|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
26.6.2012 11:40:32   
ajla86
e moja vesela sve smo probali...od oralnog ja imam jos jace kontrakcije....
a zbog kontrakcija i niske trudnoce mi je Cile zabranio da sjedim duze od 5 min a ne sex....o oralnom da negovorim....a da njega samo jemu pravo beze kaze ko skolarac da sam....nezna jadan kud ce sa rukama hahahahahaha
tako da sam ja ko mahnita ali sta cu...
ti macko samo uzivaj u sexu kad je sve ok...i ja bih ali mi se neda...ma nadoknadit cu to ja ima fore valjda me nece ostaviti hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.7.2012 11:41:58   
mali_leptiric
Zna li neko da li odnos moze skoditi ili pomoci u zadnjim danima trudnoce? Da li moze uticati na termin :))

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.7.2012 12:59:21   
Alannah
Evo malo sam ti guglala:
Treće tromjesečje: izražene obline

Nakon otprilike 30. tjedna postaje teže naći položaj kojem trudnički trbuh nije prepreka. I tijekom trudnoće vrijedi: dozvoljeno je sve što vam je zabavno i ne boli! Najomiljeniji odabir: položaj žlice. A za žene koje vole svojem muškarcu tijekom seksa gledati u lice – sjednite na njega. I u sljedećim vas položajima trbuh neće nimalo ometati:

žena leži na leđima na krevetu nogama na podu, a muškarac kleči ispred nje
žena leži na leđima, a muškarac svoju težinu podupire rukama
žena kleči ispred kreveta, rukama i gornjim dijelom tijela naslanja se na krevet, a muškarac kleči iza nje.

Tjelesna bliskost je u trudnoći naročito važna – što ne znači da je uvijek nužno da dođe do samog spolnog odnosa. Pri tome mislimo na maženje, masaže i nježne dodire.

Većina muškaraca trbuh smatra erotičnim

U kasnijem razdoblju trudnoće mnoge će buduće majke naučiti nešto što je vrlo važno za dobar seks: reći ćete što vam se sviđa, a što ne. I nemojte brinuti da muškarci punašno tijelo svoje žene ne smatraju privlačnim. Većina ih tvrdi: bujnost je erotična.

Medicinske činjenice: seks ne potiče trudove. Činjenica je da se u ejakulatu nalazi hormon prostaglandin koji grlić maternice čini mekšim te ga priprema na trudove. Međutim količina je toliko mala da zasigurno ne potiče trudove. Unatoč tome seks u vrijeme termina poroda dobra je metoda koja može potaknuti bebu na izlazak – od seksa ćete biti opušteniji i bolje raspoloženi.

Navodno ne steti,mada sam svugdje citala i da sperma moze omeksati cerviks,a mozda a pitas i svog doktora,pa nam javi user posted image

(odgovor članu mali_leptiric)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.7.2012 13:11:56   
novi kolacic
Sperma potice otvaranje i savjetuje se trudnicama koje prenesu...Ali cisto sumnjam da moze nama ostalima kojima nije jos vrijeme ista, jer bih se ja dosad porodila milion putauser posted image .
I da, normalnim muskarcima je vas stomak sexy. Moj dragi je tako ponosan na svoj uradak, sta je ucinio sa jednim malim spermicem, kako sam ogromna postala, da po cijeli dan trci za mnom, zadize mi majcu da pomiluje stomak i zove me okruglicom. Istinski je zaljubljen u taj stomak...I mene kao inkubatora user posted image .

I sex na kraju...Ko u vicu kad dr. Muji pojasnjava mogucnosti koje mu se nude:

U prvom tromjesecju sve sasvim normalno, uzivas do maximuma, u drugom pseca poza a u trecem vucja...Dobro, sve znam dr.ovo prvo, ali sta je vucija poza? - pita Mujo. E to ti je kad sjedis kraj rupe i zavijas - objasni doktor...

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: spolni odnosi u trudnoći
27.7.2012 14:10:56   
mali_leptiric
user posted image user posted image znaci da prionem na posao :) ako se ubrza ja javim :) obzirom da sam u terminu :) A kolacicu naravno da su ponosni, moj se nije mogao nacuditi sta je postigao :))

(odgovor članu novi kolacic)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: spolni odnosi u trudnoći
15.8.2012 14:16:24   
Precious

IZVORNA PORUKA: ermmina

Drage moje trudnice,treba mi pomoć,u 7 mjesecu sam trudnoće i zanima me do kojeg bi mjeseca trudna zena mogla imati  odnose sa svojim suprugom,mene osobno je strah da ne povrijedimo bebu ili nesto lose da se desi,pa me zanimaju vasa misljenja i naravno ako nije preosobno da mi kazete do kojeg ste vi mjeseca trudnoće prakticirale odnose.


Meni je termin za 20ak dana i jos imam redovan sex. Malo je bila smanjena zelja na pocetku s moje strane, ali to se promijenilo user posted image

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: spolni odnosi u trudnoći
15.8.2012 21:04:06   
almondray
Mene zanima kako da se seksam a beba mi se miče....a uvijek se miče kad legnem i umirim se...
To mi je baš nekako uvrnuto... ima li itko ko se osjeća kao i ja?

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.8.2012 13:30:52   
hubabuba.
almondray, isto sam i ja razmisljala!
Izvinjavam se, nova sam, ali me par tema natjeralo da se registrujem. :)
Prije seksa uvijek pomislim joj samo da se sad ne krene mrdati,necu imati srca :)

Usput,pozdrav svim mama i onima koje ce to biti.
Sto se tice seksa u trudnoci ja bi svaki dan sto prije nije tako bilo. :)

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.8.2012 13:44:44   
ljubicica5

IZVORNA PORUKA: almondray

Mene zanima kako da se seksam a beba mi se miče....a uvijek se miče kad legnem i umirim se...
To mi je baš nekako uvrnuto... ima li itko ko se osjeća kao i ja?


Draga, ne umiris se bas kad se seksas, nekako si vise u pokretu i mislim da tada neces osjetiti pokrete bebe, zato se opusti i uzivaj user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.8.2012 14:17:55   
Precious

IZVORNA PORUKA: ljubicica5


IZVORNA PORUKA: almondray

Mene zanima kako da se seksam a beba mi se miče....a uvijek se miče kad legnem i umirim se...
To mi je baš nekako uvrnuto... ima li itko ko se osjeća kao i ja?


Draga, ne umiris se bas kad se seksas, nekako si vise u pokretu i mislim da tada neces osjetiti pokrete bebe, zato se opusti i uzivaj user posted image


Slazem se. Ja ih nisam osjetila nijedan put tokom sexa, a cesto ga imam. Valjda bebi skonta da mama i tata imaju vrijeme za sebe pa se povuce user posted image

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.8.2012 15:27:46   
almondray
Ma umirim se ja , ono kad krene onaj najvažniji uvodni dio , i bas tad bebi počne da mlatara po tibi i ne mogu da se opustim.
Ne dođem do onoga aktivnog dijela user posted image !!

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: spolni odnosi u trudnoći
25.8.2012 18:47:31   
ljubicica5
E pa onda preuzmi ti uvod na sebe, smisli aktivnu koreografiju user posted image ili sto prije kreni na glavni dio :)

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.8.2012 12:38:22   
didii
Evo meni je termin za 10-tak dana a sex je i dalje normala, hvala Bogu pa je trudnoca uredna i OK tako da apsolutno nema problema i bas fino dodje ko antistres tretman user posted image user posted image Iskreno ne znam kako bi da imam rizicnu trudnocuuser posted image
Nego ko ne osjeca neke tegobe samo naprijed user posted image

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.8.2012 12:46:54   
ajla86
didi prvo svaka ti cast...
ja imam rizicnu trudnocu i od pocetka apstinirams to mi i nepada tesko jer mi se gadi i sam pomisao na sex....
da naglasim da jako volim sex i rado ga se sjecam user posted image
inace je moja beba hiperaktivna cesto de kaze da cu krv propisati akd se rodi jer ona nema zivog mira...a kad legenm onda nastupa dernek pa em zanima ko se sexa u visokoj trudnoci sta beba onda radi??
dal se i ona umiri ili se lupa i dalje..i kakav je soejcaj da te lupi beba u toku sexa..aj bi se sama sebi gadila
jako sam cudna u tom pogledu......
srecom mm je jako razuman i cesto se zahebaje na moj racun kako se ukeketim ko dijete na tuti dok me ljubi da se nebi beba pomakla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.8.2012 13:17:38   
didii
moj bebac je apsolutno miran u toku sexa a i poslije hahah... valjda mu dobro dodje to gibanje a kod mene je inace onaj slucaj ako ja ne dernecim onda on nastupa, tako da se smjenjujemo user posted image
A razumijem apsolutno i to tvoje "gadjenje" nije dzaba "drugo stanje" user posted image
A negdje sam procitala da su bebe ciji su roditelji upraznjavali sex u toku trudnoce dosta stidnije poslije haha ma ko ce ti ga znati ali mi je to bilo zanimljivo, a da li je istina hmmm znat cemo user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.8.2012 14:16:25   
ajla86
e pa kad je tako uzivaj.....
kod mene je bas drugo stanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didii)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:06:31   
veeseelaa
ćao djevojke, sexatel se? user posted image
pitanje za trudnice, malo temperametnije
jeli vam sex divlji, onako žestok il ste u trudnoći usporile?
ja hm neee, da ne napravim neki kuršlus user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:17:48   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ćao djevojke, sexatel se? user posted image
pitanje za trudnice, malo temperametnije
jeli vam sex divlji, onako žestok il ste u trudnoći usporile?
ja hm neee, da ne napravim neki kuršlus user posted image user posted image


Joj vesela,polako ti touser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:20:38   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

a kako sestro? ponese me atmosfera user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:24:14   
ajla86
vesela kako Nikulin kaze "tvoje tjelo ce ti najbolje reci sta smijes i sta ne" znaci ako nakon tog divljeg sexa ako nemas bolove,ziganje itd neke simptome da nesto nije ok onda samo naprijed i uzivaj

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:27:48   
veeseelaa
u pravu si ajla, nemam vala nikakvih tegoba, baš mi merak user posted image
al kad kažem divlji sex baš na takav mislimuser posted image
pa onda kontam ipak da šta ne zeznem
al nisam nikad čula da je trudnica sexom napravila kuršlus user posted image
ta neću valjda ni ja....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:31:28   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image

a kako sestro? ponese me atmosfera user posted image



Ti ko moja sestra kad se napila i mama je uhvatila,kaze ona sta cu morala sam ponijela me atmosferauser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 11:58:04   
veeseelaa
user posted image seka ti je king user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 12:27:52   
Teddy Bear

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ćao djevojke, sexatel se? user posted image
pitanje za trudnice, malo temperametnije
jeli vam sex divlji, onako žestok il ste u trudnoći usporile?
ja hm neee, da ne napravim neki kuršlus user posted image user posted image


ne znam jesam li temperamentna, al da podivljamo i budemo zestoki, istina, budemo, nije me strah, kazem ja mm ne brini se, beba je hermeticki zatvorena user posted image user posted image user posted image
u prvoj trudnoci me bilo strah, oboje, pa nadoknadismo poslije poroda, i evo sad smo nastaviliuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.8.2012 12:32:55   
ajla86
zavidim vam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
vi ste sretne zene....meni od 6 sedmcie zabranjeno

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *