|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš za trudnice
23.3.2011 10:48:05   
Lulu_08
Ja sam u prvoj trudnoci imala velikog stomu, ali je bio kao "lubenica" pa su mi brzo trebale trudnice gacice, udobnije mi je bilo. Mama mi u NL uzela, ali poprilicno su skupe jbg. Zato cu sljedeci put traziti sta jeftinije ovdje hehe...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Veš za trudnice
23.3.2011 10:48:17   
palachinken
Ja i biznis user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne fkt, danas idem u izviđanje, pa ću tačno da ošajcam na šta liče te gaćurine za trudnice, jesu li ko šatorska krila ili su podnošljive na oko.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Veš za trudnice
23.3.2011 10:52:33   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja i biznis user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne fkt, danas idem u izviđanje, pa ću tačno da ošajcam na šta liče te gaćurine za trudnice, jesu li ko šatorska krila ili su podnošljive na oko.



Ovo opisuje moje trudnicke gacurine na kraju 9og mjeseca, razvukao se onaj dio za stomacic maksimalno hahahaha....

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Veš za trudnice
23.3.2011 11:23:36   
ja92
Vjeruj k'o satorsko krilouser posted image
Ali mene ovaj seksi ves zulja, samo ove bajramske dolaze u obziruser posted image

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja i biznis user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne fkt, danas idem u izviđanje, pa ću tačno da ošajcam na šta liče te gaćurine za trudnice, jesu li ko šatorska krila ili su podnošljive na oko.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Veš za trudnice
23.3.2011 11:26:05   
palachinken
I mene žulja, zasjekla sam sve svoje gaćice sa strana :) I štrample. I one prugaste čarape što idu preko koljena (da ja nosim takve čarapeuser posted image )
Ja kao da cu citav zivot bit' trudna, sve živo režem user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Veš za trudnice
23.3.2011 11:29:31   
ja92
Hahahauser posted image
Te izrezane cuvaj za iducuuser posted image
Moje strample su isto sve izreckane, nove kupim i odmah one gume na pupi zarezem na par mjesta.
S tim da ja ne kupujem neke posebne za trudnice, vec velicinu 5 s onim duplim umetkom na guzi (one dvije cize)user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Veš za trudnice
25.3.2011 11:00:53   
palachinken
Stvarno sam namjeravala obnoviti rublje u Devicu jucer, medjutim, nekakva alapača mahlaska radi, nova je, da mi je pritisak skočio. Jao kako ne volim kad mi se obraća kao da smo koze skupa čuvale i još pokušava izmahalat sve živo. Elem, Alma Ras ima sniženje neko, da se probrat user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Veš za trudnice
1.4.2011 10:14:59   
mea29
help :) meni hitno trebaju grudnjaci veeeelikih brojeva :) inace sam nosila broj 90 sa D kosaricama iz Lisce...famozni ali vec me stiscu, grudi kipe, kao da imam jastucice :(

sa gacicama izlazim na kraj, stomak mi se ne primjecuju pa jos nosim stare. voljela bih negdje naci pamucne tanke gacice ali uz nogu do koljena i preko stomaka gore. mislim da mi je to idealno za ljeto da mi se noge ne znoje i "trljaju" a da mi je stomo zasticen :)



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Veš za trudnice
1.4.2011 11:07:53   
palachinken
Ja sam kupila grudnjak neke čini mi se banjalučke firme, Ekskluziv se zove, čini mi se, našla ih u FISu a ima kažu i u Bingu. Sve pamuk, bež žica i korpica, a ojačan i ima one deblje bretele, za većeg tereta user posted image Odličan mi je, i  za spavat u njemu i za svakodnevno nošenje. Cijena oko 13km user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Veš za trudnice
1.4.2011 11:22:55   
mea29
IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja sam kupila grudnjak neke čini mi se banjalučke firme, Ekskluziv se zove, čini mi se, našla ih u FISu a ima kažu i u Bingu. Sve pamuk, bež žica i korpica, a ojačan i ima one deblje bretele, za većeg tereta user posted image Odličan mi je, i  za spavat u njemu i za svakodnevno nošenje. Cijena oko 13km user posted image



pa to je super  i cijena i sto je pamuk, meni trebaju te teretne bratele user posted image   hvala sad cu procackat taj naziv da vidm gdje ih ima user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 8:23:57   
gagach
imate u almi ras super ves za trudnice...ja sam sebi gaca nakupovala i nosam ih cijelu trudnocu...divne su. Kupila si dvije potkosulje sa potporom za grudi plus mogu se koristiti poslije za dojenje jer se gornji dio moze spustiti-ima kopce, a grudnjake sam kupila na pijaci i to one za dojenje jer su divni i mekani i mozete ih nositi kroz cijelu trudnocu....

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 8:36:36   
Skvo RR
Ja nosim "obicne" gacice..ali "plitki" model.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 8:37:14   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mea29

help :) meni hitno trebaju grudnjaci veeeelikih brojeva :) inace sam nosila broj 90 sa D kosaricama iz Lisce...famozni ali vec me stiscu, grudi kipe, kao da imam jastucice :(

sa gacicama izlazim na kraj, stomak mi se ne primjecuju pa jos nosim stare. voljela bih negdje naci pamucne tanke gacice ali uz nogu do koljena i preko stomaka gore. mislim da mi je to idealno za ljeto da mi se noge ne znoje i "trljaju" a da mi je stomo zasticen :)





A,ovih problema nemam...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 9:01:01   
ziki
ako ima još trudnica iz Gračanice evo informacija u Bosninoj prodavnici na čaršiji ima veša za trudnice Alma ras, potkošulje stižu u toku ove nedelje, imaju gaćice, super sapvaćice za trudnice sa preklopom preko stomaka, mogu i za dojenje kasnije ako Bog da. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 14:03:04   
babilon
Kako sam pocela iscitavati forum, sve mi je jasnije da ce mi trebati sveska za spisak stvari sa naslovom "sta sve kupiti"  hahha :D

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 14:20:36   
mea29
IZVORNA PORUKA: babilon

Kako sam pocela iscitavati forum, sve mi je jasnije da ce mi trebati sveska za spisak stvari sa naslovom "sta sve kupiti"  hahha :D



he he he kao da sebe gledam...

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Veš za trudnice
4.4.2011 14:45:25   
babilon
Hahah :D sva sreca pa ima ovaj forum. Neki dan sam dobila knjigu "sta ocekivati u trudnoci" onako simpa, ima svakakvih pitanja i odgovora... Ali nije to to u odnosu kad ti mama jedna napise "najbolje ti je ovo da imas..."
:D:D:D:D:D:D

(odgovor članu mea29)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 10:34:40   
Sonja
ne znam gdje da pitam pa cu ovdjeuser posted image
zna li neko gdje u Tuzli ili okolini ima kupiti kupaci za trudnice?????

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 10:49:25   
Skvo RR
a...to ti je skoro nemoguce naci..iako ja sa Umom sam kupila obicne kupace kostime samo malo veci broj...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 10:52:19   
Sonja
pa i ja sam mislila tako ako ne nadjem pravi...nema mi druge:)

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 14:36:41   
emma.L
Ja ću morati kupovati odvojeno gornji i donji dio user posted image  male gaćice i ooogroooman gornji dio. Znam da to može u Bettiju, zna li itko za Almu Ras? Jer dogodine mi sigurno više neće trebati taj gornji dio, pa ne bih davala velike novce, a u Almi je dosta povoljnije.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 17:32:41   
enči80
Što se tiče gaćica još nosim svoje ali zato potkošulje(bez kojih ne mogu ni u pola augusta) uzimam od mužauser posted image user posted image koji je povisok pa mi taman njegove pašu.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 17:39:47   
palachinken
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ja ću morati kupovati odvojeno gornji i donji dio user posted image  male gaćice i ooogroooman gornji dio. Znam da to može u Bettiju, zna li itko za Almu Ras? Jer dogodine mi sigurno više neće trebati taj gornji dio, pa ne bih davala velike novce, a u Almi je dosta povoljnije.


U Tiffaniju H&M kostimi idu odvojeno gornji i donji.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Veš za trudnice
21.5.2011 17:52:25   
Hannica
Meni nikako nisu jasne te trudnicke gace...kako uopste izgledaju.Zar nije dovoljno da uzmes gace vece za br,dva,tri...koliko je vec potrebno.Ali gace specijalizovane za trudnice mi nikako nisu jasne.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Veš za trudnice
22.5.2011 15:30:05   
Sonja
pa vecinom one idu preko stomaka koliko ja znamuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *