|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 9:05:33   
Dida79
Mi sinoc nismo imali turuuser posted image user posted image user posted image user posted image A iskreno se nadam da je ista situacija i sa drugim pilicimauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Arko)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:24:53   
Anoniman
Dida79 baš mi je drago što se mali riješio tem. kod nas se vraća sinoć bila 39,5user posted image odmah smo je skinuli i nema evo jutros, ne znam šta mu je?kao da ima upaljeno i grlo, sav je bezvoljan,odbija hranu samo doji i pije sokiće, miruje, oči su spušteneuser posted image ...Ne znam da li da idem pedijatru na ovom minusuuser posted image  

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:32:57   
bebacha
neznam koliko je dobro vodit ga na pedijatriju po ovakvom vremenu i svakakvim bolestima.a znam i da ti je tesko gledat ga takvom a jos neznas ni sta mu je.jel ima neki pedijatar privatni ili da dolazi u kucne posjete

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:37:28   
dinaa
Breskva a koliko mu vec traje temp.mislim koliko dana?Mozda da nazoves pedijatra pa da pitas za savjet,inace ja bi vodila doktoru ako temp.traje duze od tri dana,mada bi i do tada bila vec na pola luda,znam sebe kad su djeca u pitanju.Sretno i da momku temp.brzo spadne i ne vrati se.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:42:59   
Anoniman
neznam draga bebacha nadam se sve da će mu biti bolje najgore po dani nema tem.  ali uveče se vratiuser posted image , juče je bio super  igrao se smijao, kad mu neko dođe sav je veseo...Nevjerujem da ima itko da dolazi kući od pedijatara, ali i ovi što rade privatno rade i u domu zdravlja tako da mi je isto...čak u domu zdravlja oko 19h nije gužva bude maksimalno petero djece.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:43:13   
Nunichi
Joj Breskva, znaci jos traje, bas mi je zao. user posted image
Ne znam stvarno sta ti savjetovati... Ima li kakav zubic na vidiku mozda?
Mozda da nazoves pa da ti daju savjet da li da ga dovedes ili ne.
Ljubi ga od nas!

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:48:30   
bebacha
mozda ipak onda poslije podne da ga odvedes.joj ja se bojim visoke temp.a mozda mi je samo grlo upaljeno a znas i sama lkako je ruzno.stvar je u tome sto je on mali pa mu nemozes svasta ni dat.ja Ajli odma dajem med,citruse i najcesce prodemo bez antibiotika.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:53:11   
w.pooh
user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva baš mi je žao Alimauser posted image
Možda ipak da ga odvedeš ali nemoj sad možda oko 17 ili 18 sati..jel mu temp od suboteuser posted image 3 dana mu daješ sirup..a jel kašljeuser posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 10:57:29   
Anoniman
ma problem je u tome što i nisam davala sirup tri dana jer čim spadne tem. ja ne dajem cijeli dan a trebala sam se držati ono svaka 4h...malo se zna zakašljati ali jednom u toku dana

(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 11:01:21   
bebacha
ja nikad nisam davala sirup svako 4 sata nego samo po potrebi.kad temp spane vise ne dajem pa dadnem opet kad se temp povisi.do godine smo koristili paracetamol a sad Dalsy i tusiranje i uvjek nam pomogne

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 11:13:29   
w.pooh
Breskva ni ja nisam davala sirup ako temperatura spadne pa se ne vrati..a da nije ona trodnevna groznicauser posted image Nazovi manuelu pa je pitaj njen Emir je to skoro imao pa vidi kakvi su bili simptomi kod njega..nadam se da će tura prestati i da su u pitanju samo zubići
user posted image user posted image user posted image user posted image za Alima


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 13:10:15   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Breskva

Dida79 baš mi je drago što se mali riješio tem. kod nas se vraća sinoć bila 39,5user posted image odmah smo je skinuli i nema evo jutros, ne znam šta mu je?kao da ima upaljeno i grlo, sav je bezvoljan,odbija hranu samo doji i pije sokiće, miruje, oči su spušteneuser posted image ...Ne znam da li da idem pedijatru na ovom minusuuser posted image  


Neznam bas ni ja nisam sigurna,i moj je bio bezvoljan,a oci je jedva drzao otvorene a usta crvena ko krv...A on nije gubio apetit zato mislim da je tvom ipak u pitanju grlo pa je tesko to rijesiti bez antibiotika...Mozda da ga dobro ususkas i da ga odves ili da zovnes nekoga privatno da ti dodje kuci...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: povisena temperatura
21.12.2009 13:13:40   
new mama
Breskva kako je maleniuser posted image ,ja bi ga ipak odvela doktoru,ako je tura vec tri dana,mozda je grlo upaljeno ,a mozda je i trodnevni virus,ako je visoka temperaturauser posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: povisena temperatura
22.12.2009 11:25:47   
Anoniman
Evo da vam se javimo bili smo juče kod pedijatra i nije nam ništa dala od antibiotika, ona kaže da je to obična viroza i proće za 2 dana samo da skidamo temperaturu i da dajem nešto toplo zbog grla (čaj)...
danas je super, nema više temperaturu, živnuo je, jedeuser posted image user posted image user posted image a i ja sam živnulauser posted image

(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: povisena temperatura
22.12.2009 11:45:47   
new mama
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo da vam se javimo bili smo juče kod pedijatra i nije nam ništa dala od antibiotika, ona kaže da je to obična viroza i proće za 2 dana samo da skidamo temperaturu i da dajem nešto toplo zbog grla (čaj)...
danas je super, nema više temperaturu, živnuo je, jedeuser posted image user posted image user posted image a i ja sam živnulauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image drago mi je da je bolje


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: povisena temperatura
22.12.2009 12:38:51   
w.pooh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image Alimu


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: povisena temperatura
23.12.2009 12:01:22   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da je pilić boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: povisena temperatura
10.1.2010 14:05:28   
anitaMO
može li mi neko reći,kad otvorim paracetamol-sirup,koliki mu je rok,da smije biti otvoren.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: povisena temperatura
10.1.2010 14:45:45   
dinaa
Anita ja sam jednom pitala tete u apoteci za ovo i rekle mi da moze dugo u frizideru,e sad koliko dugo ne znam.Ikod mene bude otvoren i ja sam davala djeci nije im naskodilo,stvarno i mene ovo zanima koliko dugo moze stajati otvoren.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: povisena temperatura
10.1.2010 14:53:01   
Skvo RR
Drage, moze stajati 3 mjeseca u frizideru!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: povisena temperatura
10.1.2010 22:04:52   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: skvo

Drage, moze stajati 3 mjeseca u frizideru!


Aaaa meni je rekla u apoteci da moze puno duze. Nisam nikad koristila tako ali moglo se desiti...  ma svasta vala bas sta sve razlicito govore.!!!!


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: povisena temperatura
10.1.2010 22:07:26   
anitaMO
za kapi znam samo 7 dana traju od otvaranja.ovo nisam znala.zvaću ja sutra da utvrdim.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: povisena temperatura
15.1.2010 15:19:24   
lilix
anitaMO jesi li možda saznala koliko može stajati otvoren sirup protiv povišene temperature, ja koliko se sjećam pedijatrica nam je rekla da u frižideru može stajati duže vremena, al sad nisam pametna user posted image user posted image user posted image , mali mi ima temperaturu, sinoć sam je skinula paracetamolom, al danas poslije paracetamola ona je samo nastavila da raste, pa sam mu dala dalsij, valjda će da spane user posted image , a oba su mi od ranije otvoreni

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: povisena temperatura
15.1.2010 15:25:44   
vještica bez metle
sirup protiv povišene temperature, može stajati otvoren, u frižideru, do datuma isteka roka utisnutog na pakovanju - to je rekla pedijatrica moje dvoje djece, s kojom sam bila veoma zadovoljna. Sirup može imati slabije djelovanje ukoliko je prehlada (ili šta već) jača, ili ako su djeca veća, jer su sirupi za malu djecu, ne i veliku.

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: povisena temperatura
15.1.2010 15:34:27   
lilix
hvala ti puno, ma i meni je tako dr. objasnila, al kad ti je dijete bolesno čovjek više nije siguran ni kako se zove

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu vještica bez metle)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *