|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  254 255 [256] 257 258   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.9.2014 0:15:42   
Mozda Jednog Dana
Kokouli, draga, hvala ti puno na rijecima podrske. Nadam se da ces se uskoro obradovati i uspjeti u svom cilju. Drzim ti fige i navijam jako. Ja nisam odustala dok god ima i malo sanse, samo vise nisam puna nade i ocekivanja. Prihvaticu sta god mi se nadje na putu. Vidjecemo sta ce biti, u svakom slucaju cu vam se javiti. Eto, Sarajko moja, zivimp u istom gradu :)

Veliki pozdrav za tebe i za sve ostale djevojke, naravno :)

(odgovor članu dak29)
Neposredna veza do poruke: 6376
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.9.2014 0:20:46   
kokouli
Hvala i nadam se da ce sve biti kako i sama zelis .Veliki pozdrav .

_____________________________

Ljubim tvoje ruke i klečim pred tobom ..da bih te uvjerila da sav moj um,sav dah moje duše i moje srce postoje samo da bi te voljeli .Ja te obožavam ...tako lijepog ,tako savršenog ,tako stvorenog za nježnost ,obožavanje i ljubav do smrti i ludila .


(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 6377
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.9.2014 8:02:19   
harmonika
kokouli,draga dobro nam došla i po tradiciji da ti poželim da što prije odeš na trudničke teme.
dak hvala ti na savjetu,istog sam misljenja vezano za boce. eto dodje i moje vrijeme.prva idem u postupak u ovoj turi. hvala vam svima na podršci! ljubim vas

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 6378
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.9.2014 12:44:27   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Mozda Jednog Dana

Kokouli, draga, hvala ti puno na rijecima podrske. Nadam se da ces se uskoro obradovati i uspjeti u svom cilju. Drzim ti fige i navijam jako. Ja nisam odustala dok god ima i malo sanse, samo vise nisam puna nade i ocekivanja. Prihvaticu sta god mi se nadje na putu. Vidjecemo sta ce biti, u svakom slucaju cu vam se javiti. Eto, Sarajko moja, zivimp u istom gradu :)

Veliki pozdrav za tebe i za sve ostale djevojke, naravno :)

Imas PP.

_____________________________

Ljubim tvoje ruke i klečim pred tobom ..da bih te uvjerila da sav moj um,sav dah moje duše i moje srce postoje samo da bi te voljeli .Ja te obožavam ...tako lijepog ,tako savršenog ,tako stvorenog za nježnost ,obožavanje i ljubav do smrti i ludila .


(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 6379
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.9.2014 18:23:53   
mionab
Pozdrav cure!
Kolač, povremeno uđemo na forum, nisam aktivna kao kad sam u postupku.Zakazala sam se kod porodičnog po uputnice, da uradim od nalaza šta mi treba.Neću sve ponavljati.U glavnom dodatne nalaze na trombofilije,tsh i prolaktin.Ostalo mi je bilo već 2 puta ok u kratkom periodu.Od novembra ću u pripreme.Trebaće mi terapija.Najvjerovatnije ću u Zagrebu nabavljati.Vidjeću sa dr Brankicom.
Navijam za sve ženice u postupku i nadam se dobrim rezultatima user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6380
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.9.2014 21:10:49   
kolač
mionab,puno sreće i da ovaj put budeuser posted image .naravno i svim drugim ženicama želim isto.navijam za vas!user posted image

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 6381
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.9.2014 14:19:43   
harmonika
pozdrav drage moje saborke. ja sam danas obavila poslednje pripreme tj.nalaze pred vto. radila sam briseve,vaginalni i cervikalni. one na hlamidiju i mikoplazme sam radila u maju pa sada ne moram. da ne bih plaćala odem kod svog doktora u drzavnu bolnicu. jao kako me izružio. inače je poznat po tome da se istresa na tebe ako si bila kod nekog drugog dr. misli da je najpametniji. nije propustio priliku da mi kaže da se on ne slaže sa tim da idem na vto,kaže da nema potrebe,da sam zdrava,mlada i da nema prepreka za prirodnu trudnoću.
da se ne bih nervirala uzalud,samo sam mu rekla da ne želim više da čekam. čekala sam 5 godina. neću da gubim vrijeme.i namjerno mi nije napisao onu šifru za unapređivanje reprodukcije pa sam morala platiti.doduše samo 10 km ali svejedno,ako ne moram ne bih ni to.
eto tako je to kod nas,nažalost. moraš da trpiš i ćutiš.
žene moje. ovo moje se zahuktava. vjerovatno ću od ponedjeljka na boce. mrmot,draga,pratiš li me???

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6382
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.9.2014 18:34:24   
ringer
Harmonika draga vrijeme baš leti.Boce će još brže proći.Opušteno samo.Počni s ananasom kad kreneš s bocama,kupuj svjež,nemoj kompot ili nešto drugo.
Pozdrav svima i uspjeh naravno

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6383
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.9.2014 21:38:54   
artist
bravo harmonika radujem se zbog tebe i drzim ti fige

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6384
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.9.2014 10:21:57   
Rijada
Pozdrav cure dali je koja od vas uzimala inekcije Menopur i Gonal f.Mislim gdje ih ima kupiti?Gdje su naj povoljnije?Hvala
Sretno curama koje su u pripremama.Pozdrav za sve.

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 6385
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.9.2014 13:07:05   
Mozda Jednog Dana
Rijada, imas pp.

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 6386
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.10.2014 22:15:01   
mrmot
Harmonika pratim, pratim user posted image Ja sam Vam drage moje ovaj mjesec uradila hormone drugi dc iako mi ni dr Sanja ni dr Brankica to nisu rekle i FSH mi je kao nikada do sada 14,94. Poludjela sam! Pijem i dalje cikloproginovu i idem 06.10. na kontrolu a sta ce dalje biti stvarno ne znam. Nasla sam malo stene na ulici pa se stalno zezam sa njim i iskrena da budem nesto se uopste ne opterecujem predstojecim postupkom VTO. Moj Boni kako sam ga nazvala me toliko okupirao da hvala dragom Bogu pa ga nadjoh! Inace bih poludjela.
Veliki pozdrav za sve

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 6387
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.10.2014 22:22:54   
Nova 86
Drage moje zene kako ste mi?Dugo me nije bilo....na odvikavanju sam od interneta i stranica. user posted image
Ja vam sutra imam folikulometriju,pa mislim da sam blizu aspiracije,rano ih osjetim kako rastu.user posted image Ovaj 3.put mi je tako brzo prosao,kao da se nisam ni pripremala.Iskljucena sam totalno.....ne razmisljam ni pozitivno, ni negativno,vec mi je zelja da docekam samo ET. Jedini problem sto sam uz terapiju pila antibiotike,i sto sam imala upalu mokracnih kanala,nadam se da mi to nece praviti neke probleme.Ako ima neka uskoro da cemo zajedno,neka se javi.Puno srece i pozdrava svima!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 6388
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 13:04:13   
harmonika
nova srećno i danas na folikulometriji a i u buduće. započni ovaj niz sa uspjehom,svima će nam biti lakše. javi kako si prošla,ima li folikulčića.
mrmot,draga ista sam ti.samo što ja imam mace i to dvije pa su mi one prava razbibriga.
pozdrav za sve

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6389
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 13:30:24   
ringer
Mrmot i Nova srećno,šta drugo da kažem.Šta god da bude vi ste navikle i na uspjehe i na padove.Daće Bog sreću svima nama.
Harmonika draga bockaš li se?
Pozdrav svima.Javljajte seeeeeeeeeeee

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6390
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 14:03:37   
harmonika
ringer još nije počelo bockanje. pretpostavljam da će u ponedjeljak. barem sam tako skontala iz postova drugih žena. u pon.imam zakazan ultrazvuk a to mi je 16.dan mikroginona pa ću vjerovatno tada. nadam se da me suprugova enterokoka neće spriječiti. pije čajeve u neograničenim količinama.
uglavnom,u ponedjeljak ću znati kada će šta biti.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6391
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 14:13:15   
ringer
Harmonika vjerovatno ćeš u ponedjeljak,čim kreneš s bockanjem brže to ide.Biće dobro

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6392
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 15:30:34   
harmonika
ringer izvor si mi informacija. kaži mi još koliko čega ću sve da primim? mislim koliko dana traje bockanje? i da,pitala sam jednom ali mi niko nije odgovorio,da li sada ovaj prvi ultrazvuk plaćam ili to već ulazi u postupak koji mi fond finansira? čisto da znam

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6393
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 15:47:46   
ringer
Harmonika bockanje traje 20 i koji dan.Folikumetrije traju najviše 8 dana.Uglavnom se rade 3.Možda na prvoj folikumetriji promijene količinu ili uvedu neku novu bocu,sve zavisi od efekta.Svi uz ulaze u postupak.Ništa se ne plaća kad kreneš s kontrolama

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6394
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 16:01:12   
harmonika
hvala ti ringer. sve u svemu usitnilo mi je. ljubim te

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6395
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 16:38:24   
kolač
Nova 86 sretno,budi i dalje opuštena,ti si to već prolazila.znaš kako je.A šta ćemo sa našom harmonikom?Mislim da je već uhvatila trema.Samo se opusti,ništa nije strašno,vidjećeš.Imaš sad u medico s-u psihologa pa ćeš malo i kod nje na tretman.Da te ne prepadam,doktorka je divna,mlada.Ja sam imala osjećaj kao da je znam sto godina,kao da mi je drugarica.Bila je uz mene i na aspiraciji i na et.Mnogo me je opustila.
Puno pozdrava i ostalim trudilicama!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6396
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.10.2014 17:13:47   
harmonika
hehehehe,prije bih rekla da je uzbuđenje i nestrpljenje nego trema. ničega se ne plašim,ali da sam nestrpljiva jesam. znate i same kako je kada je prvi put. iako sam čitala da baš zbog toga prvi put rijetko uspijeva,džaba,ne mogu si pomoći. možda će ta psihologinja da pripomogne user posted image

(odgovor članu Mozda Jednog Dana)
Neposredna veza do poruke: 6397
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.10.2014 11:25:54   
eva30
MOZDA JEDNOG DANA user posted image ako si uspjela skinut sa 160 na 48 uspjeces jos,ja vjerujem. KOLACIC odmor pa u nove bitke.svim ostalim pozdrav i puno srece,ja sam u 21 sedmici trudnoce(majski vto) i naravno ne moze bez problema bila sam u bolnici 3 sedmice jer sam otvorena,uradili su mi serklaz i pustili kuci na lezanje,molim se svaki dan da bebice izdrze jos makar 9 sedmica

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6398
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.10.2014 11:47:55   
ringer
EVA 30 čuvaj se,samo miruj i misli pozitivno.Bebice će izdržati.
Pozdrav svima

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 6399
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.10.2014 17:27:49   
kolač
Pozdrav Eva!Biće to u redu,samo odmaraj i slušaj šta ti dr kažu.Srećno i javljaj se kad možeš.user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  254 255 [256] 257 258   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  254 255 [256] 257 258   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *