|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.3.2013 22:19:02   
zvončica

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: zvončica

Samo da repliciram na farbu Keune......dugotrajno farbanje sa njom ce da isusi kosu....ona jeste super farba i ja sam je dugo koristila, ali sasusi kosu zestoko....1517 je pepeljasto plava.



znači da je zaboravim momentalno jer mi je kosa prirodno uvijena, i samim tim suha,


Ja je vise nikad nisam koristila od tad....ima godina i po koristim Garnierove....mijesam dvije - bež plavu i pepeljasto plavu.....i nemam ruznog zutila i kosa je ok....vala svaka plava im je dobra....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 18:03:46   
Dz3ni
Hej žene jedno pitanjce... Naumila ja danas da se blajham i kupim Afroditin extra white blanš i Shwarzkopfov hidrogen 12%, ali nisam pročitala uputu na blanšu dok nisam došla kući i vidim da piše da treba koristiti Afroditin ULJNI 6% hidrogen, e sad ne znam da li da se igram i da koristim ovaj koji sam kupila ili da ipak dignem guzu i odem do prodavnice? user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 18:45:57   
Dz3ni
Plavuše ima li vas? user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 18:59:21   
melin
uh, ja ti nebi preporucila da se igras s tim iz licnog iskustvauser posted image s blajhanjem,ipak slijedi upute...

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 20:19:39   
reallove
Na koju boju mislis stavljati blans? Za blajhanje se i koristi 12% hidrogen...Moze i 9%...12 % se koristi jer ce on sigurno izvuci boju,ne znam kako tu pise 6%,taj se stavlja u farbe obicne...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 20:38:09   
Dz3ni
Ma iskreno ovo mi je prvi put da se kući blajham, do sad sam kod frizera samo i uvijek ispadnem bijela. Bila sam jedno vrijeme prirodna, tj. smeđa jer sam bila trudna i sad opet hoću u plavo. Nedavno sa, se ofarbala garnierovom farbom i nije baš najbolje ispalo pa sad hoću blanšem. Tako sam i ja čula da se stavlja 12%, zato sam i kupila... Da ja ipak stavim ovaj 12%? user posted image
A na to sve sam uzela i farbu Keune 1517 i 3% hidrogen za nju.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 21:25:35   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Ma iskreno ovo mi je prvi put da se kući blajham, do sad sam kod frizera samo i uvijek ispadnem bijela. Bila sam jedno vrijeme prirodna, tj. smeđa jer sam bila trudna i sad opet hoću u plavo. Nedavno sa, se ofarbala garnierovom farbom i nije baš najbolje ispalo pa sad hoću blanšem. Tako sam i ja čula da se stavlja 12%, zato sam i kupila... Da ja ipak stavim ovaj 12%? user posted image
A na to sve sam uzela i farbu Keune 1517 i 3% hidrogen za nju.


Za farbu 1517 ti je preslab 3% hidrogen.........ja se farbala sa njom i stavljala sam 9%....i kod ove farbe ide omjer 1:2 - 1 farba i 2 hidrogena.

A sto se tice blansa i tu ti treba najmanje 9% hidrogen........al' to sto ti namjeravas, da se prvo blansiras, pa ovu farbu da stavis isusice ti kosu pravo.....zato pazi....nemoj dugo drzati blans...sretno user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 21:34:56   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: Dz3ni

Ma iskreno ovo mi je prvi put da se kući blajham, do sad sam kod frizera samo i uvijek ispadnem bijela. Bila sam jedno vrijeme prirodna, tj. smeđa jer sam bila trudna i sad opet hoću u plavo. Nedavno sa, se ofarbala garnierovom farbom i nije baš najbolje ispalo pa sad hoću blanšem. Tako sam i ja čula da se stavlja 12%, zato sam i kupila... Da ja ipak stavim ovaj 12%? user posted image
A na to sve sam uzela i farbu Keune 1517 i 3% hidrogen za nju.


Za farbu 1517 ti je preslab 3% hidrogen.........ja se farbala sa njom i stavljala sam 9%....i kod ove farbe ide omjer 1:2 - 1 farba i 2 hidrogena.

A sto se tice blansa i tu ti treba najmanje 9% hidrogen........al' to sto ti namjeravas, da se prvo blansiras, pa ovu farbu da stavis isusice ti kosu pravo.....zato pazi....nemoj dugo drzati blans...sretno user posted image


Hvala user posted image
Ma ima kratku kosu, ako šta i zeznem valjda će se dati ispraviti (što se tješimuser posted image )
Ja ću pokušati ovo što sam naumila pa šta mi Bog da user posted image Kontam 15 minuta držati blanš i to je to.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 21:48:58   
Hannica

IZVORNA PORUKA: vila_7

evo da napisem da su KEUNE plave farbe odlicne!!!

Zadnje 3 godine pokusavam se ofarbati u plavo kako sam i bila sa Garnierovim 100%color (crveno pak.koje se prestalo proizvoditi), i apsolutno nijednom farbom nisam postigla staru plavu kakvu sam imala. Izbjegavala sam Keune samo zbog prica.....i na kraju mi pukne film i uzmem ih,ofarbam se sa strahom....i ispadne super boja-skoro kakvu sam imala, izjednacilo mi boju na kosi jer sam od silnog prefarbavanja bila sarena, uopce ne smrdi, NIMALO me nije pekla (ali sam ubacila i maslinovo ulje), ma bas sam zadovoljna-jos jednom cu cijelu duzinu da bas bude lijepa plava kakvu zelim i onda samo izrastak....


A kakvih prica? user posted image Ja koristim keune vec skoro godinu dana,za sada sam zadovoljna,koristim tamnoplovu i 6 % hidrogen,ispadne smedja i zadovoljna sam bojom.Uglavnom farbam izrastak,cijelu kosu ofarbam rijetko,kad se bas ispere.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Savjeti za farbanje kose
15.4.2013 22:10:29   
hapymum
Ja sam vec plava 5 godina farbam se sa KEUNE 1517 i 2 12% hidrogena.2 puta godisnje radim pramenove.kosa mi je duga preko ledja,znaci uz redovno sisanje ona moze biti zdrava tako da ovo o isusivanju kose sve zavisi od vase prirodne kose.Kosa ako je prirodno valovita samim tim je i malo suha .

A ovo za blans afroditin slobodnoo uzmi 12 % hidrogen i pomjesaj stavi na kosu ,gledaj otprilike kako ti izvlaci tj zavisi kakvu ces boju poslije staviti.onda operes kosu sacekaj malo i ofarbaj se,

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2013 15:00:57   
daris
Pozdrav cure! Da li mozda neko ima iskustva sa Keune bojom za kosu.U pitanju je Paris chic boja 9.43.Zanima me koji hidrogen treba uzeti?Moze li mala pomoc?

_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Savjeti za farbanje kose
10.5.2013 15:22:58   
damma

IZVORNA PORUKA: daris

Pozdrav cure! Da li mozda neko ima iskustva sa Keune bojom za kosu.U pitanju je Paris chic boja 9.43.Zanima me koji hidrogen treba uzeti?Moze li mala pomoc?


Ja dugo koristila keune uz njihov hidrogen, al kako sam primijetila u zadnje vrijeme mi isusuje kosu. vjerovatno sam je dugo koristila..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:19:49   
ena23
pitanje: da li se smje farbati kosa farbom koja je stajala otvorena? cetri mjeseca otprilike... ja nikad ne potrosim citavu farbu, uvjek samo pola, i sad mi je ostalo pola od prije 4 mjeseca, one farbe kao pjena sto se nanosi. naravno, samo jednom otvorena i sve fino vraceno i zatvvoreno u svom orginalnom pakovanju.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:25:33   
reallove
Smije se farbati..Samo,koliko ce boja primiti,to je pitanje jer vec duze je farba otvorena..Stavi farbu i kupi nov hydrogen...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:36:37   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ena23

pitanje: da li se smje farbati kosa farbom koja je stajala otvorena? cetri mjeseca otprilike... ja nikad ne potrosim citavu farbu, uvjek samo pola, i sad mi je ostalo pola od prije 4 mjeseca, one farbe kao pjena sto se nanosi. naravno, samo jednom otvorena i sve fino vraceno i zatvvoreno u svom orginalnom pakovanju.

Sta pise na farbi, koliko dugo moze stajati otvorena? To je oznaceno kutijicom sa otovrenim poklopcem (obicno) i pise vremenski period...
Ja sam koristila tako otvorene farbe, doduse ja koristim one u tubi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:38:27   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: ena23

pitanje: da li se smje farbati kosa farbom koja je stajala otvorena? cetri mjeseca otprilike... ja nikad ne potrosim citavu farbu, uvjek samo pola, i sad mi je ostalo pola od prije 4 mjeseca, one farbe kao pjena sto se nanosi. naravno, samo jednom otvorena i sve fino vraceno i zatvvoreno u svom orginalnom pakovanju.

mislim da na onoj što je ko pjena piše da se mora cijela potrošiti, ako se dobro sjećam.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:40:33   
ena23
pise da se mora cjela potrositi ili baciti ostatak, evo sad procitala.
zao mi para user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:43:27   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ena23

pise da se mora cjela potrositi ili baciti ostatak, evo sad procitala.
zao mi para user posted image

Eto ti odgovor user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:43:31   
reallove

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ena23

pitanje: da li se smje farbati kosa farbom koja je stajala otvorena? cetri mjeseca otprilike... ja nikad ne potrosim citavu farbu, uvjek samo pola, i sad mi je ostalo pola od prije 4 mjeseca, one farbe kao pjena sto se nanosi. naravno, samo jednom otvorena i sve fino vraceno i zatvvoreno u svom orginalnom pakovanju.

Sta pise na farbi, koliko dugo moze stajati otvorena? To je oznaceno kutijicom sa otovrenim poklopcem (obicno) i pise vremenski period...
Ja sam koristila tako otvorene farbe, doduse ja koristim one u tubi...

za ove i ja kazemuser posted image ...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:47:26   
Visnja RR
ne znam kako izgleda ta ko pjena ali ona sto se u bočici pomješa pa nanosi na kosu se ne moze koristiti kasnije kad se već pomješa sa hidrogenom ili s cim se vec mjesa... iskoristiti sve kad se otvori ili ostatak baciti


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Savjeti za farbanje kose
17.9.2013 10:47:28   
ena23

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ena23

pise da se mora cjela potrositi ili baciti ostatak, evo sad procitala.
zao mi para user posted image

Eto ti odgovor user posted image


"kad sve drugo zakaze... procitaj uputstvo" user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.9.2013 11:38:29   
elma.m
Da li je neko radio ombre ili kako se vec zove, ono sa vrhovima ofarbanim sami? Cula sam da je u frizerskom preskupa, a vidjela da imaju one neke farbe namjenjene tome? Ja imam tamno smeđu kosu i mislim da mi nece uspjeti, pa da provjeri sa vama da slucjano neko nije radio vec?

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.9.2013 11:47:04   
Visnja RR
ne bih ti preporučila da radis sama...jer možeš napraviti horor.... čak dobro provjeri ikoji frizer to radi dobro

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu elma.m)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Savjeti za farbanje kose
9.10.2013 13:25:24   
elma.m
A zna li neko dobrog frizera za to, jer i ja sam baš razgledala po gradu kod djevojaka kosu, i primijetih da je nekim radjeno kao iz više nijansi što se meni i svidja, kao neko preljevanje boje, a nekim je smao jedan boja.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Savjeti za farbanje kose
2.11.2013 19:35:57   
anagloria
to samo mozes kod frizera i to nekog ko zna svoj posao ili da nadjes palette pigment mix i probas sa njom ako ako imaju nijansu koju zelis http://www.palette.schwarzkopf.com/palette/en/en/home/products/level-3-permanent/salon-colors/salon-colors-shades.html

< Poruku je uredio anagloria -- 2.11.2013 19:37:52 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *