|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 15:02:38   
sanela22
IZVORNA PORUKA: Chuchi

ja ne kontam sto ste se sanela i sarajcica uopste prijavile na ovu temu sa takvim ptanjima, i takvom tematikom,
nema vezze sa temom user posted image user posted image user posted image Al eto bice da ja radim moderatorski posaouser posted image
Sanela i sarajcica, cestitam na user posted image user posted image user posted image user posted image Sad ooprezz !

sarajcica je pisala na ovu temu i citala sam njene postove, djevojka se bila pravo zabrinula da je zatrudnila jer joj kasni a cure sa foruma su je tjesile pa sam joj i ispricala i svoj slucaj da bi joj bilo lakse jer kod mene je taj slucaj bio ovog mjeseca da mi je dosta kasnilo a nema sanse da sam trudna jer vec 3 mjeseca nisam imala odnose i dobivala sam regularno prosla 2 mjeseca pa je bilo do stresa ili do vremena, ne znam ni sama al je kasnila a kod mene je trudnoca bila iskljucena... zato smo pisale na ovoj temi!

< Poruku je uredio sanela22 -- 7.7.2009 15:03:15 >

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 22:31:07   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

Omg, nema me pet dana i ovdje vašar.

Tonkice nr.2, jesi fakat morala taj nick uzet, svega ti?
(pitanje za moderatora: jel se moze promijeniti nick?)

Druga stvar, ostat trudan je sigurno manja tragedija nego biti bolestan ili izgubiti nekoga, ne misliš li?
Zato se nemoj sekirati nego misli pozitivno i u svoju trudnoću uloži pozitivnu energiju.
Čovjek koji postupa tako prema tebi, nije zaslužio ništa, a posebno ne da ga nešto moliš.
Ja lično ne bih dozvolila da takva osoba prizna moje dijete.


Sarajčice, chill.

Drage moje, hvala na lijepim postovima, daco-maco dušica si user posted image


moj nick je moje pravo ime, like it or not :D

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 22:49:59   
TonkicaPalonkica
Whatever user posted image

_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 22:51:19   
Lulu_
wow tonkica balonkica ti je pravo ime????

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
8.7.2009 14:02:31   
tonkica_balonkica
nije baš sve!
samo tonkica!
Evo taman idem kod ginekologice da mi da izvještaj o bebi, i da je vidim :D
jupi!!!!!!!!!!!!


< Poruku je uredio tonkica_balonkica -- 8.7.2009 14:09:53 >

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
14.7.2009 23:42:24   
daca/maca
ZNa li iko šta nam je sa TONKICAMA???

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
17.7.2009 16:14:29   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: daca/maca

ZNa li iko šta nam je sa TONKICAMA???


ja znam za jednu,a za drugu ne...
ja sam dobro, na zadnjem pregledu embrio je imao oko 2 cm, al sad već raste svakim danom sve brže...
kad druga tonkica treba rodit, kojijoj je termin? neka joj je sretno...user posted image

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
17.7.2009 16:17:30   
Chuchi
Tonkici palonkici je termin 30.8. user posted image jos malo, jos malo... i user posted image ce doci

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.7.2009 13:02:29   
ja_25
Da li mozda neka od forumasica zna broj za narucivanje kod ginekologa u Domu zdravlja "Saraj polje"?

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.7.2009 12:51:05   
assmiras
drage, najbitnije je da se vi koncentrisete na svoje bebe i da tu usmjerite svoju energiju, a danas je normalno da covjek sam odgaja svoju bebu. Vjerovatno je lakse u dvoje, ali ako je ta druga polovica kreten, onda ga treba poslati vragu.

@idana_85
pominjala si dr. Dekovica, jel mislis na dr. Sanjina Dekovica s klinike Koševo?
Molim te za informaciju vise, posto se ja jos nisam odlucila za doktora na klinici, pa me zanima kakav je on i znas li sta za primariusa Begilca.

Pozdravcic


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 13:49:59   
Amrino
Evo i mene u ovim duminama....kojem doktoru?! user posted image user posted image user posted image
Mislim...cisto sumnjam da cu se odluciti samo za jednoga da mi vodi cijelu trudnoci jer za to jednostavno nemam zivaca. Privatni ne dolaze u obzir jer sam osigurana i iz principa ne zelim "dupli trosak".
Voljela bih da se porodim u Vojnoj ali tamo mi je predepresivno za one rutinske preglede pa mi se nekako najvise dopada pomisao da prvo idem u Skerlicevu a onda da se prebacim u Vojnu...
Zna li iko kakva je sada procedura u Skerlicevoj? Posto prosli put kada sam bila trudna nisu narucivali i bila je uzasna frka i guzva...Jeli sad ista bolja situacija?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:00:23   
hanabanana
Ništa bolja. Ali trudnice imaju poseban termin za rutinske preglede, medjutim UZV čekaš sa svim ostalim. user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:03:58   
TonkicaPalonkica
JA imala zakazano u pola 2, a dosla na red u 5 user posted image

_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:07:25   
ali84
malo je zeznuto dati savjet kada su u pitanju doktori! Jer nekome  je neki doktor super dok je drugom taj isti doktor uzasan,tako da bi se trebala dobro raspitati. ja lično sam cula za dr.Mehmedbasica od jedne osobe sve najgore,kako je uzasan, a od druge sve najjjjjjjbolje i kako nema na svijetu boljeg doktora od njega.Ja licno nisam isla kod njega tako da ne znam sta je ista a sta ne ali trebas dobro razmisliti i raspitati se...u svakom slucaju sretno user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:09:52   
Amrino
Jao...bas ste me rastuzile...a ja se ponadala da se situacija malo popravila. Pa i prosli put je najveci problem bio za UVZ...Dosla ja jednom u pola 8 kaze teta na salteru- zakasnila si! Druge zene dodju i predaju knjizice u 6! Ja ostala paf! user posted image
Pa ima li kod nas ista normalno...
Najveci mi je problem sto i Hamza mora svugdje sa nama....a gdje ce dijete toliko dugo cekati po dispanzerima...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:15:54   
hanabanana
Hamzu nećeš smijeti ni povesti sa sobom, zaboravi na to jer će te vratiti.
Dijete ne smije medju druge trudnice, nažalost.
( dobro, to ima logike )

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:20:29   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: alesija

malo je zeznuto dati savjet kada su u pitanju doktori! Jer nekome  je neki doktor super dok je drugom taj isti doktor uzasan,tako da bi se trebala dobro raspitati. ja lično sam cula za dr.Mehmedbasica od jedne osobe sve najgore,kako je uzasan, a od druge sve najjjjjjjbolje i kako nema na svijetu boljeg doktora od njega.Ja licno nisam isla kod njega tako da ne znam sta je ista a sta ne ali trebas dobro razmisliti i raspitati se...u svakom slucaju sretno user posted image


Nisam cula nista lose o S. Dekovicu i preporucujem ga svakoj trudnici.
Predivan doktor.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu ali84)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:27:27   
ali84
ja sam dala primjer Mehmedbasica,jer sam stvarno cula koliko losih toliko i dobrih stvari, a za ostale dr. se treba dobro raspitati nisu svi divni i krasni....

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:28:59   
mamina princeza
u skerlicevoj su guzve to znam .. ne bih preporucila . ne znam meni u vojnoj jeste  depreseivno kao sto Amrino kaze, al nekako prije dodjes na red nego u skerlicevoj. jos sa Hamzom zeno crklabih dok dodjes na red u skerlicevoj



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:29:43   
mamin sin
Upravo zbog ovakve nesređenosti našeg zdravstvenog sistema meni su opcija u trudnoći privatnici. Nisam htjela sebi "priuštiti" gubljenje živaca i vremena čekajući u redovima i slušajući u čekaonicama kojekakve priče.
Ovako sam bar znala kad sam naručena da ću tada i doći na red i zadržati se max 30-45 min.

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 14:56:31   
mamina princeza
i ja sam isto izabrala pa na kraju isla u bolnicu. al to ne spominjem jer je amrino rekl ada nece privatnicima.
ja bih onda izabrala Vojnu bez obzira na sve - a koliko se sjecam amra tamo si i hamzu rodila pa imas neka "iskustva"


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 15:00:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamin sin

Upravo zbog ovakve nesređenosti našeg zdravstvenog sistema meni su opcija u trudnoći privatnici. Nisam htjela sebi "priuštiti" gubljenje živaca i vremena čekajući u redovima i slušajući u čekaonicama kojekakve priče.
Ovako sam bar znala kad sam naručena da ću tada i doći na red i zadržati se max 30-45 min.


sve to što ti želiš možeš dobiti i na Koševu i u Državnoj bolnici, ja sam išla kod dr na Koševo i nikad nisam čekala u redu, uvijek sam išla poslije 17,00 časova na pregled kad je moj dr dežuran..... imala sam i njegov br mobilnog i lijepo se dogovorimo oko svega
Ipak ćeš se poroditi u jednoj od navedenih bolnica, po meni je bolje da u njima i vodiš trudnoću a privatnici (pojedini) namjerno te češće zakazuju na preglede ne bi li ti oteli koji dinar a i izmišljaju toplu vodu.......... opet u cilju već rečenog

Pozz

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 15:03:36   
semmy
u kumrovcu je sve sredjeno, bilo da ides na pregled bilo da ides na uzv...kad si narucena tad i dodjes na red, nikad jos nisam cekala duze nego sto treba

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 15:07:34   
veeseelaa
ja sam išla direkt u na preglede u bolnicu u koju ću se poroditi, nikad nisam otišla u dom zdravlja, mislim da je tako bolje, za 9 mjeseci trudnoće upoznaš svo osoblje i onda ste raja i čovjeku je lakše user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.8.2009 15:11:30   
mamin sin
Išla sam i ja u Vojnu 8 i 9 mjesec, i isto u dežure pa je bilo kako kad, ako doktor ima porode sjedi i čekaj, a nekad sam znala završiti za 5 min. A potrefilo se i da sam morala dva puta na CTG u 9 mjesecu na kabinet dole i cekala po 2 sata radi 2 minute. Ali eto...nije loše ako se može uporedo voditi na obje strane, tako da za ne daj Bože hitne situacije imaš alternativu, jer po našim bolnicama ne možeš uvijek potrefiti da je tvoj dr. tu, a ja sma ipak za to da me gleda i prati jedan dr a ne svaki put drugi, kako je često slučaj.

A privatnici mi imaju prednost i zato što mi posveti vrijeme, bez srkleta, žurbe, ispričamo se, pregleda natenane, i obavezno me izvaga i izmjeri pritisak kao sastavni dio pregleda, a u bolnici mi to nisu niti jednom uradili, doduše jesu jednom ali na moj zahtjev.
Dr.u bolnici pregleda bukvalno UZV za 1 min, ne znam ni kako stigne išta da vidi.user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *