|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
29.6.2009 12:44:17   
kovrdjava
Ma vala sam sve obišla i sve što sam išla blliže gradu sve su mi nekako stanovi izgledali katastrofa,bilo ih je par dobri al cjena da ne spominjem,al ovdje gdje sam po mom mišljenju je sasvim OK nisam u centru jer nevolim buku,a nisam ni daleko tako po meni je tamanuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:46:30 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
29.6.2009 20:48:00   
idana_85
Dina RR koliko je na dobrinji?
Ima Nova Vogosca, 2000 KM kvadrat, sada 30 % ucesca, a kasnije, za 5 do 10 godina otplata. Bice citavo naselje, skola,vrtic,ambulanta,trg....udaljeno 4,5 KM od zgrade predsjednistva. Mi razmisljamo i o tome user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:46:46 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 27
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
29.6.2009 21:12:15   
slono
Citam vase postove i zao mi sto mnoge od vas jos nisu rijesili stambeno pitanje. Kovrdjava, tebi zelim svaku srecu u svom domu i da svaka od vas to ostvari. Nije lahko danas kupiti stan, sa ovim cijenama i kamatama.
MM i ja smo godinu dana bili podstanari i cim smo dobili nogu, odlucili se na taj vazan korak, kupovinu stana. To je bilo poprilicno davno, kad je kvadrat stana bio 1000KM, 2001.godine.
Kupili smo tada stan od 54m2 i platili ga 54.000KM. Otplatili smo vec skoro 8 punih godina i za jos dvije smo GOTOVI. Bogu hvala, izdrzalo se i zao mi sto mnogi tada ne kupise stan kad i mi.
Imam dosta prijatelja koji nemaju nista svoje, ili su podstanari ili u fazi kupovine na 20 god. sa ogromnom ratom. Ko god moze, neka to i uradi, jer sloboda se placa.

Ono ste se tebi Kovrdjava desilo, prosto je nevjerovatno i strasno!!!! Neka je na dusu onima koji su vam tako zagorcali zivot, sto vas je kostalo i finansijski, a boga mi i psihicki vas slomilo.

S druge strane, imamo prijatelje koji su tako lahko dosli do stana, ciji roditelji imaju tolike nekretnine i naravno sve ce to opet ostati njima, i nesto razmisljam, nisam stvarno ljubomorna, ali zaista zivot nije fer. Neko se toliko muci, a nekome kasika pade u med i nikad ne izlazi. Oni nikad nas nece razumjeti jer se prolamaju.
Ali, ja sam prezadovoljna sa ovim sto imam i niko mi to nije servirao!

Sretno svima!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:47:00 >


_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 28
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
29.6.2009 21:37:36   
Chuchi
Kovrdjava, stan ti je prekrasan, i vidim lijepo sredjenuser posted image user posted image
Nek vam je sretno i hairli u VASEM stanu! A svekrvu bih odrobijalauser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:47:14 >


_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 29
   Stambeno pitanje. Kupovina stana ili kuće?
29.6.2009 21:56:50   
sarayka
idana 85 jesi li sigurna da se u Vogošći odmah plaća samo 30% a ostalo tek nakon 5-10 godina ako sam te dobro shvatila?? Bila bih ti zahvalna da mi pojasniš malo....Hvala

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:47:29 >


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
29.6.2009 22:00:32   
NANICA
Kovrdjava stan ti je predivan. Neka je hairli i da se nauzivas sa sebi dragim osobama.user posted image user posted image user posted image
Pravo izgleda velik za 67 kvadratauser posted image ( kad je raspored prostorija dobar)

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuće?
29.6.2009 23:23:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: idana_85

Dina RR koliko je na dobrinji?
Ima Nova Vogosca, 2000 KM kvadrat, sada 30 % ucesca, a kasnije, za 5 do 10 godina otplata. Bice citavo naselje, skola,vrtic,ambulanta,trg....udaljeno 4,5 KM od zgrade predsjednistva. Mi razmisljamo i o tome user posted image



zgrada ima 8 spratova, s tim da je 8 sprat potkrovlje, al djeluje ko da i nije.
cijena kvadrata na 7 i 8 spratu je 2017 km, na ostalim spratovima ja visa, oko 2300 km po kvadratu, sto... nemam pojma
evo imas na ovoj STRANICI sve objasnjeno.
kljucevi se dobivaju nekad u decembru koliko znam

takodjer se pravi druga zgrada, pored ove, i kazu da ce i tu biti jako povoljne cijene.
evo ovdje mozes vidjeti PROJEKAT (ova siva zgrada na slici je ova stranica gore iznad)

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:48:18 >

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuće?
30.6.2009 8:19:58   
kovrdjava
Hvala dragom Bogu pa mi je dao zdravlje,ljubav da osjetim i prvenstveno da budem dobra kao osoba.Moja familija je jako imućna i ja da sam poslje očeve smrti uzela dio nasljedstva mogla sam da biram stan ili kuću koju da kupim u Sarajevu,ali ja imam 2 brata jednom je 23 god a drugom 12 nek su mi živi i zdravi jer oni su mi kao dva oka u glavi i ja sam se svega odrekla u korist njih, jer neznam nebih se ljepo osjećala da sam nešto uzela. Hvala Bogu opet kažem, a moja svekrva već ispašta za svoje grijehe, ja nisam tu da sudim ima onaj gore što sve vidi pa nek da svkom tko je šta zaslužio...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:48:45 >


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuće?
30.6.2009 11:55:14   
Lalana
kovrdzava prelijep je stan, maloprije sam slike gledala.
Neka ti je hairli, i zelim ti puno lijepih trenutaka u njemu zajedno sa tvojom porodicom.
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 19.11.2009 20:49:05 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 11:58:48   
LUNA4
a gdje se slike nalaze???
ja nemogu našuser posted image


_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 12:04:18   
kovrdjava
Hvala puno svima na lijepim željama, a slike se nalaze u albumima pod imenom Moj stan i ima drugi Moja vikendica.

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu LUNA4)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 12:14:45   
Skvo RR
Divan vam je stan. Neka je sa srecom....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 12:16:30   
kovrdjava
Hvala puno,nadam se akoBogda da će se i ostale hanume rješit svoje stambeno pitanje...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 13:45:06   
NANICA
IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Hvala dragom Bogu pa mi je dao zdravlje,ljubav da osjetim i prvenstveno da budem dobra kao osoba.Moja familija je jako imućna i ja da sam poslje očeve smrti uzela dio nasljedstva mogla sam da biram stan ili kuću koju da kupim u Sarajevu,ali ja imam 2 brata jednom je 23 god a drugom 12 nek su mi živi i zdravi jer oni su mi kao dva oka u glavi i ja sam se svega odrekla u korist njih, jer neznam nebih se ljepo osjećala da sam nešto uzela. Hvala Bogu opet kažem, a moja svekrva već ispašta za svoje grijehe, ja nisam tu da sudim ima onaj gore što sve vidi pa nek da svkom tko je šta zaslužio...


Jako si plemenita i nisi zlobna user posted image  unatoc svemu sto ti se desilo.
Zato ti je dragi Bog dao da si rahat.

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 14:25:59   
kovrdjava
Najveće je bogadstvo imati zdravlje,ne osjetiti zavist prema drugom, ne osjetiti mržnu,imati osjećaje za nemoćne i usput ako ti ljubav dođe u životu onda si najbogatije biće na svjetu, a ja vjerujte mi jesam...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 15:18:02   
NANICA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
30.6.2009 21:16:32   
idana_85
IZVORNA PORUKA: sarayka

idana 85 jesi li sigurna da se u Vogošći odmah plaća samo 30% a ostalo tek nakon 5-10 godina ako sam te dobro shvatila?? Bila bih ti zahvalna da mi pojasniš malo....Hvala


Joj pa sad vidjeh nije mi prosla onaj dan poruka,izvini molim te. Jesam sigurna sam,bilo je na tv-u,a ima i na njihovoj stranici www.novavogosca.ba eto pogledaj,ako ih budes kontaktirala javi. I mi o tome razmisljamo,pa ako nesto vise saznam javim ti.

kovrdjava je li bilo uradjeno kupatilo, parket itd. sta ste vi jos morali raditi?


< Poruku je uredio idana_85 -- 30.6.2009 21:17:28 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
1.7.2009 7:51:26   
kovrdjava
U mom stanu koji sam kupila novogradnja znači ono meni najbitnije je bilo i što je već bilo postavljeno,da ti nabrojim:
Blindo vrata
Hrastov parket i u dnevno i u sobama
Hrastova vrata na svim sobama 100% puno drvo
Svi vanjski prozori i balkonska vrata su od alminija sa termo staklima i nešto imaju protiv UVD zraka
Kupatilo mi je došlo tip top,čak mi je na kraju došao ormatić sa velikim ogledalom
Kad sam trebala uselit stan su okrečili,PS: samo sam ja htjela onako šarene boje i to je išlo na moje ins.
Grijanje je vrhunsko plin,ako nestane plina ja svoje radijatore prebacim na struju
Klima mi je čak došla u stanu koja grije/hladi

Mislim ja sam prezadovoljnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
1.7.2009 10:03:29   
idana_85
to je super. cijena 2500KM/m2?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
1.7.2009 10:56:10   
kovrdjava
Ja sam kupila po 2000 kvadrat,al je inače 2500 al ima još jedan stan koji se prodaje u mojoj zgradi po 2000 kvadrat.

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
3.7.2009 10:35:15   
idana_85
Koliki je stan, sprat itd? Je li ima na webu ista o tim stanovima?

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
3.7.2009 10:39:19   
M kao Mama
Amra, Allah mubarečula i ovako, sant vam je prava bombonica, još kada si pobrojala sve ovo, stvarno premašala. Samo neka ste živi i zdravi ida uživate u njemu, zajedno sa svojom ljepoticom. 

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
3.7.2009 13:15:55   
kovrdjava
Hvala ti puno...

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
19.11.2009 20:09:08   
milomoje

IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Cao ,kako si? Ja sam kupila Otoka-Buća Potok one nove zgrade boja breskve gdje je novi Intereks,odmah kod podvožnjaka prema Buća Potoku... Kvadrat u tim zgradama košta 2500 KM al ja sam ono što se kaže ispod ruke dobila za 2000KM kvadrat, s tim da su stanovi savršeni. Evo stavit ću slike pa vidi..


Komsinice, kako mislis ispod ruke 2000 KM/m2 :( i ja sam kupila stan tu po cijeni 2500.... osjecam se malo prevarenom...nije fer sta se radi-....

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Stambeno pitanje: kupovina stana ili kuce?
19.11.2009 20:12:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: milomoje


IZVORNA PORUKA: kovrdjava

Cao ,kako si? Ja sam kupila Otoka-Buća Potok one nove zgrade boja breskve gdje je novi Intereks,odmah kod podvožnjaka prema Buća Potoku... Kvadrat u tim zgradama košta 2500 KM al ja sam ono što se kaže ispod ruke dobila za 2000KM kvadrat, s tim da su stanovi savršeni. Evo stavit ću slike pa vidi..


Komsinice, kako mislis ispod ruke 2000 KM/m2 :( i ja sam kupila stan tu po cijeni 2500.... osjecam se malo prevarenom...nije fer sta se radi-....



Shtela user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *