|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
17.12.2011 8:10:23   
Merjema_Saraj
user posted image

hehe hvala ti puno na odgovoru!user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 9:17:11   
floopy
Zanima me u kojem mjesecu trudnoće počinje udaranje, moja žena je u petom mjesecu i ne osjeca još ništa...

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 10:27:49   
mamaibabo
zdravo drage moje,ja već osjetim bebaca od 18 nedelje(sad sam 21 nedelja) al me brine što još nema odaraca i tako to ,rijetko u toku dana je osjetim ko skakljanje.....i kad cu osjetiti udarce.....user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu floopy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 10:39:14   
Monaa
Koliko sam ja cula pravi udarci se osjete tek nekad od druge polovine 6. mjeseca, sve do tada su kao mjehurici ili skakiljanje.

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 10:47:53   
mamaibabo
hvala draga mona već sam se zabrinula....ja licno bih voljela da cujem bebaca stalno i onako slabo spavam....user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 11:16:17   
Merjema_Saraj
Osjetite li vi ponekad da vam stomak se kao smanji ili da ga osjećate lakšim nego inače?

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 11:22:24   
Monaa
Ma sve ti to i zavisi od trudnice do trudnice, ja npr svoju bebu osjetim najvise kada legnem na desni bok, onda se uznemiri i bas mogu osjetiti kako se vrti, a tek sam usla u 5. mjesec. Ne znam da li to ima veze, ali kod mene je beba krupnija nego sto bi trebala biti pa mozda zato vec osjetim pokrete. Ali eto kazu tek od 6. da je moguce fino osjetiti. Nista ne brini, i ja sam bila zabrinuta dok je nisam osjecala, sve se pitala da li je sa bebom sve ok. user posted image  I naravno bez veze sam brinula, samo budi strpljiva i uskoro ces osjetiti svoju user posted image   Osjecaj je divan.

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 11:24:55   
Monaa
Meni se to desavalo u 3. i 4. mjesecu, stalno sam muza maltretirala da mi gleda stomak i ocjenjuje da li se smanjio. user posted image Sada vec ne, sad stalno imam osjecaj da sam veca i veca, kao sto i jesam. 

(odgovor članu Merjema_Saraj)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 11:48:53   
mamaibabo
blago tebi sad cu na kontrolu kod dr.ima sve da ga pitam....i jedva čekam da osjetim prve udarce........

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 12:00:50   
smajli80
Sad sam 8mj.ili 33 ned.a bebine pokrete osjećam stalnoooo.Po cijeli dan beban se mrudauser posted image (tako Sofi kaže),imam osjećaj da nikad ne spavauser posted image .Pogotovo naveče pred spavanje,pokreti su toliko brzi i jaki da ne mogu da zaspemuser posted image .user posted image je jako nisko i imam stalnu potrebu za mokrenjem a kad udari dole automatski malo popustimuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 12:20:15   
Merjema_Saraj
Monna, hvala ti na odgovoru, ja sam u petom....I danas nekako sam lakša i kao da imam osjećaj da mi se stomak smanjio...pa sam se malo zabrinula....user posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 12:53:01   
Monaa
Nemas sta da brines, normalno je to. Tako sam i ja gledala i mjerila pupu, a onda mi je samo naglo iskocio i sad samo raste. user posted image Ako je na kontrolama sve u redu, namas se zasto brinuti. Sad ce poceti i mjehurici pa ces biti mirnija kada znas da se mice. 

(odgovor članu Merjema_Saraj)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
19.12.2011 13:18:03   
Merjema_Saraj
Počeli su mjehurići :) I miče se hvala Bogu... i stomak mi je bio naglo porastao, i ima ga i sad naravno, ali danas mi posebno nekako lagan, pa ja ko i većina prvorotkinja :D uspaničim se lahko.
hvala ti Monice!user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
24.12.2011 9:41:59   
mamaibabo
drage moje juče sam osjetila jak udarac u stomaku juuuuuuuuupi bila sam jako sretna divan dan....od jutros ništa neosjetim jel to ok....user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Merjema_Saraj)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
26.12.2011 9:52:59   
Merjema_Saraj
Jeste.... ne brini user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
29.12.2011 11:12:01   
mamaibabo
hvala draga merjema sad već hvala Bogu dragom osjetim svaki dan sve jače i jače...user posted image user posted image već od ranog sabaha tako masAllah krene i ja sam najsretnija na svijetu čim bebu osjetim.....hvala Allahu dž.s.user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Merjema_Saraj)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
9.1.2012 21:29:09   
mostarka82
ja sam ušla u šesti mjesec trudnoce i sada bebu jako dobro osjetim nisu udarci ali isto kao da mi cjeli stomak zavibrira a tek sam je počela osjecati sredinom petog mjeseca trudnoce. Sada su vibracije postale svakodnevne najjače su ujutro kada ustanem  ali je i ovako osjetim i u toku dana ovisi kako kada. super je osjecaj stavim ruku na stomak i milujem i pričam sa bebom user posted image  jedva čekam da izadje da se druzimo :)

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.1.2012 19:42:40   
amiyca
Ja sam svoju bebu osjetila kao mjehurice sredinom 4. mjeseca... Al od kraja 5. i sad u 6. mjesecu bas osjetim pokrete... Super osjecaj... user posted image user posted image

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
2.2.2012 17:05:58   
Lulu_08
U prvoj trudnoci su leptirici krenuli u 16oj nedelji, ne stalno ali redovno. U 18oj su postali vidljivi sa vanjske strane a u 20oj su postali udarci.

Sada sam u 12oj nedelji pocela osjecati leptirice/mjehurice, pa jednom u 14oj osjeti mini udarac, u 15oj sam par puta osjetila bas kako se gura na jednu stranu bebica. Sada opet par dana zatisje, a bas se obradujem kada osjetim bebicu. Ako Bog da jos koja nedelja pa ce to postati jasnije aBd!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Merjema_Saraj)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.2.2012 12:57:01   
suncesunce
meni je 19. semica
ali posto mi je prva trudnoca, a cijelo vrijeme imam problema s probavom, uopce ne znam je li to sto osjetim u stomaku beba ili crijeva rade svoj posao...
osjecm se kao promasen slucaj i jedva cekam da me jednom udari iz sve snage pa da budem sigurna da je malecki :)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
13.2.2012 14:56:59   
Miracle*3
ja sam 32. nedjelja i osjetim pravo cesto. Ali ne samo sto je cesto, vec su i snazni. Ko se zagleda moze vidjeti kako mi stomak odskace. Jutros mi bilo smijesno, ja sjedim i stavila slusalicu na telefon, a slusalica skace po stomakuuser posted image

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
16.2.2012 10:26:19   
Dz3ni
Prvi put sam osjetila u 17. sedmici kao mjehuriće toliko slabe da ih nisam ni registrovala kao pokrete, nego kao probavu. user posted image
Kako se to ponavljalo i postajalo intenzivnije, postala sam svjesna da je to beba, a ne probava kako sam mislila. Sada se u 24. sedmici već sasvim jasno osjete pokreti koji su sve snažniji user posted image , a najbolje se osjete kada ležim i kada sam mirna. MMveli da ne osjeti ništa kad mu stavim ruku na stomak, pa jedva čekam da počne jače mlatiti da i on osjeti jer je osjećaj stvarno poseban.user posted image

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
16.2.2012 22:09:42   
saksija

IZVORNA PORUKA: suncesunce

meni je 19. semica
ali posto mi je prva trudnoca, a cijelo vrijeme imam problema s probavom, uopce ne znam je li to sto osjetim u stomaku beba ili crijeva rade svoj posao...
osjecm se kao promasen slucaj i jedva cekam da me jednom udari iz sve snage pa da budem sigurna da je malecki :)



hahah potpisujem!!!!! ja sve kontam mozda se crijeva lazno predstavljaju :)))) a ima malo mjehurica, leptirica.. al sve nesto ko nisam sigurna da je to.. to.. ih jedva cekam i ja :))

(odgovor članu suncesunce)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
23.2.2012 11:28:57   
mamin_djecak
drage moje mame,
ja sam 31.sedmica i nekako mi je juce i danas beba pravo mirna, juce se je skroz slabo mrduckao, a inace je najaktivini ujutru i navece, i mislila sam hajd juce se uspavao garant ce me jutros probuditi kad me udari ali jutros nista :(.. je li to normalno? negdje sam procitala da se MORA osjetiti 10 pokreta beba pa mozete misliti kako sam se zabrinula user posted image a doktor mi na godisnjem odmoru :((

(odgovor članu saksija)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
29.2.2012 7:45:08   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: mamin_djecak

drage moje mame,
ja sam 31.sedmica i nekako mi je juce i danas beba pravo mirna, juce se je skroz slabo mrduckao, a inace je najaktivini ujutru i navece, i mislila sam hajd juce se uspavao garant ce me jutros probuditi kad me udari ali jutros nista :(.. je li to normalno? negdje sam procitala da se MORA osjetiti 10 pokreta beba pa mozete misliti kako sam se zabrinula user posted image a doktor mi na godisnjem odmoru :((

draga i meni se to dešava ,meni su rekli da je to ok sve zavisi u kom je položaju beba.....i ja se tako znam zabrinuti vjeruj mi do user posted image dodjem.....

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mamin_djecak)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *