|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rijesite se frustracija!
11.12.2009 22:35:35   
SdZ
Sto me ti,zeno draga,znas izbaciti iz takta.....toliko te volim,ali me tako povrijedis da bih plakala i VRISTALA danimauser posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Rijesite se frustracija!
17.2.2010 15:27:55   
dzeni_nl
user posted image user posted image user posted image user posted image Kako si me samo iznervirala i ako se radi o mom muzu, al moras bit svjesna da ja cvrsto stojim uz njega, pa kad bi se vi svi na glavu nasadili zbog toga!
Sta trebam da govorim sve najgore o svom muzu, a zivim sa njim?
I ne znam samo sto mi ova nervoza treba u ovom danima kada samo trebam da uzivam.
Tako sam bila sretna, a ti si mi dan pokvarila...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Rijesite se frustracija!
17.2.2010 15:35:32   
ziki
Evo mene sa mojom jadikovkom. U petak mi je bahnula svekrva, samopozvala se usred frke na poslu i moje i Traikove bolesti baš ko kec na deset. Kad sam je izljubila u ime divnih dana pred nama pitala me jesam li trudna ili sam samo debela? Za večerom je MM ishvalio rižu i pitao nji sviđal joj se a ona jedva procijedila pa doba je.  Kad je mi je u nedelju MM pomagao i usisao rekla mu je da se ugledao na pogrešnog roditelja, trebo je na oca da se ugleda i vratila mu za komplimente mojoj kuhinji. Mi smo sređivali dnevnu dok je maleni spavao a kad smo htjeli da sredimo spavaću nije htjela da ga pričuva 15 min nego je MM morao da ga izvede napolje a ja sama da sredim.
Vrhunac je bio juče, radi MM želje ovih dana malenog ne vodimo u obdanište nego ga ona čuva. Došli smo sa posla ja bolesna i iscrpljena od dijareje, na poslu haos, od 4 ujutru gledam u monitor i žalim se mužu ne mogu više a ona upada u razgovor sa rečenicom:" Ja sam mojoj **** (druga snaha) rekla ti dođeš sa posla ja ti dijete čuvam ne brineš, spremim ručak." Ni riječ  više, samo mi reče šta kukaš kad ja čuvam dijete i spremam ručak. I po ručku leže od muke i zaspa da ja slučajno ne legnem(MM je lego po ručku jer je spavo samo 1,5 sat zbog pomenute frke na poslu).A o tome kako ne znam da vaspitam dijete da ne pričam, ne znam ko je glupli ja ili MM sva pogrešno radimo a ona sve zna. Ma najradije bih je poslala neđe al zbog MM ne mogu a ne mogu ni da ga dodatno sekiram i da mu se žalim jer i on vidi kakva je situacija.

< Poruku je uredio ziki -- 17.2.2010 15:38:25 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Rijesite se frustracija!
17.2.2010 16:17:25   
mama_debeljuca
Ziki, kad će svekrva kući? Neće valjda da "zapuzne" što bi crnogorci rekli? Držim ti fige da izdržiš user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 17.2.2010 16:20:28 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Rijesite se frustracija!
17.2.2010 16:18:48   
mama_debeljuca
.


< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 17.2.2010 16:19:55 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Rijesite se frustracija!
18.2.2010 5:07:42   
ziki
Đekna još nije umrla a kad će ne zna se, pa ni kad će ona kući. Ja se nadala u nedelju al izgleda mrka kapa. Uglavnom kupila je povratnu kartu a ona važi mjesec danauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Rijesite se frustracija!
18.2.2010 13:18:16   
lara 33
Zapamti pa vrati. Al naravno i dobre i lose stvari.

_____________________________

Najsretniji dan mog zivota 20. juni 2010

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Rijesite se frustracija!
18.2.2010 14:50:07   
dzeni_nl
Bas vam hvala sto ste nazvali djevera i sve mu rekli sta sam ja napricala, a za sebe nista niste rekli, znaci ako je jedan brat ljut, neka i drugi neprica sa vama.
Pravo ste mi se zgadili i sada sam sve skontala kakvi ste u stvari i koliko zelite da ja mm padnemo na grane na kojima ste vi sada i da kukamo kao vi, al to mozete zaboraviti, jer nas dvoje radimo i sebi zaradimo, a nesjedimo kod kuce i cakamo kad ce socijala pa onda kukamo da nemamo.
Samo se usudite vise da trazite pare od nas kada vam zagisti, kada mozete biti tako bezobrazni prema nama.
I da sam ja tom djeveru ispricala sta vi sve pricate o njemu i kako ste zeljeli da mu zena izgubi djete da ga nerodi izbio bi treci svjetski rat, ali ja i mm nismo kao vas dvoje, nas se to netice.
Al jedino mi je zao sto vam se zelja ispunila pa je zena izgubila dijete, ali vi neznate kakva je to bol, jer niste to osjetili na vlastitoj kozi. kako vas samo nije strah Boga pa i vi imate dvoje djece i nikada ne znate sta moze da im se desi ne daj Boze!


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Rijesite se frustracija!
27.2.2010 12:15:26   
SdZ
E,bas ste nasli sad da se mijenjate kad sam ja trebala da izadjem na taj ispit(komisiji za pregledavanje testova za vozacku dozvolu)

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Rijesite se frustracija!
27.2.2010 22:29:42   
anuska08
Baš sam ljuta na mm i na njegovu sebičnost i bezobrazluk! Ima svo vrijeme ovoga svijeta samo za sebe (naravno van posla) i nema šanse da šutke prihvati moje želje i molbe da nešto učinimo il odemo gdje ja hoću! A ja gotovo uvijek uslišam njegove želje iako mi se ne ide svaki put!! Ne mogu vjerovati da postoji takva sebičnjačina!!user posted image UŽAS!!!!!!!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Rijesite se frustracija!
28.2.2010 11:58:08   
rose 87
aaaaaaa,što si se morao toliko promjeniti,što nemožemo konačno odseliti odavde iz ovog glupog mjesta pa da ti opet možeš biti ti...ili sam se toliko prevarila što se tebe tičeuser posted image user posted image user posted image ,ma dođe mi da ti se ne obratim čitav životuser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Rijesite se frustracija!
28.2.2010 20:49:58   
jasmin
Zar nemam pravo glasa...!!! Ono mi o demokratiji :):):).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Rijesite se frustracija!
9.3.2010 15:30:17   
mimh
ti si jedna pogana vještica i dosta mi te je za cijeli život, koliko puta dnevno ćeš promijeniti mišljenje, i reći da ono prethodno nisi rekla ti, i da trebam paziti šta radim, pa GLUPAČO ti si mi rekla da tako uradim i stvarno jedva čekam da dođe dan da te nikad više ne moram vidjeti, joooooooooooj kako ću da slavim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Rijesite se frustracija!
9.3.2010 16:59:19   
aazra
Ja sam neki dan izbacila sve iz sebe na temi "recite nekom nesto iako to nece vidjeti"...a trebala sam ovdjeuser posted image
Drugi put znam gdje cu kad me iznerviraju sefoviuser posted image

_____________________________








(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Rijesite se frustracija!
9.3.2010 23:36:48   
misica
Ja stvarno neznam u cemu je problem, ali ja sve sto sam bila bolja ljudi to jednostavno iskoristavaju. Na kraju svega cu ja ispasti najgora. Valjda ne znam biti ohola i pokvaren nisam tako odgojena i ne znam to biti. Covjek je na danasnjem vremenu spreman na poslu nekom podmetnuti nogu pa ti sutra gladuj zajedno sa djetetom zato sto je nekoj uspaljenici hir da bude ohola. Ja kao neki sef nemam takav stav prema ljudima nego gledam da nam stvorim neku zdravu sredinu, a oni meni tako. Neka odsad mjenjam plocu ima Boga valjda cu ja smiraj naci jer moji zivci ovo nemogu izdrzati. user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Rijesite se frustracija!
23.3.2010 12:25:23   
ziki
Bezobraznice jedna bezobrazna, ma staću ti na put pa taman mi zadnje bilo. Nećeš više mene maltretirat niti ćeš preko mojih leđa dobijat poene a meni podmetat nogu i dodavat vruće krompire. Sram te bilo pohlepni stvore.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Rijesite se frustracija!
23.3.2010 12:33:45   
aazra
Jučer smo doživjeli udes..Stajali na semaforu kad nas je "lupio" nekakv kreten koji kod sebe nije imao ni ličnu a imao je višak alkoholauser posted image Naravno, Bilal je sjedio odozada ali njemu ništa nije bilo jer je bio u AS...Ja sam se nasmrt prepala, udar je bio prilično jak iako nama HVALA DRAGOM ALLAHU NIJE NIŠTA BILO.
Kreten jedan, bio je s nekim curama user posted image , ZNA POPITI I POVESTI CURE A NE ZNA GLEDATI KUDA VOZI I TO JOŠ BEZ DOKUMENATAuser posted image
i BAŠ MI DA NALETIMO NA TAKVU BUDALUuser posted image

_____________________________








(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Rijesite se frustracija!
23.3.2010 12:55:40   
Lejla Ka
Nisi ti dušo naletila na njega, već on na vas. Važno je da je sve OK, hvala Bogu. VEŽITE SE I VEŽITE DJECU PROPISNO!!!!!! Večina roditelja kad vozi djecu vozi oprezno, no nije do nas, najgori su udari koje skrivi neko drugi.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Rijesite se frustracija!
23.3.2010 15:31:22   
lara 33
Neces nas uspjeti zavaditi a ni materijalno ostetiti ma koliko to pokusavala. Shvati da on mene postuje vise nego tebe. Jesi ga ti rodila ali to je sve sto si uradila za njega u zivotu.
Mozes crknuti od muke ali je to tako. Dokazala sam ti

_____________________________

Najsretniji dan mog zivota 20. juni 2010

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Rijesite se frustracija!
30.3.2010 14:48:04   
sabinos
volim te najvise na svijetu ali niko,ama bas niko me ne moze izbaciti iz takta ko ti....user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu lara 33)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Rijesite se frustracija!
30.3.2010 15:22:51   
Atarka
Meni govoris kako bih se ja trebala ponasati po tvojim seljackim kriterijima, a zapravo nemas pojma sta su maniri i istinsko postovanje bliznjih. Toliko si prozirna da tacno znam kad mi u oci lazes, a mislis da te ja ne kuzim. Ljubomorna si do srzi na sve sto ja imam i predstavljam, sto puta si htjela bas istu stvar koju si vidjela kod mene. Pred drugima glumis da me volis, ali onaj tvoj pogled pun mrznje kroz stisnute oci, koji sam slucajno uhvatila, ne laze i nikad ga necu zaboraviti. Digla si mi tlak bezbroj puta, ali imala sam dovoljno samokontrole da se ne uhvatim na tvoju udicu.
Kako bih samo voljela da ti ovo i jos mnogo toga skresem u tvoje licemjerno lice.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Rijesite se frustracija!
3.6.2010 23:31:44   
dinaa
Ljuta sam kouser posted image user posted image user posted image user posted image
Jutros rano je zena autom udarila dvoje djece na pjesackom prelazu,jedno dijete ima frakturu lobanje,slomljenu ruku i nogu,a drugo je srecom proslo sa laksom ozljedom i pusteno je kuci.Djeca su izasla iz autobusa i posli preko ceste u skolu,moraju preci ulicu a i pjesacki je,a gdja.je zurila na posao ma grrrrrruser posted image user posted image .Ja poludim kad vidim kako brzo voze kroz grad posebno u vrijeme kad je skolska nastava jer tada je najvise djece po gradu,a niko ti ne bi stao na pjesackom ni da umires,bas njih briga da li nosis dijete u rukama,guras bebu u kolicima itd itd...Ma bas sam ljutauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Rijesite se frustracija!
3.6.2010 23:47:13   
gerberka
Kako ću te jednom nabiti nogom u dupe user posted image svako dočeka svojih 5 minuta user posted image

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Rijesite se frustracija!
16.7.2011 13:29:09   
jasmin
Ti me najvise nerviras,jer hoces biti fina.Zapamti da biti fina ne znaci dopustiti da te ponizavaju i gaze.Misli na sebe,svoje psihicko zdravlje.Otkako sam saslusala tvoje stanje ne prestajem misliti o tebi.I strasno sam ljuta bas na tebe!!!!!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Rijesite se frustracija!
16.7.2011 13:33:11   
koka i po
jooooojjj kako bi vas postrojila ko vojsku ljencuge jedne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *