|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:36:25   
veeseelaa
može može
kad bude bolja prilika bit će aBd i puniji ormari.
dobro je imat' ormar, a napunit će se kad tad


user posted image a joj



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:36:58   
chuci
IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je najveci problem s garderobom, mm je napravio americki plakar duz citavog hodnika i tu su samo moje stvari i prepun je, da ne govorim da je pola stvari ostalo kod moje mame kad sam se udala. u spavacoj su stvari mm i lane i jedan mali ormaric u dnevnoj sadrzava lanine stvari koje trenutno nosi, kad pomislim da treba napraviti prostora za stvari jos jednog clana obitelji ,ne znam gdje cemo s nijma, mm me stalno ruzi kad nesto novo sebi kupim, pita gdje cu to drzati i nagovara me da podijelim pola stvari bar. uz to, kao sto je i kod lady, lana nema svoju sobu i sve njeno je u dnevnoj, tako da je uvijek neurednouser posted image


ja ne mogu da vjerujem da sve to nosiš redovno. znaš ove sajete sa oprah, sve što ne nosiš duže od jednu (ja kažem i dvije) sezone rasputi. da vidiš kako se napravi mjesta


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:37:08   
henna ze
o Bože dragi...
kako je meni sad "čudna" ova želja za stotinama kvadrata...ormarima i svim tim...mah žene...radite sve kako želite..
sve je tako prolazno...(ovo ja naglas razmišljam)

ja sam za to da svako ko ima novca i želi sebi i priušti...

lady 26..ne znam što te "fata" crnjak..zbog kvadrata..živi..zdravi i sretni..hvala bogu i na tome..ja ama baš uopšte ne patim od toga..jedino bih voljela da mogu zbaviti sve one zezancije za male stanove kakve ima na zapadu.jednostavni i funkcionalno..

mi imamo jednu baš veliku sobu..dnevnu..tu dvosjed + trosjed..komoda za tv..i računar..i jedan ormar iz tri dijela...tu stoji odjeća za nas troje...svako ima jedan dio nekih 60 cm širine...tu držimo odjeću koju nosimo..a onu drugu u jednom sanduku..to je sve što imamo..sve što ne obučem ove zime..dajem u humanitarne svrhe..tako i Henine stvari..kome  da čuvam..u kuhinji imamo..normalno kuhinjske elemente...skoro 3,5 m na l ide..i trpezarisjki stol i trosjed..ali pazi..trpezarisjki stol je sklopivi..kad se rašiti može biti 140 cm..može biti 70 sa jednom stranom ili sklopljen na 30 cm..sa sklopivim stolicama..tu imam i još trosjed i tv.. fino kupatilo..

u kući provedem meksimalno 6 sati plus spavanje...a i to sve manje..
svaki dan kuham..svaki dan pečem hljeb svaki dan peglam..svaki dan perem wc..i ostalo...usisavam..i brišem podove...malo imama tepiha..prozore svakih 15 dana perem..i ženo ja se sturim...da dodam da u to ulazi i svaki dan cijedjenje voća za sok heni. pa njeni treninzi svaki drugi dan...ma haaaaaaaaos..

vama svima svaka čast...stvarno.....a nisam spora..da znate...


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:39:17   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pa sta sad raspradamo, ko sta ima i koliko, normalno je da bi svako od nas volio par kvadrata vise.


pa i ja to kažem, smiješno je ubjedjivati nekog u smislu ja sam sretan u 35-40 m2, bio bi i u 100 ako si sretan sretan si pa ja


Ja licno nisam ubjedjivala nikoga, jer meni fali prostora i nisam zadovoljna - normalno, nego mi smijesno kako neko ko ima 100-120 kvadrata NEMA prostora, fali mu soba, fali mu ovo, fali mu ono....a ima radnu sobu?! Fino od te sobe napravis djeciju koja ti fali i eto ga....ha ja...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:39:22   
veeseelaa
pa možda neko laže ovdje, možda ima kućnu pomoćnicu, haj znaj user posted image ko bi vjerovao ljudima na netu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:43:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Pa sta sad raspradamo, ko sta ima i koliko, normalno je da bi svako od nas volio par kvadrata vise.


pa i ja to kažem, smiješno je ubjedjivati nekog u smislu ja sam sretan u 35-40 m2, bio bi i u 100 ako si sretan sretan si pa ja


Ja licno nisam ubjedjivala nikoga, jer meni fali prostora i nisam zadovoljna - normalno, nego mi smijesno kako neko ko ima 100-120 kvadrata NEMA prostora, fali mu soba, fali mu ovo, fali mu ono....a ima radnu sobu?! Fino od te sobe napravis djeciju koja ti fali i eto ga....ha ja...


onda mi fali radna soba user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:43:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je najveci problem s garderobom, mm je napravio americki plakar duz citavog hodnika i tu su samo moje stvari i prepun je, da ne govorim da je pola stvari ostalo kod moje mame kad sam se udala. u spavacoj su stvari mm i lane i jedan mali ormaric u dnevnoj sadrzava lanine stvari koje trenutno nosi, kad pomislim da treba napraviti prostora za stvari jos jednog clana obitelji ,ne znam gdje cemo s nijma, mm me stalno ruzi kad nesto novo sebi kupim, pita gdje cu to drzati i nagovara me da podijelim pola stvari bar. uz to, kao sto je i kod lady, lana nema svoju sobu i sve njeno je u dnevnoj, tako da je uvijek neurednouser posted image


ja ne mogu da vjerujem da sve to nosiš redovno. znaš ove sajete sa oprah, sve što ne nosiš duže od jednu (ja kažem i dvije) sezone rasputi. da vidiš kako se napravi mjesta


znam ja to, i mm mi isto govori, al djaba, ja se vezem za neke stvarcice pa mi zao dati, iako bar jednom godisnje podijelim po kesu punu rodicama. onda ima stvari koje mi ne mogu al se nadam da cu smrsati itd.... kao cura sam jako puno trosila na odjecu i kupovala lijepe stvari i sad mi se tesko odreci njih

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:47:20   
Arijana2
Ono sto meni smeta jeste najvise sto ne moze sve da bude lijepo uredno kad je guzva.Uglavnom zeljela sam reci da je jako tesko muskarce natjerati da razmisljaju o ormarima,rasporedu,kvadratima....sto ne znaci da se mrzimo Boze sacuvaj naprotiv user posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:48:59   
Lady26

IZVORNA PORUKA: henna ze

o Bože dragi...
kako je meni sad "čudna" ova želja za stotinama kvadrata...ormarima i svim tim...mah žene...radite sve kako želite..
sve je tako prolazno...(ovo ja naglas razmišljam)

ja sam za to da svako ko ima novca i želi sebi i priušti...
lady 26..ne znam što te "fata" crnjak..zbog kvadrata..živi..zdravi i sretni..hvala bogu i na tome..ja ama baš uopšte ne patim od toga..jedino bih voljela da mogu zbaviti sve one zezancije za male stanove kakve ima na zapadu.jednostavni i funkcionalno..

mi imamo jednu baš veliku sobu..dnevnu..tu dvosjed + trosjed..komoda za tv..i računar..i jedan ormar iz tri dijela...tu stoji odjeća za nas troje...svako ima jedan dio nekih 60 cm širine...tu držimo odjeću koju nosimo..a onu drugu u jednom sanduku..to je sve što imamo..sve što ne obučem ove zime..dajem u humanitarne svrhe..tako i Henine stvari..kome  da čuvam..u kuhinji imamo..normalno kuhinjske elemente...skoro 3,5 m na l ide..i trpezarisjki stol i trosjed..ali pazi..trpezarisjki stol je sklopivi..kad se rašiti može biti 140 cm..može biti 70 sa jednom stranom ili sklopljen na 30 cm..sa sklopivim stolicama..tu imam i još trosjed i tv.. fino kupatilo..

u kući provedem meksimalno 6 sati plus spavanje...a i to sve manje..
svaki dan kuham..svaki dan pečem hljeb svaki dan peglam..svaki dan perem wc..i ostalo...usisavam..i brišem podove...malo imama tepiha..prozore svakih 15 dana perem..i ženo ja se sturim...da dodam da u to ulazi i svaki dan cijedjenje voća za sok heni. pa njeni treninzi svaki drugi dan...ma haaaaaaaaos..

vama svima svaka čast...stvarno.....a nisam spora..da znate...


Jeste hvala Bogu....
Ja sam pisala, meni je san samo da odvojim kuhinju, jer mi je kuhinja, "trpezarija" (a rucamo za stolom u dnevnom boravku, ni T od trpezarijskog) i dnevna 3u1...i to u cca 20m2....od namjestaja jedan dvokrilni ormar i to samo za vjesalice, komoda niska gdje stoje moje stvari, dvosjed i trosjed + elementi kuhinjski, u spavacoj imam u zidu plakar jer je kosi plafon, tacnije spaja se pod sobe i krov, to smo pregradili i napravili "plakar" visine 80cm za mm i Lanu...tu stane samo "bracni" i lanin krevetac i mala komoda....jedva se pomjeris u sobi....jako malo...
Ali kazem, samo da mi je odvojiti kuhinju, sve ostalo bi se dalo preurediti...a ovako nema sanse...i kazem - nered ma uvijek...pospremi se i Lana to sredi za 5 minuta user posted image ....
Moje dijete kad ode negdje gdje je vece, ona ne staje, samo trci iz prostorije u prostoriju user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:53:23   
chuci
duša draga. ovako djeca kod mene kad dođu pošto imam relativno malo stvari djeca stalno trče. a još nemam komšija ispod pa se tek razrahate. hodnik mi je dug. dovoljno širok da se trči lijepo, a uzak za bilo kakav namještaj. djeca obavezno igraju lopte u njemu. ništa osim tepisona nema user posted image

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:54:24   
Lady26
Zaboravih, ovo sto spominjem odvajanje kuhinje - planiramo aBd zatvoriti terasu...ali...

E da, grad ima u planu rusiti nase kuce da bi izgradili put, mada se o tome prica od 80 i neke, i jos nema nista od toga ali dozvole ne izdaju za gradnju...sve sto ulozim u kucu niko nece priznati, nego samo ono sto sveki ima dole u prizemlju....pa ni ovaj sprat nas nije legalan tako da kad budu rusili samo ce sveki dobiti stan od 40ak m2

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:55:30   
snijeg
Arijana imaš lovu, želiš stan - kupiš stan.
Tvom mužu je svakako svejedno, pa mu je svejedno da li će živjeti u 50 ili 150 kvadrata.
A ovaj komentar o crvenjenju na dolazak gostiju u stan mi je nezreo i bezvezan. Ko mi dolazi zbog kvadrata, može se istog momenta vratiti nazad ili ako mu je stalo neka dušebrižnik pokloni koji kvadrat da se hadžijam.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:58:57   
felix
IZVORNA PORUKA: chuci

duša draga. ovako djeca kod mene kad dođu pošto imam relativno malo stvari djeca stalno trče. a još nemam komšija ispod pa se tek razrahate. hodnik mi je dug. dovoljno širok da se trči lijepo, a uzak za bilo kakav namještaj. djeca obavezno igraju lopte u njemu. ništa osim tepisona nema user posted image
moras se djeci , prilagodjavti kad mozes , i kod mene bude na spratu tutanj j os kad djece dodje pa se dignu sveki samo salamete predaje user posted image user posted image user posted image kao sta to toliko lupa , valjda im smetauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:58:59   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zaboravih, ovo sto spominjem odvajanje kuhinje - planiramo aBd zatvoriti terasu...ali...

E da, grad ima u planu rusiti nase kuce da bi izgradili put, mada se o tome prica od 80 i neke, i jos nema nista od toga ali dozvole ne izdaju za gradnju...sve sto ulozim u kucu niko nece priznati, nego samo ono sto sveki ima dole u prizemlju....pa ni ovaj sprat nas nije legalan tako da kad budu rusili samo ce sveki dobiti stan od 40ak m2

mi imamo odvojenu kuhinju i prilicno je velika al meni opet fali djecija soba

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 15:59:06   
sabinos
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a gdje ću plakar pun mojih jakni iz radne sobe??? user posted image ma teško je to sve .... mada nešto će se morati raditi uskoro, čekaću da rikne komp i kupiću si laptop, baš tako, radni sto mi se i onako ne svidja, dobila sam ga davno za dvadeset_ i neki rodjendan.... al najviše me brine plakar s odjećom, uglavnom mojom user posted image
nikako da sredim stvari
kako se vi s tim nosite??? ja ne znam gdje bi sa garderobomuser posted image


koji broj nosis?ako ne znas daj meni da ti pokazem user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 16:46:55   
Arijana2
To za crvenjenje je bilo u kontekstu u smislu da bi mi bilo neugodno da se hadzijam na ljetovanjima i zimovanjima i tako trosim novac a da nemam uredjeno mjesto gdje zivim.user posted image

< Poruku je uredio Arijana2 -- 1.2.2012 16:47:33 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 18:11:37   
Bebica11
ja cu samo dodati da Bog da svi imali ovaj "problem" dal kupiti veci stanuser posted image

arijana ja se ne bih uvaljivala u dugove al ako imas lovu kupuj!!!, najbolja investicija je u nekretnine, a ako nemas kes zavalices se bezveze a i vise kvadrata vece rezije, ako ti treba 100kv kupi kucu isplatnije je,
s tim da napomenem nije isto 100kv kuce i stana hehe ne brkajte kruske i jabuke bolje 50kv stana nego 150 kuceuser posted image ,a inace ludost je po meni kupiti STAN preko 100kvuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 18:30:35   
Mala Selma
chuci draga, nije meni danas namjera bila nekog ubjedjivati da sam sretna u 40 kvadrata, kad jesam, poenta price je druga, ali hele-nejse!!
Mi kad smo digli pare za stan 80 000KM mogli smo kupiti kucu od 100 kvadrata ili na 2-3 sprata ili stan od 40, mi smo izabrali ovo drugouser posted image To je nasa odluka, kao sto svako zna sta je najbolje za njega i njegovu porodicu!
Ja nemam problema sa gardarobom, sve sno mi netreba, dam u crveni krst ili nekom, i moje, mm i A.Neke svoje kapute imam kod mame, nesto u uglu, a ostalo u gardoroberu i u hodniku imam jedan ormar!!Uglavnom nije mi pretpano i mogu se kretati u stanuuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 18:39:51   
chuci
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

chuci draga, nije meni danas namjera bila nekog ubjedjivati da sam sretna u 40 kvadrata, kad jesam, poenta price je druga, ali hele-nejse!!



da me nisi pomješala s nekim, nisam ja govorila za nekoga ko tvrdi da je sretan u 40 m2 da to ne može biti, baš naprotiv ja sam govorila da neko ko nije sretan u 40 m2 neće biti ni u 120 m2 i obratno, odnosno da kvadrati veze nemaju sa srećom


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 18:43:16   
koka i po
imaju jasta...manje za sprematiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 18:49:02   
Mala Selma
chuci , izvini, do mene jeuser posted image

evo sad sam slikala svoj gardarober, da vam pokazem kako smo mi to napravili u nasoj dnevnoj sobi:


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 18:55:07   
Mala Selma
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/pc150011.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6879/pc150011.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 19:00:47   
Mala Selma
user posted image
ova vrata su od gardarobera, a zid je od rigpsa

user posted image
opet je dnevna povelika tj.stalo je u nju sve sto nam trebauser posted image Preko puta ugla je jedan zid i imamo komodu sa tv-om

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 20:00:24   
Arijana2
Super izgleda,a polica sa knjigama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Stambeno pitanje, kupovina stana ili kuće
1.2.2012 20:54:30   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: henna ze

ja se divim ženama koje imaju velike stanove..malo dijete..makar jedno i rade...pa stignu sve održavati pod koncem..još uz to se seksati i ići vani...
jutros kontam..e moja budalo..da ti je veći stan i još jedno dijete ti bi se objesila..fakat me interesuje..jel za tako velike stanove imate tete čistilice...ili kako
nema šanse da bi me ko natjero da mijenjam ovaj stan..a 35 m2..na moja primanja..oa ovdje mi režije mjesečno 300 KM..


Ja sam odrasla u 120 kvadrata. Ali sam od 92 godine živjela i u 12 m2, 25 m2, 35 m2.....i sada opet u 106 m2.
Zato mi vjeruj da ti kažem da je lakše održavati stan od 100 kvadrata nego od 40.
U 100 kvadrat ja zatvorim spavaće sobe, dnevna, trpezarija i kuhinja imaju širinu i samo onaj namještaj koji je samo neophodan. Što se tiče mojih režija, ja plaćam malo više od tvojih 300. I to samo zato što grijanje plaćam po kvadratu a ne po potrošnji. ( što je ludost, ali tako je kako je )

Arijana, mi smo prije 8 mjeseci prodali svoj stan od 57 m2u Hrasnom, namirli novac i kupili stan na drugoj strani Miljacke.
Odlično smo prošli. Našli smo stan koji je sagrađen 2005 godine, tako da nismo imali ni renoviranja. Ako možete, uradite slično. Ja sam bila napola luda. Kad je Hana krenula u školu, bio je haos.
U spavaćoj smo imali 4 kreveta i ja dalje nisam mogla.
Imala sam osjećaj da selim, čim udjem u stan, na nešto udarim.
Kao da se selimo.

I tačno je da su muškarci lijeni, ali ih treba pokrenuti.
mi smo zamalo renovirali svoj stari stan, ali kad smo shvatili koliko bi nas to došlo, barem 25000 maraka, skontali smo da uz 10000 više možemo dobiti skoro duplo više kvadrata.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *