|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SPIRALA
10.7.2013 23:42:45   
smajli80

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: smajli80

To je kad si u grču i razmišljaš o tome.Koja doktorica je stavljala.
Vidiš sad ništa i neosjetiš, pa za koji dan u akcijuuser posted image

dr Nataš Stošić iz Dea Medice, ma divna je ona i onako pričljiva i trudi se da te zadrami da ne misliš, ali opet, mene baš prpa bila uhvatila, a uopšte nisam takva što se tiče dr. Mm me nije moga prepoznati. Kaže mi : opuštenija si se išla porađatiuser posted image


Čula sam za nju(sve najboljeuser posted image

Kažem ti ja sam bila zbunjoza totalna i krenula na sto u donjem vešuuser posted image user posted image user posted image - doktor me samo pogledao i oboje se odvališmo smijati.Štaš ludo žeskouser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: SPIRALA
10.7.2013 23:48:05   
InLove
Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: SPIRALA
11.7.2013 0:05:10   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Danas sam stavila spiralu (Load 375).
Elem,sam proces je kratko trajao, svega par minuta, ali mi je bio neprijatan, čak štaviše prilično bolan. I narednih par sati sam imala kao jače menstrualne bolove, pa sam morala popiti nešto protiv bolova, ali sad je sve Ok i ne osjetim je uopšte.



oj ženo živa li si user posted image user posted image znači "operacija" obavljena user posted image

sad mogu da te ispitujem da prensem iskustva onoj mojoj što me pitala za spiralu user posted image

a trebaće i meni jednog dana user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: SPIRALA
11.7.2013 0:35:36   
chantal

IZVORNA PORUKA: InLove

Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image


Od čega? Ugradnje?


MicoT,dobrodošla u klub user posted image sad si rahat.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: SPIRALA
11.7.2013 0:39:18   
animagical
Meni ova mehanizacija uopste nije bila neka drama...boli koliko i papa test... Meni se prvih par ciklusa poremetilo, ovulacijska krvarenja, a poslije sve super... Nema razloga za straj...ako ne godi,najlakse je izvaditi.

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: SPIRALA
11.7.2013 0:41:58   
aida.
Jesul ista iskustva i za Mirena spiralu, onu hormonsku? Mislim, stavljanje, koliko je bolno i to user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: SPIRALA
11.7.2013 0:42:33   
InLove

IZVORNA PORUKA: chantal


IZVORNA PORUKA: InLove

Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image


Od čega? Ugradnje?


MicoT,dobrodošla u klub user posted image sad si rahat.

Da.. a i onaj osjecaj da ima nesto tu dole ..bojim se da bi mi psihicki to smetalo.. i da bi non stop razmisljala o tomeuser posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: SPIRALA
11.7.2013 1:14:36   
chantal
Ma čini ti se,pa šta ako ima nešto tu dole,ukoliko tijelo to nešto dobro prihvati pa sve 5 user posted image A ugradnje se nemaš šta bojati,neugodno jest,bolno i ne baš,bar meni nije bilo,a i većini drugih,evo npr na ovoj temi,a i sve to traje minut-dva,nije da te nagovaram user posted image

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: SPIRALA
11.7.2013 1:20:51   
bebaa
ja sam već nagovorena i nimalo me nije strah ugradnje još kad bi dr, sve odobrila......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: SPIRALA
11.7.2013 7:48:51   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: InLove

Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image



da ti kažem ja teški paničar i srkletičar ni ne znam da je ima, ako mi vjeruješ, a ni MM se ne žali da ga bocka, prva M je bila 2 i 3 dan obilna, ustvari možda je ona bila normala, ali ja koja sam navikla na ciklud do dva dana i u tragu, bilo mi je neobično, inače sve ok, bila na kontroli dr. kaže uredno smještna, sve ok, samo još da sluša kako treba akobogda, vjeruj mi ja bih svakoj ženi preporučila.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: SPIRALA
11.7.2013 8:05:57   
Lulu_08
I ja sam jedna od "onih" koje se boje i ne smiju a žele...grozno haha...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: SPIRALA
13.7.2013 14:25:16   
Sandrich
I ja cu je staviti nadam se cim se aBd porodim,mm kreno stancat djecu kao da sam ja masina za radjanje user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: SPIRALA
13.7.2013 16:21:36   
InLove

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: InLove

Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image



da ti kažem ja teški paničar i srkletičar ni ne znam da je ima, ako mi vjeruješ, a ni MM se ne žali da ga bocka, prva M je bila 2 i 3 dan obilna, ustvari možda je ona bila normala, ali ja koja sam navikla na ciklud do dva dana i u tragu, bilo mi je neobično, inače sve ok, bila na kontroli dr. kaže uredno smještna, sve ok, samo još da sluša kako treba akobogda, vjeruj mi ja bih svakoj ženi preporučila.


Koju si stavila?? Ja bih rado, al zaista radoooooooooooo .. posle prve trudnoce sam legla na stol da mi je stavi doktorica, i ustanem ,kazem joj da ne mogu user posted image user posted image user posted image ..ona mi samo rece.. uredu je ,bolje i to nego da non stop mislis o njoj. Znam ,sramota ziva.. mogla roditi tri put a ne smijem stavit spiralu.

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: SPIRALA
13.7.2013 22:40:28   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: InLove

Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image



da ti kažem ja teški paničar i srkletičar ni ne znam da je ima, ako mi vjeruješ, a ni MM se ne žali da ga bocka, prva M je bila 2 i 3 dan obilna, ustvari možda je ona bila normala, ali ja koja sam navikla na ciklud do dva dana i u tragu, bilo mi je neobično, inače sve ok, bila na kontroli dr. kaže uredno smještna, sve ok, samo još da sluša kako treba akobogda, vjeruj mi ja bih svakoj ženi preporučila.


Koju si stavila?? Ja bih rado, al zaista radoooooooooooo .. posle prve trudnoce sam legla na stol da mi je stavi doktorica, i ustanem ,kazem joj da ne mogu user posted image user posted image user posted image ..ona mi samo rece.. uredu je ,bolje i to nego da non stop mislis o njoj. Znam ,sramota ziva.. mogla roditi tri put a ne smijem stavit spiralu.



a cega te je strah? umetanja spirale ili osjecaja da imas strano tijelo u sebi?

umetanje boli malo 1 sec. ma ni toliko. ja se pripremila da disem ko na porodu a dr kaze evo gotovo je user posted image tad sam dobila blagi analgetik da popijem ako budem imala bolova u stomaku ali nije bilo potrebe za tim

prije nego sto sam je stavila rekla sam dr da mi je cudno da imam strano tijelo u sebi. kaze mi da je to strano tijelo u meni isto kao nausnica i da se vadi brzo i lako kao nausnica. kad ti se cefne.


rahat sam vjeruj user posted image mm muza je malo grebuckao koncic pa smo ga skratili

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: SPIRALA
13.7.2013 22:44:11   
InLove

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: InLove


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: InLove

Joooj citajuci i ja bih je rado metnula , al ne mogu da pobjedim strah user posted image user posted image



da ti kažem ja teški paničar i srkletičar ni ne znam da je ima, ako mi vjeruješ, a ni MM se ne žali da ga bocka, prva M je bila 2 i 3 dan obilna, ustvari možda je ona bila normala, ali ja koja sam navikla na ciklud do dva dana i u tragu, bilo mi je neobično, inače sve ok, bila na kontroli dr. kaže uredno smještna, sve ok, samo još da sluša kako treba akobogda, vjeruj mi ja bih svakoj ženi preporučila.


Koju si stavila?? Ja bih rado, al zaista radoooooooooooo .. posle prve trudnoce sam legla na stol da mi je stavi doktorica, i ustanem ,kazem joj da ne mogu user posted image user posted image user posted image ..ona mi samo rece.. uredu je ,bolje i to nego da non stop mislis o njoj. Znam ,sramota ziva.. mogla roditi tri put a ne smijem stavit spiralu.



a cega te je strah? umetanja spirale ili osjecaja da imas strano tijelo u sebi?

umetanje boli malo 1 sec. ma ni toliko. ja se pripremila da disem ko na porodu a dr kaze evo gotovo je user posted image tad sam dobila blagi analgetik da popijem ako budem imala bolova u stomaku ali nije bilo potrebe za tim

prije nego sto sam je stavila rekla sam dr da mi je cudno da imam strano tijelo u sebi. kaze mi da je to strano tijelo u meni isto kao nausnica i da se vadi brzo i lako kao nausnica. kad ti se cefne.


rahat sam vjeruj user posted image mm muza je malo grebuckao koncic pa smo ga skratili


I jednog i drugog,mada vise osjecaja da imam strano tijelo u sebi..bojim se da bi non stop o tome razmisljala..

Koju spiralu imas?


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: SPIRALA
13.7.2013 22:50:12   
smajli80
Spiralu uopšte ne osjetiš,često zaboravim i da je imam.user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: SPIRALA
13.7.2013 22:57:44   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: smajli80

Spiralu uopšte ne osjetiš,često zaboravim i da je imam.user posted image

Ni ja, bukvalno ništa, a prije par dana stavila.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: SPIRALA
13.7.2013 22:59:51   
smajli80
Ma kažem ti ja da to nije ništa,nego sad ti laganini u sexi shop user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: SPIRALA
14.7.2013 1:54:33   
chantal
bojim se da bi non stop o tome razmisljala..


Čuj,pored troje djece ne bi ti spirala bila ni na kraj pameti user posted image user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: SPIRALA
14.7.2013 2:34:49   
Alma_27
InLove, ni ja je ne osjetim a isto sam tako razmisljala user posted image kod mene je obicna bakarna. imala sam duze menstruacije i malo obilnije jedno vrijeme al sad je ok.
ako inace imas obilnije menstruacije, dobit ces onu sa malo hormona da ti to sredi

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: SPIRALA
14.7.2013 2:35:46   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: smajli80


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: smajli80

To je kad si u grču i razmišljaš o tome.Koja doktorica je stavljala.
Vidiš sad ništa i neosjetiš, pa za koji dan u akcijuuser posted image

dr Nataš Stošić iz Dea Medice, ma divna je ona i onako pričljiva i trudi se da te zadrami da ne misliš, ali opet, mene baš prpa bila uhvatila, a uopšte nisam takva što se tiče dr. Mm me nije moga prepoznati. Kaže mi : opuštenija si se išla porađatiuser posted image


Čula sam za nju(sve najboljeuser posted image

Kažem ti ja sam bila zbunjoza totalna i krenula na sto u donjem vešuuser posted image user posted image user posted image - doktor me samo pogledao i oboje se odvališmo smijati.Štaš ludo žeskouser posted image


ja krenula da disem kao na porodu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: SPIRALA
14.7.2013 2:44:40   
Hannica
Koliko kosta ugradnja spirale, privatno? Ako je neka zenicanka ugradjivala u posljednje vrijeme bila bih zahvalna za info.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: SPIRALA
14.7.2013 3:15:09   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Hannica

Koliko kosta ugradnja spirale, privatno? Ako je neka zenicanka ugradjivala u posljednje vrijeme bila bih zahvalna za info.



ova obicna je 100-150 s ugradnjom. ne mogu da se sjetim tacno. ovo je bilo kod Balicau Tz al istoje to sve

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: SPIRALA
14.7.2013 9:50:20   
M kao Mama
ja imam najobičniju bakrenu 17 km plačena i apliciranje kod ginekologa 50 km, eto to je to znači priče os tsranom tijelu su presjmešmne, to je zaista minijatuta teška, i ne osjeti se

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: SPIRALA
14.7.2013 10:07:02   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Hannica

Koliko kosta ugradnja spirale, privatno? Ako je neka zenicanka ugradjivala u posljednje vrijeme bila bih zahvalna za info.



ova obicna je 100-150 s ugradnjom. ne mogu da se sjetim tacno. ovo je bilo kod Balicau Tz al istoje to sve

Vidim da nije isto. Ja sam sve zajedno platila 65 KM ( njihova spirala i ugradnja). Privatna je ambulanta u pitanju, u B.Luci.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *