|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  227 228 [229] 230 231   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 13:22:11   
Rijada
Toncice hvala bogu da ste vas dvije dobro to je naj vaznije,pazi se dobro i mazi princezu,ljubim vas obe.Majusa super draga zelim ti od srca da se msvme oplode i da ti ako bog da ovaj put uspije,sretno draga moja.Pozdrav za sve



(odgovor članu tasa83)
Neposredna veza do poruke: 5701
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 16:28:31   
toncica
Hvala vam drage moje svima na dobrodoslici za mene i moju mrvicu . Hrabre smo mi i jake . Sve ce to biti dobro ako bog da . Evo nas lezimo i odmaramo . Moramo mirovati mjesec dana , a za posle cemo vidjeti . Na kontrolu idemo za 10 dana . Ja i moja mrvica navijamo za sve vas da bude sto vise //smiles.33bru.com/smile.118570.html]user posted image [/url]
majusa draga moja user posted image user posted image user posted image za folikule i jajne celije . Drzimo ti fige i navijamo da bude sto vise oplodjenih embriona i da ovaj postupak bude uspijesan i dobitni . user posted image
Svim ostalim curama koje su u postupku zelimo srecu .
Novim clanicama zelim dobrodoslicu i da sto prije ostvare svoj san .
Sve vas volimo i ljubimo ja i moja mrvica user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5702
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 17:14:09   
eva30
evo i mene nakon duge pauze svasta mi se izdesavalo,1 histeroskopija i na kontroli nije dobro uradjena dr.zaboravio odstranit jedan polip.2 hist.uspjesno uradjena.sada sam na gonal-f i u ponedeljak prva folikometrija,ima li ko da je samnom?toncice bice sve ok,moja prijateljica je lezala skoro cijelu trudnocu ali zato sada dve djevojcice slave svoj prvi rodjendan.sretnouser posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5703
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 17:21:40   
ringer
Eva bravo.Vidiš kako vrijeme leti.Opušteno i bez nerviranja.
Pozdrav svimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 5704
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 17:32:07   
toncica
eva30 draga moja pa gdje si ti do sad ? Hvala ti draga moja na podrsci za nas dvije . Mi navijamo za tebe da postupak bude uspijesan . user posted image user posted image user posted image Sretno mila na folikulometriji .

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 5705
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.5.2014 19:49:14   
wery
Toncice i bebice hvala Bogu pa ste dobro,izguracete vi to,jake ste vi cure.
Majusi,Evi i svima ostalim mnogo srece i uspjeha zelim.Ja cu nekad na jesen ponovo u borbu.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5706
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.5.2014 10:34:01   
harmonika
pokusala sam da citam sve od početka ali me prosto oči zabole pa ću vam,drage moje,vjerovatno postavljati pitanja na koja ste prethodno davale odgovore,unaprijed se izvinjavam. tonči,drago mi je da si ok,samo odmaraj i čuvaj svoje zlato. ja bih trebala u junu na konsultacije i da dobijem sva uputstva pa od jeseni u borbu. dr mi je rekla da razmislim da li da idem na operaciju i da pokusam srediti taj neprohodni jajovod ili da to preskočim i idem na vto. odlučili smo da idemo na vto. naime,meni je jedan jajovod potpuno začepljen a drugi prohodan ali sam baš u tom prohodnom prije 2 godine imala vanmateričnu tako da ne bih rizikovala da se ponovi. šta vi mislite? ljubim vas sve!

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5707
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.5.2014 15:10:59   
ringer
Draga HARMONIKA ti dobro razmisli pa odluči.Još se posavjetuj sa doktorima.Ako je prva bila vanmaterična neće druga.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5708
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.5.2014 15:59:31   
toncica
Drage moje dobar vam dancic . Kako ste mi sve na ovako uzasnom danu ? Kakva je situacija kod vas sto se tice poplava . Kod nas u dvoristu pravo jezero , svuda okolo voda i samo voda. Ja vam lezim i cuvam svoju mrvicu . Aktivna je hvala bogu cijeli dan lupka i udara .
harmonika dobro nam dosla i jos brze otisla na trudnicke teme . Najbolje da vas dvoje razmislite i konsultujete se sa DR . Nemora da znaci ako je jednom bila vanmatericna da ce biti opet . Poznajem dosta zena koje su imale vanmatericnu , a kasnije sve normalno bilo . Sretno mila .
wery hvala ti draga na podrsci . Super da kreces ponovo u borbu . Ja i moja mrvica ti zelimo da ovaj postupak bude uspijesan . user posted image user posted image user posted image
Da vam prenesem lijepe vijesti od majuse . Cula sam se njom ide u subotu na transfer. Ima 7 jajnih celija , a bice 4-5 blasti. Hvala ti boze da cujemo i neke lijepe vijesti po ovakvom groznom vremenu .
majusa druze moj sretno u subotu ida bude sto vise oplodjenih embriona i da se mrvice zakace . user posted image user posted image user posted image
Sve ostale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5709
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.5.2014 18:06:21   
harmonika
ne znam drage moje,ne bih se ja kockala. znam šta je prokleta vanmaterična. strah me užasno. tonči šta je kod tebe bio problem kada si morala na vto?

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5710
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.5.2014 20:38:29   
wery
Toncice ,super za majušu,cim cujemo pozitivne stvari vezane za nasu borbu odmah se osjećam bolje i pozitivnije.Meni su u oba postupka transfer radili treći dan.Mozda sledeci bude blastica ;-).Cmokic za tebe i tvoju dragu bebu.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5711
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.5.2014 11:32:52   
Rijada
Toncice kako si mi ti?Kakvoje stanje kod tebe?Drage moje jesteli vi dobro imali poplava kod vas vidim?Vidim nemah nikog ima dva dana,pa se nadamda ste dobro.Kod mene je sve pod kotrolom hehe.lijep pozdav za sve.

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5712
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
17.5.2014 13:03:54   
ringer
Gdje ste?Nadam se da ste sve dobro i da niste zahvaćene poplavama.Pozdrav svima

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5713
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.5.2014 18:34:41   
Mozda Jednog Dana
Drage moje, kod mene sve ok, ali kad vidim sta se desava, nije mi dobro. Naravno, nadam se da su svi dobro. Toncice, znam da nemate struje, sestra mi je u Bijeljini, znam krz kakavv uzas ste prosli. Nadam se da cete nam se vas dvije sto prije javiti.
Ljubim sve redom i grlim vas jako.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5714
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.5.2014 14:20:13   
M1984
Drage moje da vam se javim i podijelim sa vama svoju tužnu i srećnu priču.
Bila sam u postupku u maju, na poslednjem UZ imala sam 16 folikula, endometrij 9,2mm.Sve je bilo savršeno. Utorak naveče primam stopericu a u četvrtak bi trebala na aspiraciju. Kada je osvano četvrtak svi izlazi iz Doboja su bili blokirani jer je gtrad bio pod vodom. Moja kuća je u opasnosti jer bi mogla biti poplavljena. Zovem vatrogasce, policiju i pitam ima li ikakav način da izađem iz Doboja.Kažu mi. mi te možemo izvest sa svojim vozilima ali čime ću dalje za Banja Luku. Nazovem dr. Sanju i Brankicu, ali prije svega moram naglasit da su bile jako zabrinute za mene i da su nastojale da mi pomognu,i kažem im kakva je situacija. Od suza sam jedva razgovara sa njima, kad god bi nazvala u toku dana svi su bili upoznati sa mojom situacijom pitali su ima li kakvih promjena i načina da sitgnem u BL. Nažalost, situacija je se samo pogoršavala i moje ćelije su popucale same. user posted image user posted image user posted image
Još uvijek imam bolove po stomaku, jer sam imala jake grčeve i stomak je oticao, danas je puno bolje. Dr. Sanja me je juče zvala da vidi kako sam, jako sam joj zahvalna, u toku sedmice kada se situacija smiri ići ću na kontrolu kod nje da vidimo je li sve u redu.
Moja kuća je bila uopasnosti sve do subote, hvala dragom Bogu voda mi nije ušla u kuću.
Tužna sam i nesrećna bila što ovaj postupak nije završen i što je propalo mjesac dana bocanja, zivaca i hodanja Doboj-BL, ali sam sa druge strane srećna. Moja kuća je sada bezbijedna i hvala Bogu nisam krenula u četvrtak za BL jer ko zna gdje bi i kako završila. Što se tiče mog grada, i kamen bi plako. Godine će proći dok Doboj ponovo oživi.
Veliki pozdrav za sve,,,

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5715
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.5.2014 16:16:49   
harmonika
m 1984 jako mije zao i zbog tebe i zbog tvog grada. nazalost desilo se nešto što niko nije očekivao. želim ti sreću sljedeći put. svaka čast za doktoricu što se brinula za tebe,zaista respekt.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 5716
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.5.2014 16:39:34   
ringer
M1984 draga šta da ti kažem.Radnja kao u filmu.Uspjećeš drugi put.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5717
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.5.2014 22:41:33   
Mozda Jednog Dana
M1984, tuzno...kao neki scenario...ali nekako znam da ces sledeci put uspjeti i ostvariti svoj cilj.
Puno te pozdravljam kao i sve ostale djevojke.
Nadam se da ce nam se Toncica sto prije javiti.
Mnogo srece zelim svima, gdje god da ste !!!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5718
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.5.2014 23:38:12   
wery
M1984 joj rasplakah se kad sam ovo citala,mnogo mi je zao zbog tebe.Eto hvala Bogu kada je kuca ostala,bice ako Bog da i sledeci put puno folikula,pa ce Bog da te obraduje bebom pa ces da zaboravis ovaj ruzni period.Zelim ti srecu i uspjeh.

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5719
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 14:28:36   
pepika
Drage moje da li se neko cuo sa Toncicom? Kakva je situacija kod nje?

M1984 sva sam se najezila kad sam citala tvoju pricu,mnooogo mi je zaouser posted image To je ta neka visa sila na koju mi ne mozemo uticati. A kad se to sve desavalo ja sam se pitala reko sta sad ko je u postupku pa mora putovati,jer mi smo u postupku znali u Tz ici bas cesto....zelim da ti slj. postupak bude sretan i dobitni.user posted image

Ostale cure moje koje prolazite kroz istu borbu znam sve kako je. Zelim da vas ohrabrim i kazem da sam i ja trudnica iz VTO poslije 5 godina cekanja smo i docekali hB. Nama je prvi postupak uspio i sad cu uci u 8 mj. trudnoce. Zato ne gubite nadu i dace dragi Bog da sve jednog dana postanemo mame. Ljubim vas user posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5720
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 18:50:16   
majuša
Evo i mene konačno.Moja priča ide otprilike ovako:
Odlučila sam , zajedno sa suprugom, da je najbolje da pred ET i tokom njega budem kod svojih u Derventi, Tako sam i učinila. Po cijeli dan igrala karte sa ocem , zezala se, jednostavno uzivala.Punkcija mi je bila 12.05.2014. u ponedeljka.Obzirom da noć prije toga nisam oka sklopila jer mi je muž hrkao ona anestezija mi je došla kao kec na desetku. Ja se lijepo naspavah tj kad su me probudili , znam odlično, usta su mi bila otvorena kao kod PEŠA. Oni oko mene , polako , samo polako odmori se a ja sam kao manijak zapitkujem koliko ih ima, koliko ih ima.Poslw minut mi dovedoše embriloga i čovjek kaže ima 11 , ja odmah kažem njemu pola u vodu bacimo i super. On se nasmija i ode. Ostadoh sama , kao da odmaram, ali ja se obukoh i hocu da idem. Oni ne vjeruju svojim očima i mužu da me pridrži ali ja pičim, Jedino što sam tražila je nešto protiv bolova jert je bio nesnosan.Odlazim svojima, on odlazi kući i čekam da me zovu .Prođe dan ništa.Tek drugi dan posle 4 mi javljaju da se sedam oplodilo i da idu na 4-5 blasti te da će mi javiti kada će biti transfer , najvjerovatnije u subotu.Ja sva bitna zovem muza, on sretan.Dogovorimo se da dođe sutra naveče kod mojih i da prespavamo ( u četvrtak) jer sutra( petak ) moram i na klinički da im predam uputnicu i preuzmem injekcije fragmina.U petak ujutro mi zvoni mi telefon i muž kaže;Dušo ovde će sve poplaviti, ja moram na nasip na Savu a obzirom da je svugdje katastrofa ti se spremi za BL ODMAH I IDI SAMA. OK.Prekidam vezu i hvata me napad panike.Šta da radim?Imama 400 km, platu sam trebala dobiti a nema je zbog poplava, 500 km je zaleđivanje embrija, dan boravka u BL 30 KM, TREBAM JESTI , PLATITI INJEKCIJE, KAKO ĆU SAMA, nemam uputnicu.Otac me smiruje , ide da podigne novac i ja se pakujem za BL.Brat me odvozi za BL I VRAĆA SE NAZAD.Gledam vijesti-zatvoren put BL- Prnjavor.Divno.Sutradan ujutro( petak) odem na klinički , preuzmem boce i rekoh sebi odoh do klinike.Tamo haos :sestre, Sibinčićka i neka dva momka nose velike pakete iz onog podruma i nosu u kliniku, ja se hvatam kutija i zajedno sa njima nosim, Sibinčićka ne da, embrilog izlazi i kaže mi da ne znaju šta će , da zovu cure( napomenula je Doboj prije svega) da ne mogu doći, da se boje polave jer je ulica niže na ivici plavljenja i isključena je struja te da ja dođem sutra( subota ) u pola jedan.Odlazim da jedem i nisam ni prvu kašku stavila u usta i zvoni mi telefon( posle 15 minuta).Embrilog me zove i ubjeđuje me da dođem kad sam već tu i daje Dr Sibinčićku a i ona isto kaže.Ja se kroz pola sata vraćam i izvinavam se što se nisam izdepilirala ali uz obrazloženje dam se kupala( možete misliti), vraćaju mi , po njihovoj preporuci 2 bolja i jedan lošji a dva ostavljaju za zamrzvanje ako budu bili dobri.Mislim a u sebi pa šta bi sa ona ekstra četiri i jednim lošim al prešutih.Znači četvrti dan vraćene neke polublaste.Vraćam se kći i liježem, naveče mi sestra , kojoj sam platila da dođe, daje injekciju fragmina.Ujutro ustajem i 9 otprilike sebi kažem moraš sama sebi dati.Imaš devet mjeseci( ako ostaneš trudna dva puta dneno da se bodeš , moraš sama , nema para više).nA INTERNETU SAM STO PUTA PREGLEDALA VIDEO SAMODAVANJA INJEKCIJA I KRENULA. 9 H , PEREM RUKE , 9 i 10 min, uzimam alkohol, 9 i 15 trljam alkoholom nogu, čekam da se malo osuši, 90 i 30 h opet trljam alkoholom , 9 i 40 pripremam injekciju , 10 i 5 konačno ubodoh i istisnuh, izvadih je i počinje nagon za povraćanje.Bojim se injekcije, neka daju , sijeku ruku ali da ne gledam, 20 minuta sam sjedila i onda ustala.SLEDEĆIH DANA SAM 2NON STOP SLUŠALA VIJESTI I GLEDALA PATNJU NARODA CIJELE BIVŠE JUGOSLAVIJE A NAJVIŠE NA SAVKOM NASIPU VISOČ KOJI AKO PROBIJE POPLAVI I MOJU KUĆU. MUŽ JE DEŽURAO TAMO 24 H.Tek danas je sigurno, ako se može vjerovati , i ja posle odlaska na klinički da uradim krvnu sliku ponovo dolazim kod svojih u Derventu jer kući ne mogu.Juče a pogotovo danas me RASTURA, BEZ DA IZVINITE, stomak kao da ću svaki tren dobiti i plače mi se zbog toga.Znam da sam bila duga i preduga ali činilo mi se da će me malo stomak proći zbog toga, i ,mogu vam reći da jeste.Hvala što me ne mrzite zbog ovako velikog posta a oni moji misle da sam pretjerala ko ih šiša treba brate ovo pretrpit.
P.S. Zvala sam Tonči dobro su ona i beba i pozdravila vas puno sve , nema strije i fiksnog pa se zato ne javlja.
I da , ako slučajno ostanem trudna vjerovatno ću se poroditi u vodi user posted image user posted image user posted image ,Sve vas lijepo pozdravljam i čuvajte mi se.

(odgovor članu pepika)
Neposredna veza do poruke: 5721
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 20:42:37   
ringer
Majuša odmaraj i ne nerviraj se.Evo opet ide lijepo vrijeme.Prošetaj,skreni misli.
Pozdrav svima

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5722
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 21:45:06   
majuša
Ringer user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5723
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 21:59:43   
smarija
majusa molim te za odgovor koje inekcije heparina koristis clexan ili fraxi i u kojoj bolnici si ih preuzimala

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5724
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 22:34:24   
majuša
Fragmin koristim ujutro i naveče po 2500 h,dali su mi jednu kutiju u kliničkom na uputnicu od porodičnog a posle sam kupila sama, tj već sam kupila pošto ne mogu kući a rečeno mi je da u našem domu zdravlja tražim a ako nema da mi napišu potvrdu da nemaju pa da tražim refundaciju troškova.

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 5725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  227 228 [229] 230 231   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  227 228 [229] 230 231   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *