|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  256 257 [258] 259 260   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.10.2014 16:55:34   
kolač
mi smo uvijek 7-8 dana bili u bl,jer nam je tako bilo lakše.daleko smo.na folikulometriju zadnjih dana ideš svaki dan.dok se sve ne završi,nismo mrdali.plaćali smo smještaj.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6426
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.10.2014 19:48:02   
kolač
gdje ste trudilice?ima li kakvih novosti?javi nam se NO IDEA!kako si? je li sve uredu?pozzz

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6427
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 21:46:10   
Nova 86
Kolac koje trudilice?user posted image
Drage moje juce mi je bila aspiracija,imala sam 6 oocita.Neka mi je Bog na pomoci do sutra,kad ocekujem njihov poziv.Ne znam cemu da se nadam.Spremna sam na sve,bar se tjesim.Juce sam sve odlicno podnjela,rekorderka sam.Ustala sam iz kreveta za 10 min i otisla kuci,sestre su bile u cudu.user posted image user posted image Salu na stranu,ali nije mi sve ovo bilo tako lako.Put od smijeha do suza je veoma kratak,tako smo juce proveli dan.user posted image Znam da ovo nismo zasluzili.....ma ovo niko ne zasluzuje,ni oni zlobni koji nista ne zasluzuju.Eto takvo vam je stanje kod mene.Drzite mi fige.user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6428
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 21:58:12   
mrmot
Nova 86, glavu gore. Nerviranju nema mjesta. Vjeruj mi za 15-20 dana ceka me sve sto si ti sada prosla. Na zalost meni ce ovo biti treca aspiracija jer poslije prve nisam imala jc uopste. Ne razmisljaj negativno. Ni poslije moje negativne bete nisam bila srusena. Ne mogu reci da mi je bilo svejedno, znas i sama koje smo mi heroji, samo sam razmisljala kada mogu ponovo. Vjeruj mi da opet ne ocekujem nista narocito ni od ovog predstojeceg postupka. Gledam menopur u frizideru a uopste ne razmisljam da bih ga trebala poceti primati vec za 10tak dana. Ne opterecuj se. To ti je moj savjet. Sve ce to biti dobro samo glav gore. Dosla si do kraja, nema nervoze. Imas punu podrsku od mene i drzim ti fige, tebi i svima nama ovdje zelim da sto prije napustimo ovu temu i predjemo na neku veseliju. Osjeh na lice user posted image user posted image user posted image user posted image A ovako cu ti sutra poslati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6429
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 22:01:04   
kolač
drži se nova,biće to u redu.biće tu lijepih embriončića.samo hrabro.da nešto nije u redu,zvali bi te danas,zato se opusti.znam da je svaki korak u ovome stresan,ali pokušaj koliko god možeš da misliš pozitivno, a i treba ti snaga za dalje.držim ti fige.pozdravuser posted image ,

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6430
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 22:11:44   
Nova 86
Mrmot draga i meni je ovo III postupak.Ja sam prethodna 2.puta bila uspjesno neuspjena.user posted image Svasta sam prosla.Ne skidam ja taj osmjeh,borim se kao prava tigrica.Malo sam se nasikirala jer su mu muza juce izbusili dok su mu pravilno izvukli sprematozoide(cim udje krv nisu upotrebljivi),a najbolji su propali u prvoj turi. user posted image
Kolac i ja se nesto tjesim da se nisu oplodili da bi me zvali danas. user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6431
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 22:21:34   
kolač
baš mi je žao što se namučio.to sigurno mnogo boli.sad ti liječi,mazi i pazi svog heroja.user posted image

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6432
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 22:34:32   
Nova 86
Ja bar dobijem anasteziju,a njemu na zivo.Da je heroj,jeste.user posted image Sad ne smijem nista da mazim.user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6433
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 22:37:14   
mrmot
Nova 86 molim te nemoj pogresno da me shvatis, normalno da ti je zaop muza i meni bi bilo zao, ali procice ga. Pa ne mozes o svemu da razmisljas i da se nerviras. Pa i nas stalno bodu i buse i opet cutimo. Procice ga samo da ostalo prodje ok a proci ce iskreno se nadam. OPUSTI SEuser posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6434
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.10.2014 22:45:23   
kolač
može pomoći poljubac i topli zagrljaj.moramo jedno drugom biti podrška,nema nam druge.

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6435
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 10:15:07   
nestrpljivabl
Pozdrav svima! Napokon sam nasla neke novije postove o IVF. Meni je danas 8-i dan od embriotransfera i nestrpljivo cekam. Inace sam radila kod dr.Sibincic o njoj sve najljepse. Divna zena. Inace sam iz Banja Luke tako da sam kod njih isla i na terapije. Ovo mi je prva vantjelesna. Vracena su mi dva cetverocelijska embriona. A inace otkruvena mi je trombofilija pa primam i inekcije fragmina 2 puta dnevno....Eto zene pisite da razmijenimo iskustva i one koje cekaju betu kao i ja da nam brze vrijeme prodjeuser posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6436
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 10:26:57   
ringer
NOVA I NESTRPLJIVA sretno.
Pozdrav svima

(odgovor članu nestrpljivabl)
Neposredna veza do poruke: 6437
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 12:48:56   
dak29
Evo i nas trudilica,nismo sve na drugoj temi,barem sam ja tako obecala!!!???Ulazim u 25 nedelju,jako se dobro osjecam,cura se igra svaki dan po stomaku tako da najveci dio dana provedem gledajuci u stomak i pricajuci sa njomuser posted image user posted image user posted image Curama koje su nove i imale pitanja odgovorila bi jer vas redovno pratim,ali vidim da se uvijek jedna nadje da odgovori,tako i treba!!!!Ja cu vam samo reci kako sam u drugom postupku ja radila,jer sam u prvom imala malih gresaka.Kao prvo prestala sam odmah raditi,otvorila bolovanje,nista sem terapija nisam imala od obaveza,ama bas nista.Nisam htjela ni boce sama da si dajem,a tacno u vrijeme sam ih dobijala i bila totalno opustena.Soka od ananasa Fructal100% sam dnevno pila po 1-1,5,a i svjezeg sam dosta jela.Nigdje nisam forsirala da idem,vecinom sam lezala kod kuce i gledala tv,a od kucanskih poslova vecih nista!!!Znajte da sam kucu usisala onaj dan kad su mi izvadili jajne celije i cekala 2-3 da me zovu na vracanje,a onda poslije toga jos strozije lezanje i totalno opustena.Jeste da je taj period do bete najgori sto se i vecina cura slaze,ali rekla sam sebi sta bude da bude,pa nisam jedina i nije ljudi smak svijeta.Cekala sam 7god,pa cekala bi jos i borila seuser posted image user posted image user posted image Neka je od vas rekla da ima problema sa prolaktinom,ja sam taj problem lijecila 3god kod drVukovica na poliklinici u Bl,dobar endokrinolog.Zelim vas svima puno uspjeha,da mi se uskoro pridruzite i zapamtite da ste same sebi najveci dr i podrska pa tek onda svi ostali.Ljubim vas

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6438
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 16:33:03   
Nova 86
Od mog ET nema nista.user posted image Danas su mi javili da od 4 zrele j.c nijedna se nije oplodila.Cekace jos sutra,ali cisto sumnjam da ce se ista promjeniti.Ne znam samo sta je bilo sa ostale 2 celije,jer su mi na aspiraciji rekli da ih je bilo 6. Razocarana jesam,ali suze nisam pustila,vec smo odmah napravili planove za dalje.Ponosna sam na sebe/nas kako smo sve hrabro podnjeli ili nas izgleda ne moze vise nista iznenaditi.Ostalim zelim vise srece nego sebi i da nikad ne dozivite sve sto sam ja.Puno pozdrava! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dak29)
Neposredna veza do poruke: 6439
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 16:39:26   
harmonika
nova i nestrpljivo srećno i od mene,navijam da sve prođe u najboljem redu. sve smo mi ovdje osuđene da do cilja idemo preko trnja ali šta je tu je moramo da se borimo. da je sve ovo lako nije. ja sam primila 7 boca,još imam 14-15 ako bude sve ok pa onda šta Bog da. najgore je što je u cijelom ovom postupku sve neizvjesno,stalno neki strah šta će biti i kako će proći-najprije nalazi,pa mikroginon,pa boce pa hoće li biti jajnih ćelija,pa hoće li se išta oploditi,a da ne pričam o čekanju bete.stres non stop. da budem iskrena mene više plaši kako će biti poslije bete,ako bude pozitivna. 2 puta sam imala spontani pobačaj u ranoj fazi trudnoće tako da mi je to najveći strah. ali idemo korak po korak,valjda će se i nama osmijehnuti sreća. niko ovo što se nama dešava nije zaslužio ali ne vrijedi se samosažalijevati treba gurati naprijed.

(odgovor članu dak29)
Neposredna veza do poruke: 6440
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 17:24:18   
harmonika
ah NOVA šta reći a ne zaplakati. žao mi je.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6441
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 19:32:57   
ringer
Nova draga i meni se isto desilo u februaru.Sledeće godine ćemo u novi postupak.Idemo dalje.Neizvjesnost i želja su stalno prisutni.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6442
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.10.2014 19:58:30   
kolač
nova mnogo mi je žao.stvarno sam mislila da je sve u redu čim te nisu zvali juče.šta reći?možda je bolje da se isplačeš.da ne držiš ništa u sebi.
dak drago mi je da si dobro i da si nam se javila.sretno nestrpljivoj!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6443
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 11:52:56   
harmonika
drage moje kako ste mi? ja danas završavam sa mikroginonom a idem na 9.po redu bocu. kakva su vaša iskustva,nakon mikroginona,za koliko dana se dobije user posted image nisam nikada pila kontracepciju pa nemam pojma kako to ide ali koliko vidim u roku 2-3 dana krene menstruacija. pozdrav za sve

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6444
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 11:59:14   
ringer
Harmonika ide vrijeme.Ja sam dobila 4 dana nakon mikroginina.Trebala bi dobiti do 7 dana valjda,sve zavisi kakvi su ti ciklusi,jesu li redovni.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6445
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 12:21:59   
harmonika
ciklusi su mi redovni,na 30 dana tako da se nadam da mi se nece sada nesto pobrkati. osjećam se kao balon,imam sve simptome da cu uskoro dobiti a onda duplo bockanje pa sve ostalo redom.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6446
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 16:08:18   
ringer
Harmonika draga i meni su redovni ciklusi i prvi put sam uzimala kontracepciju i došla je na vrijemeuser posted image .Zato mislim da će i tebi.Pazi da se ne prehladiš,žene su uglavnom podložne virusima kad uzimaju hormone.Bila sam prehlađena 7 dana i čak smršala kolika mi je promjena bila u organizmu.
Pozdrav svima.Javljajte se.Gdje su nam stare članice?????

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6447
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 18:56:28   
harmonika
nema nikoga draga moja ringer! ja cu koliko vidim biti sama u ovom ciklusu,jedino ako mi se mrmot ne pridruži,a nadam se da će od njenog akcijanja biti nešto pozitivno pa da neće ni morati na sve ovo. jao,ti si smršala,a ja ne smijem ni stati na vagu,imam osjećaj da sam se baš bas ugojila,jedem non stop.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6448
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 19:51:37   
biljka
Dobro vece, moje drage zenice!!!!!
Prvo kolacicu jako puno mi je zao, ali necu da cujem o odustajanju, samo se sjeti sta si ti meni napisala, da neces da cujes za odustajanje.
Nova, zao mi je i tebe, drago mi je da si to bolje podnijela, glavu gore i idemo dalje.
I da dodjoh ja sa mora, bilo je super, kada sam dosla cirko mi ovaj krdzo od rucunara, pa nikako se javiti. krenula sam sa mikroginonom planirani postupak je u decembru.
Mionab gdje si ti
Harmoniko kako si

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6449
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.10.2014 20:03:10   
harmonika
biljkice kao prvo da te pozdravim i poželim ti sreću u postupku. ja sam ok.danas sam završila sa mikroginonom,popila sam 24 komada i do sada sam 9 dekapeptila primila.sada čekam da dobijem pa od trećeg dana user posted image idem sa pola dekapeptila i 2 menopura a onda šta mi Bog da. na ultz sam imala 11 folikula svi su iste veličine.dr prezadovoljna. nemam nekakvih nuspojava od hormona,osim želje za hranom ali to mi se inače desi kada sam u pms-u. ovo mi je prvi postupak.

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  256 257 [258] 259 260   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  256 257 [258] 259 260   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *