|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2015 16:01:20   
panjičak
Javi nam i ti betu 06.01.2016.
Ja sam imali i inzulin nakon 120 minuta , čini mi se 36(a normalno je do 25).
Nisu mi dali terapiju, jer kažu da je to još uvijek OK.Samo treba smanjiti unos ugljenohidrata.
user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8676
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2015 16:01:35   
ringer
Panjičak čestitamo od srca.Sve najljepše.
Pozdrav svima.


(odgovor članu panjičak)
Neposredna veza do poruke: 8677
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2015 16:21:34   
anandi
panjicak kod tebe se inzulin moze korigovat ishranom. Kod mene nakon 120min bio 128. Javim vam betu, a de nam sad malo pisi o simptomimauser posted image

(odgovor članu panjičak)
Neposredna veza do poruke: 8678
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2015 20:47:47   
daduška
panjičak čestitam user posted image Uživaj u svojoj mrvici user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8679
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2015 8:27:12   
panjičak
Amandi,

napisala sam sve simptome(predzadnje što sam pisala).Vrati se na prethodnu stranicu.
Javi , ako bude dilemauser posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8680
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2015 8:29:47   
anandi
Jutrooooo
panjicak aaa vidjela sam da si pisala ali nakon sto sam te pitala user posted image

Moji neki mozda "umisljeni" su na 5dpt:
-poslije stimulacije dobila sam na kilazi 5kg
-grudi su me pocele bolit al nekako prema pazuhu sto prepisujem utricima (mada sam i prije bila na njima pa me nije bolilo a mozda sam i zaboravila user posted image ) al def grudi me nikad ne bole pred pms
-od2dpt lice mi se izasulo, imam sigurno 10-tak bobuljica i evo ih i sad ali nema na bradi 2bobuljice koje su mi ukazivale pms
-cijelo vrijeme od transfera jajnici su me pomalo ziguckali, malo jedan malo drugi, nista strasno cisto mi daju do znanja da su tu heheh ali sinoc me malo zigala maternica, ne mogu reci ni zigala nego sam osjetila nekakav grc kao val od 1 jajniga preko maternice do 2 jajnika user posted image
-cesce idem na wc i const umor
-i postala sam placljivica kad je vrijeme clexanu user posted image

Eto to su neke promjene kod mene, ali sve te promjene mogu biti posljedica lijekova a i najavljivanje user posted image Sve cemo nedoumice razjasniti aBd iduce godine a do tada cekamo

(odgovor članu panjičak)
Neposredna veza do poruke: 8681
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.1.2016 17:06:41   
Makica31
Anandi srecno, da budu user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8682
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.1.2016 17:08:21   
Makica31
Drage moje srećna vam svima Nova 2016.godina!!! Da bude što više user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Makica31)
Neposredna veza do poruke: 8683
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.1.2016 6:53:37   
rajna1980
Panjicak, cestitam od srca, najljepsi poklon koji si mogla dobiti. A reci mi taj nalaz ANA koji je kod tebe povisen, jesi li ga radila u sklopu trombofilija ili on nema veze sa trombofilijama?

(odgovor članu Makica31)
Neposredna veza do poruke: 8684
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.1.2016 19:03:18   
Makica31
ANA antinuklearna antitijela, i ja planiram da uradim, nemaju veze sa trombofilijama. Ona su uvijek pozitivna kod autoimunih bolesti. Bitno je da ima lijek.

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8685
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.1.2016 22:40:32   
anandi
Dobro vece i sretna nova godina, da bude sto vise user posted image user posted image
Mene su smarale sestre iz ordinacije da odradim betu danas na 10dpt, prije nje odradila sam test i bio je pozitivan a beta je 14,77...znam da je mala i sumnjam na biohemijsku al nadam se da ce se aBd fino duplati i da ce na 15dpt preci 100. Ja sam pozitivna, po prvi put u zivotu vidjela sam user posted image mm takoder a jos i ova beta nam je popravila raspolozenje jer uvijek kad sam radila nije prelazila 1...Sad valja opet cekat, bit ce sta je sudeno...sreca imam smrzlica pa ako ne daj Boze ne uspije idemo ponovo.

(odgovor članu Makica31)
Neposredna veza do poruke: 8686
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.1.2016 15:52:13   
Makica31
Anandi koliko ti kasni menstruacija. Nemoj molim te slusati te sestre, one nemaju pojma. Radi se beta nakon 14 dana od transfera. sta ona ima da sugerise tebi kad da radis. To je dobro, sve sto je preko 5 dobro je. Bice na 15 dan bar 150 , ja navijam iz sveg srca, i slusaj sebe i svoju intiuciju, pusti sestre.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8687
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.1.2016 17:07:43   
anandi
Draga Makice sestre su ocajne. Kontaktirala sam ja danas licno doktoricu, i ona me uvjerava da je beta dobra obzirom kako se rano radila. Po njoj nema potrebe da ponavljam izuzev ako se pojavi spoting ili krvarenje, a ja cu kako god zbog svog mira odraditi u petak na 15dpt. Jos mi ne kasni, trebam (ne)dobiti danas-sutra

(odgovor članu Makica31)
Neposredna veza do poruke: 8688
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.1.2016 10:43:22   
jabuka21
Pozdrav mile moje zenice. Svasta novo ovdje ima, lijepih vijesti masallah. Sve koje ste uspjele i docekale svojuser posted image zelim najljepsih devet mjeseci. Da uzivate i budete uvijek zadovoljne. One koje nisu uspjele, znam kakav je osjecaj, prosla sam prosle godine u januaru isto to. Sabur, i nada u bolje pomoci ce da prevazidjemo sve to. Anandi mila moja kod Balica i uspjeh nakon prvog postupka. Svaka cast mila. Ja sam u "psihickim" pripremama za jos jedan postupak kod Dele ako Bog da. Jesi li upoznata kad je naredna grupa.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8689
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.1.2016 13:10:13   
anandi
jabuka skoro sam ja ovdje pitala za tebe, gdje si sta si? Hvala ti mila user posted image user posted image ja jos ne mogu da vjerujem. Evo danas sam ponovo vadila betu i evo 12dpt beta skocila sa 14,77 na 47... evo javila sam doktorici i ona je prezadovoljna, kaze to je to.
Pa dok sam sad kretala se kod njih bilo je zena sto su dolazile na konsultacije za vto, a ne bih ti znala sad reci kad je tacno a mislim da je nekad pocetkom proljeca naredna grupa.

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8690
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.1.2016 20:45:08   
Makica31
ANANDI super!!!! Opusteno sada do utrazvuka, cestitam ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8691
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.1.2016 12:09:49   
anandi
Hvala Makice user posted image evo i danas sam ponovila betu na 14dpt i ona sa 47,5 skocila na 145 user posted image Presrecna sam i sokirana, ne mogu da vjerujem user posted image
Vucem vas sve za nosice

(odgovor članu Makica31)
Neposredna veza do poruke: 8692
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.1.2016 16:56:11   
ringer
Anandi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8693
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.1.2016 8:51:09   
pcelica84
žene moje, ako je nekome ostalo viška terapija, menopuri, štoperica, može li mi se javiti u inbox da se dogovorimo..

Anandi, divne vijesti. Ovo je dokaz zašto se beta treba ponavljati. Nakon prve tvoje bete sam bila uvjerena da je riječ o biohemijskoj, ali organizam nije robot, nije kod svakoga implantacija u isti momenat, nekome bude kasnije, pa su početne bete malo niže. Sretno dalje :*

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8694
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.1.2016 16:09:53   
rajna1980
Panjicak, kako si ti, kako napreduje trudnoca?

Pisala si da ti je hematolog odredio terapiju prije postupka. Ja sam danas vadila nalaz trombofilija, cekacu duze na nalaz sa Paprikovca ali ionako mi je postupak u maju, pa valjda stignem. Jesi li ti isla kod hematologa na Paprikovac i ako jesi, koja je procedura, narucuje li se, ceka li se dugo, kod kojeg si doktora isla?

Ostalim zenicama veliki pozdrav

(odgovor članu pcelica84)
Neposredna veza do poruke: 8695
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.1.2016 11:59:28   
Makica31
Pozdrav svima,
ja ocekuje rjesenje iz fonda, zvali me prosle sedmice da nosim izjavu da sam prije braka zivjela u vanbracnoj zajednici, vjencani list im nije bio dovoljan, jer smo u braku 9 mjeseci! Haos. pa su mi rekli da stize ove sedmice rjesenje.

Sad kad dobijem rjesenje, trebam li ici ponovo kod onih u Mediko,
jer od kud znam koje nalaze trebam da vadim, valjad ce mi oni napisati sta i kako??

Rajna jesi ti imala indikaciju za trombofilije?
Meni ako ne budu dali da radim preko fonda, ja cu da platim sebi, jer zelim da i to uradim...

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8696
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.1.2016 12:05:17   
mala zelja
Drage moje forumašice, odnedavno sam s Vama..Dijelimo isti problem..Kod mene je u muza spermiogram jako los, do sad smo posjetili Bahceci samo za konsultacije i New Life i u obje klinike nam je rečeno da ćemo teško postati roditelji prirodim putem te nam preporucuju VTO. U obje klinike smo bili zadovoljni uslugom, međutim kako su nam jako udaljene zakazali smo još jedan pregled u MEDICO S. Idemo 11.02.2016.godine.. E sad mene zanimaju ranija iskustva, po forumima su najčešće iskustva od par godina. Naši prijatelji su prezadovoljni oni su radili kod njih i uspjeli iz prvog puta.. Također moram napomenuti da nismo iz RS-a tako da ćemo se sami finansirati. Zato bih volila da čujem vaša iskustva, uslugom, uspjesima i sl, jer bi se onda radije odlucili ili na Bahceci ili New Life, odabrali smo Medico S samo jer nam je jako blizu, dva sata vožnje, a do Sarajeva sati vožnje, pa nam to predstavlja problem. Ja imam 25 godina, a muž 27 godina. Također me zanimaju cijene ukoliko ima neko da je radio a da fond nije finansirao..Lijep pozdrav i želim da nam se u ovoj godini ostvari ova naša zajednička želja :)

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8697
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.1.2016 18:01:14   
rajna1980
Makice, nisam imala posebne indikacije za trombofilije. Htjela sam da prije postupka odradim sto vise nalaza, da ne jurim u postupak nespremna, pa sam zamolila doktoricu da mi napise preporuku. Ja sam radila na Paprikovcu, a ono sto oni ne mogu odradila sam privatno u Konzilijumu. Sad preostaje da cekam rezultate, stici ce do postupka, do maja user posted image

(odgovor članu mala zelja)
Neposredna veza do poruke: 8698
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.1.2016 19:32:56   
Vanja88
rajna koliko je u konzilijumu da se odrade nalazi na trombofiliju? sta inace spada u taj paket vadjenja krvi...mislim sta se sve vadi?

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8699
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.1.2016 8:04:21   
rajna1980
Vanja, ovako ste se tice mojih trombofilija. Od ginekologa sam dobila preporuku da uradim stecene trombofilije: LA, ANA, beta2 glikoproteinska antitijela, faktori koagulacije, antitrombin III, protein C i S. Zatim urodjene trombofilije: MTHFR i PAI. Vecinu sam odradila na uputnicu na Paprikovcu (nisam plaćala), s tim da se dugo ceka nalaz (najmanje mjesec dana) jer nemaju reagenasa. U Konzilijumu sam u petak radila one koje ne radi Paprikovac i vec juce sam dobila rezultate, a to su: beta2 glikoproteinska antitijela, MTHFR i PAI. Mene su kostale 205 KM, s tim da su mi dali neku karticu na osnovu koje sam dobila 5% popusta, znači na ovih 205 KM dodaj 5%, to je redovna cijena. Koliko bi me kostalo da sam sve radila u Konzilijumu ne znam, ali pretpostavljam nekih 400-500 KM. Ove koje sam ja radila u Konzilijumu, pojedinacno cijene se krecu od nekih 55 do 90 KM (sa popustom od 5%).
Eto, nadam se da ce ti pomoci.


(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  346 347 [348] 349 350   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *