|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rijesite se frustracija!
4.8.2009 20:15:03   
suncan_dan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rijesite se frustracija!
4.8.2009 20:42:26   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rijesite se frustracija!
13.8.2009 13:07:46   
adannn
user posted image
Hmmm,da mi je samo da te vidim,nemaš pojma šta bih ti uradilauser posted image
Mrtav si za mene,uh da mi je samo 5 minuta da ti kažem šta osjećamuser posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rijesite se frustracija!
13.8.2009 13:28:00   
ziki
Ma idiote jedan iskompleksirani sjaši više. Šta misliš ako imaš pare da terba da ti svi dubimo na trepavicama, da možeš da me oslovljavaš sa cura, za tebe sam gospođa ili projketantica. I baš likujem što te je šefica kojoj si se požalio na moju drskost nalijepila i postavila na mjesto.user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rijesite se frustracija!
13.8.2009 15:16:02   
dzeni_nl
Idiote jedan nafurani, mislis samo ti znas sta su pare i sta je luksuz, pa nas strance smatras glupim. E pa da znas da sam pametnija od tebe i mene nemozes da slazes, ne znam samo sta si htio time da mi kazes?

Ja sam taj sampanjac morala pomjeriti i ti to znas, mozda si milio da cu ti ga ukrasti, e pa ja nisam spala na to i ja da sam lopov ne bih radila, vec bih krala.

A to sto kazes da je kostao 2000 eura, mozes drugome da prosipas svoje lazi, a meni ne, jer sam otisla i provjerila i kosta pisljivih 35 eura. I sad kada to znam doslo mi je da uzmem taj tvoj sampanjac i bacim ga od pod pa da onda imas za cim da zalis!

Fuj kako si mi se zgadio, ako si sef mislis da si Bog, e pa nisi, i meni to nikada neces biti.

Hvala Bogu radim jos veceras i necu da te vidim 5 sedmica, a ni ti mene. A mozda me ceka i otkaz kada se vratim, al nece mi biti nimalo zao.

Nacicu ja sebi posao nisi ti jedini! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rijesite se frustracija!
13.8.2009 17:24:48   
dojbinica
nerviram me ovaj moja stuacija, u kojoj se trenutno nalazim, i jedva čekam da prođe godina dana, pa da se i ja osjetim kao čovijek, ponekada posmislim šta sam ja Bogu toliko skrivila, pa sve najahalo na mene.Prige moje, hajte malo na drugoga, meni je svega preko glave!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rijesite se frustracija!
24.8.2009 13:52:39   
malenagoga
moje zenice bas sam se nasmijala vasim postovima i bas mi je drago sto ste otvorile ovu temu,ma sve mi imamo skoro slicne probleme,nerviraju nas muzevi,svekrve,šefovi to je svakodnevnica kod sveke od nas.i mene isto nervira moj muz koji zbrise od obaveza izvlaceci se na posao koji i nedonosi neki profit,a ja ostanem sa djecom u kuci i tako svaki dan.nervira me ova kriza i nimastinja pa nemogu da odem na ljetovanje koje sam planirala citavu godinu,nervira me moja svekrva koja  razasipa novac na gluposti i besposlice a ne pogleda na rođenog sina...ma nervira me jos dosta toga ali da ne duljim to je ukratko pa mozda kasnije jos nesto napisem..

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rijesite se frustracija!
24.8.2009 14:04:07   
Romali
Kakva slučajnost user posted image user posted image Svi ste me se sada sjetili user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu malenagoga)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rijesite se frustracija!
25.8.2009 23:28:09   
Dragička
Šta misliš da se sve vrti oko tebe ma daj ohladi user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Rijesite se frustracija!
26.8.2009 21:52:33   
Dragička
je*** ti ovaku državu kad ništa nemožeš bez štele pa nemamo mi svi nekoga zaposlenog u državnoj službi il ću im kosu počupati il ću prodati kuću i otići u švicarsku

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Rijesite se frustracija!
13.9.2009 20:41:22   
Almaa
mrzim cekanje i nepostivanje reda a jos vise mrzim, sto moram tu da sjedim, ocekujuci cudo, zar je to tako teško postici, nama je to ocito nemoguca misija...

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Rijesite se frustracija!
25.10.2009 21:06:38   
mama_debeljuca
A što se jadna ne pomače, no u mene kišobranom ko da sam nevidljiva....ufffff.......kako mrzim ljudsku nekulturu.....user posted image user posted image I ne samo to....još bih ja imala da se praznim, ali mi mrsko i da pišem....a sličica nema dovoljno....user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Rijesite se frustracija!
26.10.2009 8:53:13   
Hocu bebu
samo da vam kazem da ja nisam MMF!

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Rijesite se frustracija!
1.11.2009 20:50:30   
Dragička
Malo mi mojih problema ajde još mi i ti svoje natovari pa satra me više user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  živino jedna

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Rijesite se frustracija!
1.11.2009 20:55:19   
riba78
kako je teško biti trudilica user posted image user posted image user posted image
danas cijeli dan moljakam po DZ i tražim nekoga da me bocne sa dva Gonala user posted image

svi me gledaju kao da sam ludaća ,kao da tražim da mi daju heroinuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Rijesite se frustracija!
17.11.2009 13:24:11   
lara 33
IZVORNA PORUKA: Leva

Tako sam razocarana user posted image user posted image
Vracam se kuci neki dan od ljekara i u blizini skole stoji parkiran auto njemackih registarskih oznaka na sred ceste. Hajde na ovo sam navikla i predjem na drugu stranu ulice kad tamo imam sta vidjeti: doticni gospodin piski prislonjen uz ogradu buduce dzamije i cuvsi da neko dolazi okrenu se prema meni pokaza mi svoj jad i cemer plus jaja, otrese dva-tri puta i ode user posted image user posted image user posted image . Bilo je 13h iza mene je isla komsinica sa dvoje male djece i ja sam bijesna kako na tog debilnog dijasporasa tako i na sebe sto nisam reagovala, ali ni u tom trenutku a ni sada ne znam sta je ispravno uciniti. Ako covjek udje u raspravu plasila sam se da me fizicki ne napadne a opet ja nisam nista uradila user posted image user posted image
I na kraju kada sve ovo sagledam nije ni cudo sto nam ne daju Vize. Bice svo cudo ako nam ne uvedu i psiho test user posted image user posted image
Ovo nije napad na ljude u Dijaspori samo na sacicu onih koji kaljaju obraz i nama a i onim normalnim ljudima koji se zbog njih stide reci da su iz BiH.


Taj supak sto si ga vidila da obavlja nuzdu na cesti nesmije ni da prne u Njemackoj. Zato kad dodje ovdje onda se izivljava. Treba njima uvesti vizu za BiH

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Rijesite se frustracija!
17.11.2009 13:41:48   
_melina_
Ovaj dan danas je toliko glup i toliko me sve danas nervira i uz sve to mm mi kaze kad beba naraste moci cemo izaci iz kuce i nemas potrebe da ga ostavljas kod matere...
kako konj vise ne konta da je bebi tek mjesec ipo i da nece moci izaci iz kuce jos za dobra 4 mjeseca i kad ce vise ukljuciti svoje klikere u glavi i skontati da mi je jako malo godina da bi sjedila u kuci i cekala da mi dete naraste da mogu izaci iz kuce i da iako moja mati koja nevalja nije tolika ažbaha da joj ne mogu ostaviti svoje dijete 2 je..na sata....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ovako ce mi narasti rogovi ako ne pocne kontati svojom tikvom!!!!!!!!!!!
sto mi se svaki dan mora pokvariti cuvenim rijecima "ne moras ga ostavljati kod tvoje matere necu da ide dole njima"!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Rijesite se frustracija!
17.11.2009 14:36:41   
Almaa
IZVORNA PORUKA: riba78

kako je teško biti trudilica user posted image user posted image user posted image
danas cijeli dan moljakam po DZ i tražim nekoga da me bocne sa dva Gonala user posted image

svi me gledaju kao da sam ludaća ,kao da tražim da mi daju heroinuser posted image user posted image user posted image


mi smo narkici, pucamo se hormonima


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Rijesite se frustracija!
17.11.2009 15:19:17   
Hocu bebu
jeste vala dosadni sa tim svojim bolesnim njemackim pravilima!!!
Do zla da ne znam da vozim, pa koji me djavo za sve ispravljas user posted image user posted image user posted image user posted image
ma user posted image vas autoban i sve!

Ogadi mi voznju koju sam toliko voljela!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Rijesite se frustracija!
17.11.2009 22:00:25   
amela.srce
ehh drage moje danas sam  bas nesto nrvozna i evo celi dan me i glava boli neznam ni sama zasto valjda hormoniuser posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE RODJENA 28.10.2007
AMELA:LJUBAV MOJA NAJVECA!!!

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Rijesite se frustracija!
1.12.2009 22:05:53   
Leva
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu amela.srce)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Rijesite se frustracija!
2.12.2009 15:33:05   
maja78 RR
e pa ako vise niste sposobni raditi idite u penziju, ali ne, vama su draze pare a glupi ko k.... ali sve preko mojih ledja. fuj

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Rijesite se frustracija!
2.12.2009 19:22:10   
Almaa
hocu internet na poslu, naravno da nepismeni idioti misle da nam ne treba kad ne znaju racunar ni upalitiuser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Rijesite se frustracija!
9.12.2009 17:02:17   
elkina_mala
user posted image user posted image user posted image grrrrrrrrrrr nerviras me bolan sad bih ti dusu na pamuk vadila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kad ti kazem da moram u radnju pa jebem te ja vishe VOZI me,ja da imam polozeno nnebi te ni pitala kretenu...k'o da samo meni stvari trebaju...ti bi mene samo kljukao sendvicima jedi ih ti dabogda se najeo visheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Rijesite se frustracija!
11.12.2009 19:37:40   
new mama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image poludit cu vise u kuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *