|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  277 278 [279] 280 281   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 13:35:42   
nina 79
Meni je polip nadjen na ulazu u maternicu.Meni je dr rekao da to kosta 1500 km,kod njih.Ja sam nasla jeftinije i otisla tamo uradila.I kasnije se vratila kod ovih.Nista meni dr nije rekao,osim da je odlicno uradjeno.Kasnije smo radili inseminaciju kod njih,al nije uspela.Uputio nas je za BL,jer imamo pravo preko fonda pa da to iskoristimo.Jer kod njih je skupo.Nadam se uspehu gde god isli.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 6951
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 15:26:21   
mionab
Ja ću histeroskopiju raditi sledeće sedmice u Zagrebu ( naručila sam se 17.12.).Sad su mi potvrdili.
Cijena 2250 kuna, to je oko 600 KM.Poliklinika Vili.
Javiću vam kako je bilo.Kod mene je dijagnostička, ako bude polip ukloniće i to.Sve je uključeno u ovu cijenu.
Biljka gdje si???user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 6952
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 15:29:22   
biljka
Evo me, vracene su mi dvije blastice, htjeli oni tri, ali ja necu.
Toliko od mene

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 6953
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 15:39:11   
kolač
biljka sretno!odmaraj.sad čekamo tvoju veliku betu.user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6954
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 15:48:39   
ringer
Biljka sad odmaraj i sve čekamo tvoju betuuser posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6955
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 15:57:42   
nina 79
Biljka sad samo opusteno i uzivaj sad.Svi mi ocekujemo tvoju pozitivnu betu i navijamo...

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6956
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 16:24:43   
harmonika
priključujem se klubu navijačica za Biljkinu beturinu!!! sada uživaj u odmoru nakon silne terapije i stalnih pregleda. koliko si embriona imala?
Artist,draga,kako si ti danas prošla?
nina,jesu li ti se javili iz medica? ja planiram za par dana da ih zovem,da se poručim za konsultacije za januar. taman ću tada biti na godišnjem odmoru 3 sedmice pa da iskoristim slobodne dane,da ne tražim izlaz sa posla,prosto me sramota.
an nur,draga pronalazim se u svakoj tvojoj riječi,teška je ova borba,preteška,što kažeš niko ovo nije zaslužio ali jbg tako nam je kako nam je,šta vrijedi kukati.
kod mene je situacija obrnuta,moj muž stalno priča o djeci i planovima a ja nekako izbjegavam da planiram nešto što ne znam da li će se desiti.
doktori su pravi levati,neviđeni kreteni (čast izuzecima) ovaj moj stalno čangriza što sam uopšte išla na vto,kaže baja da to meni nije potrebno,da nemam problem, pa se ja sa njim redovno svađam. ako ništa imam problem zvani 6 godina pravljenja bebe.
ruku na srce u medicu su doktorice ljubazne,pa mi je postalo draže da platim(masno) kod njih nego kod ovog mog da se stalno stresiram.
rijada,draga,veliku si pauzu napravila izmedju 2 i 3 vto. jesi li tako htjela ili?

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 6957
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 17:06:02   
biljka
Hvala vam moje navijacice, ukupno je bilo 8 oplodjenih, a tri su prezivila do blastice, kazu ta jedna blastica losija od ove dvije.
Oni navalili na mene da vrate tri, ma ja ni da cujem.
Sta oplode se sve tri, a onda moras da uklonis jednu, to nisam htjela. Ne mogu ja to.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6958
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 18:49:29   
nina 79
E harmonika ma nisu me zvali jos.Zadnji put kad sam ja zvala,rekli su mi da se javim kad dobijem i to je to.To ce biti za jedno par dana,koji sam baksuz dobit cu za slavu.



(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6959
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 19:01:34   
artist
Eh Biljka sad mi je žao što nisam sinoc ulazila na forum da vidim da si pisala da razmijenimo brojeve tel.pa da danas popijemo kafu,mi bi imale temu za pricu a i muzevi bi pricali o gitarama i muzici posto procitah da tvoj svira gitaru a i moj je muzičar i on svira gitaru.Sad navijam za tebe i tvoju visoku betu. Kod mene nalaz fsh dobar super sad je 3,89 dr.Sanja je danas bila i radila sam uz kaze da popijem jos jednu kutiju tableta pa sledeci mjesec pocinjemo sa protokolom posto sam prosli puta imala neku cistu na jajniku a danas je ona dosta manja pa kaze da ce ona sledeci mjesec potpuno nestati da je tako bolje.Eto tako vam je to kod mene pozdrav za sve zenice

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6960
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 19:57:36   
ringer
Artist odličan fsh.Brzo će proći do novog postupka.Sretno

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6961
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 20:26:13   
kokouli

IZVORNA PORUKA: artist

Eh Biljka sad mi je žao što nisam sinoc ulazila na forum da vidim da si pisala da razmijenimo brojeve tel.pa da danas popijemo kafu,mi bi imale temu za pricu a i muzevi bi pricali o gitarama i muzici posto procitah da tvoj svira gitaru a i moj je muzičar i on svira gitaru.Sad navijam za tebe i tvoju visoku betu. Kod mene nalaz fsh dobar super sad je 3,89 dr.Sanja je danas bila i radila sam uz kaze da popijem jos jednu kutiju tableta pa sledeci mjesec pocinjemo sa protokolom posto sam prosli puta imala neku cistu na jajniku a danas je ona dosta manja pa kaze da ce ona sledeci mjesec potpuno nestati da je tako bolje.Eto tako vam je to kod mene pozdrav za sve zenice

user posted image user posted image user posted image za FSH ,ali kazi mi koliki ti je estradiol ako mozes ,on cesto maskira prave vrijednosti ,ali vidis da ti je Ciklo pomogla .user posted image

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6962
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.12.2014 20:27:10   
kokouli

IZVORNA PORUKA: biljka

Evo me, vracene su mi dvije blastice, htjeli oni tri, ali ja necu.
Toliko od mene

Sad duskaj i mazi mrvice da se zakace lijepo .user posted image user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6963
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.12.2014 19:44:02   
biljka
Dobro vece zenice, gdje ste cijeli dan?
Pisite nesto.
Kada vi necete moram ja, citam 50 nijansi sive, jesam odabrala termin za citanje....hahahahahah

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 6964
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.12.2014 17:34:03   
kolač
to nije za tebe u ovom trenutku...treba da miruješ,bez "fizičkih aktivnosti".uzmi neku romantiku,za opuštanje.pozz

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6965
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
14.12.2014 23:18:36   
An Nur
biljka user posted image user posted image user posted image
...a ja bi bas volila odjednom tri bebe user posted image user posted image
najbitnije da se lijepo ugnjezde uživaj i pazi se user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6966
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 10:26:49   
biljka
Kolacicu, to je za bolju prokrvljenost materice....hahaha, sala mala, moram se malo nasalito.
An Nur, voljela bih i ja tri bebe, ali kada ti ubace tri embriona moras potpisati papir u slucaju da se sve tri oplode, da jedan moras ukloniti. Zato nisam htjela tri, jer ne bih to mogla nikada uraditi, a kazu da su tri bebe visokorizicna trudnoca.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 6967
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 11:40:10   
Aleksandra77
Da li neko ima iskustva sa Diphereline 0,1 i Merional 75. Iz Praga mi nude kratki protokol i te lijekove. I da li znate gdje su u regionu najpovoljiji?

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6968
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 12:10:53   
kokouli
Apoteka Igor u Beogradu ima sve najcesce ,pa pokusaj nekako tamo .

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6969
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 13:12:48   
harmonika
Aleksandra saborko moja možeš li napisati kako se uopšte stupa u kontakt sa Pragom? Meni će oni sigurno biti izbor kada potrošim ove besplatne postupke. Mislim da činiš pravu stvar i svaka čast na ažurnosti!!! puno pozdrava
biljka,sestro slatka,prava ti je ta tematika user posted image
moj muž je riješio da preuzme stvar u svoje ruke,pošto smatra da imamo manjak sexa (a koji muškarac to ne misli) napravio je plan kojeg se moram pridržavati. kuku meni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 6970
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 13:26:08   
Aleksandra77
Poslala sam ti pp

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6971
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 13:28:24   
harmonika
još uvijek nije stigla ali vjerovatno će stići. hvala ti

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6972
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 13:29:54   
Aleksandra77
Nece ogroman je tekst. Posalji mi privatni mail na pp da ti posaljem

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6973
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 14:03:16   
BraMar
Mislim da griješite oko ta dva besplatna VTO o trošku Fonda zdravstva RS.
Odite i raspitajte se direktno tamo, lično znam žene koje su same platile VTO u Jevremovoj BGD ili u Pragu pa nakon postupaka (hvala Bogu svi uspjesni) u Fondu predale zahtjeve za refundaciju sredstava. I dobile bebe i novce :)
Jesu trebale prikupiti puno dokumenata i načekale su se za isplatu ali bolje ikad nego nikad. Takođe, čuvajte sve nalaze i tražite račune za usluge i lijekove, sve se to može ili će moći da se refundira. Ako ne danas možda za godinu dvije, ali moramo predavati zahtjeve i moramo se boriti za svoja prava. Pa danas niko ništa ne daje ako ne tražiš. Ako svaka od nas podnese po 1 ili 2 zahtjeva za nešto oko MPO godišnje sigurno su veće šanse da u bližoj budućnosti Fond obrati pažnju i na nas. Ako sjedimo i ćutimo tj. pričamo između sebe na Rr teško da će neko nešto da dobije (osim što jedna drugoj dajemo moralnu podršku).
Za cure koje pripadaju Federalnom ili kojem već Fondu vrijedi isto, borite se..tražite. Ako mi dobijemo dva postupka u RS zašto ne bi mogle dobiti i vi isto, šta kao mi kao žene više vrijedimo tu, ili je RS bogatija, ajte molim vas. Uze nam država tečnost iz oka i kožu sa leđa, tražite nazad! Nema boljeg načina za državu nego potrošiti pare kao pomoć ženama za potomstvo. Tj. širenju nacije :)

Ps - nemam nikakve veze za Fondom zdravstvenog osiguranja

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6974
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 14:12:54   
Aleksandra77
Na žalost, ja sam već ispucala oba pokušaja preko FZO, tako da sad moram dalje. A za Prag sam čula sve najbolje

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 6975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  277 278 [279] 280 281   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  277 278 [279] 280 281   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *