|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 10:23:36   
veeseelaa
ma on je nešto računao, izgleda da se preračunao user posted image
četvrtak se odnosi na sljedeću sedmicu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 10:32:26   
ajla86
ahaaaaaaa meni je reko ovu srijetu tj. danas i subotu cini mi se....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 13:50:24   
vila_7
i ja imam zavalljenu i to jako zavaljenu maternicu-meni moj cak rekao d acu lako zatrudniti jer kako je okrenuta em prema kicmi ,em prema dole - spermici se ne moraju "penjati"user posted image
Uglavnom , prva trudnoca zavrsila spontanim-no ne iz tog razloga, druga trudnoca hB sve OK-jer kako plod raste tezina prevali maternicu u "ispravan" polozaj, poslije poroda opet se vratila u zavaljen polozaj, i evo hB opet trudna i cak nije nista ni spominjao pa pretpostavljam da se prevalila gdje treba user posted image

P.S. I da, rekao je da zbog tog imam jaaako bolne menstruacije jer mi se maternica mora jace grciti da izbaci svu krv iz sebe zbog tog polozaja.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 13:57:04   
veeseelaa
al meni nije nikad na pregledima sa prvom trudnoćom spomenuto da imam zavaljenu maternicuuser posted image
ja se malo iznenadih..... jel ona vremenom postane takva ili se rodiš sa takom maternicom? niš mi nije jasno
Izvinite ako su pitanja glupa, baš sam laik


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 14:01:16   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al meni nije nikad na pregledima sa prvom trudnoćom spomenuto da imam zavaljenu maternicuuser posted image
ja se malo iznenadih..... jel ona vremenom postane takva ili se rodiš sa takom maternicom? niš mi nije jasno
Izvinite ako su pitanja glupa, baš sam laik



Koliko znam jako puno zena poslje poroda dobije "zavaljenu maternicu", a poneke su rodjene sa maternicom u tom polozaju.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 14:07:08   
vila_7
veeseela ja koliko sam ih skontala - neke imaju od rodjenja, nekima se kao sto Lulu rece poslije poroda moze zavaliti, nekima poslije poroda ostane u ispravnom polozaju ako su imale zavaljenu (sto sam se ja nadala), tako da ti je to sve individualno , al lnajvaznije za tebe je : da kao sto vidis veze nema sa zatrudnjivanjem i da ce se ispraviti sama od sebe kako plod bude napredovao,tako da se bezveze ne sekiras. A vidis da neki dr. nece ni da kazu jer je to zapravo visak informacija koje samo opterete zenu.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Zavaljena maternica
20.6.2012 14:12:46   
veeseelaa
Vilo, Lulu hvala na objašnjenju, očito je kod mene došlo do zavaljene materice nakon prvog poroda





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *