|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 13:39:20   
Super dada
Ja sam u pubertetu imala nagli skok u kg, tako da imam jos od tad 3-4 strijice na koljenima.
Kad sam zatrudnila, ocekujuci strije, htjela sam ih barem malo ublaziti mackajuci se kremom, ali uzalud. Mada aBd i u slijedecoj trudnoci, ponovo cu da se mazem, ne mislim prepustiti slucaju, barem jednu strijicu da peveniram uhar je. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Losioni i kreme
9.2.2010 13:54:57   
Super dada
Imam prilicno suhu kozu i jos uz ovo nase centralno grijanje, jos je gore suha zimi. Za hidrataciju sam svasta koristila od krema i losiona, a sada mi je najbolja Nivea Smooth Body Milk. Toplo preporucujem.

_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 9:38:49   
Mamica24
drage mame ja sam se gadno opržila na ruci i evo plik se povukao al mi je ostala crvena mrlja pa ima li neka kremica za ove opektovine ili za zarastanje rana il sl..user posted image user posted image

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 9:39:56   
boogy woogy
Kantarionovo ulje je "birilac" za opekotine.

_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 9:48:15   
Mamica24
Jel on dobar i da rana fino zamladi da mi ne ostane ožiljak?

p.s. žene ja sam se uvjerila da nema  bolje kreme za lice od Nivea complete protection
i svima je preporučujm bez obzira na tip kože.


< Poruku je uredio Mamica24 -- 10.2.2010 9:50:28 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 9:57:58   
Radoznalica
Mamica24 za te opekotine i ožiljke najbolji ti je jomelop, imaš ga kupiti u kremi i u tečnom stanju u apoteci, bio je negdje 13KM. Ako kupiš taj tečni možeš ga koristiti i za mazanje stomaka, nogu, bokova i ostalog zbog strija.
A dobro ti je i kantarionovo ulje, provjereno.

_____________________________

Nikada nemojte mnogo govoriti o sebi, jer drugi uvijek imaju više za kazati o toj temi


(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 10:02:10   
boogy woogy
Ja sam koristila i Jomelop i kantarionovo. U osnovi oboje pomazu kod epitalizacije. Dakle rane i oziljci zarastaju fino. Samo bih dodala da Jomelop bolje djeluje kod "starih" i dubljih oziljaka dok je kantarionovo super staviti na tek sprzenu kozu. Ja preporucujem svakoj domacici da ga ima u kuhinji. Kantarionovo ulje sam cak koristila kad smo sunetili sina, njemu je za tri dana sve fino zaraslo. 

_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu Radoznalica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 10:50:23   
Mamica24
Hvala vam dame moje... baš ste mi ko zlato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
odoh sad odma u apoteku baš me sramota ovdje na poslu uvijek su mi ruke na računaru 
i kad neko uđe i vidi moje rane od opekotina.... Imam ih par sve od glupog šporeta.. user posted image user posted image

joooooojjj fuuuuuujjj.. Iako sam ja ti pokušala uljepšati finim i urednim lakiranim noktima... džaba!!

A ne valja mi ni onaj flaster kad stavim samo se podpari!!

Eh ja user posted image u apoteku!!


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Losioni i kreme
10.2.2010 11:12:32   
emma.L
mamice24, a bolove fino umiri jekoderm, ali smrdi jako. a za ožiljke ti je super aloe vera gel obični.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:19:56   
Mamica24
evo mene opet.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ipak su mi se izgleda pojavile strije po guzi user posted image user posted image

prvo sam kontala da su neke linije kako sam sjedila pa se nažuljala al bome izgleda prave strije...

Jel se one crvene na početku????? Kod mene ima par kratkih linija i crvene se.. jel to to!!


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:23:07   
misica
Nema sumnje da je to to jer je i meni tako pocelo.
Ma za mene je to sve normalno jer je meni takva koza i nema ni kreme koju nisam koristila, ali nista. Sorry!!!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:31:10   
Mamica24
Ma dobro.. nije strašno.. malo na guzi... ja sam kriva jer se nisam redovno mazala user posted image user posted image user posted image

negdje sam pročitala da one vremenom izblijede!!


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:31:59   
Amelaa RR
Kao sto super dada rece..u pubertetu sam imala varijacije s tezinom sto je rezultiralo pojavljivanjem strija na bedirima...Mackala se nema cime nisam ..i na kraju po preporuci kume koja je u trudnoci dobila uzasne strije, narucila je ovo cudo ..i pomoglo je..malo sam se prestala mazati al ima ucinka postojece strije su postale znatno manje ...i skoro nevidljive
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:32:00   
Skvo RR
Mamice, izblijede...nego ti ih sada trackaj kremicom, one se sire ako je suha koza.....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:35:28   
Mamica24
Hoću vala Skvo.... imam onaj striet melem a pokušaću naći i ovaj riene valjda user posted image user posted image nije skup..

Stomak mi je hvala Bogu još uvijek super al njega sam mazala redovnije nego  guzu...

ma hajd.. nek je meni bebica dobro a ja ću se za strijkice pozabaviti!!

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:35:34   
misica
Meni nije vise crveno ,ali se vidi razlika u boji koze.
Na mjectima gdje je bilo crveno ostane za nijansu svjetlija boja koze. Treba se nekad malo namazati maslinovim uljem, pogotovo je dobro kod trudnica. Ja kada sam bila trudna mazala stomak maslinovim uljem stvarno nisam ispucala ,ali guza otisla u belaj sav ispucala.user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:42:55   
Mamica24
Amela RR koliko to košta?

još drage moje ja to nebi ni vidjela već muž sinoć govori "šta ti je to po guzici".... jooooooj
mene samo hladan znoj obli... user posted image user posted image još kad sam vidjela... bilo mi je malo krivo nikad stvarno nikad nisam imala strije..

al hajd.. od Boga je šta je god.

< Poruku je uredio Mamica24 -- 11.2.2010 9:43:40 >


_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:46:26   
Aiša
A kojim maslinovim uljem si se mazala? Ja se mažem stvarno redovno i do sada je sve u redu (ali tek sam ušla u 6.mjesec), imam neko skuplje maslinovo ulje, babylove ulje, menta mehlem, i Jomelop E i neko ulje za trudice marke Deborah (piše da je prirodno 99%). Mažem se po nekom svom rasporedu dva puta obavezno u toku dana (cijelo tijelo), nekad i više, ali me interesuje to za maslinovo ulje. Gdje ste ga kupile?

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:51:37   
misica
Ja inace u ishrani koristim samo maslinovo ulje barem smo tako naucili. Uzimam U staklenci Fruit d"Oliva.
Najvise pored njega mi je kozi odgovaralo ulje za bebe, ali sam se mazala jos dok je vlazna koza.
Meni je to odgovaralo posto mi je koza pravo suha.
Ovo maslinovo imas u svim veci marketima.Pozzz

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:52:37   
ena23
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Kao sto super dada rece..u pubertetu sam imala varijacije s tezinom sto je rezultiralo pojavljivanjem strija na bedirima...Mackala se nema cime nisam ..i na kraju po preporuci kume koja je u trudnoci dobila uzasne strije, narucila je ovo cudo ..i pomoglo je..malo sam se prestala mazati al ima ucinka postojece strije su postale znatno manje ...i skoro nevidljive
user posted image



MOze li se znati gdje se ovo moze kupiti, naruciti? meni je stomak i bedra cisti odron, puno strija, koje izgleda nemaju namjeru izblijediti...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:53:14   
Amelaa RR
Mamica24..ma nemoj se sikirat sad ipak si tjudnicaaa user posted image user posted image ..
99KM dobijes dvije tube, ja sam uvijek bila skepticna prema ovome sto se reklamira na tv shopu al kad sam jedne prilike vidjela kod kume stomak koji je bio uzasno ispucan ...haman pa lijepo utegnut s malkice vidljivim strijama reko zeno sta si ti radila ..ona kaze ovo ...pa eto ja probala i djeluje..jest skupo al moze trajat pozadugo...ev ti ovdje mozes procitati vise o tome
REJENE KREMA

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 11.2.2010 9:56:31 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 9:55:07   
boogy woogy
Ja sam se u trudnoci trackala ko luda maslinovim uljem (mozes kupiti u bilo kojoj prodavnici zdrave hrane). Takodjer, pila sam dosta vode i jela voca i povrca. Koza mi nije nigdje pukla niti imam strije. Vazno je stalno vlaziti kozu (i po nekoliko puta dnevno) i ono sto je takodjer vazno, isto tako raditi i nakon poroda kada se koza vraca u prvobitno stanje. 

_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Losioni i kreme
11.2.2010 18:28:17   
Super dada
Ja bi presretna bila da mogu makar malo ublaziti izgled ovih mojih strija. Uz ovaj celulit, sto neko rece, cisti odron. Ne znam kako je mm i dalje interesantna moja guza.

Potrazit cu tu Rejene kremu, malo da mi se samopouzdanje vrati.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Losioni i kreme
17.2.2010 15:03:50   
cimy
Pozdrav svim user posted image ! Evo mene i na ovoj temi, lutam s teme na temu i tražim ono što me zanima, pošto mi je ovo prva trudnoća, snalazim se kako znam i umijem! Mene zanima kad, u kojem mjesecu trudnoće se inače javljaju strije, odnosno pucanje kože? Mislim da me to neće mimoići! Imam izrazito suhu kožu, a ako gledamo nasljedni faktor, čini mi se da se opet ne mogu izvući ( mama je u trudnoći jako ispucala )! user posted image

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Losioni i kreme
19.2.2010 12:29:01   
Super dada
Cimy, cim budes imala skok u kg mozes ocekivati i strije, jer se rast koze ne moze prilagoditi rastu potkoznog masnog tkiva, posebno kod suhe koze.
Ja sam naglo dobila 4,5 kg u 6 mjesecu trudnoce i tada se pojavilo par strijica na bedrima, na kraju trudnoce sam zadrzavala i dosta vode u tijelu tako da je tad haos nastao.user posted image
Rastuzim se pri pogledu u ogledalo. Ali... veliko ali... kad pogledam svog user posted image postaje tako nevazno.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *