|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  330 331 [332] 333 334   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.5.2015 20:08:13   
artist
Sretno harmonika navijam za tebe drži se pozz za sve ženice

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8276
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.5.2015 22:13:08   
jabuka21
Harmonika, sretno mila da bude sve kako je najbolje. An'Nur i anandi koliko sam upratila kasnilo vam ako Bog da da iduci mjesec zakasni za devet mjeseci i da budete nam user posted image . Sve najbolje zenice moje drage. Mexin kako se osjecas ti i bebana tvoja. Jel se vidi vec stomacic?

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 8277
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 10:27:35   
harmonika
Drage moje...zvali su me iz klinike. imamo 4 embriona. 2 su odlična a dva "solidna". moram priznati da sam se nadala boljem rezultatu. nekako mi se sve potrefilo kao i prošli put,i dan i vrijeme aspiracije i transfera tako da me to posjetilo na konačan rezultat iz prošlog postupka-neuspjeh. prošli put sam plakala od sreće kada su mi javili. sada,na isti takav rezultat sam mrzovoljna. sutra je ET. pa kako bude.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8278
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 11:34:29   
jabuka21
Harmonika bice to dobro, ni sama ne znam sta bih ti rekla i ja sam ovaj put tako "ravnodusna" ako je to dobar izraz mada mislim da ne postoji rijec kojom bih opisala kako se osjecam. Jednostavno ne nadam se, valjda zato sto je Fet, skepticna sam po tom pitanju. Nekako opet mislim da sa svjezim to bolje ide. Zato tebi mila od srca zelim da to bude uspjesno.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8279
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 12:15:56   
harmonika
Hvala jabuka. kada je tebi FET? Ja sam se sada naljutila samu na sebe. kako sam samo nezahvalna,sram me bilo. neki parovi muku muče da dođe do jednog embriona,kakvog takvog a ja se žalim na svoja 4. sada sam pozitivna. dala sam sve od sebe,sad kako Bog odluči. dogovorili smo se da vratimo tri embriona.
artist,hvala i tebi na podršci. kako si ti? u kom pravcu ide tvoja borba?

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8280
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 12:53:54   
anandi
Evo user posted image iz kisne Tuzle

harmokuna kako si mi? Nemoj pricat da si nezahvalna, sve mi zelimo najvise i najbolje user posted image Ucinili ste sta ste mogli, sad se strpi da se vrate i cekamo navijajuci visoku beturinu user posted image

jabuka jesl li i ti sad u postupku? Slabo si se javljala pa nisam upratila...

Moji nalazi hormona nisu jos uvijek gotovi a bas me muci sumnja kakav li je tshuser posted image Zvala sam sad ordinaciju i kazu dr zavrasava s mojim nalazom pa ce me kasnije malo nazvat. Nazalost rekose da me dr nece primiti danas, al opet sestre ne znaju sta ce dr reci sad im je guzva oko vto.... Ja se nadam da ce me primiti bar 10min jer ako nesto ne valja i moradnem se javiti porodicnom dr to mi je problem...Prijavljena sam u drugom gradu i onda cu morat kuci pa se narucit i to necu zavrsiti ni za 5 dana. Ako bi me primila danas/veceras to bi bilo super sutra bih otisla kod svojih malo i u pon rijesila i vratila se...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8281
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 15:40:25   
kolač
user posted image Harmonika što si odlučila da vratiš 3 embriona.Nekako mi je tako sigurnije i veće su šanse da uspije.Budi zadovoljna i opusti se,moraš biti spremna za sutra.Puno pozdrava i sretno!user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8282
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 18:03:38   
mikica81
Sretno drage moje. Drzim fige.

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8283
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 21:20:50   
artist
Sretno ti sutra harmonika ,kod mene ide pa stane danas sam bila kod njih dr.Brankica kaze idemo na spontani ciklus ili Prag i rekla mi da ih nazovem u četvrtak da se dogovori sa dr.Sanjom pošto nje nema do četvrtka pa ću vidjeti sta dalje

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8284
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.5.2015 21:46:02   
mexin
Pozdrav za sve cure !!!
Harmoniko sretno sutra a naravno i ostalim zelicama svako dobrouser posted image
Jabuka21 ja dobro hvala Bogu, bebce raste i momo se vec pozna lijepo :)
Ljubim vas sve i za sve navijam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 8285
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2015 16:21:13   
harmonika
Hvala vam svima na podršci. Mi smo danas vratili 3 embriona,dva su odlična a jedan malo lošiji ali i na njega možemo računati. Sada ostaje čekanje bete,što je,složićete se,najteži dio ove priče. pozdrav za sve

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8286
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2015 16:24:26   
BraMar
Harmonika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8287
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2015 16:33:46   
harmonika
user posted image

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8288
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.5.2015 20:44:49   
kocka
Navijam Harmonika, sa srecom user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8289
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 13:28:08   
harmonika
Kockice,hvala i tebi!

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 8290
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 13:38:36   
mexin
HARMONIKA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8291
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 16:01:02   
harmonika
user posted image ZAR SI PUSTILA PALČEVE???

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8292
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 16:58:59   
jabuka21
user posted image user posted image harmonika

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8293
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 17:01:30   
jabuka21
Sve najbolje mila da ti brzo prodju ovi dani, i da nas obradujes. Ja imam sutra zakazan embriotransfer, a da sam nesto dobro bas i nisam. Dal' od tableta, dal ' od vremena uglavnom nesto sam bas user posted image user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8294
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 17:04:35   
harmonika
Nemoj tako. misli pozitivno,tako ćeš pomoći i sebi a i tom malom stvorenju. dan je težak,ja sam pola dana spavala a drugu polovinu j
sam jela i tako naizmjenično.
mexin jesi li ti mirovala dok si čekala betu

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8295
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 17:11:33   
jabuka21
Pa mislim i ja da je do ovog vremema pa tako i u dusi nesto, razmisljam imam tu jednu blasticu, nadam se da ce biti dobro sve, ako ne onda ponovo u postupak ne znam kako bih krenula. Ali proci ce sve, dodju ovi teski dani, ali se ponovo saberemo i krenemo dalje. Jake smo mi i borci da nismo ne bi bile na ovoj kusnji. Zato hvala Bogu Dragom na svemu. Cuvaj mi se i eto zajedno cemo cekati betu :)

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8296
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 17:12:27   
nikitan
harmonika sretno,navijam i ja za tebe da uspije,da ostanesuser posted image .
pozdrav ostalim zenicama

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8297
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 17:17:23   
harmonika
hvala Niki. Juče su mi ubacili moja tri cvjetića,čuvam ih i ne dam ih nikome!!!!
Jabuka,čekamo betu zajedno. s obzirom da je kod tebe blasta ti ćeš dan-dva prije mene.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8298
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.5.2015 21:22:39   
KONFUCIJE
harmonika draga ljubim te i navijam svim srcem..........citam redovno al nemam sta napisati al da znate uz vas sam sve....budite optimisticne i vjerujte....

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8299
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.5.2015 9:19:53   
mexin
Evo mene. Jabuka21 sretno draga moja i akobogda da brzo prodje vrijeme cekanja,
JA CITAVO VRIJEME DRZIM FIGE user posted image
E Harmoniko iskreno nisam znala privatnu poruku da ti posaljem pa cu ovako. Ja sam prva tri dana bukvalno nisam se mrdala sem kad jedem i u wc odem i poslije sam pocela sa setnjicama po 5 min. izbjegavala sam ista teze od 1 kg podici al vise nisam lezala osim ono vrijeme po 2 sata kad koristim utrogestan. molim te sjeti se da sa ja treci dan imala temperaturu povisenu a i mrvicado. eto ako se pojavi da znas.ljubim

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 8300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  330 331 [332] 333 334   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  330 331 [332] 333 334   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *