|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.10.2014 12:20:59   
ringer
Biljka sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6451
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.10.2014 13:09:38   
kolač
Dobro nam se vratila Biljka!Ne znam šta bih rekla.Ja sam i dalje sa vama ali ne razmišljam o novom posupku.Možda se nešto promjeni,ali ne vjerujem.Tebi želim svu sreću i da nas obraduješ lijepim vijestima.Gdje ćeš sad raditi?Čini mi se da si rekla da nećeš više u BL.Veliki pozdrav

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6452
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.10.2014 19:28:58   
mionab
Biljka i ostale ženice pozdrav.
Ja nešto ovih dana u poslu pa ne stignem se javiti.Sledeće sedmice pripremam nalaze.Upisana sam za decembar,Dr je rekla da bi me na kratki protokol.Ne znam šta to znači.Je li onda ne pijem microginon.Ne stigoh je pitati na konsultacijama.Inače sam ok.Od prošlog postupka sam se skroz oporavila
[sm=smiley1.gif
Biljka hoćeš li i ti u BL raditi?
Nova 86 baš mi je žao.Sad sam pročitala.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6453
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.10.2014 19:34:14   
mrmot
Draga moja Harmonikice, ne ocekujem ja nista od akcijanja, ocekujem da cu dobiti 17 kako je dr Sanja izracunala. Mionab kratki protokol daju starijim pacijentkinjama a mikroginon ili cikloproginovu pijes i ako si na kratkom ili dugom protokolu svejedno. Po godinama i ja pripadam dugom protokolu ali po stanju jajnika kratkom. Posto ja nisam uopste reagovala na gonal i menopur ( necu ni da pricam o kojoj kolicini je rijec da vas ne plasim user posted image ) moja terapija je vjerovali ili ne clomiphen+menopur. Harmonika poslacu ti pp da ne gnjavim djevojke na forumu. Lijep pozdrav svim zenicama i zelim mnogo pozitivnih beta.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 6454
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.10.2014 22:28:16   
ringer
Gdje steeeeeee?????Šta ima novo?

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6455
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 10:56:00   
harmonika
evo ja da prijavim početak menopura danas što će reći da ulazim u završnicu sa bockanjem! u ponedjeljak imam prvu folikulometriju. kako su ostale članice???

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6456
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 11:13:18   
ringer
Harmonika samo hrabro.Javljaj nam se

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6457
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 11:29:37   
harmonika
hoću draga ringer. ma šta da vam kažem,znate i same kako je prvi put,ne možeš biti da ne misliš. družim se sa pozitivnim ljudima,radim posao koji volim,muž mi maksimalno ugadja (koristim gužvu) tako da mogu reći da sam dala sve od sebe a šta bude biće. pozzzz za sve

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6458
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 11:33:16   
harmonika
eh,da, i da dodam da smo riješili enterococus u spermokulturi. malo čaja i vitamina i sve 5! a nisam se nadala da će tako lako ići pošto je alergičan na penciline a po antibiogramu samo je njih mogao koristiti. to me baš kopkalo. sada se i to sredilo.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6459
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 13:41:22   
ringer
Odlično Harmonika,baš se to brzo riješilo.Biće nešto za koju sedmicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6460
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 16:19:54   
kolač
Naprijed Harmonika!user posted image Pratim te i čekam dalje vijesti.Pozdrav svima!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6461
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 16:57:34   
kolač
Harmonika,ne rekoh ti da se čuvaš prehlade i virusa!Uzimaj puno vitamina c,preventivno.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6462
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.10.2014 18:24:00   
harmonika
hvala vam na podrsci drage moje. pokusavam da se cuvam. mama pravi cveklu (koju inače mrzim,ali jedem pomalo ),sokići limunići,kiseli kupus ma sva sam se bacila na vitamine. nadam se da me nece sada nešto strefiti. puno vas pozdravljam

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6463
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 11:10:03   
zabrigu
Pazdrav ! Zanima me da li se ovdje na forumu moze procitati nesto od ove 2014 god a vezano za vantjelesnu?? Hvala!

(odgovor članu pdada)
Neposredna veza do poruke: 6464
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 11:15:51   
zabrigu
Sada mi je otvorilo poruke . Prvi put sam na ovako nekom forumu,iskreno nikada me nisu zanimali ali sada sam jednostavno morala da se pridruzim user posted image user posted image

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6465
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 11:45:19   
Maksi13
Pozdrav svima, evo i ja da se javim prvi put, mada pratim temu odavno. Naručena sam za VTO u decembru u BL. Danas sam dobila a juče zvala ordinaciju i sestra mi je rekla da počnem sa microgynonom 7. dan ciklusa pa 13.11. da dođem na UZ. Nije mi rekla da radim nikakve nalaze... pozdrav svima koje prate ovu temu!!

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6466
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 11:50:12   
zabrigu
Pozdra nova86 ! Vidim da smo nas dve isti dan bile kod dr.Sibincic na aspiraciji. Tog dana 10,10 bio je rodjendan mom mladjem bratu koji se samo sedam dana bio ozenio. Bilo mi je tako teško i tako zao nisam mu usjela ni rodjendan cestitati. Inace za nje.gov rodjendan pamtimo neke teske trenutke pa mi je bilo još teze. Ja sam inace 76 god ,taj dan mi je izvadjeno 8 oocita, 6 oplodjeno a vracena 3 embriona.... I sada cekam i cekam,ima 3 dana plačem ko budala pa se pitam je li to u redu. Juce su me boljala krsta, desni jajnik zigao,grudi nabrekle i pomalo bolne. Imam sve simptome kao da cu da dobijem, ne daj boze. Da i nekako oko pupka me zigucka :-o ,inace ovo mi jprva vt.... Veliki pozzz

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6467
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 12:14:18   
ringer
Zabrigu draga nemoj da plačeš,nemoj da se nerviraš,misli pozitivno.Zelim da se što prije prebaciš na trudničke teme.I ja sam imala VTO,ali ni do embriotransfera nismo došli jer se ništa nije oplodilo

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6468
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 12:15:22   
ringer
Maksi sretno.Pitaj šta te god zanima.
Harmonikaaaaaa gdje si?
Pozdrav svima

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 6469
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 12:21:15   
Maksi13
Ringer hvala, interesuje me da li treba sad da radim neke nalaze ili će mi reći oni kad odem na UZ. Sad čekam sedmi dan i krećem sa microgynonom, u koje vreme ga je najbolje piti...ima li nekih reakcija?

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6470
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 13:05:33   
ringer
Maksi draga ja sam prije ulaska u postupak odradila sve nalaze što su mi napisali:papa test,briseve,test na zarazne bolesti,krvnu grupu,hormone i ginekološki.Pa mislim da bi ti rekli da ih radiš,ali vjerovatno za sad ne trebaju.Ja nisam imala problema niti bilo kakvih reakcija na mikroginom,pila sam ga uveče u 10.Neke žene su imale simptome nadutosti,malaksalosti,bolove u grudima . . . sve ti je to različito od organizma d organizma

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 6471
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 16:51:35   
zabrigu
[sm=smiley13.gife si] danas sam maltane sve do skora prelezala ,samo sam rucak neSto brzinski stavila u rernu peci sudija nesto oprala, ves pomotala... nadam se da je to ok! Bole me baš krsta i stomak, čak me bole noge od kukova prema dole... :( da li mozda ima neko da ima iste ovakve simptome ili je imao??

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6472
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.10.2014 16:55:38   
zabrigu
Hvala RINGER na podrsci! A Ja se javljam sa tel pa mi šteka i ne uspijem sve procitati. Vidim sada da novoj 86 nije uspio postuak, zao mi je :(

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6473
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2014 17:33:42   
kolač
pozdrav svima!zabrigu,pokušaj da se opustiš.znam da je to lako reći,ali moraš.kad radiš betu?nemoj da dižeš ništa teško i da se istežeš.želim ti sreću i da nam javiš veeliku betu.
maksi 13 najbolje ti pitaj kad da uradiš nalaze,možda nešto i trebaš uraditi prije mikrog.jer ako nešto ne valja da imaš vremena da popravljaš do decembra.harmonika,kako ide?user posted image

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6474
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2014 18:16:09   
mionab
Maksi jesi li imala nalaze prije konsultacija pa ti nisu ništa napisali da radiš.Na preporuci koju dr daje mora pisati šta da uradiš. Ako ne piše onda ne moraš sigurno.Možda su na osnovu onoga što si donijela od nalaza vidjeli da ne treba , mada bi briseve trebala odraditi.To je obavezno pred postupak.Meni su svi nalazi relativno novi a briseve opet trebam ponoviti.Želim ti puno sreće.Microgynon je ok.Ja sam dobro podnosila.user posted image user posted image

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 6475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *