|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  228 229 [230] 231 232   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 23:04:41   
smarija
hvala na odgovoru user posted image , ja koristim clexan 0.4 2x1 i do sad sam uspjela samo jednom dobiti preko D.Z. jer navodno fond nije odobrio sredstva za novu nabavku pa isto sama kupujem.Koristim ih od samog embriotransfera ,a sad sam 16+3 trudna.

< Poruku je uredio smarija -- 20.5.2014 23:05:07 >


_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5726
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 23:14:54   
smarija
majusa navijam da za 15 dana bude jedna trocifrena beta user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 5727
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 23:44:04   
ema38
majusa di draga drzim ti fige da iz ovog cijelog haosa ozari te sreca da se bebice uhvate i nepustaju te 9 mj i strasno je to kroz sta si prosla ko ti zamjeri na dugom postu lud je samo hrabro mora biti uspjeh zelim tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bar dvije

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5728
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 23:47:25   
ema38
M1984 zao mi je draga sto si morala sve to dozivjeti nije ti bilo lako al nedaj se bitno je da je ostala ziva glava u svim ovim nesrecama bice srece drugi puta od srca ti zelim

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5729
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.5.2014 23:52:57   
ema38
novim curama zelim puno srece u postupku neka budu uspjesni da nas obradujete sa velikim betama

nasoj dragoj toncicii njenoj mrvici velikiiiiiiii poljubac drago mi je da ste dobro mislim na vas i mi smo bili izolovani al sreca sve ok
javi nam se cim prije mozes i nemoj se sikirati nije lako sad ostati hladan ali moras zbog mrvice

ljubim vas sve i izdrzite ovo tesko vrijeme svanuce nam bolji dani

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 5730
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.5.2014 10:19:36   
majuša
Ej drage moje cure kako j meni lijepo s vama! Vi mi dođete kao vid psihoterapije. Hvala vam na ovim lijepim riječima podrške dođu mi kao leksilijum.
S marija tako je meni rekla i jedna komšinica da je dobila jednu kutiju u DZ a sve ostale da je kupila sama, pokusala refundirati ali joj je rečeno da se refundira samo ako ostane trudna. Posle ovih nedaća ne vjerujem ni to da će biti. Nek pređe na mene ta tvoja bebeća bolest.Nek ja ostanem trudna lako ćemo se snaći(bar tako mislim).
Malo sam možda bezobrazna zbog svoje jadikovke prema našoj dobojki jer cijelu noć nisam spavala zbog nje. Kroz šta je ona prošla ovo moje je mala maca. Nadam se, ali iskreno, da sve nas čeka malo sunca iza ovih oblaka na nebu želja da postanemo roditelji.

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 5731
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.5.2014 12:33:58   
Ajla 81
Cao cure,sta ima kod vas nadam se da ste mi dobro.ove poplave su katastrofa...zbog toga se javljam da vidim u Doboju trebal kome pomoc.,ja bi pomogla koliko sam u mogucnosti...drago mi je kada nekome mogu pomoci,nemoj te se ustrucavati.Javite se sta vam j e najpotrebnije.Veliki pozdrav za sve redom a ti Toncice cuvaj se user posted image P.S ako zelite ovdje se javite pa cu vam dati br mob

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5732
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.5.2014 13:15:41   
smarija
ja ti od srca zelim ishod vto kao sto je meni ovaj put user posted image

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5733
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2014 11:26:13   
majuša
Ja čekam , čekam i čekam a nigdje nikoga. Danas mi je 7 dan od ET(ET RAČUNAM KAO NULTI).Imam probadanje u leđima, kuva kao da ću dobiti, noge su me sinoć bolile a drugi, treći i 4 dan od ET-a sam mislila da ću dobiti svaki tren.Ni sama ne znam šta da mislim. U sam proces sam upala u jako nezgodnom trenutku kada je naše područje zahvatila velika tragedija.Muž mi se juče okupao prvi put posle 7 dana, nemam vam šta drugo pričati. I jutros je na nasipu dežura , da ne poplavi. Sada mi samo prolazi ona; Godina prođe a dan nikad.Ljubim vas sve

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 5734
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2014 17:17:35   
harmonika
draga majuša želim ti uspjeh i da nas obraduješ sa lijepim vijestima. nešto mi govori da je ta "igranka" u tebi dobar znak,nešto se dakle,dešava. odmaraš li ili si aktivna? puno te pozdravlam i navijam da budeš user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5735
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2014 17:40:42   
eva30
evo i mene,imala sam aspiraciju juce i 10 j.c sutra cekam poziv embriologa,jako mi je zao za dobojkuuser posted image ,prica me potresla,ja sam morala biti u gostima sve do aspiracije sada sam napokon kuci.navijam za sve

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5736
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2014 18:30:28   
ringer
Eva sretno s transferom.Ostalim pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 5737
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2014 19:50:35   
majuša
Evo želim ti sreću sutra!Harmoniko ja bi voljela ali i prošli put mi se nešto dešavalo pa nisam bila trudna.Svjesna sam ja da je to sve individualno ali .....I da,odmaram;prošli put sam se malo kretala a sad se pet minuta krećem a ostalom, uglavnom preležim.Bolovi u stomaku i leđima opet bodu tijelo.S Marija naći ću te preko bijela svijeta ako bude bilo kao kod tebe da te lijepo častim.Imam još i Tončicu pa uspjeću vama dvjema da se odužim.Ostalim veliki pozdrav.
P.S. Jedino što me buni ovdje je pitanje koje mi se stalno nameće: Da li ja sama čekam betu ili ima još koga?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5738
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2014 10:02:43   
harmonika
drage moje potrebne su mi informacije. kako funkcionose to sa fondom? mislim da li oni plate sve a ti radis kako ti dr kaze ili sve moras sam platiti a oni ti onda refundiraju? i da li je sve besplatno (mislim i na lijekove i preglede,ultrazvuk...) mozda je glupo ali morala bih znati sta me ceka.
i da još i ovo. da li neka od vas ima zacepljenje jajovoda? ja sam mislila da zacepljeni jajovodi ne mogu smetati u procesu vto,međutim čitam na ovom internetu sve i svašta pa me sada to brine. ne znam,nisam pametna. u junu imam konsultacije. valjda bi mi dr rekla to za jajovode ako je stvarno tako. baš sam zabrinutauser posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5739
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2014 18:42:00   
ringer
Harmonika draga kad Fond snosi svi pregledi i lijekovi i sve što radiš u Mediku je besplatno.Ti uzimaš mikroginon ako ideš u dugoi postupak i poslije transfera ako ti nestane utrogestana.Ostalo je sve o njihovom trošku.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5740
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.5.2014 9:53:30   
majuša
Juče nisam bila u mogućnosti da pišem jer me je stomak bolio jako pa nisam imala snage , vjerujte mi.Harmoniko oni u SMedicu ti daju sve za stimulaciju, punkciju i na kraju utrogestan.Jedino, što je kod mene slučaj, ako ti budu tražili neke dodatne analize možeš ići preko Kliničkog centra Banja Luka(ako nema u tvom mjestu da se odradi).To ti je besplatno.Ja sam morala i nešto privatno da odradim jer nije bilo tih analiza ni u kliničkom ali ja sam slučaj za sebe i niko u mom okruženju, a koji je išao na VTO, to nije radio(a ima ih dosta mogu ti reći).Meni je danas deveti dan od ET ,prije dvije večeri, tačnije 7 dan od ET me toliko bolio stomak da nisam znala šta ću.DOLAZILA SAM DO LUDILA.Boli da hoće oči da iskoče.Juče me bolio malo ali ja sam kretnju svela ma minimum pa me zato malo bolilo.Ne znam šta bi vam rekla na sve.Svaki tren mislim da ću dobiti a da sam trudna vjerujem 0,1 %.Možda sam pesimistična ali šta ću!Šta je sa EVE.Nikakvih vijesti od nje.Veliki pozdrav vam šaljem
P.S.Godina prođe, dan nikad.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5741
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.5.2014 13:26:47   
harmonika
hvala vam za informacije,sada mi je malo lakše. ovo trčanje od doktora do doktora (sve privatno) me maksimalno finansijski iscrpilo.
draga majuša,ja opet nekako imam osjećaj da će to tvoje izaći na dobro. ne znam odakle ti bolovi? da li je to normalno ili?

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 5742
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.5.2014 14:25:05   
eva30
majusa ako imas tako velike bolove zovi ih i objasni kako se osjecas po meni ti bolovi ne znace da ces da dobije pre da je posledica svih ovih hormona sto unesemo u sebe.mene su zvali juce i kayu da imam 5 lijepih embriona pa cekaju 5 dan u utorak idem po njihuser posted image i jedno pitanje stavlja se po dve vaginalete utrogestasna ili po jedna??????

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5743
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.5.2014 15:06:19   
viktorii
Harmonika, pozdrav pitala si za zacepljene jajovode pa da ti ispricam moj slucaj
pre pet god radila sam hsg i reklu su mi da su mi oba jajovoda zacepljena, isla na laparaskopiju ali nije uspelo.
Pre dve godine sam imala prvu VTO ali nije uspelo da bi nakon par meseci ostala trudna prirodnim putem ,ali nazalost biva vanmatericna koja zavrsi operacijom i odstrane mi taj jajovod, Drugi mi je jajovod takode zcepljen i pored toga na njemu se nalazi hidrosalping, doktorica mi je predlagala da pre druge VTO odstranim taj jajovod ali nisam.
I hvala bogu druga VTO mi je uspela , sada imam prekrasnu devojcicuuser posted image user posted image
Svim curama koje su u postupku zelim puno srece i puno bebica user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5744
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.5.2014 20:05:09   
harmonika
jao viktorii da samp znaš koliko si mi pomogla. kod mene je lijevi prohodan ali na samom vrhu se poojavljuje taj hidrosalpings a u desnom sam imala vanmateričnu prije 2 godine. pri tome sam imala i spontani.čitam svašta na forumima,sve se svodi na to da je sa tim hidrosalpinksom nemoguća implantacija. ja sve računam da bi mi dr rekla da je toliko strašno. eto,ti si hvala bogu uspjela!

(odgovor članu viktorii)
Neposredna veza do poruke: 5745
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.5.2014 11:15:19   
majuša
Ej curke moje kako ste?!Eva lijep rezultat.Meni su rekli da stavljam 3 x po 2 utrogestana. Nek i druge djevojke napišu, možda je kod svakog druagčije.Mada sumnjam jer sam i u prošla dva postupka(insemenacije i vto) tako koristila a i sve oko mene takođe.
Meni je danas 10 dan od ET a simptoma kao u priči. Gasovi, temperatura 37,1,nadutost , noćas OPET bolovi, svaki sekund idem na vc piškiriškiti( i to dobro), noćas nisam mogla spavati od neke vrućine i sjela ,kada sam pogledala u noge kada nisam pala u nesvjest.Vene mi kao palac u ruke izražene(pretpostavljam da je od fragmina)....Ne znam šta da mislim.Bojim se da ću se razočarati(opasno se bojim).Mislila sam da kupim test ali ne smijem.Oni šleperi kojih sam prije kupila mi to ne dozvoljavaju.Lijep pozdrav vam šaljem u odbrojavanju
P.S.Godina prođe, dan nikad.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5746
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.5.2014 12:32:05   
harmonika
majuša još 4 dana!!! navijam za tebe mila. svima nam je lakše kada neko uspije. sa nestrpljenjem čekam trocifrenu betu!!!

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5747
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.5.2014 13:10:25   
majuša
Hrmoniko moja sviraj mi sviraj!Još tri dana.Što bi jedna cura rekla 2 dana JER ovog je pola prošlo.Betu trebam vaditi 28. u srijedu.Iako ova igranka sve više liči na PMS.
P.S. SUPER JE OSJEĆAJ KAD TI SVI GLEDAJU U STOMAK(KOJI IZGLEDA KAO DA SAM 5 MJESEC TRUDNOĆE)PITAJUĆI SE DA LI SAM TRUDNA!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 5748
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.5.2014 13:38:55   
eva30
majusa nazovi nekoga i pitaj o cemu se radi i ja sam na fragminu i vene su mi ok,a meni ti simptomi ne lice uopste na pms,temperatura ti je od progesterona,meni transfer sutra u 13

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 5749
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.5.2014 14:43:38   
toncica
Drage moje samo da vam se javim pa cu posle citati . Napokon mi je dosao internet i fiksni telefon . Struje nisam imala 5 dana . Sva sam se ziva istraumirala i isplakala za ovim jadnim neduznim narodom . Ovo je stvarno uzas i nevidjena katastrofa . Ja sam dobro prosla . Voda je bila oko mene blizu , ali nije dosla do mene hvala bogu . Kako ste mi sve redom i kako ste prezivjele ovaj uzas ? Sve vas ljubimo i volimo ja i moja mrvica nuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio toncica -- 26.5.2014 14:45:15 >


_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 5750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  228 229 [230] 231 232   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  228 229 [230] 231 232   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *