|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  333 334 [335] 336 337   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.6.2015 13:43:05   
jabuka21
Nadamo se da to nije to harmonika, i da ce nam biti sve uredu. Mada krsta me danas bole isto kao pred user posted image samo cekam kad ce krenuti. Ali i dalje imam ovaj pritisak na jajnike, to mi ne bude pred mens. Pa vidjet cemo kad ti planiras test raditi?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8351
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.6.2015 16:46:42   
harmonika
Jabuko ja ne planiram da radim kućni test za trudnoću ako si na to mislila.betu ću da radim u subotu,naravno ako je dočekam jer su sve prilike da user posted image stiže tačna,kao i uvijek. ništa ne osjećam,osim onih simptoma koje mi uvijek nagovještavaju user posted image ali ajte da vas ne smaram. uglavnom,nekako sam pribrana i sad samo razmišljam da se fino odmorim a onda ću da odlučim šta dalje. sve vas ljubim!!!

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8352
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.6.2015 13:50:57   
ringer
Sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8353
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.6.2015 14:33:17   
jabuka21
Ringer hvala user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8354
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.6.2015 15:03:35   
BraMar
Jabuka i Harmonika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8355
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.6.2015 21:01:31   
jabuka21
BraMar hvala, harmonika kako si mi ima li promjena kakvih? Ja isto, osjecam da dolazi svaki cas, a Boga molim da da ono sto je najbolje. Danas imam osjecaj mucnine i kiselina me muci, vrucina me isto neka uhvati, ali nije nista cudno koliko se tableta pije. A probadanja po dnu stomaka nastavljaju tacno imam osjecaj kao iglicom nekom da me bocne nesto.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8356
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.6.2015 8:11:50   
anandi
Jutroooo

jabuka harmonika znajte da mislim na vas user posted image user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8357
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.6.2015 15:01:01   
harmonika
Drage moje trudilice i navijačice a i trudnice. Veliki pozdrav od mene. Nešto sam se pritajila sa foruma,sram da me bude. evo mene,čekam user posted image a ona ne dolazi pa sve kontam možda ipak neće.prošli put mi se ono braonkasto pojavilo 9.dan od et a danas je 12.dan i za sada ništa. bila sam već otplakala jer su mi se pojavili simptomi pms-a ali sad je sve stalo. osim prežderavanja slatkišima user posted image
jabukice kako ti? kada ti radiš betu? mogu vam reći da cure koje su radile samnom i sa kojima sam u kontaktu,sve su redom dobile user posted image
DRŽITE MI FIGE JOŠ OVA DVA DANA A POSLIJE KAKO BUDE!!!

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8358
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.6.2015 20:22:27   
Vanja88
Harmonika samo napred!!!!!!! Poljubac od nas! user posted image <3

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8359
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.6.2015 21:58:27   
An Nur
Uhhh...Želim vam puno puno sreće!
Opet sam dekoncentrisana i u obavezama.
Pokazala svom doktoru za štitnu onaj nalaz antitijela.
Neće ni da čuje da to nije u redu.
Kaže postoji tableta koja ubija ta antitijela ali onda redom tamani i ona koja su mi korisna i kad krenem sa takvom terapijom, nek čekam da što brže umrem, da se ne patim.
Jedem ja redovno brazilske oraščiće i pijem ulje crnog kima 3 kašike dnevno.
I dr za štitnu mi reče isto kao i ginićka:"Zatvori sve te nalaze u kovertu, zalijepi ih i opusti se!"
Navodno, sve ovo sama sebi stresom radim.
Koliko poznajem sebe, lako je moguće ali...hajd Bože opusti se!
Sa mužem sam skoro pa na Vi... Svak svakog izbjegava i šuti svoje muke.
Ni traga opuštanju i relaksaciji.
Više nemamo ni želje jedno za drugim.
Smotam ga nekako u fazi plodnih dana da "odradimo to" nebi li se zakačilo ali...
Možda je samo faza a možda i ...
Čini mi se da bi mi svejedno bilo i da se razvedem, da prekinem ovu agoniju "obaveze ražanja potomaka".
Bem ti Balkan!!!

Raspisa se ja al shvatićete vi, znam ja da hoćete.
Ljubim vas i navijam za sve da vam uspije pa kako god.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8360
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.6.2015 22:01:29   
An Nur
Ma šta nam je sa dobro??? Kako ona prođe sa js?
Kad smo se čule na pp bila je samo jedna pa je bacila u očaj.
Nadam se da je jedna al vrijedna.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8361
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 1:42:54   
Vanja88
Koji debilizam...ne vjerujem,cuj postoji tableta? pa koja dajjj kazi da se tog vise rijesim.... HAOS


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8362
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 10:06:38   
eva30
samo da vas sve pozdravim citam vas povremeno.moje cure napunile 4 mjeseca...zelim vam svima isto ja sam nakon 3 inseminacije i 6 icsi uspjela ne gubite nadu svima user posted image user posted image user posted image user posted image harmoniko i jabukouser posted image

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8363
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 10:17:49   
jabuka21
An Nur mila itekako te razumijemo, svaka ti je na mjestu. Eva30, hvala za podrsku hvala svima vama, jos uvijek nema user posted image iako sve ukazuje da ce doci, bar takav osjecaj imam.

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 8364
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 13:59:08   
harmonika
EVA draga moja čestitam ti. neka si se javila,ja se uvijek pitam zašto nam žene koje su bile na forumu barem ne jave da su se porodile. hvala ti na podršci. meni je sutra dan D. više ne mogu da računam i preračunavam,šta bude biće.
jabuko kada je tebi beta?
An Nur ja se ne razumijem u te probleme koje imaš sa štitnom pa ne bih da pametujem ali mislim da treba da popričaš sa suprugom o svemu i da zajedno isplanirate svoj sljedeći korak. meni je moj muž ogromna podrška. sve preživljava samnom i uvijek kaže ići ćemo na kraj svijeta ako treba ali uspjećemo kad-tad. eto vidiš evu,6 vto??? pa je dočakala svoja sunašca. odmorite se i ponovo u pohode i kao što ti je dr rekao OPUSTI SE. znam da je to najomraženija rečenica ali probaj nekako.
ja sam u ovom postupku upoznala dvije žene sa foruma. divnu dobro i našu crnogorku monte. svaka je divna na svoj način. bodrimo jedna drugu i ostažemo sigurno u kontaktu dok je svijeta i vijeka. žene koje su u ovom svemu najbolje razumiju jedna drugu.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8365
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 17:23:03   
BraMar
Ja samo mislim da je "shit" sto ne mozemo da cugamo, inace kako smo se zgotivile na ovom forumu, pao bi jedan dobar izlazak user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8366
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 19:13:15   
An Nur
bra mar ta ti je dobra! Bio bi to party za pamcenje.
Kad po ko zna koji put odem tako nekim doktorima koji mi kazu da se opustim pa me poslije moji pitaju sta doktor kaze ja im odgovorim da me savjetuje da se malo trave napusim. Nisam nikad probala ali obzirom da sam tip "narodne medicine" nekad mi dodje tacno da u tim plodnim danima nabavim koji smotuljak i podvalim i muzu i sebi... Ko zna, mozda bi se "opustila" konacno user posted image
Dodje mi nekad i da se nalilam ko Rus ali...
Cak me i prijateljica savjetuje da malo probam partijaneriti sa muzem da ne budem tako ustogljena ali za to je potrebno dvoje.
Od trave nisam odustala. Kad mi dosadi to "opusti se" sve su prilike da cu da nas napusim oboje. I onako sam popila plast cajeva pa nista. Mozda trava na drugi nacin upali user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8367
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 19:17:36   
mexin
Harmonika user posted image user posted image user posted image
Jabuka21user posted image user posted image user posted image
A ostalim damama veliki poljubac!!!

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8368
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 20:07:13   
harmonika
Cure moje od mene ne očekujte ništa. Meni se pojavilo ono famozno braonkasto koje mi najavljuje user posted image . uradiću betu sutra,čisto da je skinem sa dnevnog reda.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8369
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 21:02:29   
jabuka21
Harmonika, ne znam sta bih ti rekla draga, znas i sama da to moze a i ne mora da znaci nista. Ti sutra vadis betu jel iako je subota? Meni muka i pri pomisli na nesto da jedem, al sve mislim to je od tableta zeludac se opteretio. Mozda i umisljam sebi. Ostalo sve standardno probadanja po dnu stomaka.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8370
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.6.2015 21:46:02   
mexin
Harmonika nadam se da nije user posted image . Ja sam ses uplasila, imala sam jake bolove po dnu stomaka i smedji iscjedak. Odma otisla doktoru i fala bogu beba je uredu. Za dva dana prelazim u 4 mjesec i moram i dalje one odvratne utrogestane koristiti. Zato nemoj se predavati sacekaj sutra pa tu betu vidi. Pa sta Bog da! ljubim te

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8371
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.6.2015 0:40:50   
An Nur
Mrzim recenicu "Moze, a i ne mora da znaci."
Kad sam ono kratko ostala trudna, tacno sam znala da jesam trudna.
Draga harmonika budi hrabra, drugo neznam sta da ti kazem.
Nadam se da je lazna uzbuna i da ce beta biti pozitivna ali cini mi se da je u takvim momentima najvaznija hladna glava.
Ljubim te i molim da beta bude pozitivna.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8372
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.6.2015 9:15:05   
kolač
Harmonika,sretno danas!Eva,svaka čast što si se javila.Pozdrav tebi i tvojim bebicama.Pratim vas iako nemam šta novo za reći.Svima puno sreće,hrabre ste,divne ste....nedajte se

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8373
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.6.2015 10:33:49   
harmonika
Drage moje. beta je 2,kao što vidite,pretrgla se,manja nego prošli put. hvala vam sto ste me bodrile,jbg nije mi suđeno ni ovaj put. sada ću malo da odmorim pa ću vidjeti šta ću i gdje ću.
eto,toliko od mene. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8374
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.6.2015 10:49:38   
jabuka21
. Harmonika zao mi je sta da ti kazem drugo, jesi li dobila vec, ja nisam jos, jutros test radila negativan. Eh eto u pond. cu ako Bog da betu vjerovatno pa eto cisto da znam. Sta mozemo idemo dalje. Da je billo necega test bi mi pokazao.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  333 334 [335] 336 337   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  333 334 [335] 336 337   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *