|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
11.4.2013 15:37:15   
CombatKitten
Stalno je osjetim, nekad je i zamolim da me malo poštedi jer zna boliti, pogotovo kad nisko udara.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
26.4.2013 20:20:26   
sseka
Ja sam 26 sedmica...moja beba je dva-tri dana aktivna onda dva tri dana slabije pa se zabrinem,kao npr.sad manje je osjetim a u ponedeljak idem na kontrolu ali svaki dan mi je ko godina..jer hocu da DR.kaze da je beba dobro...

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
22.11.2013 0:07:38   
ammyv
Trudna sam po drugi put i sad sam 28 sedmica vec mi je muka. Prvo sam nosila prilicno nisko ali nisam imala problema do pred kraj trudnoce sa precestim mokrenjem ili udarcima bebe koji bude ili bole. Sad mi je trudnoca normalna ali se vise ne mogu sjetiti kako izgleda kad ne moram u wc.valjda mi pritisce mokracnu besiku tako da imam osjecaj stalno punog mokracnog mjehura. Sto puta u toku noci me probudi i nikako se ne mogu namjestiti. Nek je zivo i zdravo al da mi se poroditi.

(odgovor članu sseka)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: koliko cesto osjetite bebine pokrete???
11.4.2014 15:21:33   
desertrose
trenutno sam u 18.sedmici trudnoce ili sto neki kazu 17 punih i 2 dana.Neki dan sam otisla do ginekologa i on me upitao da li osjecam bebine pokrete,bila mi je tada 16 sedmica trudnoce,a meni prva trudnoca,,,osjetila sam skakiljanje u stomaku jos 2 sedmice prije,beba je inace jako pokretna,sto je i sam vidio, i nije mu bilo jasno kaze rano je da osjetim pokrete,mislim bice u tebi dugo 9,5 cm da se pokrece u vodi,kako da to ne osjetim,imam stalno osjecaj da sam u vodi,ono talasanje kroz stomak...

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 154
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *