|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.5.2015 23:37:49   
kocka
Uzmi 3-4 dana bolovanja, bolucka stomak prilicno, bolje malo da ljeskaris kod kuce, za svaki slucaj.

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8326
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 5:25:07   
Vanja88

IZVORNA PORUKA: BraMar

Vanja, jesam. N.Varos. Merkator je postao Konzum prije par mjeseci.
Anandi, meni je TSH bio 4.19 pa ga sa Letrox 50 spustila na 1.5-2 (kako kad). Ali se od njega osjecam mnogo bolje, imam vise energije i manje spavam.
Harmonika user posted image za avatar!! Keep calm and think positive user posted image



Moja draga BL, jako mi nedostaje! Ovdje zivot pust skroz,al stas trbuhom za kruhom!...Bas sam se slatko nasmijala za Amerikance i 300kg...to je ovdje normala,vidjeti mrsavog je prava rijetkost,a i nebili kad imaju sve da mogu autom ici...pizzu uzeti kroz 'prozor' brze hrane na svaki 100m, cak i apoteka ima da ne moras uopste izlaziti iz auta...Parkovi skoro pa pusti, samo dodju razapnu stolice i sjede piju kafu za ponijeti i kiflice,niko prstom da makne... JBG!
Nisam znala da je sada konzum, jel se jedan dio zatvorio ili? jel konzum gdje bio hipermarket ? Znaci onaj Konzum kod DM na hanistu se prebacio gdje bivsi merkator?
A gdje ti ides kod endokrinologa BraMAR?
Harmonika - kaka si mi? :)
Gdje nam je ananadi,gubi se ili joj muzic dosao s terena user posted image

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8327
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 12:02:38   
harmonika
Evo i mene. dobro sam.do 11 na poslu od 11 leškarim i izmišljam želje (koristim ovu gužvu maksimalno). nemam niikakve bolove i slično. prva 3 dana me žigali jajnici ali to je od aspiracije. upravo primjećujem da su cice prestale da bole tako da mi sve to zajedno ne miriše na dobro ali Bože moj,više ništa nije u mojoj moći. danas je 5.dpt
rajna,to sa hsg je individualno. mene nije ništa boljelo pa sam se ladno mogla sa klinike vratiti direktno na posao. tako da je meni bio dovoljan taj daj kada je rađen hsg. opet kažem da je individualno.
jabuka kako ti? mislim da se kod glavobolje samo paracetamol smije piti (u trudnoći uopšte) ali najbolje da pitaš dr.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8328
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 16:52:23   
mrvicado
Artrist jesi ti obe oplodnje iskoristila u Banja L.vidjecu ja sve zavisno od rezultata patoloskog nalaza al cu najvjerovatnije za godinu i ja isto kod te doktorice u Pragu kod iz mjesta je dosta islo i svima je od prve uspjelo bas su detaljni ra razliku od njih u Medico s.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8329
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 18:36:12   
jabuka21
Evo i mene pa hvala Bogu prestala je glava od dva paracetamola, sto je za nepovjerovati inace moram bas jake piti protiv bolova. Meni bude muka od svih tableta i utrogestan ponekad popijem kad necu moci odlezati. A ukljucili mi i siofor iako nisam radila inzulinemiju po pola dva puta dnevno. Napisat cu vam kasnije nalaz trombofilije mozda se vi bolje razumijete u to. Meni dok. Samo rece ukljucit cemo ti clexan. Eh eto mile moje. U utorak mi se pojavilo malo na papiru smejdeg iscjedka i vise nista nema.

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8330
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 21:12:57   
artist
mrvicado ja sam iskoristila samo jednu besplatnu u medico s i sad planiram u Prag.Sad sam u fazi da prikupim jos neki nalaz koji mi treba i saljem u Prag pa cu vidjeti kad cu doci na red. I ovde kod mene znam dosta parova koji su uspjeli od prve u Pragu.Žene koje čekaju betu zelim da beturina bude velika a ostalim puno srece

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8331
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 22:39:57   
mrvicado
Artrist da znas da imas pravo da podneses zahtjev u Medico s ako Bog da oplodnja uspje jer svima uspje u iznosu koji se njima prebaci.Moja prijateljica je tako uradila,ja sam obadvije iskoristila tako da nemam pravo.

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 8332
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.5.2015 23:11:16   
kocka
mrvice, mislim da jos uvijek fond refundira svaku vto nezavisno od toga gdje se radi, u slucaju da uspije, samo treba skupljati fiskalne racune

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8333
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 9:27:18   
M1984
Harmonika i jabuka držim fige da sve bude ok.
Mricedo user posted image
Artist kaži mi jeli ti preko fonda misliš da ideš za Prag ili samofinansiranje. Čini mi se da fond finansira ako Medico napiše da oni ne mogu pomoć, naravno ako nisu ispucana oba besplatna posrupka. Znaš li mila koliko košta to sve u Pragu. Piši nam o svemu da znamo šta i kako. Ja sam u drgom postupku u septebru ili oktorbu ali ipak razmišljam šta dalje ako ne uspije.
Veliki pozdrav za sve.

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8334
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 14:37:31   
harmonika
Cure moje,meni 6 dpt... ništa posebno ne osjećam a i ako ešto osjetim preispitujem se da li je to stvarno ili umišljam.
fond PLAĆA vto koja je rađena van RS ali samo u slučaju da uspije i da naravno nisu ispucana dva besplatna u mediku. moja poznanica je radila u ljubljani,nije htjela u bih da radi. srećom uspjelo joj je i sve su joj refundirali.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8335
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 16:03:28   
anandi
Cao zene, evo i mene s user posted image user posted image pa posluzite se.

harmonika mila pokusaj biti sto opustenija, mada bit ce kako bude sudeno... Ja ti drzim fige da uskoro prijavis ogromnu beturinu user posted image user posted image

jabuka kako si mi ti?

Vanja nisam se izgubila tu sam al nisam ulazila na rr... Imala sam obaveza oko faxa, radim na jednom projektu pa mi prof dosta koriguje pa nemam vremena ulazit na net. Sto se tice mm jos je na terenu user posted image

rajna pitala si za hsg, kod mene su bili blagi menstrualni grcevi doduse bili su oba prohodna jajovoda.

E sad sto se tice mene, danas sam bila kod dr s nalazom iri i ogtt, kod njih su bili papa i hormoni. Sad cu ispisat nalaz hormona

TSH 2,21 ref.vr. 0,27-4,2
FT3 4,13 -II- 2,4-6,8
FT4 14,86 -II- 12-22
AMH 2,51 -II- 0,3-14,6
ESTRADIOL 45,62 -II - 12,5-166
FSH 5,97 -II- 3,5-12,5
LH 5,16 -II- 2,4-12,6
PROGESTERON 0,468 -II- 0,2-1,5
TESTOSTERON 0,317 -II- 0,084-0,481
PROLAKTIN 352 -II- 102-496

Na osnovu nalaza hormona i iri i ogtt ukljucila mi je terapiju Siofor 500mg (2x1) Kaze da pijem dva mjeseca pa da dodem da vidimo sta dalje.... Napomenula mi je da dosta njenih pacijentica u toku ove terapije zanjelo i da nisu dosle do postupka vto, sto se nadam da cu biti i ja jedan od tih slucajevauser posted image user posted image
Takoder mi je napomenula da nastavim po pitanju ishrane i da jedem iskljucivo hranu sa niskim i srednjim glikejmiskim sastavom

Po pitanju pape, nalaz je dobar al zbog malog udjela sekreta dala mi je vaginalete POLYGYNAX 6 dana.

Eto drage to je novost kod mene

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8336
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 16:09:58   
wery
Drage saborke,puno vas pozdravljam i zelim na svima da sto prije ispunimo svoju najvecu zelju.Harmonika draga, drzim ti fige jako.Ja imam pitanje za da li je neka od vas radila dijagnosticku laparoskopiju, bila juce kod dr.pa mi to predlozi, sada se mislim sta cu, ajde pomozite :-).

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8337
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 18:26:19   
kocka
Na osnovu nalaza hormona i iri i ogtt ukljucila mi je terapiju Siofor 500mg (2x1) Kaze da pijem dva mjeseca pa da dodem da vidimo sta dalje....


ko te vodi?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8338
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 18:42:09   
anandi

IZVORNA PORUKA: kocka

Na osnovu nalaza hormona i iri i ogtt ukljucila mi je terapiju Siofor 500mg (2x1) Kaze da pijem dva mjeseca pa da dodem da vidimo sta dalje....


ko te vodi?


Devleta Balićka iz Tuzle

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 8339
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.5.2015 23:03:17   
jabuka21
Ej mile moje ja sad na papiru kap ciste krvi. Obrisem se nema nista, kroz nekoliko minutq opet istq kapljica krvi.user posted image jel moguce da ce menstruacija tako brzo doci u ponedjeljak imala embriotransfer a zadnja menst. Bila 6.5user posted image user posted image user posted image sta vi mislite.??

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8340
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.5.2015 12:50:46   
jabuka21
Anandi sretno draga i da siofor pomogne uz Boziju pomoc. Gdje si ti radila nalaz inzulinemije, ja zvala plavu polikliniku 200 km. A kazu ima u Omegi u Tuzli neka laboratorija user posted image . Tako sam cula valjda jeftinije, ali opet cu provjeriti. Harmonika kako si ti mila, ja sam od sinoc cudno probada me neka bol po dnu stomaka, i osjecaj kao da ce svakog casa dociuser posted image . Nije mi od sinoc vise nista se pojavljivalo sem one dvije kapi krvi pisala sam vam vec. Zenicama koje planiraju postupak zelim sve najbolje i da im bude sve kako treba i kako je najbolje.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8341
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.5.2015 15:36:11   
harmonika
Jabuka,draga moja. ne znam šta da ti kažem. ja sam zaista bila opuštena i vjerovala da će sve biti ok. ali....jutros me šokirala ona bubuljica koja mi redovno najavljuje ciklus,tako da sam se malo ubedačila. grudi bole,jede mi se slatko,a sve mi se to dešava kada sam u pms-u. jedino se ponekad sjetim one famozne rečenice SIMPTOMI SU ISTI I ZA PMS I TRUDNOĆU pa se malo tješim.
što se tiče tvoje kapljice ai tih probadanja koje si imala,meni to sluti na user posted image
ova sedmica prođe mi brzo ali ova što dolazi ima da me raspameti!

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8342
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.5.2015 22:09:44   
jabuka21
Harmonika, nadam se da nece dociuser posted image nadati se. A opet sve je vec odredjeno. Sta mozemo. Ja u januaru imala postupak al ne mogu se sjetiti jel mi ovako bio pritisak na donji dio stomaka, tesko nesto. A osjecaj je takav da mi svake sekunde dodje da vidim ima li sta jer nesto procuri. Kao sekret, kao tecnost neka.user posted image ma vala ne znam da mi je prosli put bilo tako znam da je sedmi osmi dan pocelo smedje pa roze-crveno, dok na kraju nije procurilo pravo. Sad sam malo citala postove od prije pa koliko procitah i kod nase user posted image mexin bio je smedji iscjedak. Al kod mene je sinoc bilo bas dva puta po kapljica krvi. Kod tebe nista znaci harmonika. Hvala Bogu da i ne bude to nikakvih ovih nedoumica vec da fino odes uraditi betu i javis nam da si trudna ako Bog da.

An Nur kako si ti kako idu tvoje pripreme hoces li ponovo u postupak?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8343
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.5.2015 23:11:12   
mexin
Jabucice21 upravu si al razlika moze biti da se dogodilo ugnjezdenje i da je krv odmah iscurila zato je crvena i sveza, dok se kod mene malo zadrzala u rodnici i zato je i smeckasto bilo. mada nemora uopste da se ista pojavi to je kod svake zene drugacije. meni se pojavilo 8 dan nakon transfera. drzim fige i samo se opusti koliko mozes. i meni je bio pritisak na donji dio stomaka svaki cas sam trcala u wc da vidim imal sta na gacama. ljubim i drzi se

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8344
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.5.2015 23:16:16   
mexin
Hanika jel se sjecas kako si meni govorila simptomi trudnoce su isti kao i pms-a. eh sad ja to tebi govorim, zeno moja draga opusti se i nasla sam u jednom postu kako se nista nedsava mislim da je jos rano, meni se 8 dan nesto smedje pojavilo a sjecas se da kod mrvicado nije nista bilo a obje prijavile ovdje trudnocu. Zato te molim i ljubim sacekaj jos malo i bit ce mora biti velika beta. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8345
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.6.2015 8:32:43   
anandi
Dobro jutro

Jabuka hvala ti mila. Mogu ti reci da mi siofor nesto jedva pada na zeludac, bas mi bude mucnina poslije...Kazu da je normalno neko vrijeme na pocetku dok se organizam ne navikne.
Sto se tice inzulonemije i ja sam bila kontaktirala plavu polikliniku i preskupo mi je bilo pa sam kontaktirala tu ambulantu u Omegi, dr Butkovic i tu sam i odradila. Iri i ogtt zajedno izaslo me 100KM. Rade jos dosta nalaza i to veoma povoljno a nalaze se na spratu, cim se popnes uz stepenice pravo se prodaju kozne torbe (skupe user posted image ) a na lijevu stranu uz stepenice ima tabla s natpisom extra lab i tu prodes kroz taj hodnik.Nalazi su bili gotovi dok sam popila tu kaficu. Evo ti broj pa mozes ih kontaktirat 061 024 212

Zene znajte da vam drzim fige user posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8346
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.6.2015 17:34:11   
jabuka21
Anandi mila hvala puno ahhaha znaci gdje su skupe torbeuser posted image e pa morat cu i ja otici to uraditi, a mogu ti reci da je i meni od siofora muka, ne mogu bas ni da jedem, u ustima mi sve cudan okus,user posted image to pripisujem sioforu kao posljedica njegovog djelovanja. Ja nikakvih simptoma nemam osim sto mi donji dio stomaka tezakuser posted image . Muka je beli od tableta. Kako si mi harmoniko moja ti ima li simptoma kakvih. Kako se osjecas?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8347
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.6.2015 18:05:38   
kocka
siofor uz slatkise, tjesteninu i ostalo sto ima puno UH, jogurt, alkohol izaziva mucnine i dijareju, pa nemojte pretjerivati..

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8348
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.6.2015 18:39:07   
jabuka21
Hvala kockice user posted image imam osjecaj da izgledam ovako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 8349
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.6.2015 20:21:43   
harmonika
Jabuka ima simptoma ali svi nagovještavaju user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *