|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport u vasim zivotima....
10.5.2010 18:05:10   
moja barbika
Aktivno se bavila atletikom 6.punih godina.Atletski klub "Zenica".Nebi da se hvalim ali bila sam najbolja u svoje vrijeme.Skoro svaki vikend visila na "Kosevu" u Sarajevu,na takmicenjima.Mozda neka zenica ima da mi je bila protivnik he he,pa mozda neka ima da se bavila atletikom.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sport u vasim zivotima....
10.5.2010 20:45:26   
Anoniman
sporty mama... ako sam skontala ti u Mostaru, pa eto prihvatam izazov, ali tek u septembru... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eh ovako, sto se mog sportskog zivota tice kao dijete trenirala karate, pa sam skontala da je to previse grubo za mene, pa presla na odbojku... moje zgoljave rukice nisu izdrzale "cekice" pa sam odustala... aktivno sam najvise se zadrzala na rukometu, 3 godine... da bi nakon zavrsene skole batalila sve... jedno vrijeme sam forsirala streljastvo... da bih na kraju, danas, pronasla sport za mene... stolni tenis... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od skoro idem u fitness, lagano da stesem trbu i da lagano vratim kondiciju... eto toliko od mene

(odgovor članu moja barbika)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sport u vasim zivotima....
10.5.2010 22:14:44   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Bambi09

sporty mama... ako sam skontala ti u Mostaru, pa eto prihvatam izazov, ali tek u septembru... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

eh ovako, sto se mog sportskog zivota tice kao dijete trenirala karate, pa sam skontala da je to previse grubo za mene, pa presla na odbojku... moje zgoljave rukice nisu izdrzale "cekice" pa sam odustala... aktivno sam najvise se zadrzala na rukometu, 3 godine... da bi nakon zavrsene skole batalila sve... jedno vrijeme sam forsirala streljastvo... da bih na kraju, danas, pronasla sport za mene... stolni tenis... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
od skoro idem u fitness, lagano da stesem trbu i da lagano vratim kondiciju... eto toliko od mene


Držim te za riječ, ima da te namlatimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *