|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  226 227 [228] 229 230   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 20:06:22   
tasa83
Tončice drzim fige da sve bude ok..zao mi je sto si prosla kroz to :(

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5676
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2014 22:41:32   
ema38
draga nasa toncice nemoj nas plasiti premrla sam kad procita a hvala bogu nek je sve ok drzite se molim vas a i mi cemo se moliti za vas i drzati velike palceve i mogu ti samo reci ti si kraljica dobra srca pa i u ovim problemima mislis na nas da nam se javis ti si carica i moras biti dobro i ti i mrvica ljubim vas punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vrati nam se brzo

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5677
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.5.2014 16:41:07   
ringer
Taša ne brini se ništa,kako terapija ide dalje tako i endometrijum deblja i pojavljuju se folikuli.Samo radi kao što kažu.
Pozdrav svima

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5678
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2014 13:26:45   
tasa83
Hvala tek sam na pocetku :) ja tj muz mi daje Decapeptyl u nadlakticu i tamo sam prvi primila tako rekla mi je da biram stomak ili ruka nekako mi ruka lakse :)


(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5679
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2014 14:18:06   
ringer
Taša i ja sam davala u nadlakticu,lakše mi je bilo da sama sebi davam.Meni su za 2 dana od prve do druge folikumetrije folikuli toliko porasli da sam primila stopericu prije vremena da ne bi popucali.
Pozdrav svima

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5680
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2014 21:22:14   
Mozda Jednog Dana
Samo da se javim i da pozdravim sve redom.
Toncice, cekamo da se javis, mislim na vas dvije svaki dan.

Svim ostalim djevojkama zelim da pozelim mnogo srece i uspjeha u ovoj nasoj borbi!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5681
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2014 22:13:09   
Ajla 81
Cao cure,Tonci sada procita sta se desilo nadam se da je sve uredu a bice akobogda,Mozda jednog Dana dace Bog da i kod tebe bude sve uredu nebrini,Tasa tebi zelim srecu citam pocela si sa terapijom,pratim vas koliko mogu,ali opet nemogu sve pohvatati do kada ko dosao zato svim djevojkama zelim srecu od user posted image pozz svima

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5682
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2014 23:16:34   
majuša
Eh drage moje evo i mene, Već sam napisla jednoj curi u pp da ovih dana puštam mozak na pašu.Stvarno sam iscrpeljen od tolike žurbe, trke i svega ovog da mi je prvo ovo trebalo.Ja sam pod trepaijom od 30.04., zahuktavamo polako moji jajnici i ja , sutra sam na UZV ,punkcija je moguća u ponedeljak i tako.Ima nekih jajnih ć, desni jajnik 15,17,17,10.5,10.5,12 i lijevi 17,5.16,11,11, na kratkom sam protokolu, endometrijum mi je 8,6 pa ću vidjeti šta sutra.Tončica me bila zabrinula pa sam je zvala , napisala mi je porukicu, kaže da je sve u redu ,ne želim ni da je puno zivkam i ne uznemiravam jer joj vjerovatno treba malo više odmora. Ma sve će to biti u redu , one su naše lavice.Veliki pozdrav za sve a poseban za šmrcku moju i rijadu.

(odgovor članu Ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 5683
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.5.2014 13:11:10   
ringer
Majuša odlične mjere i folikula i endometrijuma.Javi nam se kad završiš.
Pozdrav svima

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5684
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2014 12:20:44   
majuša
endometrijum 10.2, desni jajnik 17,5; 18,5x2;16;12,5,12,15 lijevi jajnik19,5;17;13;14 , sinoć u deset stop, sutra ujutru punkcija.Malo me hvata panika ali ću valjda preživjeti!Ima li iko da je sa mnom ili sam sama potpuno?Mislim na proces.Ringer hvala na riječima podrške, mala riječ otvara sva vrata pozitivizma.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5685
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2014 16:14:32   
Mozda Jednog Dana
Draga Majuso, kod tebe sve to izgleda super, sutra ces nam se javiti sa dobrim vijestima i reci ces nam kako si se dzaba sikirala. Puno te pozdravljam.

Toncice, znamo da si dobro i cekamo te da nam se javite ti i mala mrvica u stomaku :)

Sve ostale djevojke od srca pozdravljam i zelm uspjesne naredne korake. Mene ce ipak cekati septembar.

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5686
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2014 20:47:21   
Rijada
Majusa draga sretno sutra user posted image user posted image user posted image
MJD mozda ja i ti budemo isle zajednouser posted image i ja planiram ako bog da u septembru.
Toncice nadam se da si mi dobro ti i tvoja princezica.
Lijep pozdrav za sve ostale.

(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5687
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2014 22:17:44   
Mozda Jednog Dana
Draga Rijada, nadam se da cemo ici zajedno :) I neka nam bude sretan septembar ::) veliki pozdrav za sve redom !!!!

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5688
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2014 21:11:45   
ringer
Gdje ste damice?Kako ste? Ima li šta novo?
Čekam da dobijem pa da počnem sa mikroginonom.
Pozdrav svima

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5689
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2014 22:25:45   
Mozda Jednog Dana
Draga Ringer, ja uletim da vidim sta ima, zelim ti da sto prije dobijes i da pocnes sa svim. Puno te pozdravljam i jedva cekam da pratim tvoje korake i da navijam za tebe :)

Nadam se da ce nam se Toncica uskoro javiti !

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5690
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 10:01:06   
mila13
Drage moje,

Vec 2 godine pokusavam da ostanem u drugom stanju. Spermiogram kod muza u granicama normale. Doktorica u Derventi dala mi je da pijem Klomifen, bez ikakvih popratnih folikulometrija, a od nalaza je uradila samo UZ i PAPA test. Posto mi je to bilo sumnjivo, obratila sam se Dr u Doboju, privatno. On mi je predlozio HSG, radila sam briseve, sve uredno, tako da cu HSG raditi krajem mjeseca. Dakle, Klomifen sam pila samo jedan mjesec, bez popratne folikulomerrije i odustala. Zanima me da li je moguce, ako nalaz HSG a bude uredan, da napravim odmah poslije toga inseminaciju u Medico S na licni zahtjev ili mora doktorica to odluciti, jer sam postala pomalo nervozna po pitanju svega toga.

Puno pozdrava i user posted image

(odgovor članu ms_do)
Neposredna veza do poruke: 5691
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 10:05:53   
mila13
Ja isto imam sve negativne rijeci za Dr Biljanu u Derventi user posted image

(odgovor članu zeks)
Neposredna veza do poruke: 5692
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 11:26:26   
M1984
Mila13,najbolje uradi sve te nalaze i najavi se na konsultacije kod dr Sanje u Medico S, pa ćeš čut šta će ti ona reć. U svakom slučaju ako ideš kod nje prvo moraš proć konsultacije i da ona vidi tvoje nalaze. Vjerujem da si umoran, ja se borim već 6 godina, sjeti se tončice koja se boila 13godina. Zato glavu gore i ne odustaji user posted image .
Tončice, mila nadam se da ste dobro ti i tvoja princeza.
Majušaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gdje si
Pozdrav za ostale cure

(odgovor članu mila13)
Neposredna veza do poruke: 5693
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 12:49:49   
ringer
Mila draga slažem se sa M.Prvo odradi nalaze pa onda idi na konsultacije.
Pozdrav svimauser posted image user posted image

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 5694
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 14:35:44   
harmonika
pozdrav djevojke! nova sam na forumu a vidim da ste prava podrska jedna drugoj pa odlučih da vam se pridružim. 6 godina mučim muku sa zatrudnjivanjem. u tih 6 godina imala sam jedan spontani i jednu vanmateričnu trudnoću. izgubih mnooooogo vremena na savjete doktora da minije nista,da je sve okjer da nije ne bih ni ostajala trudna. svi nalazi uredni i moji i suprugovi. niko mi nije ni spominja hsg. i onda se jedna fina dr sjetila da odradim i to. nakon puno odlaganja,najviše zbog straha,skupih snagu i uradih to danas. lijevi jajovod zapušen a desni pokazuje znake perisalpingitisa,šta god da to znači.ostaje mi vto kao jedina opcija. za mjesec dana ću na konsultacije u medico s pa na jesen u borbu. zna li neko šta je to perisalpingitis? sada se plašim da imam odnose,da me ne daj bože opet vanmaterična ne strefi. koliko vremena se čeka početak postupka od prvih konsultacija? i ono najvažnije,da li je po vama važno kod koje dr ideš ili da insistiram na dr Sanji. izvinjavam se na dugom postu,prosto imam milion upitnika iznad glave

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5695
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 18:39:12   
majuša
Kao prvo, Tončica i njena princeza su super, trebaju kući.Kao drugo juče su mi radili punkciju, embriolog mi je rekao da ih ima 11, ja sam mu rekla da ćemo pola da bacimo u vodu a on se samo nasmijao. Čekam da mi se jave.Bolucka me stomak ali kako me je boljelo kad su mi prošle godine radili punkciju bez anestezije to nije ništa.Harmonika ne znam šta ti je to ali i ja sam prošla golgotu sa doktorima samo što sam ja imala pola nalaza urađeno na svoju inicijativu, svi mi govorili da je sve u redu, posle 12 godina mi našli trombofilije i na moje pitanje da li je jedan od tih gena mogao i da sprečava trudnoću(mthfr) doktorka je odgovorila diplomatski da taj gen još uvijek nije dovoljno istražen.05.07.2014. će biti nastati 13 godina našeg braka i valjda mi taj broj 13 neće biti baksuz( iaoko nikada nisam razmišljala o tome u tom smisli, mislim na broj 13).Mila samo ti nazovi dr za konsultacije tj za običan pregled jer ako te ova bude zavlačila ništa od toga, ja kad sam otišla u BL na konsultacije koštalo me oko 80km , spremiogram i pregled a žena mi fino rekla šta sve treba da povadim i da to mogu da radim kod svog doktora .Eto cure moje , nadam se da sam vas obradovala sa vijestima sa Točicom našom.Ljubim vas sve redom

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5696
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 18:41:36   
toncica
Drage moje evo nas dvije da se prijavimo . Dosle smo danas kuci . Bebica je super i ja sam , samo moram da mirujem . Bile smo 7 dana u bolnici . Jedva sam ckala da idemo kuci . Svasta sam se nagledala i naslusala. . Sad je sve iza nas hvala bogu .
Ja i moja mrvica zelimo da se zahvalimo svima sto ste pitale za nas i podrzavale nas . Hvala vam na svakoj izgovorenoj rijeci .
Sve vas ljubimo i volimo . Dosle su mi prijateljice pa se tipkamo kasnije .

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5697
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 19:11:41   
ringer
Tončice draga miruj.Kad si izdržala tolike godine izdržaćeš i ovo.Ti si junak.
Harmonika od konsultacija i dok povadiš sve nalaze koje ti kažu najviše prođu 2 mjeseca,treba da dobiješ rješenje od fonda pa u borbu onda.
Pozdrav svima

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5698
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2014 19:13:00   
ringer
Majuša odmaraj i ti.Sve se zaboravi kad se beba ugleda.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5699
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 10:56:29   
mila13
Drage moje, hvala vam na savjetima i odgovorima...user posted image Recite mi jos koliko kosta sam proces inseminacije u Medico S?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  226 227 [228] 229 230   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  226 227 [228] 229 230   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *