|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Losioni i kreme
19.2.2010 13:14:17   
cimy
Onda da pazim,a kako? user posted image Pijem dosta vode, trackam se svakakvim kremicama i nadam se izvući se bez toga! Za utjehu, vidim da ima kremica koja bi možda i mogla pomoći poslije, mada i ne vjerujem baš u to! 

(odgovor članu Super dada)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Losioni i kreme
19.2.2010 21:15:05   
Husic10
Nisam nista koristila prvom trudnocom za strije, i nemam niti samo jednu .Ne vjerujem da je do krema ikakvih i mazanja, to ti je sve genetika.

Koristila sam Nivea body wash prilikom svakok tusiranja, i ponekad bi se namazala sa  Nivea Moisture kremom onako svugdje po tjelu kad osjetim da mi je koza suha. To je to...


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Losioni i kreme
19.2.2010 21:38:13   
Tajno moja
Do sada ( do 29 sedmice ) nisam dobila strije da kucnem,ali zato tonu celulita itekako jesam,noge mi ko u neke bakice,baš mi se gadi kada se vidim u ogledalu.Ima li tu nekog lijeka,neka kremica koja bi ga makar donekle ublažila i da li se proizvodi protiv cellita mogu koristiti za vrijeme dojenja,jer znam da u u trudnoći oni zabranjeni?!

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *