|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: njega kose
28.9.2012 10:03:05   
lost

IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: draguljče

user posted image Meni se baš učinilo da je jeftinije. Leave-in cream je 16 KM 250 ml. Mislim da je u CM-u dosta manje pakovanje. Razlika je velika obzirom da su u CM-u sve mala pakovanja.


Ja kako sam vidjela na Piku da je ulje 10ml 15 km što je u CM-u 10 km. A za leave in cream nema uopšte navedena količina tj mililitraža kako ja skontah user posted image , a ova iz CM-a je od 150ml 10 km


Leave-in cream je 250 ml kod ove cure.



Eh to je već nešto. Ja sam vidjela da je ulje skuplje a pošto za tu kremu nije navedena količina kontala sam da je ista a skuplja. Okuser posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: njega kose
28.9.2012 10:41:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamabb

ja sam počela da koristim allin šampon kakvi će rezultti biti kod moje kose koja opada i strašno se masti-vidjećemo, rano je za prognoze nakon 15tak dana korištenja.

javi jel funkcionise jer imamo isti problem s kosom

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: njega kose
8.9.2013 14:10:41   
Daliyah92
Moja se kosa jaako brzo masti. Operem je jedan dan, drugi dan se vec vidi da se malo zamastila. Negdje sam citala da to ima veze s peruti user posted image

Probala sam nekoliko sampona za masnu kosu ali ni jedan mi ni malo nije pomogao. Nisam probala taj allin, ali citala sam na nekom forumu da je dobar. Ali nazalost ovdje ga nema.

Ima li neko da mi preporuci sta? Sampon, ili nesto prirodno da sama zbućkam? Ako ima i nesto ucinkovito za perut, da je se probam rijesiti pa da vidim hoce li se manje mastiti kosa? Mada nemam puno peruti al' eto.






_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: njega kose
29.1.2014 19:49:28   
MicoTico
Nedavno sam dobila ovaj šampon
user posted image

Baš sam zadovoljna. Kao baza je arganovo ulje i zeleni čaj. Kosa mi se manje masti, a opet je mekana, nije suva.

Uz to sam dobila i ovu masku za kosu
user posted image

Miriše prekrasno. ja je stavim samo mrvicu i sasvim je dovoljno. Doduše moja kosa se brzo masti, pa izbjegavam "pretrpavanje " proizvodima za kosu.


I još ovo ulje za vrhove. E to je zaista , što mu ime kaže, zlato za kosu. Arganovo ulje isto, miriše citrusno, vrhovi nisu suvi, lijepo se kosa rasčešlja.

http://www.hairshop-klamalu.de/WebRoot/Store12/Shops/62980365/513E/033E/858B/714A/F492/C0A8/29BA/BC26/3110171_800.jpg


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: njega kose
17.7.2014 15:49:15   
malena27 RR
Evo da podijelim svoje iskustvo sa masnom kosom: otkako znam za sebe imam tanku dlaku i kosu koja se brzo masti.
Zbog prirode posla, kosa uvijek mora biti dotjerana i uredna pa sam je tako i pocela stalno i jako cesto prati, nekad i svaki dan, a najcesce svaki drugi...
I pored svih sampona protiv masne kose koje sam probala tokom dugog niza godina (Nivea, Garnier, Elseve, Vichy, Recept, Joico, Syoss i ostalo) nista ne pomaze...
Danas 4 dan kosa super izgleda zahvaljujuci puderu (Felce Azzura) za tijelo... divno mirise, nije masna, ima volumen, nije naelektrisana...danas bih je trebala oprati i od sad samo puder dolazi u obzir...


< Poruku je uredio malena27 RR -- 17.7.2014 15:53:22 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: njega kose
17.7.2014 16:01:17   
salmy

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Evo da podijelim svoje iskustvo sa masnom kosom: otkako znam za sebe imam tanku dlaku i kosu koja se brzo masti.
Zbog prirode posla, kosa uvijek mora biti dotjerana i uredna pa sam je tako i pocela stalno i jako cesto prati, nekad i svaki dan, a najcesce svaki drugi...
I pored svih sampona protiv masne kose koje sam probala tokom dugog niza godina (Nivea, Garnier, Elseve, Vichy, Recept, Joico, Syoss i ostalo) nista ne pomaze...
Danas 4 dan kosa super izgleda zahvaljujuci puderu (Felce Azzura) za tijelo... divno mirise, nije masna, ima volumen, nije naelektrisana...danas bih je trebala oprati i od sad samo puder dolazi u obzir...



naneses puder na kosu? nesto slicno kao sprej za suho pranje? mene nervira sto ostane bjelo po kosi...bas moras dugo utrljavati...kako djeluje puder

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: njega kose
18.7.2014 16:00:52   
malena27 RR
puder na tjeme user posted image stavim omanju kolicinu pudera na dlan i onda vrhovima prstiju mazem po tjemenu....
glavu nagnem u kadu, kosa prema dole...kad zavrsim, zamotam peskirom, ostavim da odstoji 5-10 minuta, ponovo nad kadu, iscesljam cetkom i dignem konacno glavu user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: njega kose
18.7.2014 18:12:48   
koka i po

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

puder na tjeme user posted image stavim omanju kolicinu pudera na dlan i onda vrhovima prstiju mazem po tjemenu....
glavu nagnem u kadu, kosa prema dole...kad zavrsim, zamotam peskirom, ostavim da odstoji 5-10 minuta, ponovo nad kadu, iscesljam cetkom i dignem konacno glavu user posted image




nemoj pretjerati sa ovim puderom.max jednom sedmicno.ako koristis svake sedmice i to je previse.fino pokupi masnocu ali steti tjemenu i kozi glave.
ponekad i sama upotrjebim taj trik ali ja ga nanesem na kosu,istrljam suhim peskirom i onda ide cesljanje.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: njega kose
23.8.2014 11:03:23   
baiketh
Ja sam problem masne kose riješila Marrakesh šamponom koji u sebi ima to arganovo ulje i ulje industrijske konoplje. Kosa se vratila u normalu i nema više ni peruti. Još malo dodam (svega nekoliko kapi) balzama i kosa je glatka. Naručila sam i njihovo ulje za kosu. Frizerka mi preporučila ove proizvode i kod nje ih i uzimam. Nisam ih vidjela ni u DM-u ni u CM-u.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: njega kose
31.8.2014 13:13:20   
bebaa
http://www.subrina.si/sl/Subrina_Recept/

ne znam jesam li već spominjala...ali ovaj Recept protiv ispadanja kose je stvarno efikasan...odličan....doduše u isto vrijeme pijem i selen tablete a i one ječaju kosu...kako god..meni se kosa preporodila......
čak sam se i na kratko morala ošišati...ali sad kad je vidim kako fino raste zdrava, odlučila sam da je opet puštam.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu baiketh)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: njega kose
3.2.2015 21:24:17   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Nedavno sam dobila ovaj šampon
user posted image

Baš sam zadovoljna. Kao baza je arganovo ulje i zeleni čaj. Kosa mi se manje masti, a opet je mekana, nije suva.

Uz to sam dobila i ovu masku za kosu
user posted image

Miriše prekrasno. ja je stavim samo mrvicu i sasvim je dovoljno. Doduše moja kosa se brzo masti, pa izbjegavam "pretrpavanje " proizvodima za kosu.


I još ovo ulje za vrhove. E to je zaista , što mu ime kaže, zlato za kosu. Arganovo ulje isto, miriše citrusno, vrhovi nisu suvi, lijepo se kosa rasčešlja.

http://www.hairshop-klamalu.de/WebRoot/Store12/Shops/62980365/513E/033E/858B/714A/F492/C0A8/29BA/BC26/3110171_800.jpg



Je li jos ovo koristis? Je li dobro bas?


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: njega kose
8.2.2015 21:45:49   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Nedavno sam dobila ovaj šampon
user posted image




Je li jos ovo koristis? Je li dobro bas?



Hajde odgovori mi Mico user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: njega kose
8.2.2015 22:38:17   
MicoTico
Joj, izvini Daliyah, nisam ni vidjela ovaj tvoj post.
Zadovoljna sam, meni je super. Šampon ne koristim više, jer kod nas nema za kupiti, pa ponekad "ispeglam" sveki da mi pošalje.
A maska mi je prekrasotična. Ulje takođe, njega od kad sam pisala post, nisam ni pola potrošila, jako malo treba, traje duuuugo, a za vrhove je extra.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: njega kose
9.2.2015 21:56:49   
bebaa
http://www.klix.ba/lifestyle/zdravlje/ovo-se-preporucuje-da-radite-prije-pranja-kose/150209143

možda nekom zatreba......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: njega kose
25.10.2015 20:04:34   
bebaa
eh ovako....treba nam nešto za oblikovanje kose da nije ljepljivo,da ne smrdi,da ne izaziva perut,da od toga ne svrbi glava,da se ne sjaji a da nije pjena,lak ili gel......user posted image user posted image
molim samo ozbiljne preporuke....da mi mm ne oćelavi slučajno...user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: njega kose
25.10.2015 20:11:39   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bebaa

eh ovako....treba nam nešto za oblikovanje kose da nije ljepljivo,da ne smrdi,da ne izaziva perut,da od toga ne svrbi glava,da se ne sjaji a da nije pjena,lak ili gel......user posted image user posted image
molim samo ozbiljne preporuke....da mi mm ne oćelavi slučajno...user posted image



probaj neku kremu za kosu. taft ima svasta u svom programu za muskarce.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: njega kose
25.10.2015 20:14:28   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: bebaa

eh ovako....treba nam nešto za oblikovanje kose da nije ljepljivo,da ne smrdi,da ne izaziva perut,da od toga ne svrbi glava,da se ne sjaji a da nije pjena,lak ili gel......user posted image user posted image
molim samo ozbiljne preporuke....da mi mm ne oćelavi slučajno...user posted image



probaj neku kremu za kosu. taft ima svasta u svom programu za muskarce.

user posted image
hvala raspitat ću se.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: njega kose
25.10.2015 20:37:54   
MicoTico
Bebo, jesi li ti spominjala onaj tzv Bojanin šampon (kosili ili kopriva, ad kapi, ricinus itd)?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: njega kose
25.10.2015 20:40:55   
bebaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Bebo, jesi li ti spominjala onaj tzv Bojanin šampon (kosili ili kopriva, ad kapi, ricinus itd)?


jessm pravila nekoliko puta.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: njega kose
25.10.2015 20:41:57   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Bebo, jesi li ti spominjala onaj tzv Bojanin šampon (kosili ili kopriva, ad kapi, ricinus itd)?


jessm pravila nekoliko puta.....user posted image

i? Kako ti se pokazalo?


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: njega kose
25.10.2015 20:45:08   
bebaa

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Bebo, jesi li ti spominjala onaj tzv Bojanin šampon (kosili ili kopriva, ad kapi, ricinus itd)?


jessm pravila nekoliko puta.....user posted image

i? Kako ti se pokazalo?



odličan hB.....user posted image prestala opadati kosa....
naravno kasnije sam prešla na obične šampone,nemam potrebu za njim...ali uvijek bi napravila da se pojavi kakav problem,...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: njega kose
15.11.2015 18:43:47   
MicoTico
Da prenesem iskustvo nakon 20 dana korištenja ovog tzv. Bojaninog šampona.
Ja imam kosu koja se brzo masti te je stoga moram često prati (svaki drugi-treći dan).
Kad operem ovim šmponom, meni kosa nije lijepo čista, nego nekako pomasna, ko da je nisam dobro oprala. Natrljam ja po nekoliko puta i isto toliko isperem, jeluser posted image ali dzaba, nije to ona fina, čista kosa.
Sve sam smućkala kak piše na netu, ma u mililitar.
Te se ja odlučih za jednu drugu varijantu sa ovim šamponom. U njega umutim jedno jaje, dodam malu kašiku (onu najmanju) kokosovog ulja i stavim ko masku na kosu Ostavim pola sata, zamotano u kesu i operem kosu šamponom od koprive afroditinim. Za moj tip kose puno bolja varijanta.



< Poruku je uredio MicoTico -- 15.11.2015 18:45:24 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: njega kose
17.11.2015 6:04:13   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: bebaa

eh ovako....treba nam nešto za oblikovanje kose da nije ljepljivo,da ne smrdi,da ne izaziva perut,da od toga ne svrbi glava,da se ne sjaji a da nije pjena,lak ili gel......user posted image user posted image
molim samo ozbiljne preporuke....da mi mm ne oćelavi slučajno...user posted image

Loreal krema,Out of bed pise na njoj,odlicna je...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: njega kose
20.3.2016 9:47:02   
teacher75
Da li je neko probao olaplex tretman i kakvi su utisci?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: njega kose
20.3.2016 19:54:58   
ladyblue RR
ja nisam ali imam namjeru

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *