|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 23:16:10   
gvendolina
U petak je kontrola aBd,do tad cu se strpiti user posted image user posted image user posted image
Kazu da nisu preporucljivi odnosi ako se zena pocela otvarati.E ja ne znam da li se  moze osjetiti kad se pocnes otvarati ili nista ne osjetis user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 23:17:36   
Anoniman
Joj to ne znam... Ja to nisam prirodno doživila jer su mi provocirali porod upravo iz razloga što se nisam otvarala. Sretno u petak!!! Pa kod tebe usitnilo, još malo user posted image user posted image . Lijep datum termina, mm je rođen 26.04. user posted image  

< Poruku je uredio enisa_sara -- 24.3.2009 23:18:19 >

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 23:18:32   
Apotekarka
eh sto se tice spolnih odnosa ja sam na zabrani od 12 mj,a s obzirom na krvarenje,mirovanje i sve kroz sto sam prosla sad da mi dr kaze da i smijem bilo bi me nekako strah...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: spolni odnosi u trudnoći
24.3.2009 23:33:33   
gvendolina
Ma kod mene je pravo usitnilo,proleti vrijeme,ko da smo juce saznali da sam trudnauser posted image
Prva bebica,pa me trema hvata. Ali hvala Bogu na ovom forumu,ohrabri se covjek uz svu ovu podrsku.
A sto se tice keksa,nek su nam bebice zdrave,pa cemo se maziti ima vremenauser posted image user posted image user posted image
Hvala Bogu imala sam urednu trudnocu,ali ipak postoji neki strah i odmah te prodje zelja


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.3.2009 0:01:35   
myb@by
Meni je ovo prva trudnoca, u 14.sam sedmici i nemam nikakvu zelju za sexom.A tako sam pozelila sexxxxxxuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.3.2009 14:48:46   
sweet BaBy
ne brini nista, sve je to normalno:):) Desavaju se velike promjene u tvom organizmu i tada zene ili dobiju pojacanu zelju za sexom ili je skroz izgube. A malo i od straha da ne povrijedimo bebu. Ipak, vidjeces uskoro ces postati "zena vatrena":):):) Puno srece.user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.4.2009 11:54:39   
Minče
Blago svima vama koje se jos uvijek mozete sexati user posted image Samo uzivajte...Meni je zabranjeno od pocetka radi malog krvarenja i radi skroz nisko smjestene posteljice...user posted image Ali bit ce vremena i za to...
E imam jedno pitanje...Prijateljica mi je ostala user posted image i sve joj je,fala Bogu, u redu...Moze da se sexsa do mile voljeuser posted image ...Ali bilo je stid pitati dok. da li orgazam ili mastrubacija moze utjecati na plod...Pa da li neka od vas zna...Inace ona je bez interneta pa me zamolila da vas pitam...

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.4.2009 12:46:44   
HannaS
Ja sam citala da beba moze osjetit orgazam,al da ne moze skodit bebi..e sad kolko je to tacno...user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.4.2009 12:52:50   
mala mu
i meni je ovo prva trudnoća a želje za sexom nigdje,kažu da se kod nekih žena poveća želja a kod mene potpuno suprotno.ne znam možda je razlog i strah da "ne pokvarimo šta",a osjetim i malu bol prilikom odnosa pa...a jadan moj muž sve trpi i čeka a ono ništa nit ima želje ni potrebe..a valjda će proći al s obzirom da sam u 25.tjednu...

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: spolni odnosi u trudnoći
3.4.2009 13:05:19   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mala mu

i meni je ovo prva trudnoća a želje za sexom nigdje,kažu da se kod nekih žena poveća želja a kod mene potpuno suprotno.ne znam možda je razlog i strah da "ne pokvarimo šta",a osjetim i malu bol prilikom odnosa pa...a jadan moj muž sve trpi i čeka a ono ništa nit ima želje ni potrebe..a valjda će proći al s obzirom da sam u 25.tjednu...

Meni je bio zabranjen tokom citave trudnoce, ali nisam ni imala zelju...tako sam se osjecala nezgrapnom i bezze da mi nije bilo ni u petama.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: spolni odnosi u trudnoći
20.4.2009 10:57:56   
Ninica1709
U 5 mjesecu sam trudnoće ili bolje rećeno u 21 tjednu trudnoće , evo ja mogu za sebe reći da sex kroz ovu trudnoću teškom mukom održavam , zato šta mi ne paše jel me boli i ne mogu se opustiti kao prije trudnoće.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: spolni odnosi u trudnoći
20.4.2009 23:02:22   
myb@by
Meni je sada 17 sedmica i zelja mi se lagano vraca,bitno ti je da imas dovoljno vremena i da recimo prije sexa napunis kadu i pozoves mm da ti se pridruziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i onda polako.SRETNO
IZVORNA PORUKA: Ninica1709

U 5 mjesecu sam trudnoće ili bolje rećeno u 21 tjednu trudnoće , evo ja mogu za sebe reći da sex kroz ovu trudnoću teškom mukom održavam , zato šta mi ne paše jel me boli i ne mogu se opustiti kao prije trudnoće.

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2009 7:18:51   
poetesa
ja sam čitala da se beba samo promućka user posted image user posted image  

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2009 14:45:48   
mišur
Ja i mm smo se seksaliuser posted image  negdje do polovine 8-og mjeseca, koliko se sjećam...
Poslije mi nije bilo ni do seksa ni do maženja koliki mi je stomak bio...
Nisam se mogla izboriti sama sa sobom, a kamoli još da me mm čačkauser posted image user posted image user posted image user posted image
E poslije poroda smo sačekali nekih 2 mjeseca, i pokušali, ali je boljelo...

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2009 14:48:54   
new mama
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja i mm smo se seksaliuser posted image  negdje do polovine 8-og mjeseca, koliko se sjećam...
Poslije mi nije bilo ni do seksa ni do maženja koliki mi je stomak bio...
Nisam se mogla izboriti sama sa sobom, a kamoli još da me mm čačkauser posted image user posted image user posted image user posted image
.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kraljica si


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2009 23:37:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mišur

Ja i mm smo se seksaliuser posted image  negdje do polovine 8-og mjeseca, koliko se sjećam...
Poslije mi nije bilo ni do seksa ni do maženja koliki mi je stomak bio...
Nisam se mogla izboriti sama sa sobom, a kamoli još da me mm čačkauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image  E fakat si kraljica!!! Isti sam slučaj, nije mi ni do čega, iz dana u dan je "područje" sve ne pristupačnije. S koje god strane okreneš, ne može se doći do... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.4.2009 15:34:36   
mamin_zivot
sto se mene tice ja mogu user posted image , naidje mi nekad nesto nemam volju ali kad skontam sta propustam uhvatim se posla.. na bok ili dogi najvise odg jer stomak je poveliki pa ne ostavlja neki veliki izbor. Naštetiti ne može sve dok je u normalnom ritmu.. 34 sedmica sam i dalje uzivam u carima sexa.. user posted image ...znate kako je rekao Ismet Horo: "dok se glave ne sudare" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 8:36:48   
amarilis
Cao, trudnice!user posted image
Nova sam, citala sam sve ama bas od pocetka... I ja sam u petom mjesecu trudnoce, tačnije 19-ta nedjelja... U 17-toj sam bila na kontroli i doktor mi je rekao da je za sada sve OK, da mogu imati sex ali da ne ide 'duboko'!?user posted image Kako, pa nema ramena?!user posted image   Doduše, imala sam prije 2 godine spontani (blighted ovum) a prije 8 mjeseci vanmatericnu, da li je to uzrok tako cudnoj zabrani?? Ima li neka od vas neko slicno iskustvo s tim 'do pola'?user posted image

(odgovor članu Ninica1709)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 8:51:20   
manuela RR
amarilis ja mislim da se to tvoj ginekolog našalio s tobom pa se tako izrazio,i da ti je time htio reći da se seksaš slobodnouser posted image user posted image user posted image user posted image
premda bi ja na tvom mjestu bila oprezna baš zbog problema koje si imala sa predhodnim trudnoćama.
Stvarno mi je žao što ti se to desilo,ali na forumu ćeš naći dosta žena koje će ti po tom pitanju moći puno više pomoći od mene.
Dobro nam došla na forum!


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 8:57:14   
bubuli
ehh mm se zali i sali da ga silujem ovih dana...krenulo me pravo hehe
doduse ja sam malkice trudna i nesmeta ni stomak niti ista al nekad me uhvati strah poslije obavljenog posla...
znamo se zaboraviti pa malo zesce onda uhhh trudna sam pa laganice....
dok mogu i hocu user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 9:14:58   
amarilis
Manuela, hvala na dobrodošlici i odgovoru!
To što je bilo, bilo je, dobro sam prošla, extra hB! I u nesreći nekada bude sreće!
Sve u svemu, ako se i šalio moj doktor je dobro prepao mm jer se on boji da mi i stomak dotakne a za ostalo i da ne govorimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 9:19:10   
manuela RR
Onda tvoj muž nema baš smisla za humoruser posted image user posted image user posted image user posted image
Nek se ne prepada,pa nije baš da mu je nepoznato područjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 9:24:35   
amarilis
I te kako mu nije nepoznatouser posted image
Nešto mi je činiti, pa makar i 'do pola'user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 9:33:25   
ena23
pola vino pola voda, sve ljulja osim poda....user posted image

ljuljaj amarilis, bez brige samo user posted image

i ja mislim da je doktor htio reci samo malo njeznije jer se u trudnoci ne preporucuju bas ono kama-sutra poze, nego onako, laganini, pomalo user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: spolni odnosi u trudnoći
12.5.2009 9:52:02   
amarilis
Ma, i red je da se ljulja...user posted image   bar malouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *