|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   spolni odnosi u trudnoći
18.3.2008 16:40:25   
ermmina
Drage moje trudnice,treba mi pomoć,u 7 mjesecu sam trudnoće i zanima me do kojeg bi mjeseca trudna zena mogla imati  odnose sa svojim suprugom,mene osobno je strah da ne povrijedimo bebu ili nesto lose da se desi,pa me zanimaju vasa misljenja i naravno ako nije preosobno da mi kazete do kojeg ste vi mjeseca trudnoće prakticirale odnose.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.3.2008 18:20:22   
akica b
Pozdav Ermina
Ja sam imala odnose do polovine devetog mjeseca..tad sam se jos uvijek dobro osjecala pa smo mogli..mislim da ljekari isto tako i preporuciju mada ja smatram da je to individualno...ako se zena dobro osjeca i nema apsulutno nikakvih tegoba...sto se tice bebe,neces je povrijediti..ona je dobro zasticenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.3.2008 19:54:48   
ermmina
Hvala ti Akice,na iskrenom odgovoru,pusa

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.3.2008 19:58:51   
Emina*
Ermminice, evo ti dole link, posto je tema vec bila pokrenuta,
pa mozes ovdje procitati iskustva....

http://www.ringeraja.ba/forum/tm.asp?m=2556


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: spolni odnosi u trudnoći
18.3.2008 20:06:55   
akica b
MA SAMO SE TI NE SEKIRAJ
POZZZZZuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: spolni odnosi u trudnoći
19.3.2008 13:21:33   
M kao Mama
ako je sa tvojo trudnoćom sve u redu i ljekar ti nije stavio zabranu na ove igrice, slobodno se baci na posao sve do polaska u porodilište, ne mislim bukvalno, ali dok god budeš mogla odos se i preporučuje. Išla sam na vježbe za trudnice i babica nam je uvijek govorila da trebamo imatiodnose do zadnjeg jer to omekšava grlić materici i kao pomaže lakšem porodu. nadam se da sam ti pomogla.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: spolni odnosi u trudnoći
19.3.2008 13:44:43   
Emina*
IZVORNA PORUKA: mama alma

Išla sam na vježbe za trudnice i babica nam je uvijek govorila da trebamo imatiodnose do zadnjeg jer to omekšava grlić materici i kao pomaže lakšem porodu.


user posted image   Znaci da se bacim na djidji-midji user posted image  user posted image   ????


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: spolni odnosi u trudnoći
19.3.2008 13:51:07   
ermmina
Hvala vam djevojke puno ste mi pomogle,znači mogu krenuti u akciju.Hvala ti za link,eminice.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: spolni odnosi u trudnoći
19.3.2008 13:52:37   
Emina*
Nema na cemu, bona, ti se meni samo nesto zahvaljujes....
Zaista nema potrebe,
tu i jesmo da pomognemo jedna drugoj,
da damo podrsku i savjete....
Sto god ti bude trebalo, samo javi.....
Sretno........


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: spolni odnosi u trudnoći
19.3.2008 19:55:09   
ziki
dobra tema, inspirativna.... user posted image  a mm danas stavio naočare i baš je....
i ja sam se nešto plašila toga poslednjih 10-tak dana sve nešto da ne prignječim bebu i sl.... a negdje sam pročitala da odnos ubrzava porođaj, pa tako pred termin juruš...


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.5.2008 18:35:50   
saso
Pozdrav svima
U sestom sam mjesecu i zanima me koliko cesto s obzirom da sam u sredini trudnoce bi se smjeli imati odnosi.
Ako nemate zabranu na to volila bih da cujem i vasa iskustvauser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.5.2008 20:09:26   
Anoniman
ja sam na kraju sedmog mjeseca i redovno imam odnose, otprilike dva puta sedmicno... mislim da se odnosi cak sta vise preporucuju imati u trudnoci, a zbog lakseg poroda... a najbitnije je nema nikakav stetan uticaj na bebu, ona to i ne osjeti... zato mila moja saso, uzivaj u trudnoci, a i u ljubavi sa svojim dragim... malo ce biti teze izvoditi neke "poze" zbog stome, al uvijek ima opcija user posted image

pozz

(odgovor članu saso)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.5.2008 20:15:00   
lamka
i ja sam tokom cijele trudnoce imala odnose sa svojim mm a i cula sam da je dobro imati odnose tokom posljednjih sedmica zbog lakseg poroda

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.5.2008 20:15:51   
lamka
i jos da dodam uzivajte dok mozete jer kad dode mala bebicaprvo necete moci zbog rane a poslije od bebice koja ce zahtijevati svaki vas slobodni trenutak

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.7.2008 13:47:01   
idana_85
A sta je sa odnosima u trudnoci kad je bebica nisko,tj kad je niska trudnoca? Ja inace imam bolove po dno stomaka jako cesto, pogotovo kad iz lezeceg polozaja ustajem, pomeram se. Doktor je rekao da mozemo imati,samo da pazimo i muzu je objasnio kako se treba "ponasati", ali ne znam.....strah i mene i njega.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.7.2008 13:55:18   
Happy
Ja sam u 9 sedmici i imamo redovne odnose...
Moja sestra nosi jaaakkkoo  nisko i njoj je dr reko da ne bi smjela, ali Idana ako ti je rekao Dr da smiješ onda se opusti i uživaj, pazi samo da je tebi ugodno... Još ako je savjetovao MM, nema frke, nego slobodno u akcijuuser posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.7.2008 14:36:53   
zmijica
curke ja sam u 4. mjesecu i meni je ginekolog rekao da se do petog mjeseca ne preporuca da se imaju odnosi zbog mogucih infekcija i neznam jos cega jeste li vi cule nesto vezano za to.....

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.7.2008 17:28:04   
Anoniman
Uh nemojte mi još samo to uzimati, ono malo uživancije što još imam:)

(odgovor članu zmijica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.7.2008 17:43:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: idana_85

A sta je sa odnosima u trudnoci kad je bebica nisko,tj kad je niska trudnoca? Ja inace imam bolove po dno stomaka jako cesto, pogotovo kad iz lezeceg polozaja ustajem, pomeram se. Doktor je rekao da mozemo imati,samo da pazimo i muzu je objasnio kako se treba "ponasati", ali ne znam.....strah i mene i njega.


Ista stvar i kod mene....

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.7.2008 10:24:02   
Happy
Zmijice ja to prvi put čujem zaista, meni je moj doktor rekao da je to sasvim OK i da mogu slobodno, ali naravno bez sada nekih akrobacija user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.7.2008 17:59:21   
Mirkica
moze biti da je doktor bio ljubomoran user posted image  , ja sada prvi put cujem da se netreba imati sexualni odnos u trudnoci ako je sve ok

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 11:13:36   
zmijica
Tako mi je rekao,on radi u bolnici i privatno  i 99% spontanih koji se dese kaze da je zbog infekcija pa tako neznam koliko je to za odbacituser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 11:21:40   
Ivona
Zmijice,meni je isto rekao moj ginekolog...,ali ja se nisam pridrzavala user posted image  Imala sam urednu trudnocu i nije bilo nikakvih problema.
Navodno je svaki sexualni odnos svojevrsna trauma za plod user posted image
Apstinencija je bila na snazi samo 15 dana pred porod (bio mi je ogroman stomak user posted image )

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu zmijica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 11:37:27   
zmijica
Ivona,koji te doktor vodio

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 11:46:56   
camm
ja sam do 7 mj.
i najbolji sex sam imala u trudnoci.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu zmijica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *