|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  250 251 [252] 253 254   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.9.2014 10:32:22   
Jelena86
Ljepše vijesti nisam mogla pročitati. Glaxy i Tončica postale MAME Čestitam od srca hrabrice naše, svu sreu vam želim, brz oporavak i da se što više mazite sa svojim mirisnim smotuljcima.
Presretna sam zbog vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6276
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.9.2014 12:23:40   
ringer
Pozdrav svima.Kolač izdrži još malo.I druge žene su imale takve simptome pa su ostajale trudne.Mi još ništa počeli nismo.Zvala sam po ko zna koliko puta,ali ništa još konkretno.Trebali smo u junu pa ništa,trebali smo u septembru pa ništa i ko zna kada ćemo.Tražila sam kratki protokol pošto dobro reagujem na hormone.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 6277
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.9.2014 15:59:32   
harmonika
ringer nesto mi nije jasno. šta podrazumijevaš po tim zvala si nekoliko puta pa ništa konkretno? nije valjda da te zavlače? i trebala u junu pa ništa,pa u septembru ništa. ja sam mislila da kada dogovoriš mjesec kada ćeš raditi vto da je to to. možda sam ja nešto pobrkala.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6278
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.9.2014 21:50:16   
ringer
Draga Harmonika znaš da kažu kad dobiješ da im se javiš.Kad sam dobila u maju zvala i rekli da počinjem s mikroginonom za 5 dana,ali za 2 dana zovu i kažu da su im gužve i odmori pa odlažu za septembar.Rekli mi kad dobijem u julu da se javim.Ja pozvala kad sam dobila i oni mi rekli da tu nije dr. da zovnem sutra.Ja zovnem opet sutra,a oni kažu da će mi se javiti dok naprave semu.Zvao nas je i psiholog.Nisu zvali 5 dana,da mi ne bi opet ciklus prošao ja zvala i zvala,a oni ili se ne javljaju ili kažu da se čujem s dr. lično.Opet sam nastavila da zovem,ali nikako da se čujem s dr.Eto kako je bilo

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6279
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 8:13:01   
seka3232
ringer pozdrav otidji ti njima direkt od tog zvanja nema nista pa vidi sa doktoricom!!!!!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6280
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 11:46:57   
artist
jao ringer i kod mene ista situacija kad zovem niko se ne javlja a kad je muz isao da uzme svoje nalaze trazio je da vidi dr. Brankicu oni su nesto smuljali kao zauzeta je, ja jos cekam odgovor na mail ali mislim da od toga nema nista

(odgovor članu seka3232)
Neposredna veza do poruke: 6281
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 14:27:36   
harmonika
stašno,prestrašno. kako ih nije sramota pa sve smo mi ubijene u pojam od ovog stanja a oni se tako ponašaju. nemam riječi. tako je meni bilo kada sam trebala raditi hsg. kao kad dobijem da ih nazovem pa će oni meni u roku dan,dva javiti za termin. i nikako. ja cijelu sedmicu zvala izvala ne javljaju se.mora da im ostane broj pa neće da se jave kada prepoznaju ko je. na kraju se neka sestra smilovala u poslednji tren javiti i kaže mi "ma nismo mi vas zaboravili" grrrrrrrrrrrrrr. naručiše me za sutra. pa ti onda traži dan na poslu,na vrat na nos, i budi u milosti poslodavca.mislila sam da kada je vto u pitanju da su malo odgovorniji. sve je ovo samo dodatni stres koji nam nikako ne ide u prilog. i onda će mi kao psiholog pomoći???? ja još uvijek čekam da dobijem pa da ih zovem. bude li bilo tako idem ja njima na vrata svaki dan. blizu sam poprilično. jao,kako sam samo ljuta!

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6282
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 15:15:49   
wery
E zene moje svasta,ja sam s njima uvijek bila prezadovoljna,sto se tice odgovornosti i organizacije.Uvijek je sve islo po dogovoru,kad su rekla da ce me nazvato nazvali su,kad sam god ja zvala javili su se.Cak su oni mene zvali prije postupka da se dogovorimo sve.Ocito svi imamo u svemu razlicita iskustva.Pozdrav svima i srecnoo

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6283
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 19:39:13   
ringer
Eto draga Artist i ostale i šta više da kažem.A od BL smo daleko 500km.Ne mogu se tek tako zaputiti njima.Niko još zvao nije.
Pozdrav svima

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6284
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 19:41:33   
ringer
Harmonika draga nadam se da će nas pozvati ili da ću ih bar ja dobiti da znam na čemu smo.Ti reče da nisi daleko i zato idi direktno kod njih,pusti telefon.Srećno

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6285
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.9.2014 22:12:36   
artist
poslala sam ja njima danas i poruku na facebook-u pa su mi odgovorili da ce kao sutra prenijeti doktorici za mail, mada mislim da od toga nema nista a ako nista ne bude onda ih opet zovem a ako mi se ne jave onda cu se zaputiti u BL

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6286
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.9.2014 19:58:06   
ringer
Artist ako ti se jave napiši.Pozdrav svima

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6287
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.9.2014 21:35:13   
artist
zovem oko pola sedam i javi se sestra pitam zasto nema odgovora a ona kaze jao pa vjerovatno je doktorica puno zauzeta pa nije vidjela mail , pitam da zakazem ponovo kod doktorice a ona meni nema potrebe vi ste trebali vec predati nalaze na fond sto ja jos nisam ucinila zato sto neznam da li svi nalazi trebaju biti uredni da bi mi komisija odobrila postupak, sto mi je tsh malo povisen.I posle 15 minuta dobijem odgovor na facebook( posto sam im juce poslala poruku i tamo) pise ovako citiram u ordinaciji kazu da su vas obavijestili o svemu vas Medico s. Pa ti sad budi pametan nikad niko me nije obavijestio uopste neznam sta da radim da li da odustanem ili da predam nalaze na fond

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6288
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.9.2014 21:39:03   
artist
kako je kod tebe ringer, harmonika a kod tebe

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6289
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 11:20:33   
harmonika
artist idi odmah u filijalu fonda u svom gradu i ponesi svoje nalaze. najbitnije je da imas preporuku od doktorice,ona je tu sve napisala šta je problem. uz tu preporuku ide vjenčani list i kopija knjižica od tebe i supruga. nema veze sto ti je hormon povišen. ja sam predala sve ovo sto sam ti navela i još nalaz spermograma,hsg i hormona te otpusnu listu iz bolnice (zbog spontanog i vanmaterične). dakle priložiš sve to,mada je sve to napisano u toj njenoj preporuci. reći će ti i u fondu šta i kako ide. ja sam poslije toga radila one testove na aids i hepatitise. jeste li ti i suprug to odradili?
evo meni se danas pojavljuje braonkasto,trebalo bi da dobijem pa ću zvati. kad (ako) uspijem da ih dobijem javiću vam šta sam napravila.
neko je napisao da sestre prate forum ali baš me briga neka čitaju,mi ništa ne lažemo,govorimo kako jeste i pomažemo jedna drugoj a ovakvo njihovo ponašanje nam nimalo ne ide u prilog,samo se dodatno nerviramo.

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6290
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 11:49:53   
Nova 86
Drage saborke pocela sam sa bocanjem,ali sam pored svega toga izgleda dobila i malu upalu(imam jak svrab).Da li smijem da pijem uvin caj ili nesto slicno za upale ili da se cujem sa doktoricom? I da li vi imate krvarenja dok pijete mikorginon?Ja ga pijem jos 4 dana,ali vec 2dana brisem krvave ugruske ili sluz,nije nista obilno.Ne znam da li je to dobro da mi se pojavljuje?Molim za savjet!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6291
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:01:37   
Nova 86
Harmonika mozes li mi reci jesu li te u MedicoS slali da radis nalaze za aids,sifilis itd.?Meni to jos nikad niko nije rekao da radim,pa me interesuje koliko se ceka na nalaz?
I sta su vasi muzevi radili od nalaza?

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6292
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:02:44   
ringer
Artist najbitnije je da imaš preporuku od dr.Sa svim nalazima idi u fond i predaj.Kao što je i Harmonika rekla.SRETNOOOOO
Nova nije ništa strašno ni za upalu ni za krvarenje.Većini žena opane imunitet pa zato su i takve pojave.Nemoj ništa da uzimaš na svoju ruku,sve pitaj doktoricu.
Pozdrav svima

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6293
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:04:15   
ringer
Nova ja sam radila te nalaze i suprug isto prije vto.On je radio još spermogram i spermokulturu

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6294
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:05:14   
ringer
Zaboravih napisati da smo nalaze čekali 7 dana

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6295
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:12:40   
harmonika
nova draga,prije svega srećno! što se tiče nalaza i suprug i ja smo radili te nalaze na sifilis,aidsi dva tipa hepatitisa. ja sam to radila na Institutu zdravlja u Banjaluci. čudi me da ti nisu to rekli,bez toga ne ide ali šta te briga,oni znaju. nalaz bude gotov za 3-5 dana.
što se tiče svraba ja bih na tvom mjestu nazvala doktoricu da sad ne brljaš na svoju ruku ali vjerovatno je u pitanju candida a to se rješava ili nistatinom ili poliginaxom. pretpostavljam da si briseve radila.
zna li neko kada treba uraditi vaginalni i cervikalni bris? ja sam uradila one na mikoplazme i hlamidiju,oni važe duži period a ova dva mi stoje u preporuci da treba da uradim ali ne znam kada. da ne bih 2 puta išla bezveze,muka mi je od doktora. ovaj moj kad mu dodjes da tražiš bris prvo me iznapada,kaže idi kod onog ko ti to traži. user posted image
ringer jesi li ti uspjela da ih dobiješ?
kolač kako si ti? miruješ li?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6296
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:42:45   
kolač
Dobar vam dančić!Dobro sam harmonika,brojim sitno do bete.Malo me sinoć bolio stomak,nadam se da neću dobiti.Artist samo ti predaj papiri što prije,kako su ti već rekle .Najbitnija je preporuka od Medica,pa onda sve ostalo.Požuri!Ako možeš idi još danas.
Mislim da se može piti uvin čaj,ali opet treba pitati dr,a možda treba ponoviti vaginalni i cervikalni bris.Sad nisam sigurna je li to pitala Nova.
Ja nisam imala problema sa dogovaranjem preko tel.Kad se niko nije javljao bila sam uporana,jer oni stvarno imaju posla.Sto puta su i oni mene zvali.Samo ne odustajte.Ako prođe dan ,dva vi ponovo u akciju,nema druge.
Veliki pozdrav!user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6297
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 12:48:53   
kolač
e zaboravih da kažem da ja nisam radila testove na sidu i šta još već rekoste.niko mi to nije tražio,a vidjela sam da se to i ranije spominjalo na forumu.radila sam sam te briseve,vag.i cervik.,mikoplazmu i ureoplazmu i hlamidiju.muž spermiogram i spermokulturu.to smo radili za svaki postupak.valjda bi rekli da je trebalo.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6298
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 13:30:42   
ringer
Cervikalni i vaginalni brisevi se rade od 10 do 15 dana ciklusa.I rezultati se čekaju 7 dana

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6299
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
16.9.2014 15:05:27   
harmonika
nećete vjerovati ja sam ih uspjela dobiti iz prvog pokušaja. sestra izuzetno ljubazna,hvala Bogu.trebam uraditi prolaktin,ft4 i tsh i suprug spermokulturu. najgore je što mi ti nalazi moraju biti gotovi u rekordnom roku što će biti gotovo nemoguće. naime,gužva ima je strašna pa moram u roku 2 dana to sve dostaviti.meni je danas prvi dan ciklusa ali još nije krenulo krvarenje pa se ne računa kao prvi dan.sutra očekujem pravu user posted image tako da ću hormone raditi u četvrtak. e sad je pitanje da li ću isti dan dobiti nalaz,a vjerovatno će biti gotov tek drugi dan,što će reći da moram tražiti vezu da to malo poguramo!
držite mi fige drage moje!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  250 251 [252] 253 254   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  250 251 [252] 253 254   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *