|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 15:35:56   
Anoniman
http://img38.iuser posted image magefra.me/img/img38/1/11/10/f_grpn4mj1m_dc16f7b.jpg

evo ga nekako uabcih jedva,to vam je moje kupatilo


< Poruku je uredio NEUTJEŠNA -- 10.11.2009 15:37:33 >

(odgovor članu dzeny_2103)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 15:38:21   
dzeny_2103
e sada sam upravo pregledala, divno je ali je takodje jako prostrano i komotno, sto kod mene sa prostorom nije taj slucaj.Super user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 15:40:51   
Nunichi
Super je!
Svidja mi se... user posted image user posted image

(odgovor članu dzeny_2103)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 15:48:36   
Anoniman
hvala Vam puno

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 15:52:35   
w.pooh
NEUTJEŠNA super je user posted image user posted image
ja planiram već početkom sljedeće godine renovirati svoje i najvjerovatnije će biti crno-bijelo sa malim dodatkom crvene npr. uski visoki ormar za peškire i sl.


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 16:05:04   
emma.L
NEUTJEŠNA, kupatilo je predivno, ali mislim da imaš problema sa flekicama od kamenca na ovim pločicama, hehe, i samoj mi je tako. U stvari, zidne su super, kombinacija zelenih i narančastih pločica sa uzdužnim prugicama. Ali zato su podne užas nad užasima za održavanje. Boja je zelene jabuke i predivne su tek prebrisane. Svaka kapljica ostavi trag kamenca kad se osuši user posted image user posted image .
Druga stvar - kupatilo nam je jako malo i da smo imali malo mozga i ideja, mogli smo imati super prostoriju- naime sa druge strane zida nam je ostava koja je bez neke posebne svrhe. U nju smo mogli prebaciti i bojler i veš mašinu, jer su odvodi odmah tu u zidu, a i tamo imamo ventilaciju. Ali pošto se nismo tome dosjetili, kako netko reče, uvijek manevriramo ako trebamo dvoje ili troje ući u wc user posted image .
A kako bi sve to izgledalo veće, mi smo ogromno ogledalo ugradili u pločice- umjesto pločica, znači u istoj je ravnini i zaista sve izgleda puno veće.
Još uvijek kuburim u potrazi za kantom ili korpom za veš koja mi ne bi blokirala vrata od wc-a i koja bi stala ispod lavaboa user posted image . Uglavnom, svi se oduševe kako izgleda (zbog boja i prostirača), ali nimalo nije komotno ni praktično. Eh, da, i još nismo obraćali pažnju kad su nam MM roditelji kupovali mašinu, pa se i njena vrata otvaraju na pogrešnu stranu user posted image - elem glavu izgubiti kod nas u kupatilu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: uređenje kupaonice
10.11.2009 16:53:08   
mamabb
evo nekoliko ideja

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: uređenje kupaonice
11.11.2009 8:34:44   
Anoniman
emma.L stavi nam koju sličicu da vidimo,a što se tiče kapljica ne primjete se baš puno,a pošto sam ja luda za urednom kuhinjom i kupatilom i pošto non stop to ribam i trljuckam,vjerovatno im ne dam priliku da se pokažu.
Hahaha nemojte pomisliti da se falim sa čistoćom ali zaista je tako.Možda će se promjeniti ako bebica dođe,jer sad nemam puno obaveza pa tako uspijem održavati svoje kupatilo u kojem uživam kad uđem a ono blista.
mamabb sve je ovo super ali ja mislim da trenutno naši novčanici ne mogu podnijeti ovaj luksuz.

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: uređenje kupaonice
11.11.2009 8:40:21   
Anoniman
http://img38.imagefra.me/img/img38/1/11/11/
bubamara/f_grpn4mj0m_9901eb0.jpg

user posted image


evo još jedna sličica nadam se da Vam nisam dosadna 

< Poruku je uredio NEUTJEŠNA -- 11.11.2009 8:41:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: uređenje kupaonice
11.11.2009 10:55:33   
mamabb
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

mamabb sve je ovo super ali ja mislim da trenutno naši novčanici ne mogu podnijeti ovaj luksuz.


Ehh, znam ja da ne mogu.Pa su i u mene to samo slike na računaru i puuste želje user posted image .



_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: uređenje kupaonice
11.11.2009 10:58:31   
Nunichi
Evo malo jos da parimo oci. user posted image A mozda neko i neku ideju pokupi.

http://www.moja4zida.hr/cro/Interijeri/Kupaonica

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: uređenje kupaonice
12.11.2009 16:17:06   
ivana st
Odlična mi je kombinacija tamno smeđih podnih pločica i zidne pločice u bež boji.Kupaonica djeluje toplo i investicija koja me i najviše razveselila jest podno grijanje.Kad je mm to predložio nisam bila oduševljena a sad ga ne bih dala za ništa.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: uređenje kupaonice
12.11.2009 16:42:00   
enna
evo nekih od ideja mozda nekom pomognu!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: uređenje kupaonice
12.11.2009 17:09:35   
MELLI
Ideje su super,samo ,čini mi se,da je svaka kupaonica sa slike velika kao moj dnevni boravakuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: uređenje kupaonice
12.11.2009 17:20:38   
ivanak
Jedva čekam kad budemo pravili kuču pa kad budemo smišljala kupaonicu.
Definitivno će ići parket u kupaonicu / isto kao što se stavlja na jahte, brodove ) - meni to predstavlja eleganciju, ljepotu....
Lavabo mramorni veliki bijeli.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: uređenje kupaonice
12.11.2009 17:36:07   
ivana st
IZVORNA PORUKA: MELLI

Ideje su super,samo ,čini mi se,da je svaka kupaonica sa slike velika kao moj dnevni boravakuser posted image user posted image user posted image



Pa ovo na slikama zaista jesu kupaonice 15-ak kvadrata user posted image .Vidjela sam velikih i lijepih kupaonica,ali brate mili ni jedna nije bila ovih gabarita user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: uređenje kupaonice
12.11.2009 17:57:29   
maminsin
Neutjesna kupatilo ti je extra!!!user posted image user posted image user posted image   Obozavam crveno-bijelu kombinaciju!user posted image   Evo jedne ideje koja je meni posluzila: da bi imale vise prostora u kupatilu postavite tus kabinu umjesto kade. user posted image   Meni je to pomoglo i sve fino moze da stane.

user posted image

Ova tus kabina je ona najmanja jer nije mogla da stane veca od vrata.  I ja cu isto onako kao Melli kadicu u tus kabinu.  user posted image  (jos uvijek to nismo probali jer nismo u SA  pa kad stignemo isprobacemouser posted image )

< Poruku je uredio maminsin -- 12.11.2009 18:06:30 >

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 8:34:00   
Anoniman
Hvala draga.
Ovo kupatilo što si stavila sliku je slično mom.
Ja sam  nekad davno možda prije 10god. kod svoje prijateljice vidjela crveno kupatilo i rekla sam sebi ako ikad budem imala priliku uradiću i ja crveno-bijelu kombinaciju i eto ostvarilo se.
Jest da je koštalo ali meni se sviđa.
Malo je teško za elemente,recimo ja sam crvene prostirke i korpu za veš jedva našla da kupim.Od Kiseljaka,Viteza i cijelog Sarajeva sam obišla,ali sam uspjela sve naći po svom ukusu.Svima bi preporučila jer je stvarno super,ako mi vjeruješ ja se odmorim kad uđem u svoje kupatilo,baš je crvena boja opuštajuća.
Hvala ti još jednom.

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 8:37:30   
Anoniman
I još da dodam ovaj tečni sapun na slici (plavi) slučajno se potrefio kad sam slikala,inače kupujem i tečni i onaj drugi sapun u crvenoj boji,da sve bude u tonu.Samo mi još fale crveno-bijeli peškiri,sad trenutno nemam vremena da ih tražim ali naći ću ih,ako neko zna gdje ima takvih nek javi.
pozz

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 13:57:13   
milenium
meni se ove crvene kupaonice ne sviđaju.kao što je netko gore već bio naveo,beš i te tople boje to je moj ukus!
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 14:01:23   
nikita
Evo jos jedne crveno bijele kupaone
user posted image





_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 14:02:08   
denny
mali OT
ivanak ti si iz dubrovnika?!??!

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 14:30:45   
Skvo RR
I ja cu postaviti svoju banju, cim je dovedem u red....user posted image user posted image
Salim se, juce smo imali poplavu, tako da je trenutno haos....pukao "zastitni ventil".
Evo naucite iz mog iskustva, ako radite banje, ventile za svaki izvod....

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 15:07:10   
dzeni_nl
Sve ova kupatila na slikama izgledaju preljepo, ali zene drage ja samo kada pomisim na ciscenje tolikog kupatila zlo mi dodje.

Pa ja sam prekjucer svoje kupatilo i wc cistila generalno, samo sto nisam krecila, a sve ostalo sam ocistila i oprala. 3 puna sata sam ostala dok sam to sve sredila i da izvinete shebela se radec.

Sve je to fino za pogled, ali kad pomislim na ciscenje tolike prostorije i svega toga, ja nikad ne bih pozeljela tako ogromno kupatilo.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: uređenje kupaonice
13.11.2009 15:08:52   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: skvo

I ja cu postaviti svoju banju, cim je dovedem u red....user posted image user posted image
Salim se, juce smo imali poplavu, tako da je trenutno haos....pukao "zastitni ventil".
Evo naucite iz mog iskustva, ako radite banje, ventile za svaki izvod....


treba li ti majstor? :P Imam ti ja dobrog jednog ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *