|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  275 276 [277] 278 279   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.12.2014 10:51:05   
harmonika
Razmišljam u istom pravcu. pozitivne bete nema 100 godina. Ne daj se artist,kako nema nade???

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6901
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.12.2014 10:51:31   
kokouli
Drzi se ,i ne gubi nadu .Sretno u BL.user posted image

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6902
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.12.2014 11:02:09   
dak29
Cao cure moje.Svaki dan udjem na forum da vidim sta ima i svaki put se razocaram!!!!????user posted image user posted image user posted image Stvarno pozitivne bete nema od maja kada sam i sama bila na postupku VTO.Sta se to desava!!!???Evo u mom mjestu imam drugaricu koja ja isto isla prosli mj ali joj nije uspjelo.Zao mi je svih cura,ali kao sto sam prije pisala moramo se dok god imamo snage boriti.Ja sam sad u 8mj trudnoce,lijepo se osjecam,nemam nikakvih problema samo sto je cura mali nemirkouser posted image user posted image user posted image Jos malo da izguram!!!Neznam koja je od cura pisala ne mogu sad da vracam i gledam da kad ispise poruku nece da ode!!!I meni se to desavalo,ali mislim da je u poruci napisano nesto sto ne bi smjeli objaviti,mozda grijesim???!!!Takav sam ja zakljucak donijela.Svaka od nas bi imala o svemu da prica kad bi uzivo bile skupa,a ovako si ogranicen.user posted image user posted image user posted image nedajte se cure moje hrabre,ljubim vas,pratim i podrzavam.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6903
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.12.2014 11:33:45   
harmonika
dack,draga,zahvaljuj Bogu što čekaš svoje zlato,vidiš kakvo je stanje,nema pozitivne bete čitavu vječnost. sada sve čekamo biljku,ponavljam se ali krajnje je vrijeme da neko uspije. ispade da od maja niko nije pozitivan (naravno na forumu) jedna moja drugarica je trenutno u postupku pa ću vam javiti šta je bilo. uglavnom ova statistika je katastrofa. a kad se na kraju godine objavljuju statistički podaci oni kažu 47 % pa ispade da bi svaka druga žena trebalo da je trudna.
ja ću ih za par dana zvati da se naručim za konsultacije za drugi postupak. uopšte nemam predstavu kada bih mogla doći na red ali bojim se da neće biti prije jeseni jer prije mjesec dana su naručivali za maj. januar,jul i avgust ne rade vto pa prema tome ne gine mi septembar-oktobar. ali šta da se radi.ja sam htjela odmah da razgovaram sa dr ali su se nešto bunili kao,nemojte da šaljete pismo u fond da ne budu 2 postupka odobrena u istoj godini. šta to njih briga?
biljka,javi nam se kako si danas prošla na aspiraciji.
pozdrav za sve

(odgovor članu dak29)
Neposredna veza do poruke: 6904
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.12.2014 11:47:24   
kolač
drago mi je dak što si nam se javila i što kod tebe,hvala bogu,ide sve kako treba.uživaj!ostalima pozdrav!
čekamo biljku...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6905
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.12.2014 12:37:49   
biljka
Heej heej, dak drago mi je sto je sve ok. Veliki pozdrav za vas dvije od mene.
Aspiracija je prosla super, rekli su mi da imam viae od 10 folikula. Zvat ce me u utorak da mi jave, kada cu doci.
ljubim vas sve.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6906
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.12.2014 19:54:21   
ringer
Biljka odlično.Odmaraj.brzo će i transfer.
Pozdrav svima

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6907
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.12.2014 10:58:01   
Maksi13
Pozdrav za sve i od mene, evo me pose čuvenih ospica. Pratila sam forum ali nisam imala želju da se javim jer nisam znala šta da pišem. Na kraju, svi kažu bolje što sam ih sad dobila nego da sam uradila VTO, ali bilo je teško prihvatiti. Javila sam u BL kad sam dobila ospice i rekli su da se javim u januaru posle praznika i da zakažem kontrolu pa ću se dogovoriti sa dr kad nastavljamo dalje sa postupkom. Završila sam antibiotike i još koristim vaginalete, pa da opet radim nalaz za urea plazmu, valjda se i nje rešim konačno....pa ćemo videti šta i kad dalje!

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6908
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.12.2014 12:00:28   
ringer
Maksi draga naravno da je bolje da si ih sad dobila nego ako Bog da kad zatrudniš sledeće godine.Ispoštuj tu terapiju i odradi nalaze pa ih zovi.
Pozdrav svima

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 6909
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.12.2014 15:49:37   
harmonika
Draga maksi,bitno je da si ti dobro. znam da si se razočarala što ti je postupak odložen ali ko zna zašto je to dobro. Taman imaš vremena da izliječiš i tu beštiju ureaplazmu. ako ne pomognu antibiotici idi na neku drugu varijantu. Kažem ti,ja sam streptokoku godinu i po liječila antibioticima i ništa. porodični doktor mi je na kraju zabranio antibiotike jer kaže uništiću sve živo u sebi. da se ne ponavljam sada šta sam radila,uglavnom uzliječila sam je.
biljka nam je danas uzbuđena zar ne? spremna za svoje embriočiće!!! srećnoooooo!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6910
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 13:13:46   
biljka
Dobar dancic zenice!!
U petak imam embriotransfer, uh pa sam uzbudjena.
Taman da sredim kucu tip top.
Cujemo se...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6911
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 13:37:39   
harmonika
user posted image user posted image user posted image biljka,pa to će biti blastice!!! samo naprijed!!! navijamo!!!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6912
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 14:07:11   
ringer
Biljka čekamo tvoju user posted image ili user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6913
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 15:50:44   
Rijada
Drage moje zenice evo i ja da se javim imala sam embrio transfer 15.11.Vraceno mi 5 dan 2 blastociste.
Radila betu 11 dan beta 243,19.
Danas prvi UZ mrvica 2.3mm.
Doktorica Brankica veli da je sve uredu pa vidjecemo slijedeci UZ mi je 5 januara
Eto drage moje ja vam od sveg srca zelim da uspijete i da ugledate svoje user posted image kao ja danas.
Lijep pozdrav za sve.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6914
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 16:19:02   
kolač
Biljka to je super!user posted image user posted image Rijada ČESTITAM!Konačno lijepe vijesti,hvala bogu.Sretno!Da bude sve kako treba do kraja.Veliki pozdravuser posted image

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 6915
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 18:53:05   
biljka
Rijada CESTITAM od srca!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6916
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 19:07:14   
wery
Rijada cestitam ti od srca,povuci nas za nos.Biljka to je divno za blastice.Meni se cini u Medico s jedino uspuju oni kojima vrate blaste.Ja jos uvijek ne planiram ici u postupak,pusticu još malo prirodu neće li nesto odraditi.Svima puno pozdrava

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6917
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.12.2014 21:11:33   
kokouli

IZVORNA PORUKA: Rijada

Drage moje zenice evo i ja da se javim imala sam embrio transfer 15.11.Vraceno mi 5 dan 2 blastociste.
Radila betu 11 dan beta 243,19.
Danas prvi UZ mrvica 2.3mm.
Doktorica Brankica veli da je sve uredu pa vidjecemo slijedeci UZ mi je 5 januara
Eto drage moje ja vam od sveg srca zelim da uspijete i da ugledate svoje user posted image kao ja danas.
Lijep pozdrav za sve.

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 6918
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 1:06:04   
nina 79
RIJADA draga cestitam od srca,bas si me obradovala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BILJKA sad je na tebe red....

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 6919
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 12:12:57   
biljka
Izgleda da ce meni stvarno trebati maca....hahaha, nesto se culo u hodniku. Jos samo to fali,sve sam ja taj dan pretresla i oprala...ali njima se ne zna nistauser posted image

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 6920
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 12:17:23   
kolač
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6921
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 13:20:35   
ringer
Rijada baš si me obradovala.Napokon divne vijesti na forumu.
Sretno svima

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6922
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 13:42:28   
harmonika
Rijada,draga bravo za user posted image konačno neka se neko prijavio ko je uspio. reci nam,da li ti je to prva vto?
biljka nema ti druge nego user posted image da nabavis.
wery,istog sam mišljenja. zar je moguće da samo blastice uspijevaju????

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6923
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 14:17:23   
biljka
Nabavila macu od komsinice u hodniku je i prede.
Hm...za blastice ne mora da znaci, zenica koja je bila sa mnom u junu u postupku treci dan su joj vraceni embrioni i trudna je, a znam istu zenu sa blasticom i nista. Ko ce znati do cega je, jednostavno organizam ne prihvaca strano tijelo.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6924
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.12.2014 15:31:38   
kokouli

IZVORNA PORUKA: biljka

Izgleda da ce meni stvarno trebati maca....hahaha, nesto se culo u hodniku. Jos samo to fali,sve sam ja taj dan pretresla i oprala...ali njima se ne zna nistauser posted image

Znas za onu ...mis bijeli srecu dijeli ....

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  275 276 [277] 278 279   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  275 276 [277] 278 279   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *