|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:18:03   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

opet ona...user posted image


jel ja?!user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:20:11   
Lulu_
nije bona...nasa studentica...sinoc smo je tjesili do 1
ona sad opet...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:21:46   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nije bona...nasa studentica...sinoc smo je tjesili do 1
ona sad opet...user posted image


hahahhahahauser posted image
a pa cura se prepala, šta sad... treba svakom pomoć u "nevolji"user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:22:04   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nije bona...nasa studentica...sinoc smo je tjesili do 1
ona sad opet...user posted image


hahah.... eto necu vise....  nisam trudna, a menzes ce doci....  odo sad apaurin drmnut...  user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:22:52   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: sarajcica

IZVORNA PORUKA: Lulu_

nije bona...nasa studentica...sinoc smo je tjesili do 1
ona sad opet...user posted image


hahah.... eto necu vise....  nisam trudna, a menzes ce doci....  odo sad apaurin drmnut...  user posted image



hahah nema apaurina kad si trudna! zajebajem se!!!!user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:27:28   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: tonkica_balonkica

IZVORNA PORUKA: sarajcica

IZVORNA PORUKA: Lulu_

nije bona...nasa studentica...sinoc smo je tjesili do 1
ona sad opet...user posted image


hahah.... eto necu vise....  nisam trudna, a menzes ce doci....  odo sad apaurin drmnut...  user posted image



hahah nema apaurina kad si trudna! zajebajem se!!!!user posted image




user posted image

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 14:28:48   
Chuchi
Apelujem na moderatora da preimenuje temu na : Tonkice u nevolji.. user posted image user posted image
Salim se malo, naravno! Ali bogme kako su se samo Tonkice pocele javljati na ovu temu, bice nesto.. user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 18:00:22   
sanela22
IZVORNA PORUKA: Alma_27

IZVORNA PORUKA: Pankica

Ne sekiraj se draga moja, sigurno da nisi trudna!Meni se znalo desiti da mi kasni po 8 dana, i to mi se nedavno desilo. Bila sam 100% sigurna da sam opet user posted image , jer moj mm i ja se čuvamo samo "prirodno", dakle on izaže stanicu.dvije ranije user posted image .Ali kada sam uradila jedan test, pa drugi i oba su bila negativna, opet nisam smirila, dok menzes nisam dobila. Čini mi se, što sam više bila napeta, menzes je baš kao namjerno i kasnio.user posted image


meni je tako jednom kasnilo nekoliko dana... tad mi je prvi put kasnila menstruacija pa sam radila i test (naravno bio negativan). ja se jos narucila kod doktora... i bas taj dan dobijem menstruaciju user posted image

Iako su ti sve cure ovde na forumu fino vec odgovorile da nisi trudna evo da i ja ispricam svoj slucaj pa ti mozda bude lakse user posted image I kod mene je ista stvar kao kod tebe, jedva cekam da dobijem menstruaciju jer odmah cim se zavrsi sam trebala na more a rezervisali smo vec proslog mjeseca jer sam ja tako tempirala misleci da ce mi menstruacija doci na vrijeme ali ona ko u inat nece pa nece, mislim da mi ovaj mjesec kasni vec nekih 7-8 dana ni sama vise ne znam zasto iako pijem i vrkutu i vitex a oni su za regulaciju menstrualnog ciklusa, a kod mene nema sanse da sam trudna jer je dragi vec 3 mjeseca u Njemackoj tako da to kasnjenje pripisujem stresu koji sam imala ovih dana zbog ispita a i tome sto je stvarno zeljno iscekujem i bas svaki put kad odem u wc gledam jesam li dobila pa onda kad vidim da nisam razocaram se pa se nerviram i sve tako... Valjda kad se opustimo doci ce i menga aBd user posted image A moze biti i da kasni od ovog vremena jer znam jos par cura kojima kasni ovaj mjesec...

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 19:53:23   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: sanela22

IZVORNA PORUKA: Alma_27

IZVORNA PORUKA: Pankica

Ne sekiraj se draga moja, sigurno da nisi trudna!Meni se znalo desiti da mi kasni po 8 dana, i to mi se nedavno desilo. Bila sam 100% sigurna da sam opet user posted image , jer moj mm i ja se čuvamo samo "prirodno", dakle on izaže stanicu.dvije ranije user posted image .Ali kada sam uradila jedan test, pa drugi i oba su bila negativna, opet nisam smirila, dok menzes nisam dobila. Čini mi se, što sam više bila napeta, menzes je baš kao namjerno i kasnio.user posted image


meni je tako jednom kasnilo nekoliko dana... tad mi je prvi put kasnila menstruacija pa sam radila i test (naravno bio negativan). ja se jos narucila kod doktora... i bas taj dan dobijem menstruaciju user posted image

Iako su ti sve cure ovde na forumu fino vec odgovorile da nisi trudna evo da i ja ispricam svoj slucaj pa ti mozda bude lakse user posted image I kod mene je ista stvar kao kod tebe, jedva cekam da dobijem menstruaciju jer odmah cim se zavrsi sam trebala na more a rezervisali smo vec proslog mjeseca jer sam ja tako tempirala misleci da ce mi menstruacija doci na vrijeme ali ona ko u inat nece pa nece, mislim da mi ovaj mjesec kasni vec nekih 7-8 dana ni sama vise ne znam zasto iako pijem i vrkutu i vitex a oni su za regulaciju menstrualnog ciklusa, a kod mene nema sanse da sam trudna jer je dragi vec 3 mjeseca u Njemackoj tako da to kasnjenje pripisujem stresu koji sam imala ovih dana zbog ispita a i tome sto je stvarno zeljno iscekujem i bas svaki put kad odem u wc gledam jesam li dobila pa onda kad vidim da nisam razocaram se pa se nerviram i sve tako... Valjda kad se opustimo doci ce i menga aBd user posted image A moze biti i da kasni od ovog vremena jer znam jos par cura kojima kasni ovaj mjesec...






e hvala ti....znaci mozda je tako kod vecine....ma da mi je samo dobit.....joj slavila bi...samo da se ne sikiram bezzzeee.....  znam da nije trudnoca, ali znas opet postoji ono nesto kopkaa...

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 20:25:33   
sanela22
Nema na cemu... Ma da, znam kako ti je, tako je i meni prije bilo kada smo se dragi i ja bas cuvali, ono koristili smo kondome i nije pukao nikad kondom ali kad mi kasni ludila sam bukvalno ali eto sad nisam imala odnose 3 mjeseca i prosla 2 mjeseca sam regularno dobila i sad mi kasni vec nekih 7-8 dana ne znam ni sama vise koliko... Iako to vec sigurno znas, ali kad se opustis i kad ne budes mislila o tome kad ces dobiti bas ces tad dobiti, ja sam i sama toga svjesna ali ipak jedva cekam da dobijem da mogu odfurati na more user posted image Zbog toga sam ko na iglama svaki put kad odem u wc gledam jesam li dobila... Bas sam malopije drugarici kukala kako mi kasni kad ona kaze i njoj kasni isto tako da moze stvarno biti da je i do vremena a i do nas, sad ispiti, sekiracija i to... Ma ima tu puno faktora user posted image
Uglavnom valjda cemo dobiti ubrzo user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 22:37:48   
rose
i meni kasni vec 4 dana od najduzeg ciklusa (25-28) ali kod mene je moguci razlog vezan za kiretazu anembrionalne trudnoce koju sam imala prosli mjesec a mozda je fakat do vremena, stresa...zadnji put kad mi je kasnilo bilo je zbog trudnoce a sada 100% nisam trudna...nakon svega sto se izdesavalo odnosi su nam bili rijetki a i koristimo kondom ovih dana i jos narednih par mjeseci user posted image

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.7.2009 22:41:01   
sanela22
Da, najvjerovatnije da je od stresa a i vremena, ovo vrijeme svakako nije normalno user posted image pa mora nam nesto poremetit ako nista ciklus user posted image a joj i taj stres je cudo sta sve moze da pocini user posted image Kod mene i dalje nista i prestala sam da pijem i vrkutu i vitex pa sad sta ce biti Boga pitaj user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.7.2009 12:28:50   
tonkica_balonkica
jazz ba ,jesi dobila?

meni je danas 8 tjedana trudnoće, uf ko će još 32!
user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.7.2009 17:26:54   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: tonkica_balonkica

jazz ba ,jesi dobila?

meni je danas 8 tjedana trudnoće, uf ko će još 32!
user posted image




nisam josuser posted image user posted image user posted image   malo me danas stomak bolio, ali krvi ni na vidiku....  user posted image

(odgovor članu tonkica_balonkica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.7.2009 18:17:00   
idana_85
IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

Hvala user posted image

Uspjela sam srediti zdravstveno osiguranje preko biroa za zaposljavanje i također dobila onu naknadu od 302 KM godinu dana  user posted image user posted image

sve ide na bolje



TonkicePalonkice,super,bas me obradujes svaki put kad udjem na ovu temu. Rekla sam ti da ce se sve srediti. Mi kazemo da svako dijete nosi svoju nafaktu i kada se dijete zacne,sve krene na bolje,vjeruj mi....

Tonkicebalkonkice,stvarno je grozno doci u takvu situaciju,ali mi je drago sto si hrabra i drago mi je na jedan nacin sto se to desilo. Bar se desilo na vrijeme. Imas svoju bebicu i vidjeces da je vrijedna svega,a njega pusti. Ne trazi da priznaje bebu,bar ja ne bih, uvijek joj ti mozes reci ko joj je otac, a ako je prizna, tu su i njegova prava. A za sta da ima prava,samo te brine i nervira, ti imas mucnine i ti si ta koja nosis,radjas,bdis i odgajas....naci ce se neko dobar covjek i za tebe...sve ce proci,samo budi hrabra kao do sada

sarajcice,bice ok....smiju trudnice piti apaurine od 2mg


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 12:23:00   
tonkica_balonkica
IZVORNA PORUKA: sarajcica

IZVORNA PORUKA: tonkica_balonkica

jazz ba ,jesi dobila?

meni je danas 8 tjedana trudnoće, uf ko će još 32!
user posted image




nisam josuser posted image user posted image user posted image   malo me danas stomak bolio, ali krvi ni na vidiku....  user posted image




a draga moja, napravi ti test!

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 12:24:35   
TonkicaPalonkica
Omg, nema me pet dana i ovdje vašar.

Tonkice nr.2, jesi fakat morala taj nick uzet, svega ti?
(pitanje za moderatora: jel se moze promijeniti nick?)

Druga stvar, ostat trudan je sigurno manja tragedija nego biti bolestan ili izgubiti nekoga, ne misliš li?
Zato se nemoj sekirati nego misli pozitivno i u svoju trudnoću uloži pozitivnu energiju.
Čovjek koji postupa tako prema tebi, nije zaslužio ništa, a posebno ne da ga nešto moliš.
Ja lično ne bih dozvolila da takva osoba prizna moje dijete.


Sarajčice, chill.

Drage moje, hvala na lijepim postovima, daco-maco dušica si user posted image




_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 14:41:07   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica


Tonkice nr.2, jesi fakat morala taj nick uzet, svega ti?
(pitanje za moderatora: jel se moze promijeniti nick?)



Može ali moraš pisati administratoru na pomoc@ringeraja.ba

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 14:43:10   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica


Tonkice nr.2, jesi fakat morala taj nick uzet, svega ti?
(pitanje za moderatora: jel se moze promijeniti nick?)




ok, tnx. user posted image

Može ali moraš pisati administratoru na pomoc@ringeraja.ba


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 16:54:45   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lulu_

nije bona...nasa studentica...sinoc smo je tjesili do 1
ona sad opet...user posted image



evo danas sam mislila da cu dobiti...uzasno me stomak bolio cijeli dan bas onako kako boli kad trebam dobiti, ali krvi jos nemauser posted image
Valjda dobijem...user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 23:26:52   
TonkicaPalonkica
a zašto ne odeš ginekologu?

ja sam ih se bojala ko vraga, ali nije strašno, vjeruj. da sam bogdo ranije išla.
Odagnat će ti sumnje, a možeš se posavjetovati i u vezi buduće kontracepcije.


_____________________________

već te volim više od svega :)

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.7.2009 23:49:47   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

a zašto ne odeš ginekologu?

ja sam ih se bojala ko vraga, ali nije strašno, vjeruj. da sam bogdo ranije išla.
Odagnat će ti sumnje, a možeš se posavjetovati i u vezi buduće kontracepcije.



evo boli me stomak i sad.... vec je mislim krenula(al opet ne mora znacit) ono nije jos krv ali je malo smedjkasto....a toj posjeti sam i ja razmisljala...morat cu ...  user posted image

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 9:48:25   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: TonkicaPalonkica

a zašto ne odeš ginekologu?

ja sam ih se bojala ko vraga, ali nije strašno, vjeruj. da sam bogdo ranije išla.
Odagnat će ti sumnje, a možeš se posavjetovati i u vezi buduće kontracepcije.





evo tonkice dobila sam....krenula jeee.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 14:46:19   
sanela22
I ja sam dobila konacno, dobila sam kad sam se opustila i kad je vise nisam ni cekala jer je vec kasno za more, moji su vec otisli i ona vjestica sad dodje user posted image E sad imam jedno off topic pitanje, ako neko moze da mi odgovori ili neka me uputi na koju temu mogu postaviti ovo pitanje: ovako, pocetkom augusta trebam sa dragim ici na more ali opet bi tad nekad trebala dobiti e pa ovaj put necu dopustit da mi menstruacija pokvari i odmor s dragim tako da sam odlucila piti kontracepcijske pilule da bih pomakla menstruaciju, pa jel neko to vec radio, kako to ide i koje bi bilo najbolje da uzmem pilule, mislim da su one logest dosta blage mislim ne sadrze veliku koncentraciju onih hormona... Moj ginekolog je na odmoru pa mi se ne da ici nekom drugom dokoru samo zbog ovog pitanja...

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.7.2009 14:49:35   
Chuchi
ja ne kontam sto ste se sanela i sarajcica uopste prijavile na ovu temu sa takvim ptanjima, i takvom tematikom,
nema vezze sa temom user posted image user posted image user posted image Al eto bice da ja radim moderatorski posaouser posted image
Sanela i sarajcica, cestitam na user posted image user posted image user posted image user posted image Sad ooprezz !

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu sanela22)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *