|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:32:02   
reallove
heheehe a ovdje imas sve sto pozelis,sareni se zenica od takvih standovauser posted image user posted image neznam jel jos ima

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:33:14   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Joj tako je u njemackoj bilo sve po 99 feninga, dok su jos marke bile... kako sam voljela tu prodavnicu... moglo je se naci majica dobri a ni marka... doduse tad sam nosila S i XS hehehe =)

E dobra siuser posted image Ja sad nosim XXXXXXXXXXXXXLuser posted image user posted image user posted image Ali zato danas nadjoh na pijaci na Ciglanama super farmerke,15KM,pa odoh sutra po jos jedne(ima veeelikih brojevauser posted image )



oj da sam blize i meni vala treba dobri farmerica a nemogu nigdje da nadjem... bar ne za te pare hehe... ja kad sam nedavno trebala da uzmem pantalone meni ova jedna de vidi ove de one a jarane sve preko 200 KM a ja je gledam jel poludila....

De meni jedne fedeksaj =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:36:08   
neki
IZVORNA PORUKA: Ilhana


IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: Ilhana

Joj tako je u njemackoj bilo sve po 99 feninga, dok su jos marke bile... kako sam voljela tu prodavnicu... moglo je se naci majica dobri a ni marka... doduse tad sam nosila S i XS hehehe =)

E dobra siuser posted image Ja sad nosim XXXXXXXXXXXXXLuser posted image user posted image user posted image Ali zato danas nadjoh na pijaci na Ciglanama super farmerke,15KM,pa odoh sutra po jos jedne(ima veeelikih brojevauser posted image )



oj da sam blize i meni vala treba dobri farmerica a nemogu nigdje da nadjem... bar ne za te pare hehe... ja kad sam nedavno trebala da uzmem pantalone meni ova jedna de vidi ove de one a jarane sve preko 200 KM a ja je gledam jel poludila....

De meni jedne fedeksaj =)

user posted image Fedeksovacuuser posted image Ali stvarno se razocaram kad odem sebi sta da kupim,jadna sve mislim ma moze ovo meni,a ne mogu ni navuciuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Štedite li i kako?
17.10.2009 23:37:24   
Ilhana RR
joj znam draga... i ja ljetos kad sam ono bila pa one kise bile gdje god odem nema brojeva... i na kraju naletim na jednu na pijaci na ilidzi koja samo ima velike brojeve... ama samo sto uze pantalone duge ono poce sunce hahahaha =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Štedite li i kako?
18.10.2009 0:48:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Golubica

Eh drage moje, posto vidim da vecina ima neki razradjeni plan stednje, recite mi sta vam je najvise pomoglo? Koji nacin, jer meni haman nista ne pomaze, kao da mi neko novac iz kuce krade, :). Planiram poceti i sa onim tzv SEDMICNIM JELOVNIKOM (nije zbog novca, nego nekada nemam ideju sta praviti), pa me zanima je li to neko vec isprobao i ima li efekta, naravno ustedi li se sta?


Iskreno taj sedmicni jelovnik je barem meni jako pomogao...Dogovorimo se i uskladimo sa zeljama o hrani, pa tako otprilike i kupim sta mi treba za jednu sedmicu, prije sam kupovala sve i svasta pa pola bacala, jer uopste i ne stignem upotrijebiti...Ne znam kako je dole ali ovdje se voce kupuje na kom u mnogim prodavnicama pa ja uvijek kupim npr 1,5 kg raznog voca....Ilhana je napomenula i akcije koje i ja takodje pratim, uvijek se moze ustediti na njima, te ustedjene pare saberem i ostavim na stranu...
Pokusaj mjesec dva pa uporedi razliku

(odgovor članu Golubica)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Štedite li i kako?
18.10.2009 1:20:09   
teta berta
Kakva stednja, ne moze mi doteci do dvadesetoguser posted image user posted image user posted image  Ko kad mi je konzum pred nosomuser posted image  Svaki dan udem, i kad treba i kad ne treba, a uvijek trebauser posted image user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 9:39:45   
Hocu bebu
Stedimo za kucu koja je na kreditu, da je jednom godisnje otplatimo, za desetak hiljada eura, pa da bude manje godina user posted image
Hranu kupujem, nazalost nekad i ne gledam sta, samo trpam, pogotov kad je Ramazan user posted image user posted image
Ne razbacujem se previse na odjecu, jednom mjesecno nesto kupim od odjece, a sve ostale moje kozmeticke potrebne stvari kupujem kad kupujem i hranu....
Zadali smo se u poso, radi ove kuce, onda ako Bog da sa mojih tridesetak godina, mirna Bosna...

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 12:15:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

Kupila sam fino vrecu brasna(joj kako ovo sega zvuciuser posted image ),

kako ovo poučno zvučiuser posted image -i ja ću isto

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 12:53:04   
neki
IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

Kupila sam fino vrecu brasna(joj kako ovo sega zvuciuser posted image ),

kako ovo poučno zvučiuser posted image -i ja ću isto

Fakat eeeeeuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 15:28:36   
Dida79
Ma kakva stednja sta je touser posted image
Od kako sam rodila ovoga malenog ja ne radim znaci evo vec 2.5god muz radi i ima relativno dobru platu jedemo sve domace kuham sve nista gotovo ne kupujem osim grickalica i naravno slatkisa sveki mi svo povrce donese znaci ni to ne kupujem e sad se pitam gdje su mi pareuser posted image a kad je garderoba u pitanju pocastim sama sebe s vremena na vrijeme nekom krpicom a djeci uvijek gledam prvo tako da im nikada nista ne fali...a sto se tice rezija to mi nikada nece biti jasno telefonski racuni su katastrofa kada god otvaram kovertu imam osjecaj da ce me hercika opalitiuser posted image user posted image user posted image i struja isto tako.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 15:34:46   
ivana st
Štedim ja,još da i mm tako štedi gdje bi nam bio kraj user posted image user posted image user posted image . Kupujem odjeću uglavnom na sniženjima i ne trpam ormare krpicama koje vidim,kupim i na kraju ne nosim (a to sam nekad radila), kuham i ne kupujem gotova jela, ne trošim na kozmetičke tretmane koje i sama mogu jednako dobro obavit kod kuće, i što je najbitnije kupujem planski.Prije bih tako znala kupit puno sitnica koje mi i ne trebaju,a na to najviše  odu novci.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 15:45:49   
leli§

IZVORNA PORUKA: Golubica

Eh drage moje, posto vidim da vecina ima neki razradjeni plan stednje, recite mi sta vam je najvise pomoglo? Koji nacin, jer meni haman nista ne pomaze, kao da mi neko novac iz kuce krade, :). Planiram poceti i sa onim tzv SEDMICNIM JELOVNIKOM (nije zbog novca, nego nekada nemam ideju sta praviti), pa me zanima je li to neko vec isprobao i ima li efekta, naravno ustedi li se sta?


Golubice, ja mislim da sam na ovoj ili nekoj slicnoj temi prethodno vec napisala vezano za taj jelovnik. meni je to suoer stvar...doduse nekad se omakne pa ga se ne pridrzavam reicmo ako ja ili mm izrazimo "zelju" za necim mimo jelovnika...ali je meni to super vodic ne samo zbog izdataka nego striktno radi vremena...ne moram na poslu mozgati sta bih mogla rucku. znam da vec imam ideju (koja visi zaljepljena na zamrzivacu) i da imam sve potrebne sastojke kod kuce. user posted image eh sad ustedi li se ista... ne znam sta bih ti rekla...ja mislim da da... nisam bas sad striktno pratila ali mislim da ima ustede sa strane pa kolika god ona bila za uhar je...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 16:10:28   
acudesa
IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: acudesa

IZVORNA PORUKA: neki

Kupila sam fino vrecu brasna(joj kako ovo sega zvuciuser posted image ),

kako ovo poučno zvučiuser posted image -i ja ću isto

Fakat eeeeeuser posted image


dodajem-i ugrije se stanuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 16:56:39   
Anoniman
bravo neki za brasnouser posted image user posted image user posted image
I mi kupujemo...ukusniji mi je domaci hljeb, a i jeftinije je.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 17:33:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

bravo neki za brasnouser posted image user posted image user posted image
I mi kupujemo...ukusniji mi je domaci hljeb, a i jeftinije je.


user posted image user posted image user posted image user posted image
pahuljice, kad napraviš postavi sličicu da izazoveš zazubiceuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Štedite li i kako?
19.10.2009 19:05:25   
Golubica
IZVORNA PORUKA: leli§


IZVORNA PORUKA: Golubica

Eh drage moje, posto vidim da vecina ima neki razradjeni plan stednje, recite mi sta vam je najvise pomoglo? Koji nacin, jer meni haman nista ne pomaze, kao da mi neko novac iz kuce krade, :). Planiram poceti i sa onim tzv SEDMICNIM JELOVNIKOM (nije zbog novca, nego nekada nemam ideju sta praviti), pa me zanima je li to neko vec isprobao i ima li efekta, naravno ustedi li se sta?


Golubice, ja mislim da sam na ovoj ili nekoj slicnoj temi prethodno vec napisala vezano za taj jelovnik. meni je to suoer stvar...doduse nekad se omakne pa ga se ne pridrzavam reicmo ako ja ili mm izrazimo "zelju" za necim mimo jelovnika...ali je meni to super vodic ne samo zbog izdataka nego striktno radi vremena...ne moram na poslu mozgati sta bih mogla rucku. znam da vec imam ideju (koja visi zaljepljena na zamrzivacu) i da imam sve potrebne sastojke kod kuce. user posted image eh sad ustedi li se ista... ne znam sta bih ti rekla...ja mislim da da... nisam bas sad striktno pratila ali mislim da ima ustede sa strane pa kolika god ona bila za uhar je...




Ma meni je vise dosadilo kontati sta i kako za rucak. Nije mi mrsko napraviti, ali zaista nekada nemam ideju, posebno sada kada i Asja jede uglavnom sa nama, pa je sve njoj prilagodjeno. Moram pokusati sa JELOVNIKOM, da sebi pokusam olaksati, :)


_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Štedite li i kako?
13.11.2009 19:55:44   
jabuka28
Trosim onoliko koliko imam ipak sada mi svjest neda da trosim na markiranu odjecu..Dok sam cura bila dala bi sve za krpice...Sto se hrane tice mi uzimamo ono sto volimo...odem kod arapa jer uvozi nasu hranu...mozda je nesto malo i jeftinije...kupujemo 2 puta na veliko...ali onda uvijek treba otici do trgovine po mlijeko,kruh i tu ako nemam liste uvjek dodam jos neke stvari...srecom nemam masine za sudze ali imam za ves i puno struje potrosim...moracu kontaktirati nji za struju i prestati biti clan do daljneg jer sam cula da je jeftinije ako si upisan kod nji...moglo bi se reci da dajem nesto manje novaca na odjecu...djetetu gledam da kupim malo vecu robu da dugo traje...doljne rublje uzimam svima malo jeftinije-na tom stedim!Sada sam pocela iskljucivati tv iz zida...sve do sada nisam placala televizor ali sada nas uhvatili pa moracu...
c

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Štedite li i kako?
13.11.2009 19:59:49   
dana3
jabuka28-gdje ti zivis?

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Štedite li i kako?
13.11.2009 20:08:33   
*Seve*
Kupujem sve sto hocu,sto se tice hrane na tome nikad nebi stedila.
Kada mi je zelja nesto pojesti,pa da neznam koliko kosta ja to kupim.
Mada se mijesecno podnamirujemo,veliki komision se kupi svega od do...
Uzimam sta volim.A svaki dan opet izadjem u prodavnicu po hljeb,sallatu,svjeze voce
povrce i uz to uvijek jos nesto kupim....A odjecu da ne govoriim....user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Štedite li i kako?
13.11.2009 23:50:34   
leli§
eh da jos nismo spomenuli da u kupovinu namirnica nikada ne treba ici gladanuser posted image

i ja bih jos da dodam nesto- cijene variraju ne samo ovisno od proizvodjaca nego i od lokacije proizvodnje. ne znam sad kakvo je stanje sa Bosnom ali recimo kod nas je Tide deterdzent za ves cini mi se oko 6 eura 4 kg Onaj koji je proizveden u Ujedinjenim Arapskim Emiratima ili Saudiji ili cak Njemackoj---ovisno od posiljke valjda, no medjutim onaj koji je proizveden u USA je 27$ za 2.5kguser posted image nigdje veze. doduse taj iz USA je drzao samo jedan market, ne znamima li jos ali ako naidjem slikam vam. ja nisam mogla vjerovati. a jos jedan primjer, Boze oprosti ali je meni voda voda. ako nij iz Bosne sa cesme onda mi je ova flasirana skoro svaka ista, naravno ako nije bljutava. (mi pijemo flasiranu vodu iako imamo filter ali ja kod pogledam koliko se kamenca nakupi u kupatilu ne vjerujem ja ni filteru:))no medjutim evian je 2.5 eura za 0.5l vode a volvic 2 eura dok su lokalni ili regijski izvori po 15-ak centi za 0.5l.


*Seve* mislim da niko sebi na hrani ne bi uskratio, mislim da svi u biti govore ovo za hranu striktno zato sto se baci puno neiskoristene hrane. bar je kod mene takav slucaj...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Štedite li i kako?
13.11.2009 23:56:39   
reallove
ja se bas nemogu pohvaliti da stedimo...nekad sami kazemo e od danas malo stedimo ali cim krenemo vani,opet po starom..neda nam se nesto..jos je ovdje sve skupo,uffff

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Štedite li i kako?
14.11.2009 0:04:37   
veeseelaa
ja bolje da se ne javljam na ovu temu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Štedite li i kako?
14.11.2009 0:07:37   
leli§

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja bolje da se ne javljam na ovu temu



kako da se ne javljas... ja znam kako ti stedis... das covjeku cvaju i jos zahtjevas svaki dan da kupi hljebuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Štedite li i kako?
14.11.2009 10:16:21   
acudesa
Ja sad imam novu parolu: Zašto ja na gluposti da potrošim 20-30,..KM, kad time mogu pomoći nekoj familiji koja nema nikakvih primanja (strah me Boga)..znači, i dalje štedim i još više

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Štedite li i kako?
14.11.2009 14:31:26   
gvendolina
ja stvarno ne znam da stedim,dok ima imauser posted image
Najvise se izradim ako udjem da kupim neku glupost i onda potrosis 50 KM a u kesi nistauser posted image Tu nam se najvise pare izvuku.

Ako nekad i ostane nesto para uvijek iskrsnu neki nepredvidjeni troskovi ili za auto,babine,sunete,rodjendane...tako da stvarno nema sanse da nesto ostavimo sa strane.



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *