|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolaci....
14.5.2011 19:38:56   
mala86

IZVORNA PORUKA: chuci

Muffini sa baby bazara

suhi sastojci
220 gr brašna
jedan prašak za pecivo
1 kašičica sode bikarbone (ona za miješanje kafe)
150-180 gr šećera
1-2 vanilin šećera

Ako želite crne idu još 2 kašike kakaa
Ako želite bijele plus još 1 kašika brašna

Mokri sastojci
250 ml mlijeka
1 jaje malo umućeno viljuškom
80-90 ml ulja

Izmješati sve mokre sastojke
u to dodati sve suhe i izmješati da se dobije jednolična smjesa (minutu mikserom)

Na to se dodaje po želji šta hoćete.
Ja sam na BB imala nekoliko vrsta ne znam koji je koga zatrefio.

-bili su sa slatkom od višanja (dvije kašike slatka od višanja na 10-12 komada malih muffina, toliko sam smjese odvojila)

-bili su sa kakaom i komadićima mliječne čokolade (oko 100 grama čokolade isjeckala na nekih 20-22 kom malih muffina)

-bili su bijeli sa crnom čokoladom i sjeckanim lješnjacima (oko 100 gr čokolade i 2 šake lješnjaka na jednu cijelu smjesu)

-bili su crni sa crnom čokoladom i lješnjacima (nije mogla sva gornja smjesa da stane u jednu turu pa sam dodala malo kakaa i pekla treću turu)


Sve ukupno mi je od dvije količine smjese ispalo 70tak malih muffina.
Jedna smjesa je za 13-14 velikih muffina, odnosno 28 malih.



nadam se da ces vidjeti ovo,treba mi za ujutro user posted image

jel ove sastojke stavis kad muffine stavis u kalup pa preko,ili odvojis tijesto pa skroz izmjesas?

jel ja mogu stavit nutelu na ovu smjesu,onako dok se nije ispekla?

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1376
   RE: Kolaci....
17.5.2011 20:34:23   
milenium
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

IZVORNA PORUKA: dzenana123

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:KISh83v6YrsJ:www.coolinarika.com/recept/italijanska-krema-od-sauma-i-putera-italijan-buttercream/+krema+od+bjelanjaka+sa+dodatkom+putera&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=ba&source=www.google.ba

nađoh ovo ali neznam sta je cream of tartar


pise ti odmah ispod sta je:

"tartar krem je u stvari prah slican sodi bikarboni  koristi se kao agent za ucvrscivanje...moze i bez njega komotno, meni licno dovoljno je mrvica soli i dobijem isti rezultat (skoro)"

to je u stvari fix za slagove da ne spadnu
 
kremfiks je nešto sasvim drugo
cream of tartar je onaj kremasti tartar,slične gustoće i boje kao majoneza,ako mislimo na isto

< Poruku je uredio milenium -- 17.5.2011 20:37:35 >

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1377
   RE: Kolaci....
17.5.2011 20:50:48   
chuci
IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: chuci

Muffini sa baby bazara

suhi sastojci
220 gr brašna
jedan prašak za pecivo
1 kašičica sode bikarbone (ona za miješanje kafe)
150-180 gr šećera
1-2 vanilin šećera

Ako želite crne idu još 2 kašike kakaa
Ako želite bijele plus još 1 kašika brašna

Mokri sastojci
250 ml mlijeka
1 jaje malo umućeno viljuškom
80-90 ml ulja

Izmješati sve mokre sastojke
u to dodati sve suhe i izmješati da se dobije jednolična smjesa (minutu mikserom)

Na to se dodaje po želji šta hoćete.
Ja sam na BB imala nekoliko vrsta ne znam koji je koga zatrefio.

-bili su sa slatkom od višanja (dvije kašike slatka od višanja na 10-12 komada malih muffina, toliko sam smjese odvojila)

-bili su sa kakaom i komadićima mliječne čokolade (oko 100 grama čokolade isjeckala na nekih 20-22 kom malih muffina)

-bili su bijeli sa crnom čokoladom i sjeckanim lješnjacima (oko 100 gr čokolade i 2 šake lješnjaka na jednu cijelu smjesu)

-bili su crni sa crnom čokoladom i lješnjacima (nije mogla sva gornja smjesa da stane u jednu turu pa sam dodala malo kakaa i pekla treću turu)


Sve ukupno mi je od dvije količine smjese ispalo 70tak malih muffina.
Jedna smjesa je za 13-14 velikih muffina, odnosno 28 malih.



nadam se da ces vidjeti ovo,treba mi za ujutro user posted image

jel ove sastojke stavis kad muffine stavis u kalup pa preko,ili odvojis tijesto pa skroz izmjesas?

jel ja mogu stavit nutelu na ovu smjesu,onako dok se nije ispekla?


joj sorry ne vidjeh ranije imala puno posla ovih dana

ja kad pravim sve stavljam unutra. ne volim kad je čokolada po vrhu, pa kad se peče nekako mi se čini da čokolada izgori.

hajd napiši kako si uradila i kako je ispalo to s nutelom

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1378
   RE: Kolaci....
17.5.2011 21:00:10   
mala86

IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: chuci

Muffini sa baby bazara

suhi sastojci
220 gr brašna
jedan prašak za pecivo
1 kašičica sode bikarbone (ona za miješanje kafe)
150-180 gr šećera
1-2 vanilin šećera

Ako želite crne idu još 2 kašike kakaa
Ako želite bijele plus još 1 kašika brašna

Mokri sastojci
250 ml mlijeka
1 jaje malo umućeno viljuškom
80-90 ml ulja

Izmješati sve mokre sastojke
u to dodati sve suhe i izmješati da se dobije jednolična smjesa (minutu mikserom)

Na to se dodaje po želji šta hoćete.
Ja sam na BB imala nekoliko vrsta ne znam koji je koga zatrefio.

-bili su sa slatkom od višanja (dvije kašike slatka od višanja na 10-12 komada malih muffina, toliko sam smjese odvojila)

-bili su sa kakaom i komadićima mliječne čokolade (oko 100 grama čokolade isjeckala na nekih 20-22 kom malih muffina)

-bili su bijeli sa crnom čokoladom i sjeckanim lješnjacima (oko 100 gr čokolade i 2 šake lješnjaka na jednu cijelu smjesu)

-bili su crni sa crnom čokoladom i lješnjacima (nije mogla sva gornja smjesa da stane u jednu turu pa sam dodala malo kakaa i pekla treću turu)


Sve ukupno mi je od dvije količine smjese ispalo 70tak malih muffina.
Jedna smjesa je za 13-14 velikih muffina, odnosno 28 malih.



nadam se da ces vidjeti ovo,treba mi za ujutro user posted image

jel ove sastojke stavis kad muffine stavis u kalup pa preko,ili odvojis tijesto pa skroz izmjesas?

jel ja mogu stavit nutelu na ovu smjesu,onako dok se nije ispekla?


joj sorry ne vidjeh ranije imala puno posla ovih dana

ja kad pravim sve stavljam unutra. ne volim kad je čokolada po vrhu, pa kad se peče nekako mi se čini da čokolada izgori.

hajd napiši kako si uradila i kako je ispalo to s nutelom



Ee ja sam jednu turu stavila cokoladu gore i desilo mi se bas ovo sto si napisala,al nema veze
u drugoj sam ispravila user posted image ,a nutelu sam na kraju stavila na vrh dok su bili topli user posted image
evo upravo sam recept poslala kumi ona ih probala i hoce pravit user posted image

super su brzi,gotovi za cas,mogu i za goste koji kazu da dolaze za pola sata user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1379
   RE: Kolaci....
17.5.2011 21:13:25   
Skvo RR
Moram probati i ja ovaj recept...
Koliko se odprilike dobije muffina od ove smjese..user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1380
   RE: Kolaci....
18.5.2011 6:54:18   
mala86

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Moram probati i ja ovaj recept...
Koliko se odprilike dobije muffina od ove smjese..user posted image


ja ih nisam brojala al kod mene je pravo puno ,ja sam pravila u malim papirnim kosaricama user posted image ,2 puta sam pekla

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1381
   RE: Kolaci....
18.5.2011 10:06:23   
chuci
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Moram probati i ja ovaj recept...
Koliko se odprilike dobije muffina od ove smjese..user posted image



i kod mene je mali kalup za muffine, onaj metalni. ja kalupe premažem puterom i pospem brašnom i punim do vrha. oni onda narastu i izađu iz kalupa, znači ne budu ravni kad su pečeni pa nisu baš za ukrašavanje pogodni.
od jedne smjese sa npr nekih 100 gr isjeckane čokolade ispadne mi jedna tura od 24 kom, i ostane još 10tak za drugu turu.
ako ih budeš punila do polovine ili dvije trećine kalupa može ti izaći dvije 40tak malih.

formalno je ovo smjesa za 12 velikih ali meni se čini da ispadne malo više (a i to da se puni do vrha kalup)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1382
   RE: Kolaci....
18.5.2011 10:12:50   
palachinken
Meni ispadne 12 velikih (ona mjera kao u kalupu), punim do 2/3 košarice.  Eh ako hocu navuci na 18 komada, ubacijem nasjeckanu čokoladu i po kašičicu evrokrema u svaki (ili neko voće , šta mi prahne)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1383
   RE: Kolaci....
18.5.2011 10:14:32   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Medi_87

Strasnp mi se pravi ovaj lava ali nemam kalupa nikakvog pa cu ja pokusati sa ovim za sapeuser posted image user posted image user posted image user posted image vidjecu hoce li to uspjetiuser posted image user posted image user posted image


Uzmi manje porculanske šoljice za kafu, pomasti i pobrašni...predobro će ispasti


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 1384
   RE: Kolaci....
23.5.2011 14:42:05   
dush
Pravila sam sinoc strudlu od sira i borovnica, smlatili smo je za pola sata :)

Strudla od sira i borovnica

500g kora za pitu (mozete i sami napraviti)
500 g svjezeg sira (moze mladi sir)
1 mala pavlaka
1 vanilin secer
3 supene kasike secera
1 jaje
4 kasike mljevenog plazma keksa
cimet
300g borovnica (mogu zamrznute)

Umutiti zajedno mladi svjezi sir, pavlaku, jaje, secer, vanilin secer i cimet.
Pakovanje kora podijelite na 2 dijela (meni u pakovanu dodju 4 deblje kore, znaci razdvojiti na 2x2). Jednu koru premazati uljem (malo!) i na nju staviti 2 koru. Na drugu koru staviti pola smjese na 1 trecinu tijesta. Na smjesu staviti pola borovnica i preko posuti mljeveni keks. Zamotati strudl (kao pita kada se rola). Ponoviti isto sa druge 2 kore i ostatkom smjese i borovnica.

Staviti u zagrijanu rernu na 180 stepeni i peci 45 min.

Kada je gotovo, skvasiti krpu i staviti preko strudle (da malo omeksa). Ako uspijete sacekajte da se ohladi i posluzite :) Mi nismo nisat cekali :D

Nisam slikala dok sam pravila, ali s obzirom da je tako dobro bilo, pravit cu opet za koji dan i stavim slikice kako se pravi, cini mi se da nisam bas dobro objasnila kako se pravi.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1385
   RE: Kolaci....
23.5.2011 15:09:14   
Ina86
Dobro zvuci ova strudla, jos da mi je vidjeti kako izgleda pa onda kakvog je ukusauser posted image user posted image user posted image ja malo skepticna oko ovog sira, a rado bih ovo pravila jer sam ljubitelj borovnicauser posted image user posted image
obavezno stavi slikice kad iduci put budes pravilauser posted image


_____________________________

Samo jednom se zivi, ali ako to radis kako treba, i jednom je dovoljno...

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 1386
   RE: Kolaci....
23.5.2011 15:12:20   
dush
I ja sam bila dok nisam probala... A kako je tek mirisalo dok se peklo... Uuuuuuuuuuuuh
Pogotovo jer i muz i ja obozavamo cimet. On je bukvalno svakih 5 min pitao koliko jos ima, a koliko jos ima? Hoce li zvoniti rerna kada bude gotovo? :D

Slikice stavljam obavezno za koji dan :)

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 1387
   RE: Kolaci....
24.5.2011 8:08:56   
zagy
IZVORNA PORUKA: chuci

IZVORNA PORUKA: mala86


IZVORNA PORUKA: chuci

Muffini sa baby bazara

suhi sastojci
220 gr brašna
jedan prašak za pecivo
1 kašičica sode bikarbone (ona za miješanje kafe)
150-180 gr šećera
1-2 vanilin šećera

Ako želite crne idu još 2 kašike kakaa
Ako želite bijele plus još 1 kašika brašna

Mokri sastojci
250 ml mlijeka
1 jaje malo umućeno viljuškom
80-90 ml ulja

Izmješati sve mokre sastojke
u to dodati sve suhe i izmješati da se dobije jednolična smjesa (minutu mikserom)

Na to se dodaje po želji šta hoćete.
Ja sam na BB imala nekoliko vrsta ne znam koji je koga zatrefio.

-bili su sa slatkom od višanja (dvije kašike slatka od višanja na 10-12 komada malih muffina, toliko sam smjese odvojila)

-bili su sa kakaom i komadićima mliječne čokolade (oko 100 grama čokolade isjeckala na nekih 20-22 kom malih muffina)

-bili su bijeli sa crnom čokoladom i sjeckanim lješnjacima (oko 100 gr čokolade i 2 šake lješnjaka na jednu cijelu smjesu)

-bili su crni sa crnom čokoladom i lješnjacima (nije mogla sva gornja smjesa da stane u jednu turu pa sam dodala malo kakaa i pekla treću turu)


Sve ukupno mi je od dvije količine smjese ispalo 70tak malih muffina.
Jedna smjesa je za 13-14 velikih muffina, odnosno 28 malih.



nadam se da ces vidjeti ovo,treba mi za ujutro user posted image

jel ove sastojke stavis kad muffine stavis u kalup pa preko,ili odvojis tijesto pa skroz izmjesas?

jel ja mogu stavit nutelu na ovu smjesu,onako dok se nije ispekla?


joj sorry ne vidjeh ranije imala puno posla ovih dana

ja kad pravim sve stavljam unutra. ne volim kad je čokolada po vrhu, pa kad se peče nekako mi se čini da čokolada izgori.

hajd napiši kako si uradila i kako je ispalo to s nutelom



Ja pravim ovakve, i u smjesu ubacim malo jacu kasiku nutele, i budu super, tamniji i ukusnijiuser posted image  A budu super i ako se ubaci koja čitava višnja bez košpiceuser posted image

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1388
   RE: Kolači....
27.5.2011 19:26:20   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


torta za lijenu ženuuser posted image user posted image user posted image mislim smiješan naziv ali tako je izašao u onome magazinu debeli i sretni pa nije do mene ( ne zna se koji je naslov gori il torte il magazinauser posted image user posted image user posted image user posted image )

uglavnom
potrebno je 4 dl kisele vode
4 šlag kreme od čokolade
200 gr petita
200 grama čokolade za kuhanje


umutiri 2 šlag kreme sa 2 dl kisele i u to dodati mljeven ili rukama izdrobljen keks pa staviti u posudu oblika po želji, ja to stavim u torten pleh...elem to je 1 kora...

umutiti druga 2 šlag kreme sa 2 dl kisele vode i dodati 200 gr narendane čokolade pa staviti odozgo po tzv kori. torta se ohladi sat vremena i gotova.

ba je brza i lagana za napravit.user posted image



Ovu sam tortu sinoc jela kod myb@by (odgovorno tvrdim da ona nije lijena )user posted image i stvarno je super i ja je danas napravila Sutra je slikam i postavim da vidite kako je ispala


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1389
   RE: Kolači....
8.6.2011 13:25:45   
emma.L
Pomozite mi user posted image .
Žudim za nečim slatkim već danima, a šećer mi je na granici. Zanima me je li itko pravio kolače sa zaslađivačem i kako to fercera? Ma da mi je napraviti obični mramorni kolač rodila bih se user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1390
   RE: Kolači....
8.6.2011 13:36:00   
DM
Pa što da ne-nana od mm je sebi čak hurmašice pravila sa istimuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 1391
   RE: Kolači....
8.6.2011 13:43:33   
emma.L
Moj tip žene user posted image . Sad još samo da progooglam koji i kako se koristi pošto nigdje ne mogu naći konkretne recepteuser posted image , ali već mi je bolje.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1392
   RE: Kolači....
8.6.2011 13:59:27   
mala86

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


torta za lijenu ženuuser posted image user posted image user posted image mislim smiješan naziv ali tako je izašao u onome magazinu debeli i sretni pa nije do mene ( ne zna se koji je naslov gori il torte il magazinauser posted image user posted image user posted image user posted image )

uglavnom
potrebno je 4 dl kisele vode
4 šlag kreme od čokolade
200 gr petita
200 grama čokolade za kuhanje


umutiri 2 šlag kreme sa 2 dl kisele i u to dodati mljeven ili rukama izdrobljen keks pa staviti u posudu oblika po želji, ja to stavim u torten pleh...elem to je 1 kora...

umutiti druga 2 šlag kreme sa 2 dl kisele vode i dodati 200 gr narendane čokolade pa staviti odozgo po tzv kori. torta se ohladi sat vremena i gotova.

ba je brza i lagana za napravit.user posted image



Ovu sam tortu sinoc jela kod myb@by (odgovorno tvrdim da ona nije lijena )user posted image i stvarno je super i ja je danas napravila Sutra je slikam i postavim da vidite kako je ispala



ovaj kolac je user posted image !ja sam ga nekad davno pravila i nedavno me mm pita jel znam za kolac lijena zena?!kaze neki lik na poslu ga pravio,pa im spominjo user posted image user posted image

ja isto stavim keks dole,pa isjeckanu cokoladu,pa sam stavljala rec slaga sa kapucinom,i onda gore opet malo sa nutelom,i sve zavrsim sa obicnim bijelim-ma predobar,pogotovo za ovo vrijeme sad user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1393
   RE: Kolaci....
13.6.2011 14:26:20   
dush
IZVORNA PORUKA: Ina86

Dobro zvuci ova strudla, jos da mi je vidjeti kako izgleda pa onda kakvog je ukusauser posted image user posted image user posted image ja malo skepticna oko ovog sira, a rado bih ovo pravila jer sam ljubitelj borovnicauser posted image user posted image
obavezno stavi slikice kad iduci put budes pravilauser posted image



Evo sam opet pravila strudlu od borovnica, s tim da sam sada pravial duplu filu i sve sam zajedno pomijesala, sir, jaja, pavlaku, keks, borovnice, nije mi se dalo slagati jedno po jedno :)

user posted image


user posted image



user posted image

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 1394
   RE: Kolaci....
13.6.2011 15:06:24   
emma.L
njam user posted image  probat ću ovo uskoro jer pravo volimo sirno-voćne kolače

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 1395
   RE: Kolaci....
13.6.2011 18:16:06   
Ina86
Dush, vrijednice jednauser posted image hvala ti na slikama, pravim je odmah sutra, mami meuser posted image user posted image

_____________________________

Samo jednom se zivi, ali ako to radis kako treba, i jednom je dovoljno...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 1396
   RE: Kolaci....
14.6.2011 9:55:29   
dush
IZVORNA PORUKA: Ina86

Dush, vrijednice jednauser posted image hvala ti na slikama, pravim je odmah sutra, mami meuser posted image user posted image


Da izvines, ja sam ti samo jedna velika poguzija user posted image
Bas mi je nesto cejf kuhati i peci dobre stvari :) I onda mm i ja to smlatimo dok si rekao keks :)

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 1397
   RE: Kolaci....
14.6.2011 11:35:27   
emma.L
Tako sam i ja jedno vrijeme, pa dok si rekao keks, mi kao dva tenka i na UN diet oboje user posted image .
Ja danima oblijećem ove stranice i 'parim oči' a ne smijem napraviti jer bismo pojeli dok si rekao KEKS user posted image . Možda za vikend, pa da još nekog zovnemo da ne pojedemo sve sami :-)

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 1398
   RE: Kolaci....
14.6.2011 13:05:58   
MaminaBeba

IZVORNA PORUKA: chuci

lava kolač
user posted image




Chuci ljepoto možeš li mi reći gdje ima ovaj recept za lava kolač please!!! user posted image user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 1399
   RE: Kolaci....
15.6.2011 10:04:42   
MaminaBeba
Niko mi ne odgovara.. user posted image user posted image

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *