|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 3D ultrazvuk
22.4.2008 22:08:44   
*malena*
..moja drugarica od pocetka trudnoce ide kod Mehmedbasica,on ima 4D i kod njega je pregled 50 km...a sad je taj ultrazvuk poklonio opstoj bolnici,a on nabavio noviji..

pusa

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: 3D ultrazvuk
23.4.2008 9:27:36   
bubamara80
Hvala. Knjizica je ovjerena ali sam bez uputnice idem na kontrolu. Ali uputnicu mogu usput uzeti kod ljekara pte prakse.

(odgovor članu Lenka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: 3D ultrazvuk
8.7.2008 10:13:19   
Nina_sa
Ja vodim trudnoću kod dr. Divanovića, cijena kako on kaže "trudničkog pregleda" je 70,00 KM. On obuhvata kako analizu nalaza, tako i UZV pregled, a po potrebi i klasični ginekološki. Zadnji put mi je rekao da je uradio gratis 3D, i zaista na slici koju sam dobila se jasno vide konture bebača, čak i crte lica :)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: 3D ultrazvuk
8.7.2008 10:34:47   
Happy
Ja Nina sutra idem kod Divanovića.... Ja ga zaista toplo preporučujem... Mojoj sestri je vodio prvu, a sada i drugu trudnoću....  Divan je, možda je malo "preoprezan" ali meni to godi... Moji sa posla isto idu svi kod njega...
A za Mehmedbašića ne bih ništa rekla... Znam mnogo ružnih iskustava od njega... Mojjoj sestri, od moje drugarice rodici (istu stvar) rekao da nikada neće moći imati djece, ako se ne operiše... Ne bih sada o njemu...
MOja sestra ima curicu od 7 godina, druga treba da dođe ako Bog da 17.08., a rodica dvoje velike dječice....
Svako ide gdje njemu odgovara i to je OK...

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: 3D ultrazvuk
16.4.2010 18:36:50   
Mella11
Evo da podignem temu jer me interesuje kolika je cijena 3D UZ kod privatnika?
Interesuje me još koliko se čeka na pregled ako bi se naručila u Opštu ili na Koševo?
Na koji broj se mogu naručiti na Koševo ili moram lično otići?
Inače trudnoću vodim u Zavodu za materinstvo pa bi se prebacila na kliniku.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: 3D ultrazvuk
20.12.2010 16:14:31   
nina belucci
Ja vodim trudnocu u opcoj bolnici Nakaš, al vjerovali ili ne, nakon treceg pregleda ultra zvuka, jos mi dr. nije dao sliku, sto me mjesec za mjesac jako rastuzi.. voljela bih da napravim 3d ili 4d, da vidim sve jasnije, pa me interesuje da li to ima u opcoj bolnici?

(odgovor članu Mella11)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: 3D ultrazvuk
20.12.2010 17:24:20   
tekja
nina,trazi da ti daju sliku, pitaj, dosadjuj, nece oni nista sami, ne znam koliko si trudna, ali ako hoces za uspomenu bas finu slikicu svoje bebe u pupi, uradi to onda dok nije visoka trudnoca, poslije beba bude velika pa tesko uhvatiti jasnu sliku...meni je uz stalno radjen na 4d, ali na GAK-u, za opcu ti ne znam...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu nina belucci)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: 3D ultrazvuk
28.12.2011 10:28:01   
mala_mu
Ja vodim trudnocu u Opcoj bolnici- dr.Masic i odlican je, vec na prvom pregledu sam mi je dao sliku ultrazvuka.
Posto sam trudna 12 nedelja mislim da mi je jos rano da radim 4D tako da cu na sljedecoj kontroli da se raspitam kod doktora.
Znam da je dole i u KCUS taj pregled besplatan, naravno u obavezno z.osiguranje user posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: 3D ultrazvuk
29.12.2011 11:08:34   
mamaibabo
pozdrav drage moje ja lično idem u bolnicu dr.Nakaš kod dr.Masića zaista da mu Bog dragi da svako dobro on je divan čovjek i uvjek mi da sličice....a sto se tiče 3d il 4d imarte kod Mehmedbasiča 3D kosta 50 km stim da on obavezno mala uključi 4D a nema tu nneke velike razlike izmedju te dvije dimenzije sem sto 4d ima boju....poz i sretnouser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu mala_mu)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: 3D ultrazvuk
29.12.2011 14:56:46   
Monaa
Meni je receno kada sam zvala kod Mehmedbasica da je 4D 200 KM, ali da je jeftinije za trudnice koje idu kod njega redovno. user posted image

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: 3D ultrazvuk
3.1.2012 10:44:03   
mamaibabo
Draga Monaa jeste 4D al 3D je 50km nemaju neke velike razlike sem u boji te dvije dimenzije,meni je 4D samo bacanje para bar je to moje mišljenje.....poooooooooz

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: 3D ultrazvuk
7.1.2012 23:25:16   
selmaaa_sa
Slucajno naleti na ovu temu i sjetih se da sam skoro otvarala slicnu temu. Ja sam iz Sarajeva isla za Tuzla na 4 D pregled u Plavu polikliniku.
moja tema nedavno:
"Neki najnoviji ultrazvuk u Tuzli??!??"
Platila sam 150 km dobila CD i sliku u boji i veoma dug i prijatan pregled.(a za njihove pacijentice je pregled 4D 100km)
Cudi me da Tuzlaci nisu upuceni da je u plavoj poliklinici stigao najnoviji 4D aparat u Bosni i Hercegovini.
Od mene dobijaju najbolju mogucu preporuku jer sam prezadovoljna bila kompletnom uslugom.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: 3D ultrazvuk
8.1.2012 0:55:03   
Monaa
Dok platim put do Tuzle, mogu onda i ovdje platiti kod Mehmedbasica 200 KM, na isto me dodje. user posted image Ja planiram sljedece sedmice otici u Sunce, kod njih je 100 KM i isto se dobiju slike u boji i filmic na CD-u. Jedva cekam. user posted image

(odgovor članu selmaaa_sa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: 3D ultrazvuk
12.1.2012 23:37:03   
bigmama5
zenice moje ja vodim trudnoci u poluklinici sunce kod doktora taiba....svaki je pregled 50km i dobijem slicice u 2d 3d i 4d nista se ne placa dodatno....a za cd ne znam jer jos nisam pitala i do sada imam hrpu bebinih slikica jer mi doktor sam da

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 12:10:43   
Monaa
Ja sam jucer bila u Suncu kod dr Taiba na 4D, platila 100 KM jer trudnocu ne vodim kod njih. Zaista je prelijepo iskustvo user posted image Dobila sam na CD-u filmice na kojima se  vidi komplet lice, kako se bebica smije i sise palac. Nije mi zao ni marke, i ko god sebi to moze priustiti, neka obavezno uradi.

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 12:14:35   
bigmama5
ja placam sve po 50km....a i ja u pon.idem pa cu i ja cd uzeti user posted image user posted image user posted image user posted image bas se radujem

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 12:15:20   
bigmama5
a da te pitam draga koja si nedelja trudnoce

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 13:11:52   
Monaa
Usla sam u 24. nedjelju. Kada sam ih zvala prije nekoliko sedmica pitala sam kada je najbolje otici i rekli su mi u 24. (jer se tada najbolje vidi sve, beba nije prevelika nego bas taman) tako da sam se tad i zakazala. A dr Taib mi je rekao da bi bilo dobro jos jednom da uradim 4D kada udjem u 32. sedmicu kada beba poraste. Vidjet ces kakav je osjecaj, stvarno nesto fenomenalno, ja sam cijeli dan gledala snimak. user posted image

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 13:47:30   
bigmama5
evo i ja sam se narucila za srijeduuser posted image uh jedva cekam ja sam usla u 21 i kaze da moze jutros zvala....uh jedva cekam necu ustajt po citav dan cu da gledam... i meni je 100km ma da je i 500 neka je za mog bebija sveuser posted image i koliko traje snimak

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 13:55:36   
Monaa
Naravno, ni meni nije bilo skupo kada sam vidjela lice svoje curice. Jos mi je dr detaljno pogledao i sve organe i kaze da je hB sve super. Snimak ne traje dugo, to je ustvari oko 20-ak filmica od po nekoliko sekundi. Znaci kad se sve zajedno pusti traje neke 2 minut.

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 14:38:48   
bigmama5
e to je super mada sam ja radila i papp test i svaki dio tjela su pregledali od glavice do nogicauser posted image mada je kod mene deckic....vjeruj da nemam pojma kakao cu docekat srijedu da vidim svoju bebeanu,mada ja imam dosta slikica ali nije to to snimak je snimakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 19:29:51   
amiyca
Monaa, na koji broj si se narucila u Suncu... I ja sam trenutno 24 nedjelja, na GAK-u moras traziti slicice, a bas bi bilo lijepo imati snimak, pa nek je koliko god... user posted image

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 23:02:41   
Monaa
Evo broj tel: 033 755 547


(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: 3D ultrazvuk
13.1.2012 23:49:46   
amiyca
Hvala! Zovem i ja slijedece sedmice... :)

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: 3D ultrazvuk
20.1.2012 13:13:52   
yasemin
blago vama koje ste iz Sa  mi u HNK (kiliko ja znam nemam ni 3 ni 4 D u bolnici ,) ali ima privatno , tako da idemo u Sa ...Jesam li dobro shvatila 3 il 4 D je najbolje uraditi u 24 nedelji??


_____________________________

yasemin

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *