|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 3D ultrazvuk
20.1.2012 13:52:55   
Monaa
Dzaba nam i sto imamo u bolnicama kada nam doktori ne pale. user posted image Bar meni ni jednom nije do sada, tako da sam otisla privatno. Da, 4D je najbolje uraditi u 24. i u 32. sedmici, tako je meni rekao doktor kada sam radila. 

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: 3D ultrazvuk
21.1.2012 19:33:21   
yasemin
hvala ti na odgovoru

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: 3D ultrazvuk
2.3.2012 11:37:12   
yasemin
super Mona ja sam u polikliniki Sunce naručena 10.3. , raduje me tvoje pozitivno iskustvo

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 12:21:17   
yasemin
bila sam na 4d u polikliniki Sunce zaista je bio veličanstven osjećaj vidjeti svog bebaća , hvala Bogu svi prametri su OK ......vrijedilo je svake KM

_____________________________

yasemin

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 13:04:00   
Monaa
Ma osjecaj je predobar, rekla sam vam. Ne prodje sedmica da ne pregledam snimak. user posted image Evo opet sam se narucila za petak jer punim 32. sedmice. Tako mi je dr savjetovao kada sam bila na 4D u 24. sedmici, kao da je najbolje jos jednom doci oko 32. kao neka posljednja detaljnija provjera bebe, da se vidi prokrvljenost i ostale stvari. Tako da ovaj put idem vise radi provjere zdravlja bebe a naravno i da vidim svoju curicu koliko mi je narasla.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 13:12:47   
yasemin
i meni je isto savjetovao i jaću svogl bebaća da vidim u 32 nedelji akoBogda

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 14:18:15   
Miimy
Koja je cjena 4D ultrazvuka u Suncu i jel se dobije neki snimak slika ili nesto....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 14:51:19   
Monaa
100 KM i dobijes CD sa filmicem, nema slika ali ti mozes onda iz snimka sebi izvuci slike. I dr se stvarno potrudi dugo gleda bebicu, ostanes sigurno nekih 15 minuta na stolu sto meni puno znaci s obzirom da kod svog dr u bolnici jedva da budem i 3 minute. Ovako bar vidim kako treba bebicu.

< Poruku je uredio Monaa -- 12.3.2012 14:52:44 >

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 15:56:39   
Miimy
hvala puno na infromaciji ja sam sad 20 sedmica kad mije najbolje da odem....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 16:07:12   
Monaa
Nema na cemu user posted image Sacekaj jos 4 sedmice tada ti je najbolje, beba se super vidi.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 16:44:20   
Miimy

IZVORNA PORUKA: Monaa

Nema na cemu user posted image Sacekaj jos 4 sedmice tada ti je najbolje, beba se super vidi.

znaci u 24 ako Bogda cula sam da je osjecaj fenomenalan pa reko ajde da i to vidimo a najvise me privlaci taj cd nek se ima za uspomenu..... user posted image

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 17:26:16   
M kao Mama
Akobogda inšala i ja sam planirala tamo u 32. nedjelji da odem, jel gleda samo preko stomaka, onda bih povela i L da vidi seku

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: 3D ultrazvuk
12.3.2012 17:43:26   
drznica
I ja bih podijelila svoje iskustvo. Isla sam u Agram na 4D UZV sa muzem. Traje kratko, ali kuci kad dodjete pa pregledate CD onako uz kaficu ipak je nesto posebno. Ja sam vec na tom UZV vidjela da je beba jako aktivna,crte lice su bile jasne,cak sam mm rekla da mi se cini kako ima njegove crte lica i tako je i bilo :) Sad momcina 3 mjeseca. Ko ima novac preporucujem da uradi, mada tvrdim da je stvarno skupo. 15 min.100KM.

_____________________________

Uspjeh je ujutro buditi se pored dva muškarca! Jedan kaže :"Dobro jutro draga", a drugi kaže :" Dobro jutro mama"

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: 3D ultrazvuk
22.3.2012 11:39:57   
Monaa
Bila sam opet na 4D medjutim nisam dobila filmic kako treba. user posted image Beba okrenuta ledjima, nema sta nismo radili da bi se okrenula i nista. Dr mi onda predlozi da dodjem za par dana medjutim ovaj put se okrenula ali pokrila rukicom lice. Tako da nista od finog snimka. Ali dr Taib je bio stvarno fer i rekao mi da dodjem za par sedmica da probamo. Ali mogu vam reci da je snimak iz 24. sedmice daleko ljepsi, sada mi beba izgleda bas kao vanzemaljac, nekako zastrasujuce.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 12:26:12   
mali_leptiric
Drage moje u srijedu idem u Agram na 4D UZ :D i bas sam uzbudjena. Bila sam na kontroli kod svog doktora u petak ali samo kaze srce kuca to je najbitnije. Mislim jest ali nisam bila svega 2 min.na pregledu,cak ni slikicu nisam dobila. Tako da tih 15 min traje dugo u odnosu na ovo :D Nadam se da ce biti pogodan polozaj. Samo me zanima koliko oni kazu o razvoju bebe i sve to?

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 12:35:53   
Monaa
Uglavnom vise pricaju nego oni u bolnicama, detaljnije ti objasni. Meni je dr pokazao skoro sve organe, pokazao mi gdje je zeludac, bubrezi, srce... Kaze ti naravno da je sve ok sa bebom, koliko je teska u tom momentu. Sve u svemu dobijes vise informacija nego inace. Vidjet ces, dozivljaj je divan kada fino vidis bebicu. Pisi utiske. A koja si sedmica?

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 12:50:50   
mali_leptiric
Ma meni nisu u bolnici rekli ni velicinu a tezinu pogotovo :D kazu samo ok je sve i to je to. 23 sedmica, tako da sam citala da se moze dosta toga vidjeti user posted image Beba je svakim danom aktivnija, i nekako se bas osjete pokreti :D tako da mi ovo bas puno znaci user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:02:27   
Monaa
Odlicno, to ti je najbolji period da vidis lijepo user posted image

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:04:58   
mali_leptiric
Meni ce biti doktorica Ajanovic kako sam mogla shvatiti kada sam termin zakazivala. Koja je sedmica kod tebe? Javim uglavnom sve kako je bilo user posted image

(odgovor članu Monaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:08:08   
Monaa
Meni je bio dr Taib, ali vjerujem da ce te i ona primiti jednako i odgovoriti ti na sva pitanja. Ja sam sad u 34. i planiram opet ici kada udjem u 36. jer nismo posljednji put uspjeli snimiti skoro nista jer je pokrila lice rukicom. Uzivaj i javi kako je proslo.

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:13:13   
bigmama5
draga ja sam radila u agramu 4d,odnosno tu i vodim trudnocu,snimak je fenomenalan sve se fino vidi pitas doktora sta te sve zanima svaki dio tjela se pojedinacno snima ma super,uz to ces dobiti i slicice....vjeruj ja sam za ovih 7mjkoliko idem kod njih dobila bebinih slicica vise nego sto ih imama ja od rodjena do saduser posted image user posted image user posted image a sto se tice doktora taiba ma sve pohvale ima tu radi jos neka doktorica al nisam sigurna kako se zove ni ona ne izgleda lose,sve u svemu sretno i kada dodjes kuci pristavi sebi kaficu pusti snimak i uzivajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:22:57   
muaaa
Drage moje mene interesuje u koja privatna ord.u Sarajevu ima 3D ili 4D?Hvala

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:28:36   
bigmama5
imas  draga  poliklinika sunce agram imaju  3d i 4d,4d snimka cijena je 100km

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 13:29:52   
muaaa

IZVORNA PORUKA: bigmama5

imas  draga  poliklinika sunce agram imaju  3d i 4d,4d snimka cijena je 100km

Hvalauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu bigmama5)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: 3D ultrazvuk
26.3.2012 14:38:29   
lana84
U Zenici u Poliklinici Sunce 4D UZ samo 50 KM!

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *