|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:13:58   
dinciii
eh sad si me jos vise obradovala user posted image user posted image user posted image nego moramo uvijek navijat sat prije nego sto ode MM na posao user posted image user posted image user posted image jer mi je mama dosla pa ona bude u drugoj sobi pa nemozemo kad je ona budna user posted image user posted image user posted image kaze MM ajmo u hotel...reko zamisli toga ides u hotel sa zenom,a zeni stomak do zuba user posted image user posted image user posted image uglavnom sad mi je jos draze kad ima neko kome je to stvarno upalilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:16:59   
nesanica
Ima nas jos dinciii....100% pali....i ja sam dobila savjet pred porod sto vise keksa user posted image user posted image user posted image user posted image

Kad mama legen na spavanje vi se bacite u trecu smjenu na radjuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:25:48   
enna
I meni je receno kao i tebi dinciii sto vise "keksa" za laksi porod sperma lijeci i otvara sve hahhahahahuser posted image  bas sam bezobrazna.Ja da budem iskrena nisam imala bas nikakvu zelju za "keksom" tokom trudnoce moj muz kaze neces vise biti trudna hahhaha.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:29:27   
dinciii
kod mene je suprotno...ja htjela a MM bilo strah user posted image user posted image user posted image

pa je bilo ono JANUAR;FEBRUAR;MART...ITD....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:31:15   
Anoniman
Ja da budem iskrena nisam imala bas nikakvu zelju za "keksom" tokom trudnoce moj muz kaze neces vise biti trudna hahhaha.


Joj super znači nisam jedina user posted image  Ma u prvoj user posted image  sam mogla non-stop, nije bitno gdje, jel udobno ili ne, juto ili noć, znala se po noći probuditi i onda MM budim da radimo "nešto" user posted image user posted image user posted image .....a sad ja ne znam šta je ovo.....cccccccccccc

(odgovor članu enna)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:34:38   
Romali
Ah, nađoh se i ja, nisam ni ja imala želju, ali što se mora- morauser posted image user posted image I mm se baš bojao da mu nešto ne povrijedi sinčinuuser posted image user posted image

dinciii, pošalji mamu da kupi vrele jutarnje kifle u pekari,a vi u akciju  sa svojim kiflamauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: spolni odnosi u trudnoći
2.12.2008 15:23:05   
dinciii
romali bas si me nasmijala user posted image user posted image user posted image user posted image

ma nadje se uvijek neka prilika pa makar u po noci user posted image user posted image user posted image mislim ipak je to sad dobro za porod..mora se a nije vala da se i hoce user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: spolni odnosi u trudnoći
2.12.2008 16:35:14   
mynxlee
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

a ja kad pomislim malo me strah a ogromnu zelju imam.... da ne spominjem da bukvalno imam orgazmicke snoveuser posted image


potpisujem! user posted image


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: spolni odnosi u trudnoći
2.12.2008 16:38:51   
mynxlee
i ja cu ocekati jos koji dan, pa ako nista ne bude, bacicu se na posao. ovaj moj strasljiv, pa cu ja to na prepad, kad ima najtvrdji... hm... ovaj san.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: spolni odnosi u trudnoći
2.12.2008 16:39:20   
mnn
IZVORNA PORUKA: mynxlee

IZVORNA PORUKA: taze_mlada

a ja kad pomislim malo me strah a ogromnu zelju imam.... da ne spominjem da bukvalno imam orgazmicke snoveuser posted image


potpisujem! user posted image



POTPISUJEM I JAuser posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.12.2008 9:54:57   
Ex Yu
na svasta naletis na ovom forumu al se i svakoj skoro temi nadjem zato ste mi super ... sto se "keksa" tice ja sam vam na offline ... iako imamo redovan i sve ok moja zelja je jednaka 0 ali opet uhvatim neki tajming ... sve se tjesim da nije do mene ... da to tako bude nekim trudnicama ... ali eto ja sam jedna od tih nesretnica koje nemaju "apetit" mada kazu da ce mi se vratiti jer je tek 14ta sedmica ... pa cemo vidjeti

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.12.2008 12:09:12   
dinciii
ex yu napocetku nisam ni ja htjela nit sam imala zelju na pocetku  al poslije ce ti se probudituser posted image user posted image user posted image i na kraju misli na porod...

meni danas opet doktorica govori samo da znas sto vise to bolje jer ce mi pomoci da porod krene i da se otvorim...sretno uglavnom!!!

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.12.2008 23:41:15   
mynxlee
kazu ako je za vrijeme sexa koji je prethodio oplodnji zena uzivala, onda ta zena nosi musko. mislim i ako je tokom trudnoce zelja za sexom kod zene jaka da je isti slucaj. ja sam... gluvo bilo! kakvo musko.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: spolni odnosi u trudnoći
13.12.2008 11:27:06   
Ex Yu
Meni se zelja pocela vracati sad oko 15 sedmice ali odem prije 2 dana u Zenicu uraditi 4D UZ i nisu mi htjeli uraditi kao nisu educirani ali je kao kroz pricu doktor rekao u smislu: ja trudnicama nepreporucujem seks prije 20 sedmice dok se plod neucvrsti ... jer to malo zadovoljstva nevrijedi tako puno ... to je bilo dovoljno da moj dragi cuje ... i da dobro zapamti ... a meni moj ginekolog to nikad u zivotu nije rekao cak i gdje sam god citala pise da  treba imati normalan seks ako je sve normalno ... tako da ce me vjerovatno patiti da cekam jos bar 4,5 sedmica user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: spolni odnosi u trudnoći
15.12.2008 20:12:07   
mnn
na početku trudnoče sam imala želju a onda mi je stala...a sad nakon ulaska u 22tjedan vrača mi se želja....budem navalila na mmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: spolni odnosi u trudnoći
15.12.2008 20:14:52   
dalmatinka
Meni zelja nije ni bila nestala nego postala jos jacauser posted image user posted image .
Nego mm nije htio pa kada mu je dr rekao da moze al ne bas neke akrobacije izvoditi user posted image ,pa sada hoce.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: spolni odnosi u trudnoći
15.12.2008 20:22:48   
Anoniman
sto,se tice sex meni se zelja samo povecalauser posted image user posted image user posted image ali,nesmijem posto sam tek zatrudnila bojim,se a pomalo me na momente stomak zaboli pa,me strah.Cekam da odem na ultrazvuk da vidim,sta ce mi ginic reci,,pa onda ce da bude sexuser posted image user posted image (nadam se)

(odgovor članu dalmatinka)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: spolni odnosi u trudnoći
15.12.2008 20:42:03   
Anoniman
kad je sve uredu "keps" je jaaaaaako user posted image pozeljanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: spolni odnosi u trudnoći
17.12.2008 16:21:33   
travnik
samo naprijed buduce mame,naravno  ako je trudnoca ok.ja jos uvijek imam zelju,a i volju kao i prije trudnoce.user posted image

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.3.2009 1:09:23   
Anoniman
Evo da malo podignem temu.
Ja sutra ulazi u 7-mi mjesec trudnoće, aBd, i ništa se ne mijenja.... Od početka trudnoće nemam želju za "keksom" user posted image  U početku sam mislila i nadala se da će se to promjeniti al ništa... pa primjenjujem, što je neko rekao, "što se mora - mora se", žao mi MM.  Recite mi da ima još neko isti problem da mi bude lakše user posted image user posted image

< Poruku je uredio enisa_sara -- 8.3.2009 1:11:10 >

(odgovor članu travnik)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.3.2009 2:27:05   
merimaa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Evo da malo podignem temu.
Ja sutra ulazi u 7-mi mjesec trudnoće, aBd, i ništa se ne mijenja.... Od početka trudnoće nemam želju za "keksom" user posted image  U početku sam mislila i nadala se da će se to promjeniti al ništa... pa primjenjujem, što je neko rekao, "što se mora - mora se", žao mi MM.  Recite mi da ima još neko isti problem da mi bude lakše user posted image user posted image


ja sam imala rizicnu trudnocu i nismo imali odnose cijelu trudnocu pa onda 40dana eh oduzilo se skoro godina.....user posted image
vidi sad kad o tome razmisljam eheee dugo vremena al tad mi nije bilo ni na kraj pameti*keks*nego samo da se sve zavrsi kako treba i hB sve je bilo u redu zato jos uvijek nadoknadjujemo prpustenouser posted image user posted image user posted image
i sama kazes sto se mora nije ni tesko user posted image


_____________________________

Vedad 11.05.2007 najljepsi dan u mom zivotu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: spolni odnosi u trudnoći
23.3.2009 23:29:12   
veeseelaa
ja sam se seksala dan prije poroda a rodila sam u terminu

(odgovor članu merimaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 0:29:08   
Anoniman
Ma meni je to puno bolje "išlo" u prvoj trudnoći user posted image user posted image , ovo sad da Bog sačuva!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 22:55:58   
gvendolina
Na pocetku trudnoce sam na moje veliko cudenje bila prava nimfomankauser posted image user posted image user posted image
Ja sam mislila da prodje zelja za keksom kad zatrudnis,a meni se bas bio osladio keks,zato sam ja i nabacila 16kguser posted image user posted image user posted image
Uglavnom kada mi se stomak pojavio urijedili smo,mm postao plasljiv da sta ne zeznemo,a ni meni nije bilo bas do toga
Trenutno sam u 35 sedmici i ne smijem ni pomisliti. Cula sam da sperma pospjesuje otvaranje,pa se plasim da ne krene prije vremena.Stoga cekamo 38 sedmicu pa cemo se dati na posaouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 23:08:31   
Anoniman
Ma kakvi!! Mi smo u prvoj trudnoći imali odnose i po par puta tokom dana user posted image  i tako sve do kraja. Jutro pred porod imali odnose, otišla na porod (inducirani) tako da ti ja baš i ne vjerujem plaho u tu "pomoć" otvaranja. user posted image user posted image  Al eto nije na odmet biti oprezan...

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *