|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  225 226 [227] 228 229   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 9:58:52   
toncica
Dobro vam jutro drage moje . Meni je danas rodjendan pa da vas pocastim . Imam , najljepsi i nsjvredniji poklon u zivotu , a to je nasu mrvica u pupi , koju jedva cekamo user posted image user posted image user posted image
Izvolite posluzite se
user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5651
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 10:40:46   
ringer
Tončice sretan rođendan.Sledeći će ti biti vjerovatno još ljepši s vašom mrvicom.
MJD nazovi danas,valjda rade.
Monte idemo dalje.
Pozdrav svima

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5652
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 11:34:54   
Mozda Jednog Dana
Toncice draga, sretan rodjendan :)

Ringer, hvala draga, zvacu ih danas...dobila sam amh nalaz 0.05...uzas....nista od mene!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5653
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 12:08:35   
Rijada
Tocice sretan rodjendan i sve najbolje i najljepse u zivotu ti zelim od user posted image
Po mazi svoju princezu.Hehe pa da znas da bih mogla jedan komad hehe bas po mome ukusu sa puno cokolade hehe

MJD mah nemora taj nalaz toliko da i znaci ono kad hoce da se primi primi ce se ne sekiraj se.
Ja sam taj nalaz radila krajem Februara i moj je 2.392.Pa mi ope nista ne pomaze.
Monte ne daj se draga bice drugi put bolje ako bog da.Lijep pozdrav za sve

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5654
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 12:18:35   
monte
Srecacn rodjendan toncice , sve najljepse ... Najvise sam setala , htjela sam da ne razmisljam puno o postupku i da se opustim,svi nalazi super sve bilo odlicno do bete naravno koja je bila ogromna 0 . Ne predajem se idemo dalje, Rekli su mi da dodjem za mjesec i pol pa da vidim sta treba jos od nalaza da radim dodatnih pa polako u pripremu. Sad cu da se odmaram i cekam sunce da na plazu krenem :) . U medico-s su svi stavrno divni...imaju i psihologa sto sam se bas iznenadila i divna je jako puno pomognu razgovori sa njom... MJD za svaki problem postoji rjesenje ne brini se . pozdrav naravno i za ringer :)

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5655
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 14:12:06   
ringer
MJD draga ne sekiraj se odmah.Čekaj da vidiš šta će ti oni reći.

(odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 5656
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 15:17:30   
toncica
Drage moje hvala vam svima na lijepim zeljicama . user posted image user posted image user posted image
Mozda Jednog Dana nemoj se mila sikirati unaprijed , vidjeces sta ce ti oni reci . I ja mislim da oni rade danas pa zovi ih .
monte drago mi je sto si pozitivna i sto razmisljas tako . Mi tako jednostavno moramo nema nam druge . I kod mene je ista situacija bila kao i kod tebe prvi put , i isto tako nista . Beta bila manja od 1 . Mi se nadali uspjehu kad ono veliko nista , A drugi put sve naopacke islo . Nema sta se nije desavalo i hvala bogu uspjelo je . Ovaj put se uopste nismo nadali , ali bog nas je nagradio za sav nas dugogodisnji trud . Samo se opusti koliko mozes , znam da nije ni lako ni jednostavno , ali pokusaj . Samo se sjeti za sta se boris i nastavi dalje . user posted image user posted image user posted image
Rijada , ringer i ostale moje saborke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5657
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 19:26:53   
ema38
tonci draga sretan ti rodjendan od srca i sve najljepse ti zelimo ja i moj mali princ mazi svoju princezu i uzivaj ljubimo te
svima zenicama koje su u postupku zelim svu srecu ovoga svvijeta i da bude sto vise pozitivni beta pusa

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5658
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 19:52:42   
Mozda Jednog Dana
Rijada, sve znam ali eto...ne moze covjek da se ne sikira...poslije ovoliko losih nalaza jednostavno pucas...danas sam se isplakala i sad ponovo naprijed. Poslije svakog pada ustanes jaci.

Monte, zao mi je sto nije uspjelo ovaj put, iskreno se nadam da ce tvoj sledeci put biti uspjesan. To ti od srca zelim, kao i svim ostalim djevojkama!!!

Toncice, ljubim ja tebe zbog tvojih divnih rijeci podrske :)

Ringer draga, zvala sam danas, ne rade. Hvala na svemu, vidjecemo sta ce biti. Poslala sam mail . Grlim te jako :)

I ljubim vas sve redom :)

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 5659
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 20:40:43   
BEBA1980
TONCICE draga sretan rodendan,najljepsi poklon imas u svojoj pupiuser posted image user posted image user posted image .Ja sam pocela od 1 maja sa pola Decapeptyla,Menopurom I Fostimonom bockam se tri inekcije u isto vrijeme za sad hvala Bogu dobro podnosim malo me bole grudi i nekad me zazigaju jajnici i tako do 8 maja onda na uz.Nadam se da ce sve biti u redu.Lijep pozdrav svim trudilicama i da sto prije budemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Saljem vamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5660
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 20:57:49   
gami
Draga toncice, od srca ti zelim srecan rodjendan i sve najljepse a ta mrvica ce ti sledeci rodj.jos vise usreciti!!!! Ostalim curama puno strpljenja, snage i srece zelimuser posted image user posted image

(odgovor članu BEBA1980)
Neposredna veza do poruke: 5661
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2014 23:20:38   
toncica
Drage moje drugarice hvala vam svima puno na lijepim zeljicama . Hvala vam i sto ste se javile da neebudem ovde sama .
Svima zelimo srecu sta god radile . Samo naprijed i neodustajte . Slobodno se isplacite da izbacite sve iz sebe . Tako sam i ja isplakala svoju dusu za 13 god , ali sam uvijek isla dalje . Uvijek sam jaca kretala dalje .
ema mila moja hvala ti za zeljice . I da znas da mi je jako drago sto si se javila . Poljubi i ti nama malenog princa od nas dvije .
Svima saljemo puno url=http://smiles.33bru.com/smile.143301.html]user posted image [/url]

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5662
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2014 10:16:52   
Mozda Jednog Dana
Drage moje, jutros sam dobila mail. Kazu da pijem cycloprogynovu naredna dva mjeseca, i da se javim kada spustim fsh na 13 pa da planira stimulaciju. Nisu mi napisali ni kako se pije. Moram sutra zvati.

Veliki pozdrav za sve!!!

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5663
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2014 12:02:30   
toncica
Mozda Jednog Dana i ja sam ih isto sto puta pila . Piju se 5-i dan od ciklusa . One su ti dobre za FSH snizavaju ga . Ja sam ih pila za stimulaciju . Ti opet nazovi pa neka ti detaljno sve objasne. . Sretno mila sa cikloproginovom da urodi plodom .
Sve ostale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5664
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2014 12:33:05   
Mozda Jednog Dana
Hvala draga Toncice, iz tvojih usta u Bozije usi. Pomazi svoju mrvicu, a tebe grlim jako. Zaista si divna zena, uvijek si tu za sve ovdje. Veeeliki pozdrav i poljubac saljem za vas dvijw i sve ostale djevojke ovdje :)

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5665
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2014 22:46:08   
wery
Toncice,draga malo kasnim,pridruzujem se cestitkama za rođendan,Bog je dao da ove godine imas ono sto si godinama zeljela,to ti je najveci dar,sebi ga pozelim za svaki
rođendan.Zelim ti da do kraja sve ide kako treba,a onda da zivis dugo u zdravlju i sreci sa svojom bebicom.Ljubim vas

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5666
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2014 18:20:47   
dandi84
Drage moje maloprije sam se cula sa Toncicom pa hocu da vam javim da je jutros prokrvarila...Mora sutra u bolnicu i ne zna koliko ce ostati...Uglavnom posteljica je nisko, malo se odvojila na jednom mjestu pa zato krvari...Mora mirovati a i moraju joj uraditi pretrage sutra...Uglavnom bebica je za sad dobro, lijepo napreduje, malo je i naprednija u odnosu na nedelje u kojima se Tončica nalazi, ima 598 gr., i sa bebom je sve super...Nasikirala se pravo.Zadužila me da vam javim da ne mislite da nas je zaboravila...Biće sve dobro aBd.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5667
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2014 21:17:37   
Mozda Jednog Dana
Toncice draga moja, nadam se da ti mogu prenijeti makar malo pozituvne energije...mogu misliti kako si se nasikirala, ali ja svim svojim srcem i dusom vjerujem da cete vas dvije uskoro sretne, zadovoljne i zdrave otici svojoj kuci. Samo polako, mislim na tebe i cekam da nam se sto prije javis...ljubim te puno i grlim jako !

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 5668
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2014 11:49:31   
Mozda Jednog Dana
Toncice draga, nadam se da ces se sto prije javiti. Samo da znas da mislim na vas dvije :)

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5669
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2014 22:54:35   
wery
Tončice neka Vas Bog čuva,zelim ti da sve prođe dobro,da budete dobro obe.Mislim na Vas.Ljubim vas

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5670
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 8:22:41   
Rijada
Toncice zelim ti sve najbolje i da sto prije dodjes kuci ti i tvoja princeza,ljubim vas obe.
MJD jesili pocela piti tablete,jesi ih zvala?Lijep pozdrav za sve.

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 5671
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 11:59:49   
Mozda Jednog Dana
Draga Rijada, zvala sam ih. Pocinjem da pijem tablete od drugog dana ciklusa, pa za mjesec dana da uradim fsh i da vidimo mogu li krenuti sa stimulacijom. Medjutim, mislim da ce to biti tek u septembru jer oni krajem juna idu na seminar, juli i avgust ne rade...tako da mislim da necu stici. Sta je tu je, ko zna zasto je to dobro.

Toncice, ljubim vas puno, nedostajete nam na ovim stranama. Jedva cekam da nam se javis.

Svim ostalim djevojkama veliki pozdrav:)

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5672
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 16:27:56   
dandi84
Jutros sam se cula sa Toncicom...Hvala Bogu dobro su i ona i beba..Posteljica je i dalje odvojena al ne krvari..Danas je vadila krv a juče cervikalne briseve pa ceka rezultate..Stabilno je hvala Bogu.user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5673
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 16:42:36   
ringer
Tončice ne sekiraj se,daće Bog da sve ostane dobro.
Ostalim pozdrav

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 5674
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 17:47:31   
tasa83
Drage moje evo i mene sa vijestima iz Bl
endometrijum 3,5 mm
lijevi jajnik 1 folikul
desni 3 folikula

od juce sam na po jednom Dekapeptilu do drugog dana krvarenja onda po pola i ukljucujem dva Menopura i 1Gonal...

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  225 226 [227] 228 229   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  225 226 [227] 228 229   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *