|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:14:25   
Lulu_
bona smiri se ...user posted image
nisi trudna da ti kaze teta maja...
malo si se nasikirala i psihicki sebi pravis pritisak...
dva negativna testa i kondomi...
ako ce ti biti lakse sutra odes u apoteku i uzmes one testove od 3 km(najbolji...rekla mi medicinska sestra) i piš piš i vidjet ces da je negativan

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Molim vas za pomoć
4.7.2009 0:17:24   
nikita
nisi trudna !!!!

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:17:53   
rose
to sto ti se nije pokazala druga linija znaci da nisi dobro uradila test, odnosno mokraca nije dosla do tog dijela...kupi novi ako si zabrinuta ali vjerovatno nisi trudna
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:19:34   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

bona smiri se ...user posted image
nisi trudna da ti kaze teta maja...
malo si se nasikirala i psihicki sebi pravis pritisak...
dva negativna testa i kondomi...
ako ce ti biti lakse sutra odes u apoteku i uzmes one testove od 3 km(najbolji...rekla mi medicinska sestra) i piš piš i vidjet ces da je negativan



jao to ce mi bit 3. test po redu....  Pare dzaba nadavala na one od 17 KM....  Al ne znam stvarno koji mi je vrag onda , zasto kasni??'

Samo da nisam trudna(sorry malo glupo vi se radujete bebachi, mislim i ja bi al tek mi 19. user posted image ) i necu se vise nikad  se...tj.imat intimne odnose...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:23:25   
Lulu_
draga moja...ja sam imala odnose sa svojim mm prije braka stalno 2 godine stitili smo se i nikad se nista nije desilo
i tako i mnostvo zena.zasto bi bila izuzetak
ti si izgleda malo ne iskusna.jel ti to bio prvi put
a taj jecmenac ,ne znam zasto ga spominjes...mislis da on ima neke veze sa tim
TO SU BAPSKE PRICE BONA KAKVI JECMENCI I GLUPOSTI
a bubuljice su ti iskocile radi ispita ...
ne moras raditi test nisi trudna ...imas dva negativna etesta . ne razumijem tvoju paniku

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:25:18   
Pankica
Ne sekiraj se draga moja, sigurno da nisi trudna!Meni se znalo desiti da mi kasni po 8 dana, i to mi se nedavno desilo. Bila sam 100% sigurna da sam opet user posted image , jer moj mm i ja se čuvamo samo "prirodno", dakle on izaže stanicu.dvije ranije user posted image .Ali kada sam uradila jedan test, pa drugi i oba su bila negativna, opet nisam smirila, dok menzes nisam dobila. Čini mi se, što sam više bila napeta, menzes je baš kao namjerno i kasnio.user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:26:40   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Pankica

Ne sekiraj se draga moja, sigurno da nisi trudna!Meni se znalo desiti da mi kasni po 8 dana, i to mi se nedavno desilo. Bila sam 100% sigurna da sam opet user posted image , jer moj mm i ja se čuvamo samo "prirodno", dakle on izaže stanicu.dvije ranije user posted image .Ali kada sam uradila jedan test, pa drugi i oba su bila negativna, opet nisam smirila, dok menzes nisam dobila. Čini mi se, što sam više bila napeta, menzes je baš kao namjerno i kasnio.user posted image


izadje dakle pa ide pjeske...hahahahahha

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:28:18   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

draga moja...ja sam imala odnose sa svojim mm prije braka stalno 2 godine stitili smo se i nikad se nista nije desilo
i tako i mnostvo zena.zasto bi bila izuzetak
ti si izgleda malo ne iskusna.jel ti to bio prvi put
a taj jecmenac ,ne znam zasto ga spominjes...mislis da on ima neke veze sa tim
TO SU BAPSKE PRICE BONA KAKVI JECMENCI I GLUPOSTI
a bubuljice su ti iskocile radi ispita ...
ne moras raditi test nisi trudna ...imas dva negativna etesta . ne razumijem tvoju paniku


ne znam panicar sam izgleda.....kad bi nesto i bilo znam decko je uz mene 100% jos sad mi predlaze da se uzmemo(ali znam da bi to bilo kao sramota jos uvijek nam je sredina dosta primitivna i osramotila bi cijelu porodicu ),....ali ja nisam za mislim imam 19 pa  fax i to sve pa onda....nije mi prvi put a neiskusna jesam on mi prvi decko i tek prije nekoliko mjeseci smo prvi puta spavali zajedno.....  nikad mi nije bas ovako kasnila...uvijek ima taj neki raspon i tad uvijek dobijem...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:30:09   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: sarajcica

IZVORNA PORUKA: Lulu_

draga moja...ja sam imala odnose sa svojim mm prije braka stalno 2 godine stitili smo se i nikad se nista nije desilo
i tako i mnostvo zena.zasto bi bila izuzetak
ti si izgleda malo ne iskusna.jel ti to bio prvi put
a taj jecmenac ,ne znam zasto ga spominjes...mislis da on ima neke veze sa tim
TO SU BAPSKE PRICE BONA KAKVI JECMENCI I GLUPOSTI
a bubuljice su ti iskocile radi ispita ...
ne moras raditi test nisi trudna ...imas dva negativna etesta . ne razumijem tvoju paniku


ne znam panicar sam izgleda.....kad bi nesto i bilo znam decko je uz mene 100% jos sad mi predlaze da se uzmemo(ali znam da bi to bilo kao sramota jos uvijek nam je sredina dosta primitivna i osramotila bi cijelu porodicu ),....ali ja nisam za mislim imam 19 pa  fax i to sve pa onda....nije mi prvi put a neiskusna jesam on mi prvi decko i tek prije nekoliko mjeseci smo prvi puta spavali zajedno.....  nikad mi nije bas ovako kasnila...uvijek ima taj neki raspon i tad uvijek dobijem...


idi mila popij caj od kamilice, pa se blago toplom vodom istusiraj,otvori prozor, duboko udahni i legi spavati
nisi trudna
vidjet ces...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:30:53   
Alma_27
IZVORNA PORUKA: Pankica

Ne sekiraj se draga moja, sigurno da nisi trudna!Meni se znalo desiti da mi kasni po 8 dana, i to mi se nedavno desilo. Bila sam 100% sigurna da sam opet user posted image , jer moj mm i ja se čuvamo samo "prirodno", dakle on izaže stanicu.dvije ranije user posted image .Ali kada sam uradila jedan test, pa drugi i oba su bila negativna, opet nisam smirila, dok menzes nisam dobila. Čini mi se, što sam više bila napeta, menzes je baš kao namjerno i kasnio.user posted image


meni je tako jednom kasnilo nekoliko dana... tad mi je prvi put kasnila menstruacija pa sam radila i test (naravno bio negativan). ja se jos narucila kod doktora... i bas taj dan dobijem menstruaciju user posted image

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:30:57   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Pankica

Ne sekiraj se draga moja, sigurno da nisi trudna!Meni se znalo desiti da mi kasni po 8 dana, i to mi se nedavno desilo. Bila sam 100% sigurna da sam opet user posted image , jer moj mm i ja se čuvamo samo "prirodno", dakle on izaže stanicu.dvije ranije user posted image .Ali kada sam uradila jedan test, pa drugi i oba su bila negativna, opet nisam smirila, dok menzes nisam dobila. Čini mi se, što sam više bila napeta, menzes je baš kao namjerno i kasnio.user posted image




ne znam kako da se opustim, kako da ne mislim na to... Jos mi mama pita kad ces dobit, kad si kontala na more....moras skontat kad ces otprilike sljedecu dobit zbog rezervacije....jos i ona....kako da joj kazem da mi kasni...

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:32:16   
Lulu_
kazes joj da ces koristit tampone<' i da to nema veze sa rezervacijom

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:33:06   
Lulu_
sto vise se budes stresala to ce ti vise kasniti...napravila si sebi konfuziju u glavi...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:33:59   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: sarajcica

IZVORNA PORUKA: Lulu_

draga moja...ja sam imala odnose sa svojim mm prije braka stalno 2 godine stitili smo se i nikad se nista nije desilo
i tako i mnostvo zena.zasto bi bila izuzetak
ti si izgleda malo ne iskusna.jel ti to bio prvi put
a taj jecmenac ,ne znam zasto ga spominjes...mislis da on ima neke veze sa tim
TO SU BAPSKE PRICE BONA KAKVI JECMENCI I GLUPOSTI
a bubuljice su ti iskocile radi ispita ...
ne moras raditi test nisi trudna ...imas dva negativna etesta . ne razumijem tvoju paniku


ne znam panicar sam izgleda.....kad bi nesto i bilo znam decko je uz mene 100% jos sad mi predlaze da se uzmemo(ali znam da bi to bilo kao sramota jos uvijek nam je sredina dosta primitivna i osramotila bi cijelu porodicu ),....ali ja nisam za mislim imam 19 pa  fax i to sve pa onda....nije mi prvi put a neiskusna jesam on mi prvi decko i tek prije nekoliko mjeseci smo prvi puta spavali zajedno.....  nikad mi nije bas ovako kasnila...uvijek ima taj neki raspon i tad uvijek dobijem...


idi mila popij caj od kamilice, pa se blago toplom vodom istusiraj,otvori prozor, duboko udahni i legi spavati
nisi trudna
vidjet ces...




Hvala vam od srca .....bar sto ste malo smirile....mnogo mi znaci....ne znam voljela bi da mogu tako sa mamom picati o tim stvarima, al malo mi neugodno....a i nasa sredina je dosta primitivna ono da joj kazem znas mama ja spavala s deckom.,...bilo bi gledati mamu kako je drma srcani...user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:36:09   
Lulu_
zato ti draga kada budes mama ne dozvoli da ti dijete trazi utjehu u nekim stranim zenama vec joj budi najbolji prijatelj...
lahku noc i ne sikiraj se
mi smo sve iskusne dame i nismo te slagale
sve ce biti ok

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:37:55   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

zato ti draga kada budes mama ne dozvoli da ti dijete trazi utjehu u nekim stranim zenama vec joj budi najbolji prijatelj...
lahku noc i ne sikiraj se
mi smo sve iskusne dame i nismo te slagale
sve ce biti ok


ma i treba pricati o svemu, sve je to normalno...  i vjerujem u vas zato sam se vama i obratila....i hvala vam jos jednom...user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:42:32   
Pankica
Nemoj ni govoriti da ti kasni, sačekaj još dan-dva, ustvari, ona tebi praktično i ne kasni, normalan ciklus traje 28-32 dana, ako sam ja tebe dobro shvatila, kad si imala posljednju i to.Nešto sam na brzinu čitala postove, ali mislim da se razumijemo. Pod pritiskom si, i ona u inat neće, pa neće.Zato se opusti i ne paniči bezveze.

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:44:37   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Pankica

Nemoj ni govoriti da ti kasni, sačekaj još dan-dva, ustvari, ona tebi praktično i ne kasni, normalan ciklus traje 28-32 dana, ako sam ja tebe dobro shvatila, kad si imala posljednju i to.Nešto sam na brzinu čitala postove, ali mislim da se razumijemo. Pod pritiskom si, i ona u inat neće, pa neće.Zato se opusti i ne paniči bezveze.


OK  od sad pa nadalje nisam zabrinuta, opustam se....hvala vam .....stvarno ste mi pomogle da se malo smirim....user posted image

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 0:51:50   
Chuchi
Posto si moj post citirala, da ti ja i odgovorim: Sarajcice nisi trudna!
user posted image user posted image Ali stvarno nisi bona, to si ti pod stresom, jos te mama pegla, pa se malo hormoni
uzdrmali, a i ispiti bili... uuu de ti jedan apaurin drmni, pa lezi spavaj draga moja. Ne sikiraj se, user posted image ce biti
kad Bog kaze!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 13:58:27   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Chuchi

Posto si moj post citirala, da ti ja i odgovorim: Sarajcice nisi trudna!
user posted image user posted image Ali stvarno nisi bona, to si ti pod stresom, jos te mama pegla, pa se malo hormoni
uzdrmali, a i ispiti bili... uuu de ti jedan apaurin drmni, pa lezi spavaj draga moja. Ne sikiraj se, user posted image ce biti
kad Bog kaze!



"De ti jedan apaurin drmni"....   haha  ovo me opustilo maximalno.....svaka cast i hvala na odgovoru koji me je uspio smirit....  ali menge jos nema!user posted image ajd valjda ce doc...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 13:59:55   
tonkica_balonkica
imaš onaj test na vađenje krvi...
ideš u laboratorij i već prije izostanka menstruacije ti je 100% točan. platiš ga u rh 120kn taj test a kod vas ne znam. meni je to moja doktorica sugerirala da napravim kad sam radila test pa je jedan bio poz a drugi neg...
al onda sam išla u ginekologice pa je sve bilo suvišno. al ako si imala zaštitu i sve to, ne boj se, nemaš zašto...
sretno!

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:13:13   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: tonkica_balonkica

imaš onaj test na vađenje krvi...
ideš u laboratorij i već prije izostanka menstruacije ti je 100% točan. platiš ga u rh 120kn taj test a kod vas ne znam. meni je to moja doktorica sugerirala da napravim kad sam radila test pa je jedan bio poz a drugi neg...
al onda sam išla u ginekologice pa je sve bilo suvišno. al ako si imala zaštitu i sve to, ne boj se, nemaš zašto...
sretno!



ma imala sam zastitu,jos smo koristili kao onaj durex extra safe...user posted image   Nadam se da ce sve bit ok.... IPak hvala na savjetu...

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:13:38   
tonkica_balonkica
da se nisam krivo izrazila, ovo šta sna napisala. taj test je 100% pouzdan jer ti odma vide i najmanju promjenu u hormonu hcg koji je povišen kod trudnica i u najranijoj fazi trudnoće.
on ne može bit lažno pozitivan ni negativan. on je istina.
tako da, ja san radila testove za trudnoću iz ljekarne, a ne taj, al mi je to moja doktorica rekla, da pošto san dva testa iz ljekarne u dva dana napravila i jedan poz a drugi neg, da idem na to vađenje krvi. valjda si me sad shvatila.
ne virujen da si trudna, nego si biće malo pod šokom pa od organizam ne da da dođe menga...
smiri se pa će odma bit bolje.pusauser posted image

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:16:07   
Lulu_
opet ona...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:16:53   
tonkica_balonkica
pa šta se onda kofrčišuser posted image
hahah nisan nikad bila u bih, osim jednom u mostaru kad san bila mala!
volila bi u sarajevo!
kako ste vi prijatni ljudi.
moja mama je hercegovka, valjda imam i ja šta njenog! pozdrav svima na forumu i odoh ja radit za sebe i bebu da imamo šta za papat!user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *