|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 13:03:53   
akica b
Ja sam se udebljala 18 kg..na porodu izgubila 10 i ostalo mi jos 8 da skinem...kako sam krenula dabogdauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 13:09:27   
jupajdi
Ja sam u prva tri mjeseca izgubila 5 kila od silnih povraćanja. Do sada sam ( 21 sedmica ) vratila te kile, što znači da sam na onoj svojoj početničkoj kilaži, koja nije bila nimalo mala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 13:11:59   
Okarica
Hej jupajdi, možeš li mi otkriti tajnu na pp? I ja sam zatrudnila sa malo više kila, ali do sada (15./16. secmica) nisam se mnogo udebljala, možda 1-2kg. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 13:21:11   
jupajdi
Ma nije tajna nikakva. Imala sam na početku trudnoće 72 kile. Inače kilaža koju sam imala dugo vremena je bila 60 pa je to meni puno. A iskreno, udebljala sam se, ne u prvoj trudnoći ( tada sam dobila 13 kila), nego dok samm dojila malog. U toj njegovoj prvoj godini. Dobila nekih 7-8 kila, koje nikada nisam mogla skinuti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 13:35:25   
Okarica
Poslala sam ti pp. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 16:10:09   
sanja.sa
drage moje ja sam cijeli zivot mrsavica, ustvari jako sam visoka i mrsava, i mislila sam da cu u trudnoci brzo da nabacim kile, ali do 16/17 sedmice sam imala jake mucnine i nisam se nista udebljala, uspijela sam i da ne smrsam, nazor sam jela, odmah legla nakon jela, samo da hrana ostane unutrauser posted image .
zadnjih 10-tak dana mucnine su se smirile i ja sam pocela da jedem i za sada sam na +1user posted image . doktor kaze da nista ne brinem, sa bebom je sve ok, a kile ce vec dociuser posted image  

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: koliko ste se udebljale?
13.3.2008 20:41:57   
kana
udebljala se 14,pilikom poroda skinula 11,za 10 dana jos 2. znaci jos kila ostala.Ali vidjet cemo do kaduser posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: koliko ste se udebljale?
17.3.2008 6:13:08   
ebru
Ja sam se udebljala preko 20 kguser posted image user posted image user posted image
na porodu izgubila oko 8-nesmijem ni da kazem koliko sad imam.
Trebala bi dauser posted image al mi se nesto nedauser posted image
Blago vama mrsavicama

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: koliko ste se udebljale?
17.3.2008 13:21:30   
Gigana
Ja sam zatrudnila sa velikom kilazom i udebljala se 16 kila.  Rodila sam carskim rezom i prva 3 dana u bolnici nisam nista smjela jesti ni piti.  Izasla sam nakon 7 dana i naredna 2 mjeseca izgubila svih 16 kila i jos 6 kg, tako da sam sad mrsavija nego sto sam bila prije trudnoce.  Inace, cijelo vrijeme poslije poroda sam jela kao provaljena, ali od silne nervoze i straha (jer mi je ovo prva beba) od nepoznatog, kile su se jednostavno pocele topiti.  Kad bih uspavala bebu, odmah bi se bacila na posao (peglanje, kuhanje, čišćenje, itd.) i svo vrijeme bih osluškivala da li beba plače ili ne.  Sama sam sebi stvorila toliku napetost, tako da je rezultat toga bilo gubljenje na težini, ali i pad imuniteta i anemičnost.  Odmarajte se sto vise mozete, nemojte napraviti moju gresku!

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: koliko ste se udebljale?
20.3.2008 8:43:22   
BUBU
ja sam u prvoj trudnoći dobila 13 kg, 3 mjeseca nakon poroda sam bila mršavija nego prije trudnoće. Sad sam trudna 18 tjedana i imam isto kg kao kad sam ostala trudna tj. 59, u prvih 5 tjedana trudnoće sam izgubila 2 kg, a nisam ni znala da sam trudna....meni je doktor samo rekao da malo više jedem jer bi trebala dobiti nekih 12-13 kg

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: koliko ste se udebljale?
20.3.2008 9:31:00   
Mrva
Ja sam prije trudnoće imala 53, sad imam 55 kg :( dakle, za 16 sedmica udebljala sam se 2 kg samo. Nadam se da ću se udebljati u narednom periodu!
Hoću da se udebljam, hoću!!!


_____________________________

Lovely

(odgovor članu BUBU)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: koliko ste se udebljale?
20.3.2008 9:37:57   
haida
Ja sam se u prvoj trudnoći udembljala 17 kg. Stvarno je bilo previše.
Imala sma 58 kg prije trudnoće pa sam na kraju bila pravo bure!

Sada u drugoj trudnoći nisam se još ništa udebljala. Još uvijek imam 58 kg iako sam u 8 sedmici.

Ne smijem ovaj put previše da se udebljam, doktor mi preporučuje max. 12 kg.

Ali ako me spopadne glad kao i u prvoj trudnoći onda......
Pa nekad nisam znala stati jestiuser posted image

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: koliko ste se udebljale?
20.3.2008 17:58:02   
baby
Ulazim u 6 mjesec trudnoce i udebljala sam se 6 kg

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: koliko ste se udebljale?
23.3.2008 21:02:32   
lepara
drage moje ja sam se udebljala 3 kg a u 6-om sam mjesecu trudnoce. tacnije u 25 sedmici. Jedem sve i svasta ali dosta i hodam pa vjerovatno da i to malo utice.
Iako sam mislila da cu biti prava debeljuca kad budem trudna ali eto nisam. Ostala sam trudna sa 73kg a sada imam 76kg.(visoka sam 177cm)
Znaci jos malo sam pa ko manekenka hahahahahuser posted image
Ali ipak sam misljenja da to sve zavisi od organizma.
Pozdrav svim trudnicama.


Moja princeza treba da se rodi 12.7.user posted image user posted image

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: koliko ste se udebljale?
25.3.2008 16:47:54   
Skvo RR
12. sam sedmica....stagniram na kilazi....nista se ne desava,,,,,user posted image

(odgovor članu lepara)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: koliko ste se udebljale?
25.3.2008 17:15:12   
Shishka
i ja sam 12. ali sam na pocetku trudnoce imala 82 kg.. doduse poprilicno sam visoka, i nisam debela, al da kazem da sam krupna zena user posted image
nadam se da se necu ugojiti vise od 10 kg, za sada je mozda +2 kg...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: koliko ste se udebljale?
25.3.2008 21:31:59   
rozi
Ja sam sad sa kontrole, 11 kg vise , a 26. sedmica sam. Uzas. Na moju visinu od 158 je previse. Nikad nisam bila sklona debljanju, sebe bih mogla nazvati hiperaktivnom osobom, jer sam ko zvrk, non stop u pokretu. Cudno je sto se ja ne osjecam teskom, pa kad hodam i slucajno se pogledam negdje u izlog , hocu da crknem od smijeha , hehhe , zar sam to ja , vidi stomaka.
Ma hajde, dok je sve ostalo dobro to nije bitno. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Shishka)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: koliko ste se udebljale?
26.3.2008 9:00:57   
sanelicaaa
u 26-oj sam sedmici i imam 6 kg vise! Sve jedem (u normalnim kolicinama),pijem puno vode i dosta se krecem! Sad za sad sam zadovoljna user posted image  

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: koliko ste se udebljale?
28.3.2008 18:00:53   
mamacurke
IZVORNA PORUKA: Mrva

Ja sam prije trudnoće imala 53, sad imam 55 kg :( dakle, za 16 sedmica udebljala sam se 2 kg samo. Nadam se da ću se udebljati u narednom periodu!
Hoću da se udebljam, hoću!!!


oprosti molim te ali ŠTO TI JEDEŠ???

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: koliko ste se udebljale?
28.3.2008 18:08:27   
mamacurke
ja sam prvu trudnoću zatrudnila sa 60 rodila sa 78kg,a poslije poroda -13kg=65 pa skinula još 3=62
a ova druga sadašnja trudnoća kad sam napravila test =66,6kg(božićno i novogodišnje raspoloženje)a sada imam 70 u 15 tjednu dakle 3,4za 3mjeseca i neštouser posted image a visoka sam 168cm

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: koliko ste se udebljale?
28.3.2008 21:32:13   
doris
Ja sam se u prvoj trudnoci udebljala 23 kile. Imala sam 60 kad sam zatrudnila (visoka 173cm) i dogurala do 83. Rodila sam na carski i nakon 5 dana od poroda izgubila 14 kg a nakon 4 mjeseca sisla sam na 57. I tako jos 3 mjeseca i zatrudnila ponovo. Sada sam 24 tjedna trudna i vec sam dobila 16 kila, tako da ocekujem da cu dobit oko 30 kila u cijeloj trudnoci. Zadnja dva mjweseca po 5 kg mjesecno dobijam. o))))) i vec sam otecena i noge pune vode uhhh

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: koliko ste se udebljale?
28.3.2008 21:51:09   
camm
ja sam imala prije trudnoce 55kg otisla da rodim sa 72,izasla sa 67,za 2mjeseca spala na 52kg,katastrofalno i sad imam 55,eh da me hoce te kile.

(odgovor članu doris)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: koliko ste se udebljale?
28.3.2008 22:47:43   
Ivona
Ja sam danas usla u 31 sedmicu user posted image  i trenutno sam na +7kg. Voljela bih da ne predjem 13kg...

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: koliko ste se udebljale?
28.3.2008 23:35:15   
rozi
Da samu sebe citiram ,heheh, danas sam saznala da mi je beba teska vec 1150 grama, ,a prosjek u ovom periodu je 850 grama. Doktorica kaze da je to normalno, al ja se tjesim da ovo veliko dobijenje na kilazi ima veze i sa tim. user posted image
IZVORNA PORUKA: rozi

Ja sam sad sa kontrole, 11 kg vise , a 26. sedmica sam. Uzas. Na moju visinu od 158 je previse. Nikad nisam bila sklona debljanju, sebe bih mogla nazvati hiperaktivnom osobom, jer sam ko zvrk, non stop u pokretu. Cudno je sto se ja ne osjecam teskom, pa kad hodam i slucajno se pogledam negdje u izlog , hocu da crknem od smijeha , hehhe , zar sam to ja , vidi stomaka.
Ma hajde, dok je sve ostalo dobro to nije bitno. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: koliko ste se udebljale?
29.3.2008 11:43:00   
haidy

IZVORNA PORUKA: doris

Ja sam se u prvoj trudnoci udebljala 23 kile. Imala sam 60 kad sam zatrudnila (visoka 173cm) i dogurala do 83. Rodila sam na carski i nakon 5 dana od poroda izgubila 14 kg a nakon 4 mjeseca sisla sam na 57. I tako jos 3 mjeseca i zatrudnila ponovo. Sada sam 24 tjedna trudna i vec sam dobila 16 kila, tako da ocekujem da cu dobit oko 30 kila u cijeloj trudnoci. Zadnja dva mjweseca po 5 kg mjesecno dobijam. o))))) i vec sam otecena i noge pune vode uhhh

I ja sam tako puna vode i ne mogu da kontrolisem debljanje. Svaki dan po malo oplacem kad se pogledam u ogledalo i kad stanem na vagu. Ali uopste ne jedem preterano, jedino sto mi se traze slatkisi, ali ni njih ne jedem nesto previse. Bas sam ocajna.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu doris)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *