|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prisustvo oceva na porodima
11.9.2009 22:46:46   
cokolino_79
Meni je lijepo kad je muž uvijek uz ženu.Moj je meni uvijek podrška i oslonac ali kad smo pričali na tu temu (prije poroda) rekao je da ne bi mogao podnijeti krv,da ga je strah i sl.Kako sam imala oba carska nisam ni inzistirala.A da je bio prirodni porod vjerovatno bih ga molila da razmisli,da porazgovara sa onima koji su bii na porodu svojih supruga...

(odgovor članu Noor)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Prisustvo oceva na porodima
12.9.2009 10:05:15   
delly
od velike pomoci mi je bio..JAKO VELIKEEuser posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Prisustvo oceva na porodima
12.9.2009 11:39:45   
nikita
mm bi rado bio na porodu al on je jako gadljiv na krv i mislim da bi se onesvjestio...jos cemo vidjeti...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Prisustvo oceva na porodima
13.9.2009 18:48:58   
Meri29
Mi planiramo biti zajedno na porodu, nekako mi je normalno da i on samnom podijeli to iskustvo kada su nam doktori to omogucili user posted image  

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Prisustvo oceva na porodima
1.10.2009 10:41:38   
Đenifer
Meni je moj mm obećao da će prisustvovati, jedino ako ne zakaže i pobjegne glavom bez obzira...tipa " Ja moram samo malo vani, eto me za sekund" garan će biti tako....možda griješim, al živi bili pa idjeli ha ha ha user posted image


________________________________________
Mamin paškolinko dolazi 19.10.2009.g. Jedva te čekamo!!!!!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Prisustvo oceva na porodima
1.10.2009 10:52:38   
leona81
meni je zao sto moram na carski i tata nece biti tu sa mnom:(

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 12:28:21   
my_little_baby
e ja bi sad rado povela muza na porod...al kod nas nema te mogucnosti.....mozda bas zato sto to ne mogu dobiti bas sad toliko i zelim...
cini mi se da bi mi bilo bar malo lakse....


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 12:47:35   
dina_89
mm je prisustvovao porodu i meni je jako drago zbog tog, i on kaze da se to iskustvo ne moze porediti ni sa jednim drugim, ali isto tako kaze da se isprepadao i nece da mi obeca da ce biti i slijedeci put (ako bude slijedeci put), pa meni to malo smeta ako je njemu tesko da gleda kako je onda meni da se poradjam, on na to kaze pa da ti ja mogu pomoci ja bi isao ali ovako....

jest da je moj porod bio prava dramauser posted image

_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 12:52:24   
DM
Moj je bio na prvom poroda i da nije nj bilo neznam kako bi "izdeverala"-porod završen vakuumom!
I na drugom porodu je trebao biti,ali naš mali princ požurio i babica ga nije stigla ni uvesti , a kamoli spremiti za saleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Bilo mi je žao jer nije vidio kako smo to ovaj put odradili,ali sam zato ja pravo sa por.stola njemu u hodnik da mu javim za radosnu vijest!Pisala sam o svojim porodima na temi porodiljske priče i li tako nakako!
Nedajte im da se izvuku,jer su nam velika podrška u tim trenucima!!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 17:44:53   
my_little_baby
moj je sam pitao..mozel i on ici...sto je mene stvarno iznenadilo...al kad kod nas u travnickoj bolnici,ne mozeuser posted image

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 17:56:42   
nikita
mm je prvo rekao da ne zeli i sad govori kao ko ce cekat ispred a da ne zna sta se događa u radaoni pa kaze mozda i uđe...a kod nas se moze uz uvijet da muz bude stabilan jer ne zele da se onesvjesti haha

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 18:08:34   
my_little_baby
kod nas ne daju ni stabilnim ni nestabilnim...user posted image

_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Prisustvo oceva na porodima
16.10.2009 19:39:53   
Bubana
user posted image user posted image za sve hrabre muzeve.
Je li moguce prisustvo oceva na Kosevu ukoliko je u pitanju carski rez ?


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Prisustvo oceva na porodima
17.10.2009 13:33:37   
leona81
mislim da nije, ili zavisi od anestezije, ako je opca anestezija sigurno ne daju a za spinalnu i epidural ne znam...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Prisustvo oceva na porodima
17.10.2009 13:44:51   
Doraa
my little baby zar se nisi porodila???user posted image Neka neka još malo pa ti neće ni naumpast muž bio ne bio tu samo da bebica izađe...

Ja bih voljela da mogu kameru unijeti i snimati pa kasnije gledati s MM porod ali da snima unutarnje a ne vanjsko stanje-emocije,bolove jer ono glavno se ne vidi da se ne znam koliko napinješ i dereš ne mogu skontat jačinu boliuser posted image


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Prisustvo oceva na porodima
17.10.2009 20:55:28   
my_little_baby
IZVORNA PORUKA: Doraa

my little baby zar se nisi porodila???user posted image Neka neka još malo pa ti neće ni naumpast muž bio ne bio tu samo da bebica izađe...

Ja bih voljela da mogu kameru unijeti i snimati pa kasnije gledati s MM porod ali da snima unutarnje a ne vanjsko stanje-emocije,bolove jer ono glavno se ne vidi da se ne znam koliko napinješ i dereš ne mogu skontat jačinu boliuser posted image


ma nisam jos ...valjda cu brzo aBd..doduse rekla mi doktorica da ako se ne porodim do 22.10 da dodjem -ona je dezurna,pa da zavrsimo "s tim"...pa sad sta ce bit kako ce..Bog zna......
a ti bi i snimala...ja ne bih ..mislim da se ne bi usudila porodit nakon gledanja video zapisa:....hihhi...to ko biva ja bih jos ..mada mi je ovo trece dijete....na mojih 25 god...eto ti mene


_____________________________

Muhamed-23.10.2009
Ahmed-10.06.2007
Merjema-22.11.2003

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Prisustvo oceva na porodima
17.10.2009 21:44:43   
Doraa
Što da ne svaka čast! Ja ću imati 26god.aBd kad rodim drugo ne mogu te nikako stići...šta ćeš kad si ti požurila da se udašuser posted image
P.S.i ja bih da sam prije ali ne dade se-sudbina!
Ali rado bih da imam bar troje ako ne i 4djece.Sretno pa se čujemo još aBd dok ne odeš .....ili...........možda i  ne čujemouser posted image user posted image Ako odeš noćas opet sretno i držim ti fige


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Prisustvo oceva na porodima
17.10.2009 23:38:24   
aazra
IZVORNA PORUKA: nikita

mm je prvo rekao da ne zeli i sad govori kao ko ce cekat ispred a da ne zna sta se događa u radaoni pa kaze mozda i uđe...a kod nas se moze uz uvijet da muz bude stabilan jer ne zele da se onesvjesti haha


MM dok je cekao da ga zovnu u salu izasla je sestra s muskom bebom u narucju i rekla "evo ga"user posted image
Moj muz sav zbunjen pita "koga" - helem, ispostavi se da je to dijete od covjeka koji je prije par minuta otisao u kafanu..
po meni nema ljepseg osjecaja kada zajedno docekate svoju bebu, o tome sam pisal na temi "Lijepe uspomene na porodjaj"..Ali ako bas ne moze, bolje da ne ide na siluuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 17.10.2009 23:40:53 >


_____________________________








(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Prisustvo oceva na porodima
17.10.2009 23:41:38   
Ilhana RR
hmmm bila sam ubjedjena da sam pisala na ovoj temi...

Ja samo znam da mi nije bilo mm pored mene neznam kako bih se porodila, on nije nista radio al bio je velika podrska meni... i taj trenutak kad je Lamija se pojavila, on je vidio prije mene to je nevjerovatno...

Svima bi preporucila ko moze neka im budu tu pri porodjaju... prelijepo je...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Prisustvo oceva na porodima
18.10.2009 0:06:58   
Hannan
Mi smo bas imali volju da budemo skupa dok se nasa bebica bude radjala , ali ne dade nam se. Kad sma dosla u porodiliste i rekla da muz zeli biti prisutan, pocele su me sestre ubjedjivati kako to nije dobro, kako cu biti sama u nekoj drugoj radjaoni, jer je odvojeno, da oni to ne obilaze stalno, da mi je bolje ovamo, ali kad porod krene da ce ga zvati...bla bla, i ja ko zadnja budala kazem im recite mu neka ide. Kontam, sta ce mi samo kad beba bude izlazila, treba mi tu uz mene dok budu bolovi...i poslije mi je krivo bilo bas, ali tad sam mislila na bebu, sta ako se zakomplikuje ja sama...elem, drugi puta me sigurno nece zeznuti ima da se borim i da bude cijelo vrijeme tu, ako Bog da.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Prisustvo oceva na porodima
21.10.2009 21:04:09   
AzraD
je li istina da na Kosevu ne daju da prisustvuje?????????

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Prisustvo oceva na porodima
22.10.2009 0:12:06   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: AzraD

je li istina da na Kosevu ne daju da prisustvuje?????????


Nije istina.

Ja sam se porodila prije 5,5 mjeseci i mm je prisustvovaouser posted image Samo se treba ranije najaviti i dogovoriti sa dr


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Prisustvo oceva na porodima
22.10.2009 1:00:19   
Ljoki80
evo i ja potvrđujem: NIJE ISTINA da ne može MM prisustvovati porodu...
moj MM je prisustvovao porodu i to baš na Koševu i bilo je prekrasno...
to mi je bila posebna i meni najdragocjenija podrška s njegove strane...


_____________________________

MamaTata&naš mali Slatkiš

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Prisustvo oceva na porodima
22.10.2009 7:36:01   
AzraD
hvala vam, bas mi je drago!!!!Gore cu na Kosevu ako Bog da, a me neke isprepadale i rekle da ne moze....pred termin sam imam jos manje od 2 sedmice, pa cu sljedeci put pitati doktora...
HVALA PUNO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ljoki80)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Prisustvo oceva na porodima
22.10.2009 10:45:49   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: AzraD

hvala vam, bas mi je drago!!!!Gore cu na Kosevu ako Bog da, a me neke isprepadale i rekle da ne moze....pred termin sam imam jos manje od 2 sedmice, pa cu sljedeci put pitati doktora...
HVALA PUNO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Neka ti je sa srecom draga i da imas lak poroduser posted image

A jos ce biti bolje ako tvoj dragi bude tu da podijelite to divno iskustvo
pusa


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *