa nalazima i s postupkom,biće rezultata drage moje.
Pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5608
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.4.2014 11:30:52   
wery
Ringer tako je ko se bori mora i doci do cilja.Ja iskreno vjerujem da smo sve mi svakim danom blize tome cilju.Boze pomozi i nagradi nas.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5609
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.4.2014 16:45:38   
Ajla 81
Pozdrav za sve cure...ima vas puno novi zelim vam puno srece da vam se svakoj ispuni zelja user posted image malo sam vas pratila,Tonci nasa podrska..kada mi je najteze sjetim se tebe,zelim da ti kazem napredujete fino ti i tvoja princeza,slika je prelijepa,ja ti zelim lijepe trudnicke dane...uzivaj svaki dan sa svojom mrvicom,i pomilki je od mene,a ja razmisljam...muz zeli on je optimista,ali ja..zelim i ja ali se bojim...ako neuspije jos jedan uderac za mene a i ode taj drugi postupak sta dalje,vidjecu...hocemoli ici ili ne..pozz cure sretno :)a tebi jedan veliki poljubac od mene :*

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5610
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2014 10:20:47   
Mozda Jednog Dana
Ringer, meni ce trebati sva sreca sa nalazima, hvala na finim zeljama :)

Wery, zelim ti da se sto prije obradujes :)

Ajla81, nadam se da ces se ponovo sto skorije odluciti za naredni korak koji ce biti uspjesan :)

Ja sam danas dala krv za polne hormone, hormone stitne zlijezde i amh. Amh gotov tek za 15 dana...poludila sam...

(odgovor članu Ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 5611
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2014 10:30:08   
ringer
Ajla draga znam da ti je teško jer se plašiš neuspjeha,ali nemoj tako da razmišljaš.Samo pogledaj ove žene što su poslije 10 i 15 godina postale majke.Bori se kad još možeš,ima šanse za sve nas draga.
MJD biće to dobro,ne sekiraj se,vrijeme leti.Ja ću opet za koji mjesec u postupak,tek su mi 2 ciklusa prošla.
Wery sretno draga,samo naprijed,moramo uvijek misliti za dalje.
Pozdrav svima
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5612
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2014 16:54:47   
Ajla 81
Mozda Jednog Dana hvala ti na podrski,sretno sa nalazima a bice dobri abd,ringer i tebi hvala na lijepim rijecima upravu si sve sto si napisala...pokusacu biti hrabra.A hoceli mi ko napisat kako ono ide kada ides u drugi postupak?mogu samo nazvat?hvala unaprijed,cure moje sretno dolazite nam sa lijepim vijestima :) pozdrav za sve user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5613
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2014 23:27:24   
wery
Mozda jednog dana hvala ti puno i ja tebi takođe zelim uspjesan sledeci pousaj sa veelikom betom :-)
Ajla kreni dalje hrabro,najgore je u mjestu stajati kad nesto kreš da radis i zavrsices tako ti kao i sve mi treba da radimo i ne odustajemo od borbe za nase bebe.

(odgovor članu Ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 5614
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2014 10:04:00   
toncica
Dobro vam jutro drage moje saborke , okruglice , bebice i mamice .
25982.html]user posted image [/url] svima koje slavite . Da ga provedete sa svojim porodicama u zravlju i veselju . .
Evo i da vas pocas_timo ja i moja princeza
es.33bru.com/smile.68243.html]user posted image [/url]

< Poruku je uredio toncica -- 20.4.2014 10:07:06 >


_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5615
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2014 10:34:31   
wery
Toncice hvala user posted image user posted image ,takođe i tebi i tvojima srecni praznici i svim ostalim prijateljicama sa foruma srecni Vaskrsnji praznici i da za sledeci bude dosta beba i trudnica.user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5616
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2014 11:28:15   
ringer
srećni praznici svim damama koje slaveuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5617
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2014 18:58:15   
Mozda Jednog Dana
Drage moje, dobila sam hormonalni status stitne zlijezde, sta mislite kakav je :

TSH 2,41

FT4 21,98

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5618
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2014 21:48:54   
wery
Mozda jednog dana ja mislim da su ti ok,koliko ja znam da je tsh povišen ako je preko 2,7,a za ovaj drugi mislim da je ok sve sto je u granicama.Je li ti skupljas nalaze za sledeci postupak i kada planiras sledeci?

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5619
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2014 23:38:47   
Mozda Jednog Dana
Wery, hvala na odgovoru :) bila sam na konsultacijama i ostalo mi je da uradim ovaj nalaz, da ponovim polne hormone i amh....doktorica me planira krajem maja ili pocetkom juna za IVF...ako me ne zeznu sad ovi nalazi...vidjecemo...nadam se najboljem.

Veliki pozdrav za tebe user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5620
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2014 10:49:27   
wery
Mozda jednog dana nema na cemu da zahvaljuješ,zelim ti puno srece za nalazima i postupkom.Meni je svaki nalaz ogromni stres,nikako da se opustim i kažem bice sta ce bit.Čujemo se.Pozdrav za tebe :-)

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5621
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2014 10:52:11   
wery
Mozda jednog dana,nema na cemu da mi zahvaljujes,zelim ti puno srece sa nalazima i postupkom.Meni je svaki nalaz ogroman stres nikako da se opustim i kazem bice sta ce bit.Cujemo se.Pozdrav za tebe :-)

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5622
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2014 14:41:31   
ringer
MJD eto vidiš da ne treba da se sekiraš.Neće ništa da te zezne,ne razmišljaj o tome.Šetaj,ne misli o tome,čitaj,radi nešto . . .
WERY pozdrav.I za tebe isto važiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5623
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2014 10:52:59   
Mozda Jednog Dana
Napisah jednu poruku i ne znam gdje nestade...ponovo :)
Prvo, ringer draga, hvala puno na zeljama i savjetima. I te kako znace :)

Dobila sam nalaz hormona :
FSH 17,2 CITAVIH
LH 3,6
ESTRADIOL 30,0
PROGESTERON 1,2
PROLAKTIN 24,9

Sa kakvim hormonima ste vi usle u ovu pricu i proces VTO? Da li ja sa ovakvim nalazom uopste mogu ici dalje?Sta mislite?

Veliki pozdrav za sve :)

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5624
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2014 13:37:44   
ringer
MJD draga nemoj da se sekiraš,povišen ti je FSH i PROGESTERON,ostali su u redu.Kontaktiraj doktoricu,ništa ne znaš dok s njom ne popričaš.Neće valjda ovi hormoni predstavljati neki veliki problem.
Vjerovatno će se javiti žene koje su imale slična iskustva

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  223 224 [225] 226 227   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  223 224 [225] 226 227   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *