|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  222 223 [224] 225 226   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.4.2014 19:42:06   
Mozda Jednog Dana
Toncice draga, ja zelim da se tvoje zelje vezane za nas sto prije ostvare :-)

Danas si sigurno uzivala gledajuci svoju mrvicu , citav dan mislim na vas dvije :-)

Ostale djevojke pozdravljam i zelim uspjesne korake :-)

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5576
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.4.2014 7:52:07   
toncica
Mozda Jednog Dana daj boze da se moje zelje ostvare za sve vas . Ja se iskreni nadam , jer je svaka zena zasluzila da drzi u narucju svoj mirisni smotuljak .
Uzivali smo draga moja oboje sa nasom mrvicom zajedno . Nismo skidali pogleda sa monitora . DR je bas detaljan cijelu bebicu je ispregledao . Hvala ogu sve je uredno . Svi parzpametri su ok . Mrvica nam je malo sitnija , ali DR kaze da je na mamu , posto sam i ja sitna . Uglavnom nema nikakvih anomalija sto je nama najbitnije . Ja vama stvarno nemogu opisati taj dozivljaj kad gledas svoju mrvicu , a ona sve ima . Svi su se organi formirali . Cak nam je u jednom momentu i mahala dusa nasa . kaze DR eno je mase vam
Niko sretniji od nas mi smo je cihelo vrijeme gledali sa osmijehom na licu . . Potvrdio je da je curica . Mrvica je teska 261 gr .
I kod mene je sve uredu hvala bogu . Ima dovoljno plodove vode , grlic je uredan i sve ostalo . Pritisak mi je 120/80 .
Eto drage moje mi smo sretni i presretni sto i vama svima zelimo , da uskoro dozivite ovo isto sa vasim muzicima kao i nas dvoje .
Slicicu cu vam postaviti u nedelju kad dodjem kuci . U gostima smo nismo kod kuce . Jutros nismo mogli spavati valda smo jos pod utiscima od juce i od uzbudjenja .
Sve vas user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5577
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.4.2014 10:34:34   
Rijada
toncica Preljepa slika a bogami preljepa i ti.A jos te krasi i stomacic pa si mi slatka kao med.
Hvala bogu neka je samo sve uredu sa tobom i tvojom princezom to je naj vaznije.
Mogu zamisliti kako vam je juce bilo lijepo kad ste gledali svoju princezu.
Samo ti meni draga uzivaj i cuvaj svoju mrvizu mazi je dobro.Lijep pozdrav za sve ostale

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5578
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.4.2014 14:04:18   
Mozda Jednog Dana
Toncice, hvala na divnom izvjestaju, bacila si i meni jedan veeeliki osmijeh na licu. Zamisljam koliko je i mala mrvica srecna kada tako mase mami i tati :-) Bitno je da je hvala Bogu sve u redu, uzivajte sada...grlim vas i ljubim puno :-)

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5579
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.4.2014 17:51:25   
toncica
Rijada draga moja hvala ti na lijepim rijecima . Bas smo uzivali . Kako si mi ti dokle si stigla . Ljubimo te user posted image user posted image user posted image
Mazda Jednog Dana drago mi je da sam ti izmamila osmijeh na lice . Zaista smo uzivali , ali bas , bas uzivali . Nadam se da ces nam i ti uskoro pisati ovako , kao i sve druge zenice . Ljubimo te puno ja i moja mala mrvica user posted image


_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5580
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2014 13:14:01   
toncica
Evo drage moje da vam postavim slicicu od nase male mrvice . Nije bas najbolja . Nevidi se bas dobro , ali nije moglo bolje .
user posted image
Vidite me tete kako sam malena i slatka . user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5581
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2014 21:01:10   
ringer
DIVOTAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5582
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2014 22:11:39   
wery
Drage zene,pridruzujem vam se.Pratim vas redovni.Trudnicama od srca cestitam i zelim da sve ubrzo budemo trudne.Moze li mi neko od vas odgovoriti da li je radio histeroskopiju,gde i kakva su vam iskustva?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 5583
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2014 22:56:12   
toncica
wery draga dobro nam dosla i jos brze otisla na trudnicke teme . . Hvala ti na cestitkama . Ja bih ti rado pomogla , ali nisam radila histeroskopiju . Sigurno ce ti se javiti neka zenica koja je radila . Sad je neko malo zatisje na temi , ali javice se one .
Trudnice moje i trudilice gdje ste sve javite se .

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5584
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.4.2014 23:45:41   
Mozda Jednog Dana
Toncice, kakvu divotu od male mrvice ti imas :) bas joj je lijepo kod svoje mame :)

Wery, dobro dosla, na zalost ni ja ti ne mogu pomoci, ali znam da ce se vec javiti neko sa iskustvom. Od srca ti zelim sto skorije ispunjenje zelje :)

I naravno, veliki pozdrav za sve ostale djevojke!!!

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5585
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 10:04:52   
jovana11
E pozdrav ženice! Imam potrebu da vam se javim i podržim u vašoj borbi, jer i ja sam zahvaljujući timu Medica s sada u petom mjesecu trudnoće i čekamo blizance. Tokom te borbe često sam ulazila ovdje i tražila potrebne informacije i malo podrške na osnovu iskustva drugih, mada se nisam javljala. Vidim da je neko pitao za histeroskopiju. Nama je dr Brankica predložila da radim histero u ZG u poliklnici Vili kod dr Radončića, pošto sam imala manji polip. Taj histeroskop kod njih je 3mm, i nista me nije boljelo, nije trebala ni anestezija, bilo je gotovo sve za 5 min. Nadam se da sam malo pomogla. Želim vam svima puno sreće znam da će te brzo ostvarit svoje snove kao i ja. pozz

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5586
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 10:10:06   
toncica
Dobro jutro kako ste mi sve na ovom tmurnom i hladnom danu ? Evo od mene i moje princeze
82064.html]user posted image [/url]
Gdje ste sve pobjegle ? Kako su nam zenice koje se pripremaju za VTO i dokle ste stigle ?
Trudnice javite se sa vasim mrvicama .
Nije fer da ja ovde budem stalno dezurna user posted image user posted image user posted image

Mozda Jednog Dana hvala ti mila na lijepim rijecima za moju mrvicu . Svima vama zelim da ovo isto docekate .
Sve vas puno 180238.html]user posted image [/url]

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5587
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 10:18:06   
toncica
jovana11 dobro nam dosla draga . Cestitam ti na bebicama i zelim ti da do kraja sve bude uredno . I ja sam isto danas punih 20 sedmica trudnoce . Isto sam VTO radila kod DR Sanje u decembru . I evo sad cekamo nasu malenu princezu . . Javi nam se cesce . Da razmijenjujemo iskustva . Mazi pupu da beboline porastu .
Jesu li djecaci , djevojcice ili kombinacija ? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovana11)
Neposredna veza do poruke: 5588
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 12:02:01   
wery
Jovana11Cestitam ti od srca,uzivaj.Mene salju na dijagnosticku histero,jer imam iza sebe dva neuspela pokusaja.Nadam se da ce proci uredu.Da li si ti posle toga ostala trudna?

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5589
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 12:06:06   
wery
Toncice redovno citam tvoje objave divna je slika,uzivaj.Ja se nadam da ce i.mene Bog da pogleda da ubrzo budem u tvom stanju.

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5590
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 12:43:30   
jovana11
toncice, i ja sam danas 20 nedjelja i dva dana:-) izgleda nam je termin u isto vrijeme. Kod nas su seka i bato. Cekamo sljedeće sedmice 4D, pa cemo biti 100% sigurni. pozdrav za tebe i tvoju curu.
Wery, jasam isla prvo na histero,pa onda na IVF i iz drugog pokušaja nam se posrećilo. Gdje ćeš ti raditi histero, nemoj se brinuti, nije nista strašno.

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5591
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 15:15:43   
wery
Jovana11 blago tebi,kad bi meni ovaj put uspelo bila bi presrecna,verovatno cu kod dr.Sanje radit histeros.pa cu nekad na jesen ponovo u postupak.Prvi sam radila privatno u Srbiji,drugi kod dr.Sanje inace je problem nas oligospermija.U braku sam pet godina.

(odgovor članu jovana11)
Neposredna veza do poruke: 5592
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 15:18:18   
Rijada
Toncice preljepa ti je slicica od tvoje princeze i vise nije mala mrvica,user posted image user posted image user posted image bogu hvala sada je velika bravo za princezu i njenu mamu
Pa pitala si me dokle sam stigla ja sam ti draga moja uvijek na nekom pocetkuuser posted image
U ponedeljak idem u bolnicu pa cu ako bog da utorak raditi onaj nalaz ili vec kako operaciju Loop pa bih u srijedu trebala kuci tako mi dr.veli danas.Posle cemo vidijeti kako dalje i sta je slijedece user posted image
Lijep pozdrav sa sve.

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 5593
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 15:35:15   
ema38
cestitke od srca sretnim buducim mamama niko nije sretniji od vas zelim vam prelijepe trudnicke dane a za cure koje su u postupku punooo punooo srece
a tebi toncice milion poljubaca i pomazi mrvicu od tete eme i mog malog princa preslatka je

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 5594
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 16:29:43   
ringer
Pozdrav starim i novim članicama.Budućim mamama posebno.Ostalima kao i meni još borbe i strpljenja do ciljauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 5595
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 22:17:04   
toncica
wery hvala ti mila sto me pratis. Naravno da ce i tebi bog dati da docekas svoju bebicu . Draga moja ja sam svoju princezu cekala 13 godina i docekala hvala bogu . Zelim ti da treci postupak bude uspijesan . Ja i moja princeza cemo ti drzati fige da uspije . user posted image user posted image user posted image
jovana11 kad ti je bio transfer ? Meni je bio 16.12 .2013 . Vracene su mi tri blaste . Termin mi je 02.09.2014. Ja sam bila u petak na 4D , to mi je drugi put . Prvi put sam bila kad mi je bilo 11+3 i tad je DR rekao da je curica . Ja sevradujem svakoj ostvarenoj trudnoci . Drago mi je da je moja princeza dobila drustvo bate i seke . Pomazi pupu da bato i seka rastu i napreduju . user posted image user posted image user posted image
Rijada mila moja hvala ti na lijepim rijecima za moju malenu princezu . Sretno mila na operaciji da sve prodje u najboljem redu . Nas dvije cemo misliti na tebe . user posted image user posted image user posted image
ema38 hvala ti draga moja i mi vama saljemo milion user posted image user posted image user posted image user posted image i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od nas dvije . Uzivajte draga moja .
ringer , Dona Yu , Candy , majusa , glaxi g , An Nur , gami i ostale javite se . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5596
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 22:28:04   
gami
Pozdrav djevojke!!! Vidim da nas toncica proziva, pa da se javimuser posted image Gledam sliku i stvarno nemam rijeci!!!! Zelim ti svu srecu svijeta sa tvojim m i sa bebicom!!! Ostalim curama isto tako zelim, puno srece, strpljenja, zivaca i da se bore za takvu slicicu. Sve vas ljubim i user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5597
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.4.2014 23:10:30   
toncica
gami draga moja hvala ti puno . Tebi i tvom muzicu nas troje zelimo sve najbolje i da uskoro docekate isto sto i mi . Ljubimo te mila ja i moja princeza . user posted image user posted image user posted image

_____________________________

27. 12 2013 BETA 396,1 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gami)
Neposredna veza do poruke: 5598
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 0:58:49   
wery
Toncice draga hvala ti,svaka lijepa rijec i zelja znace mnogo.Hvala Bogu kad ti je dao najljepsi dar na svijetu posle toliko godina cekanjs.To mi je najveca zelja u zivotu.A iz kog postupka ti je uspela vto?Poljubac za to malo divno bice.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 5599
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.4.2014 11:30:54   
tasa83
Pozdrav drage moje nije me bilo malo duze...Ja cekam sad ciklus koji dan i pocinjem sa Mycrogynon....pa onda na 18.ti dan ciklusa ultrazvuk...
pocelo je pocelo :))

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 5600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  222 223 [224] 225 226   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  222 223 [224] 225 226   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *