|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 14:36:51   
Ivona
dr.Bojan Gvozdenovic

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu zmijica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 15:16:49   
zmijica
i mene vodi on,zato i pitam posto vidim da si iz zenice...daj mi reci kako si zadovoljna s njim

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 15:33:58   
Ivona
Imam samo rijeci hvale.Drzi se njega i sve ce biti O.K.
Ja sam mu isla privatno,ali kada sam usla u 9 mjesec i kada se ukazala potreba za CTG-om i za ostalim pretragama u bolnici,izasao mi je maximalno u susret.Brinuo se za mene kao da sam mu jedini pacijent.
On me i porodio...
NISAM MU PLACALA ZA LJUBAZNOST!!!
 
Vjerovatno si primijetila da je malo skrt na rijecima,sto je mene na pocetku strasno zivciralo,ali sam naucila kako da dodjem do potrebnih informacija-bila sam nenormalno dosadna user posted image  
Ako ikada u zivotu budem ponovo trudna,nastojat cu da mi on   vodi trudnocu.
Ovih dana cu otici do njega na kontrolu.

Moj savjet ti je da se postedis dispanzera za zene u poliklinici(ako si u mogucnosti),ali ne zbog toga sto ti se kod privatnika svi smijese i sto je interijer "divan"user posted image ,nego iz prostog razloga sto je dobro da tvoj ginekolog radi i u bolnici.Nikada ne znas sta ce ti zatrebati.
I nemoj vjerovati u bajke tipa "ne mozes bez trudnicke knjizice".Meni je nikada niko nije zatrazio.Znaci,ako ides i u polikliniku i privatno,samo se lomis bezveze i rizikujes da gore pokupis neku bolescuru.
Ako ti bude trebala jos neka informacija,poslaji mi PP user posted image

Veliki pozdrav!user posted image
 
 

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu zmijica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: spolni odnosi u trudnoći
31.7.2008 17:09:12   
zmijica
hvala ti puno na informacijama,ja sam kod njega u poliklinici Sunce,ono sve mi je super necekam puno jos mi uz to radi i 4D ultrazvuk i tako.....i ja sam jako pricljiva pa tako da ostanem i po 45 min.pricajuci s njim i ispitivajuci ga user posted image ...mislim da dobije nervni slom heheheuser posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.8.2008 23:16:39   
dacy
ja sam otvorena i doktor mi je zabranio odnose user posted image

(odgovor članu zmijica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.8.2008 17:47:31   
Aquarius
Ja sam na samom početku trudnoće ali mi je doktor zabranio odnose. user posted image user posted image user posted image
Trudnoća je OK i mislim da mi je doktor paranoičan.user posted image Doduše, imala sam prije spontani pa ga možda to brine, a negdje sam čitala da sjemena tekućina sadrži nešto što izaziva kontrakcije maternice (blage). Ma nemam pojma.
Samo mi je ova zabrana jako teško pala.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 15:34:23   
dina_89
mi smo cak u skoli ucili da bebi odgovara "ljuljanje" user posted image user posted image user posted image  kazu sve sto godi majci godi i bebi  inace zavrsila sam pedagosku gimnaziju pa smo o trudnoci i odgoju dosta ucili

ja sam takodje na pocetku trudnoce i prva mi je trudnoca doktorica mi je rekla da je za sada sve uredu a sto se tice odnosa mogu ih imati sve do zadnjeg mjeseca trudnoce a to mi je glupo, ne mogu bez sexa i namjeravam je slijedeci put pitati zasto, jer sam bas na nekoliko mjesta procitala da se preporucuje jer orgazam pospjesuje porod tak nesto a i ja zelim sex i u devetom

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 15:46:31   
dinciii
Dina_89 u devetom ti mjesecu bas preporucuju da imas sto vise odnosa jer stim imas laksi porod i mozes ga i izazvati...a najvise utice na to sperma...samo sto neces imati vise snage da imas odnose svaki put kad pozelis user posted image barem je tako kod mene...mene je doktor pitao sta cinim za laksi porod i ja mu rekla pa idem uz stepenice a on se nasmija i rece pa dobro to al znaj da je sex jako bitan u zadnjem mjesecu user posted image pa eto nadam se da sam ti barem malo pomogla..zelim ti laganu trudnocu i porod...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 15:50:02   
Nedi
Mi smo imali zabranu od kako smo saznali zauser posted image tj.od 8.sedmice. I jos +dva mjeseca poslije poroda,uh.....bilo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 16:01:08   
dina_89
IZVORNA PORUKA: dinciii

Dina_89 u devetom ti mjesecu bas preporucuju da imas sto vise odnosa jer stim imas laksi porod i mozes ga i izazvati...a najvise utice na to sperma...samo sto neces imati vise snage da imas odnose svaki put kad pozelis user posted image barem je tako kod mene...mene je doktor pitao sta cinim za laksi porod i ja mu rekla pa idem uz stepenice a on se nasmija i rece pa dobro to al znaj da je sex jako bitan u zadnjem mjesecu user posted image pa eto nadam se da sam ti barem malo pomogla..zelim ti laganu trudnocu i porod...



hvala puno dinciii brine me zasto mi je  upce doktorica tako rekla ali namjeravam je pitati i  poslusati cu ono sto mi se vise svidja to jeste vaseg doktora

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 16:04:03   
dinciii
ako ti je trudnoca uredna ne bi trebao bit problem,samo ako ne daj boze ima nekih komplikacija ne treba...a ja sam vise pazila na pocetku nego sada user posted image uglavnom sretno...

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 17:02:22   
andji
ja sam imala normalnu urednu trudnoću,bila sam aktivna sexalno do zadnjeg dana,mal te ne,i sve je bilo ok,meni je godilo,a i porodila sam se za 15 min. na stolu.Zato žene u akciju,ko smije naravno,ne slušajte ono 'kad se udje u 6ti mjesec treba prestati'

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 18:40:17   
mynxlee
uh, ne spominjite mi seksualne odnose... moji su se sveli na godisnja doba. doduse, zakacila sam samo proljece i ljeto. nisam smjela zbog ovog, nisam zbog onog, onda ovaj MM se nesto ko biva boji, ma haos... a moj libido je dosegao crvenu tacku usijanja. fakat ti je u trudnoci nagon za sexom veci. sad mi je 10 dana do termina i ruku na srce, sad ja ne smijem, a i ovaj moj ne bi 1000%.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 22:25:02   
Anoniman
Ja sam imala sve do posljednjeg dana. Ujutro prvo imala sex pa nakon sat otišla na porod (pošto je bio dogovoreni porod). I pita mene dr. kada ste imali zadnji put odnos (a vrši vaginalni pregled) i sad ja sva važna kažem: prije 7 dana, kaže dr. a da se niste šta zenuli, da nije slučajno prije 7 min.?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: spolni odnosi u trudnoći
28.11.2008 22:57:26   
mynxlee
hehehe... mislila si zeznuti, a!?

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.11.2008 0:00:34   
Anoniman
Malo je reći da sam se pošteno izofirala. E jbg, kad i dr. svašta pitaju user posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.11.2008 7:56:50   
andji
enisa sara dobra si mi,i mene je jednom pitao ali ja sam rekla istinu zato što sam znala da oni to mogu vidjeti vaginalnim pregledom,dr mi je bio zvjerka,kad je upitanju posao onda je baš bio ozbiljan i nema šale,ali kad završimo sa pregledom znao se je šaliti

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.11.2008 7:59:05   
andji
On me i porodio,jest da sam imala super trudnoću i išla sam mu privatno,ali bio je korektan,i sjećam se kad me porodio,on meni nabacuje ruku,u fazonu ono daj 5,kao uspjeli smo,i toga kad se sjetim suze mi krenu...evo baš sam se naježila

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.11.2008 18:46:33   
Anoniman
Pa kad već znaju što pitaju user posted image user posted image user posted image  Meni bilo 19,5 god., nisam znala da vide....user posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: spolni odnosi u trudnoći
29.11.2008 19:45:42   
mi
dalmatinka sreco moras se opusti i lijeciti upalu.puno srece i brzo ozdravljenjeuser posted image user posted image

(odgovor članu ermmina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 14:18:34   
taze_mlada
ja sam u 18-toj sedmici i sve do zadnjeg pregleda sad u petak mi je sex bio zabranjen...user posted image posteljica se digla i dok rece da mozemo imati odnoseuser posted image ali evo prodje nekoliko dana a mi se jos nismo zadaliuser posted image a ja kad pomislim malo me strah a ogromnu zelju imam.... da ne spominjem da bukvalno imam orgazmicke snoveuser posted image

(odgovor članu mi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 19:20:12   
Anoniman
hahahahahahahaha e dobra si!! Ma kad ti je dr. rekao, brzo na posao user posted image user posted image  A ja uopšte nemam želju za sex-om.....user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:02:45   
dinciii
Drage moje evo danas sam bila kod doktora na pregledu...posto sam presla termin pa ono rutina i kad me je pregledala rece mi znas li ti sta je sad dobro za porod.ja rece da ne znam a tu i MM...kaze ona meni spolni odnos jer sperma je kao lijek pred porod i da je dobro da imas odnos naravno ako je sve uredu....i tako se moj MM utvrdi da smije inace ga je uvijek bilo strah user posted image user posted image user posted image tako da znate drage moje trudnice ako nemate nikakvih komplikacija slobodno se bacite na "posao" jer i vama ce bit lakse za porod...sretno svim trudnicama.... 

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:05:40   
tajjra
bacaj se onda draga na posao hehehhe
i ja izbjegavam sad skroz a da se nepozeli nije istina hehhehehe

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: spolni odnosi u trudnoći
1.12.2008 21:11:26   
Romali
dinciii, ta metoda pali sigurnouser posted image user posted image user posted image
Ja prenijela 2 dana i dosadilo čekanje. Nakon keksa počelo otvaranje i ostalouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *